Czym jest hipoteka.

Czym jest hipoteka. Kredyty hipoteczne są bardzo popularną formą nabywania nieruchomości. Pomimo tego jednak nie wszyscy wiedzą o tym, czym jest sama hipoteka. Hipoteka jest to ograniczone prawo rzeczowe na nieruchomości. W praktyce można ją zrozumieć jako zastaw dla banku, będący gwarancją tego, że kredytobiorca spłaci kredyt w terminie. Więcej powie nam doradca Efect.

Szczegóły strony rownet.pl:

Podlinkuj stronę rownet.pl:

Czym jest hipoteka.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 135 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 478

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal Finansowy »

  Złoty portal finansowy to rzetelne i najświeższe informacje ze świata finansów, giełdy, gospodarki. Oferty on-line produktów bankowych w zasięgu twoich rąk, bez wychodzenia z domu umówisz się na niezobowiązującą rozmowę z konsultantem banku, który doradzi Państwu indywidualną ofertę. Publikujemy szczegółowe oferty banków, broszury na temat kredytów i kont bankowych oraz aktualizowany na bieżąco kurs walut i notowania finansowe. Znajdziesz tutaj zawsze aktualne informacje.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw »

  Celem strony jest przedstawienie Państwu na podstawie dostępnej literatury zagadnień z podstaw rachunkowości, rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, rachunku kosztów, analizy finansowej przedsiębiorstwa, ekonomiki przedsiębiorstw oraz finansów przedsiębiorstw. Ważne bowiem jest, aby Państwo nie tylko nauczyli się definicji, ale zrozumieli, jak funkcjonuje rachunkowość i finanse w przedsiębiorstwie. To właśnie pozwoli Wam podejmować mądre decyzje w przyszłości i rozwiązywać problemy jakie pojawią się w życiu zawodowym. Dlatego zachęcamy do aktywnego studiowania zagadnień zamieszczonych na stronie, dyskusji z kolegami czy koleżankami, uzupełniania wiedzy najświeższymi doniesieniami zarówno z książek, jak i z prasy. W przedsiębiorstwie cały czas coś się dzieje, więc możecie się Państwo zorientować, jak wiedza teoretyczna może być wykorzystana w praktyce. Po przestudiowanych poszczególnych zagadnień zdacie sobie Państwo sprawę, że wiele rzeczy jest wspólnych z wykonywaniem obowiązków w pracy. Na naszej stronie dostępne jest także porównanie kont bankowych czy kredytów bankowych. Wiedzę jaką posiądziecie z rachunkowości i finansów pozwoli na wybranie odpowiedniego konta bankowego.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • mBank - darmowe konto internetowe »

  Konto w mBanku stale rozszerza zakres swoich usług. Jakiś czas temu bank umożliwił swoim klientom korzystanie z lokat eMAX i eMAX plus. mBank w ramach lokaty eMAX umożliwia swoim klientom oszczędzanie długoterminowe (od dwunastu do 120 miesięcy) z kapitalizacją kwartalną. Ponadto w ramach tej lokaty funkcjonuje zmienna stopa procentowa. Jedną z głównych zalet eMAX lokaty jest całkowity brak opłat za otwarcie oraz jej prowadzenie oraz zmienne oprocentowanie, które uzależnione jest od salda. Polecamy wszystkim ekonto mbank!

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mbank najlepszy bank »

  Mbank to najlepszy bank, najlepsze konto, najlepszy kredyt, najtanszy kredyt, maksimum korzyści i wygoda, konto za 0 zł, brak opłat za wszystkie zlecenia, minimum formalności, fundusze inwestycyjne, supermarket funduszy inwestycyjnych, najlepsza lokata, lokata z najlepszym oprocentowaniem, najlepsze konto oszczędnościowe

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • kantor wymiany walut Warszawa »

  Prowadzimy kantor wymiany walut czynny 24h/dobę. Naszą współpracę z Klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Zajmujemy się również skupem sztabek złota i innych metali szlachetnych oraz monet. Naszym Klientom oferujemy bezpłatna wycenę szacunkową. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czy wiesz jak inwestować w obligacje korporacyjne »

  Wykwalifikowani pracownicy spółki Best Capital pomogą debiutującym inwestorom odnaleźć się na rynku pierwotnym obligacji korporacyjnych, natomiast korporacje mają szansę na doradztwo transakcyjne podczas pozyskiwania kapitału na rozwój działalności. Pod adresem http://bestcapital. pl znajdziemy podstawowe informacje obrazujące, czym w ogóle jest inwestowanie w obligacje korporacyjne. Początkującym dedykujemy opublikowany w naszej witrynie słowniczek pojęć związanych z korporacyjnymi obligacjami oraz najczęściej pojawiające się pytania wraz z odpowiedziami udzielonymi przez ekspertów.


