Biuro Rachunkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe Wrocław W naszym biurze rachunkowym staramy się pomóc naszym klientom w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym i ZUS, w rozliczeniach kadrowo płacowych. Pomagamy prowadzić księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ewidencje ryczałtowe. Na prośbę klienta sporządzamy roczne zeznania podatkowe, okresowe bilansy. Jesteśmy profesjonalistami.

Szczegóły strony rachunkowosc.wroclaw.pl:

Podlinkuj stronę rachunkowosc.wroclaw.pl:

Biuro Rachunkowe Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny googlebot 460

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • mBank konto firmowe »

  Serwis, którego głównym zadaniem jest uświadomienie klientów, że bank wirtualny jest tak samo bezpieczny jak bank tradycyjny. Marka, którą przedstawiamy od ponad 10 lat udostępnia swoim klientom bezpłatny rachunek bieżący, który do dnia dzisiejszego założyło ponad 2 miliony osób fizycznych. Statystycznie co 2 minuty otwierany jest ROR w podmiocie opisywanym na stronie. Ponadto w serwisie znajdują się inne produkty, film o wpłatomacie, blog partnera oraz lista placówek stacjonarnych dla tradycjonalistów.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konto osobiste »

  Szukasz optymalnego konta osobistego? W gąszczu kont bankowych oferowanych przez banki tracimy dość dużo czasu. Szukanie w internecie, odwiedzanie banków czy biur doradztwa pochłania Twój cenny czas. Oszczędź czas i pieniądze. Przygotowaliśmy i zestawili w jednym serwisie internetowym popularne oferty produktów finansowych, zestawienia, porównania, zawsze aktualny ranking TOP 10 konta osobiste. Możesz sprawdzić ranking kont bankowych lub znaleźć ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy, że uzupełnisz prosty formularz, podając kwotę średniego salda, rodzaj dostępu do rachunku. Podanie danych niezbędnych do porównania do niczego nie zobowiązuje, a jeżeli już wybierzesz atrakcyjne konto osobiste możesz bezpośrednio z naszego serwisu wypełnić formularz kontaktowy do banku. Porównaj i wybierz optymalne konto bankowe. Za korzystanie z naszych usług nie zapłacisz ani grosza, a w naszym porównaniu kont bankowych znajdują się wyłącznie zaufane instytucje finansowe oficjalnie działające w Polsce.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy »

  Nowa era Business Intelligence. Kliknij i zobacz opisane zastosowanie QlikView - korzyści biznesowe, technologia rozwiązania (technologia in-memory), aplikacje analityczne. Prezentacja Qlikview i News czyli nowości ze świata Qlikview. Sprawdź co polecamy - zobacz więcej na stronie. Analizy Biznesowe - system i aplikacja analityczna.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Banki, finanse, kredyty - Forum-Kredytowe.pl »

  Wszystkie osoby odwiedzające pragniemy przywitać na naszej internetowej witrynie.

  Będzie czekać tu naprawdę fachowo wykonane, naprawdę pełne przydatnych danych forum, które będzie traktować o szeroko pojmowanej tematyce kredytowej. Mówiąc wprost, prezentowane forum kredytowe jest niekwestionowanym liderem. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o tym, w jaki sposób naliczane są oprocentowanie, jak również marża przy wybranych pożyczkach, bezwzględnie powinniście zweryfikować dostępne u nas zasoby. Poza tym dowiecie się, w jaki sposób będzie się kształtowała prowizja, przykładowo w kontekście rozwiązań, które może zaoferować PKO BP, a poza tym różne inne banki, jak BNP Paribas czy przyjazny dla przedsiębiorców Idea Bank. Warto także sprawdzić definicję skrótu rrso, czyli rocznej stopy zwrotu w kontekście kredytów. W związku z powyższym, będziecie mogli wybrać dla siebie znacznie korzystniejsze rozwiązanie. Częste wizyty na stronie, pomogą w wybraniu najkorzystniejszej kredytowej opcji.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dokumentacja cen transferowych art 9a »

