Kancelaria Adwokacka - Inga Jachowicz

Kancelaria Adwokacka - Inga Jachowicz Nasza kancelaria zapewnia pomoc prawną osobom prywatnym i firmom.
Udzielamy porad prawnych oraz prowadzimy sprawy sądowe z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego i karnego.

W zależności od Państwa potrzeb:

udzielam ustnych i pisemnych porad prawnych;
sporządzam opinie prawne;
przygotowuję i opiniuję umowy;
uczestniczę w negocjacjach;
reprezentuję Klienta przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji państwowej i innymi instytucjami;

Powyżej wskazany zakres usług dotyczy następujących dziedzin prawa:
prawo cywilne;
prawo rodzinne;
prawo spadkowe;
prawo pracy;
prawo gospodarcze;
prawo administracyjne;
prawo upadłościowe i naprawcze;

Szczegóły strony ingajachowicz.pl:

Podlinkuj stronę ingajachowicz.pl:

Kancelaria Adwokacka - Inga Jachowicz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Abonament na obsługę prawną - Adwokat - Meditor kancelaria prawna Wrocław. Wykorzystanie nowoczesnych systemów komunikacji. Usługi prawne dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Dobry prawnik i adwokat Wrocław, Dolnyśląsk. Odszkodowania, zakładanie spółek i inne sprawy - prawnik, radca prawny i kancelaria prawna Wrocław. Oferujemy pełną windykację wierzytelności.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź - Conta.pl, Księgowość »

  Prowadzimy księgowość wszelkich podmiotów gospodarczych. Zarówno pełną rachunkowość jak również książkę przychodów i rozchodów oraz kartę podatkowa oraz ryczałt.
  Nasze biuro mieści się w Łodzi. Posiadamy również filię biura w miejscowośći Lutomiersk.

  Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  Naszym klientom możemy zaoferować dodatkowo:
  - bankowość elektroniczną
  - archiwizację dokumentów
  - wirtualne biuro

  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC
  Nasze biuro posiada bezpłatny parking dla klientów.
  Otwieramy wszelkie działalności gospodarcze. Reprezentujemy firmy w US oraz ZUS.
  Posiadamy nowoczesne oprogramowanie dające możliwość importu danych sprzedażowych z Państwa programów magazynowych.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, Firma Windykacyjna »

  W 2004 swoją działalność rozpoczęła firma windykacyjna Mediare. Naszą działalność można zdefiniować ogólnie jako prowadzenie procesu odzyskiwania należności, jednak proces ten składa się z wielu elementów, na które warto zwrócić uwagę. Pełen zakres usług oferowanych przez Kancelarię Windykacyjną Mediare zawiera: Windykacja należności na etapach windykacji polubownej, postępowanie sądowe które prowadzi Kancelaria Prawna, którą reprezentuje Radca Prawny z Konina, postępowanie egzekucyjne, prowadzone przez Komornika; zabezpieczenie transakcji gospodarczych; obsługę prawną; weryfikacje kontrahenta; szkolenia specjalistyczne dla firm, zakładanie i rejestrację spółek; mediacje gospodarcze, doradztwo związane z prowadzeniem firmy Dlaczego warto z nami współpracować?• nie pobieramy zaliczek i opłat wstępnych, windykację prowadzimy na terenie całej Polski. • stosujemy windykację terenową- docieramy bezpośrednio do dłużnika • bezpłatnie umieszczamy dłużnika w BIG-u• bezpłatnie umieszczamy dłużników na własnych Giełdach Wierzytelności• prowadzimy sprawę na wszystkich etapach: polubownym, sądowym i komorniczym, koszt zastępstwa procesowego (koszt prawnika) w przypadku dochodzenia przed sądem ponosi Mediare.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kufieta Rafał. Kancelaria prawna i windykacyjna »