  W celu rozpoczęcia inwestowania, nie ma potrzeby wychodzić z domu. Nabycie obligacji rozpoczyna się zawsze od wysłania specjalnego kwestionariusza w witrynie internetowej firmy. Można też przybyć na spotkanie z przedstawicielami spółki. Biuro Best Capital mieści się pod adresem: Aleja Generała Józefa Hallera 180/18, 53-203 Wrocław. Na Państwa pytania oczekujemy również pod adresem mailowym biuro@bestcapital.pl oraz pod numerem tel. +48 71 723 00 39.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Finansenaszpilkach.pl - porady finansowe »

  Finanse na szpilkach to portal finansowy dedykowany kobietom biznesu i nie tylko, które chcą wiedzieć, jak efektywnie oszczędzać, zarządzać domowymi finansami, tworzyć tzw. poduszki finansowe i być kobietami biznesu o wysokiej świadomości ekonomicznej, które nie błądzą w świecie finansów. Na blogu finansowym piszemy o szeroko pojętym oszczędzaniu - na wakacje, dla rodziny, na wyprzedażach w sklepach odzieżowych, poruszamy temat pożyczek i ogólnego dbania o siebie. Myślimy o codzienności związanej z finansami i pomagamy się w niej odnaleźć każdej kobiecie. Kobiety piszą dla kobiet - oto nasza zasada!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIOTR WITECKI ile muszę pracować aby dostać kredyt »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy FinansowyPiotr. Firma ta funkcjonuje na rynku już od 2006 roku, oferując profesjonalne doradztwo finansowe. Podczas spotkania ocenię Państwa możliwości do zaciągnięcia największego zobowiązania w
  budżecie domowym - kredytu hipotecznego. Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze oferty banków, okres kredytowania, odpowiednią kwotę wkładu własnego oraz walutę kredytu. Pomogę Państwu poznać niuanse kryjące się w skomplikowanych umowach kredytowych. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej, na jakiej znajduje się więcej informacji.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia windykacyjne »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenia windykacyjne dla Banków, Chwilówek, Firm pożyczkowych, Firm windykacyjnych, Kancelarii Komorniczych, Kancelarii Prawnych, firm z sektora b2b oraz b2c. Proponujemy nowatorskie rozwiązania, których celem zawsze jest zwiekszanie skuteczności Windykatorów w odzyskiwaniu należności. Układamy całe cykle, kursy, szkolenia, warsztaty windykacyjne w zależności od potrzeb zamawiającego. Tworzymy procesy windykacyjne, skuteczne treści wezwań do zapłaty. W Trakcie szkoleń przedstawimy jedynie sprawdzone i pewne techniki windykacyjne. Bazując na własnym doświadczeniu i najnowszych badaniach perswazyjnych tworzymy spójne modele i struktury rozmowy windykacyjnej. Sami pracowaliśmy, jako Windykoatorzy wiec rozumiemy w pełni specyfikę tej pracy. Posiadamy Mobilne Call Center jako jedna z dwóch firm w kraju, dzięki czemu w trakcie szkolenia zapewniamy ogromną dawkę praktycznego treningu zamiast nudnych wykładów. W trakcie jednego szkolenia wykorzystujemy ponadto przeszło 100 kart technik windykacyjnych, dzięki czemu uczestnikom łatwiej jest testować nowe rozwiązania. 99% uczestników naszych szkoleń deklaruje chęć ponownego wzięcia udziału w naszym warsztacie. (*na podstawie anonimowych ankiet poszkoleniowych).

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • rachunekwbanku.pl »

  Jeżeli tworzymy nasze pierwsze konto bankowe, należy zdecydować się na konto młodzieżowe. Tyczy się to zazwyczaj osób, które nie ukończyły dwudziestego szóstego roku życia. Jedną z jego największych zalet jest niedrogie prowadzenie konta. Co więcej, w w przeważającej liczbie przypadków będzie to całkowicie za darmo. Sytuacja wygląda tak samo z kartą płatniczą i wykonywaniem transferów. Dzięki temu nie musimy trzymać przy sobie gotówki, co jest po prostu bezpieczniejsze. Należy także podkreślić to, że własne konto w młodym wieku edukuje nas, jak zarządzać własnymi finansami. Jest to niezwykle ważna umiejętność, która przyniesie korzyść w przyszłości.

  Data dodania: 28 10 2020 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 135 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 478