KANCELARIA KOMORNICZA JANUSZ BAŃBURA komornik

KANCELARIA KOMORNICZA JANUSZ BAŃBURA komornik Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Kępna Janusz Bańbura przyjmuje zlecenia od wierzycieli z określonego obszaru. Nasza kancelaria komornicza kieruje usługi powiązane z egzekucją oraz licytacjami ruchomości i nieruchomości: samochodów, lokali mieszkalnych itp. Ponadto zajmujemy się zleceniami związanymi ze ściąganiem długów, wydawaniem orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne itp. przeprowadzamy windykację zapłat na podstawie wniosku wierzyciela oraz tytułu wykonawczego. Zlecone nam obowiązki i zadania realizujemy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa i kodeksu etyki zawodowej. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.komornik-kepno.pl:

Podlinkuj stronę www.komornik-kepno.pl:

KANCELARIA KOMORNICZA JANUSZ BAŃBURA komornik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja »

  Pragma Inkaso SA. Skuteczna windykacja, wykup wierzytelności, faktoring, zarządzanie wierzytelnościami. Na stronie aktualności, komunikaty, raporty bieżące. W ofercie naszej firmy windykacja należności i wierzytelności, długi - profesjonalne odzyskiwanie długów, windykacja zagraniczna i giełda wierzytelności. Obsługą obejmujemy wierzytelności niewymagalne i przyszłe. Zapraszamy - faktoring, wykup wierzytelności, fachowa windykacja wierzytelności. Zapraszamy na czat inwestorski ze spółką Pragma Inkaso.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Strona internetowa firmy Windykacja Sp. z o.o. działającej na polskim rynku od 2002 roku.

  Wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej procentuje wysoką skutecznością odzyskiwania długów.

  Misja firmy:
  [quote]
  Firma windykacyjna oferuje dochodzenie wierzytelności w następujących formach:umowa zlecenie - windykacja należności,
  cesja wierzytelności

  Windykacja Sp z o.o. postępowania polubowne, sądowe i egzekucyjne, posiada własną grupę interwencyjną i zaplecze prawne. Na stronie firmy działa aktualizowany rejestr długów i wierzytelności do sprzedania. Firma oferuje także pakiety trwałych i doraźnych środków prewencyjnych takich jak: wywiad gospodarczy,
  sprawdzenie kontrahentów w BIG,
  pieczęć windykacyjna,
  płatne monity,
  naklejki na faktury,

  Twoja firma ma problemy z dłużnikami? Twoi kontrahenci zwlekają z płatnościami? Płynność finansowa Twojej firmy jest zagrożona? Nie zwlekaj i Ty! Zgłoś się do Windykacji!

  Firma przygotuje dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  UWAGA! Firma Windykacja pobiera wynagrodzenie tylko i wyłącznie za efekty swojej pracy! Nie pobiera zaliczek i opłat wstępnych!

  Egzekucja z WINDYKACJĄ to strzał w 10!


  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja sądowa i komornicza »

  Rzetelny blog windykatora o windykacji należności. Firmy windykacyjne reklamują się jako wysoce skuteczne w pozasądowej windykacji i wielu klientów zleca im windykację licząc na ekspresowe odzyskanie pieniędzy. Fakty wyglądają zgoła inaczej gdyż możliwości skutecznej windykacji pozasądowej są bardzo ograniczone. Autor bloga doskonale o tym wie, że większość zleceń windykacyjnych znajduje finał w sądzi a następnie u komornika i celem bloga jest propagowanie rzetelnej informacji i porad w zakresie windykacji sądowej oraz egzekucji komorniczej. Autor opisuje i komentuje konkretne przypadki w tych zakresach, dostarczając Czytelnikom przydatnej i praktycznej wiedzy.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy windykacja wrocław »

  Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy z siedzibą we Wrocławiu jest instytucją, która ujednolica funkcjonalność sądu polubownego, kancelarii prawnej oraz firmy szkoleniowo- doradczej. W ramach przeprowadzanych przez nas usług zajmujemy się rejestracją firm i obywatela polskiego za granicą. Wspieramy przedsiębiorców w czasie tworzenia procedur, które redukują ryzyko wystąpienia trudnych należności- audyt, weryfikujemy kontrahentów oraz dostarczamy informacje prawno- gospodarcze. Ponadto wiedziemy postępowania mediacyjne z udziałem osoby zagranicznej. Osoby zaciekawione, w celu uzyskania większej ilości informacji odnośnie naszej aktywności zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kufieta Rafał. Kancelaria prawna i windykacyjna »