  W regionie województwa dolnośląskiego znajduje się Kancelaria Prawna Rafał Kufieta. Naszą dewizą jest rozwiązywanie kłopotów prawnych kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorców. Działalność naszej Kancelarii w obszarze obsługi przedsiębiorców mieści w szczególności bieżącą obsługę spółek, osób fizycznych prowadzących aktywność gospodarczą czy innych podmiotów ( fundacje, stowarzyszenia). Świadczymy usługi w specjalności budowlanej czy deweloperskiej jak również w ramach odzyskiwania należności i dochodzenia odszkodowań. Pełen zakres wykonywanych przez nas usług jak także dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • JACEK BARANOWSKI KANCELARIA WARSZAWA kancelarie »

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego. Dzięki znacznemu doświadczeniu wspartemu znajomością działania systemu prawnego, jesteśmy realistami. Dzięki temu doradzając naszym Klientom, bierzemy pod rozwagę dużo aspektów przewidywanego działania oraz ewentualnych następstw oraz zasadnicze działania korporacyjne. Reprezentujemy naszych kontrahentów na drodze sądowej, administracyjnej i w negocjacjach handlowych. Jesteśmy wielojęzyczni zatem zapraszamy do współpracy kontrahentów posługujących się językiem angielskim oraz niemieckim. Gruntowne informacje na temat działania kancelarii przystępne na stronie WWW.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Rybnik »

  Wiele firm w Rybniku nie realizuje terminowo swoich należności. Takie zatory finansowe mogą powodować duże straty dla Państwa firmy. Spółka Expertus z Katowic specjalizuje się w skutecznej windykacji prowadzonej na terenie Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Żor i Jastrzębia Zdroju. Zakończyliśmy sukcesem wiele spraw prowadzonych w tym rejonie, co mogą potwierdzić liczne referencje i opinie zadowolonych klientów.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Peda licytacje komornicze sopot »

  Egzekutor to niezawisły funkcjonariusz publiczny, którego wszystkie działania regulują nakazy ustawy o komornikach sądowych i kodeks cywilny. Jeżeli szukasz dobrego komornika sądowego w Gdańsku zachęcamy do współpracy z Kancelarią Komorniczą Moniki Peda przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe. Kluczowym zadaniem komornika, jest doprowadzenie do zajęcia majątku dłużnika w celu zabezpieczenia wszelkich roszczeń wierzyciela na podstawie wystawionego przez Sąd tytułu wykonawczego. Mogą to być żądania pieniężne, czy niepieniężne. Egzekutor jest zobowiązany uzgodnić stan rzeczywisty i stworzyć właściwy raport. W celu uzyskania pełniejszych informacji zapraszamy do kontaktu, bądź odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI »

  Od 1993 roku funkcjonuje we Wrocławiu Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski. Na bazie właściwych rozporządzeń i ustaw notariusz zajmuje się sporządzaniem projektów weksli i czeków, aktami poświadczenia dziedziczenia i doręczaniem oznajmień różnego rodzaju. Na prośbę klienta przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i inne dokumenty. Notariusz zajmuje się dopełnianiem czynności, którym strony chcą bądź muszą nadać formę prawną. Sporządzany jest wtedy stosowny dokument urzędowy. Może to być projekt aktu lub oświadczenia, umowa o rozdzielności majątkowej w małżeństwie, akt notarialny i inne. Dowiedz się więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Radomsko »

  Kancelaria Adwokacka mec. Aneta Ledwoch Radomsko. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi prawne dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Doradzamy w wielu dziedzinach prawa, podchodząc do każdego Klienta w sposób indywidualny, gdyż miarą naszego sukcesu jest Państwa zadowolenie. Prawo windykacyjne

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Siedlce »

  Kancelaria Adwokacka Marka Seroczyńskiego oferuje: pomoc adwokacką w ściąganiu należności, adwokat w sprawie majątkowej, adwokat przy podziale majątków, adwokat do rozwodu. Dzięki zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prawidłowo przygotować się do sprawy. Często się zdarza, że klienci przybywają aż Sokołowa Podlaskiego bo tam początkowo otwarte mieliśmy biuro. Kancelaria adwokacka to nie konsultant prawny, pracownicy naszej firmy zakładają togę i realnie chodzą do sądu na sprawy w ramach pomocy prawnej dla naszych klientów. Właściciel firmy większość klientów pozyskał z siedlec i okolic, tam zdobywał doświadczenie i uzyskał dyplom.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 44