  Dokumentacja cen transferowych - czy firma ma obowiązek jej sporządzania? Zacznijmy od TESTU TESTU (poniżej lub na stronie art9a.pl) składającego się z trzech krótkich pytań. Jeżeli odpowiedź brzmi TAK zapraszamy do pilnej lektury strony oraz współpracy z zespołem art. 9a www.art9a.plWięcej informacji o dokumentacji cen transferowych na stronach art9a.plCzy Państwa firma wykonała jakiekolwiek transakcje, przepływy finansowe z organizacjami z krajów stosujących szkodliwą konkurencję podatkową określonych w rozporządzeniu Ministra Finansów?Odpowiedź:Tak – jesteście Państwo zobowiązani do sporządzania dokumentacji Cen TransferowychNie – proszę przejść do następnego pytaniaCzy jesteście Państwo podmiotem powiązanym wg Art. 11 Ustawy pdop?Odpowiedź:Tak –proszę przejść do następnego pytaniaNie – nie macie Państwo obowiązku sporządzania dokumentacji Cen TransferowychCzy łączna kwota transakcji z podmiotami powiązanymi wynikająca z umowy lub rzeczywiście zapłacona przekraczała równowartość w skali roku:1) 100 000 euro – jeżeli wartość transakcji nie przekracza 20 proc. kapitału zakładowego, określonego zgodnie z art. 16 ust. 7 ustawy o CIT, albo2) 30 000 euro – w przypadku Więcej na www.art9a.pl

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Saldo księgowość sosnowiec »

  W regionie województwa śląskiego świadczy usługi Kancelaria Finansowo- Księgowa SALDO Sp. z o.o. Jesteśmy dla Państwa od 1995 roku. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości oraz pomoc w wdrożeniu nowego przedsiębiorcy w sprawy podatkowe, księgowe. W zakresie umowy sporządzamy także inne dokumenty zgodnie zapotrzebowaniami klientów. Propozycja firmy jest skierowana szczególnie do firm oraz osób prowadzących działalność. Na wizytę w Kancelarii można umówić się elektronicznie czy też telefonicznie. Szczegółowe informacje odnośnie naszej aktywności oraz dane kontaktowe firmy zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik jak wybrać najlepsze konto bankowe »

  Poradnik Bankowe-konto. pl to strona poświęcona tematyce bankowej, prezentowane są tu analizy kont bankowych: osobistych, firmowych i młodzieżowych. Aktualny ranking powstaje na podstawie kosztów związanych z użytkowaniem konta to jest: miesięczny koszt prowadzenia rachunku, przelewy, koszt użytkowania karty debetowej i wypłat z bankomatów. Dzięki zawartym na Bankowe-konto. pl analizom kosztów i opiniom użytkowników założysz najlepsze konto bankowe, nie koniecznie najbardziej popularne i reklamowane.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Internetowy - KantorEkspert.pl »

  Kantorekspert. pl to rzetelny, uhonorowany wieloma certyfikatami kantor online. Dysponuje nowoczesną platformą do wymiany walutowej przez Internet, co wiąże się ze zdobywaniem za jej pośrednictwem coraz większej liczby zadowolonych klientów. Wszystkie transfery walutowe na linii kantor internetowy - klient odbywają się z wykorzystaniem rachunków bankowych, co czyni wszelkie transakcje bezpieczne i przejrzyste. Kantoekspert. pl współpracuje ze wszystkimi bankami oraz gwarantuje ponadto konkurencyjne, atrakcyjne kursy walut, błyskawiczną realizację transferu oraz bezpieczeństwo środków i samej transakcji.

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość i Podatki Lublin »

  Biuro rachunkowe, które prowadzimy funkcjonuje od przeszło czternastu lat Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Jesteśmy grupą profesjonalistów, z pełnym zaangażowaniem podchodzących do każdego zadania. Nie boimy się wyzwań, nie ma dla Nas trudnych spraw!
  Nasza agencja księgowa zdecydowanie stawia na profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zatem możemy zaproponować Państwu wsparcie oraz doradztwo w zakresie usług takich jak między innymi obsługa kadrowo-płacowa czy podatkowa oraz analizy finansowe. biurokonsultant.pl

  Data dodania: 06 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odfrankuj kredyt »

  Jak pozbyć się kredytu? Po pierwsze, to wystarczy wejść na naszą stronę. Dwa, to wypełnić formularz i gotowe. Odfrankuj kredyt z nami, a pozbędziesz się problemu raz na zawsze. Bezpłatna i szybka analiza Twojej umowy kredytowej, skuteczność w działaniu i konkurencyjne ceny. Po wycenie dowiesz się na ile środków możesz liczyć od banku. Sprawdź nas i przekonaj się o naszej skuteczności w działaniu. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Nie czekaj, wypełnij formularz i uwolnij się od problemu, abyś mógł spać spokojnie.

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny googlebot 460