  W regionie województwa dolnośląskiego znajduje się Kancelaria Prawna Rafał Kufieta. Naszą dewizą jest rozwiązywanie kłopotów prawnych kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorców. Działalność naszej Kancelarii w obszarze obsługi przedsiębiorców mieści w szczególności bieżącą obsługę spółek, osób fizycznych prowadzących aktywność gospodarczą czy innych podmiotów ( fundacje, stowarzyszenia). Świadczymy usługi w specjalności budowlanej czy deweloperskiej jak również w ramach odzyskiwania należności i dochodzenia odszkodowań. Pełen zakres wykonywanych przez nas usług jak także dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI zajęcia komornicze bydgoszcz »

  Kancelaria Komornicza Sławomira Jaworskiego funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy i zajmuje się obsługą i realizacją różnorodnego rodzaju postępowań egzekucyjnych bądź aukcjami nieruchomości zabudowanych czy też nie oraz innymi kwestiami. Przedsiębiorstwo urzęduje we wszystkie dni robocze zaś Interesanci przyjmowani są we wtorki między godz. 12:00 i 16:00. Kancelaria Komornicza Sławomira Jaworskiego ma możność podejmowania się prowadzenia spraw o realizację postępowań egzekucyjnych z obszaru całego kraju - nie dotyczy to jedynie spraw egzekucji nieruchomości. Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Rybnik »

  Wiele firm w Rybniku nie realizuje terminowo swoich należności. Takie zatory finansowe mogą powodować duże straty dla Państwa firmy. Spółka Expertus z Katowic specjalizuje się w skutecznej windykacji prowadzonej na terenie Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Żor i Jastrzębia Zdroju. Zakończyliśmy sukcesem wiele spraw prowadzonych w tym rejonie, co mogą potwierdzić liczne referencje i opinie zadowolonych klientów.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Rybnik »

  JP Kancelaria - profesjonalne porady prawne Rybnik.
  Priorytetowym celem Kancelarii jest uczciwa i rzetelna ocena problemów prawnych naszych Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kompleksowej wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi prawne na najwyższym poziomie.
  Nasz zespół tworzy Radca prawny Rybnik z kilkuletnim doświadczeniem prawniczym oraz doświadczony Adwokat Rybnik.
  Oferta JP Kancelaria to miedzy innymi stała obsługa prawna firm,
  postępowania administracyjne, udział w negocjacjach handlowych, sporządzanie umów czy sporządzanie opinii prawnych.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SADOWY JAROSŁAW GARDOCKI »

  Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług komorniczych, zachęcamy do zapoznania się z tą stroną internetową. Mieści ona ofertę jednego z brodnickich komorników, posiadajacego siedzibę przy Sądzie Rejonowym. Z pomocą specjalistów w niej pracujących wykonasz każde postępowanie egzekucyjne i otrzymasz zwrot swoich należności. Działają w obrębie Rzeczypospolitej, realizując licytacje o różnym zasięgu. Działanie to kończone jest zawsze sukcesem. Zachęcamy do odwiedzenia tej strony internetowej, jaka okaże się pomocną w realizacji każdego postępowania komorniczego. Mieszczą się na niej wzory różnorodnych wniosków a także informacje odnośnie wykonywanych licytacji. Zapraszamy:

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradcza Bugajski i Partnerzy »

  Naszą misją jest wyznaczanie standardów niesienia pomocy wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Właśnie dlatego czujemy się odpowiedzialni, aby rozwiązywać najtrudniejsze zadania, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewniamy praktyczne doradztwo prawne oraz pożyteczne rozwiązania dla prowadzonej przez Klientów działalności.

  Kancelaria świadczy usługi z zakresu:
  Prawo cywilne
  Prawo karne
  Windykacja należności
  Odszkodowania
  Wywiad gospodarczy
  Detektywistyka
  Bezpieczeństwo biznesu
  Nieruchomości

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 78