Pokato.pl – tysiące ogłoszeń bezpłatnie

Pokato.pl – tysiące ogłoszeń bezpłatnie Pokato. pl to darmowa platforma ogłoszeń z całej Polski. Można na niej kupować, sprzedawać, wymieniać lub oddawać bezpłatnie. Możliwe jest także oferowanie różnorakich usług. Jest aż 18 kategorii, w tym edukacja i muzyka, ślub i wesele, zwierzęta, produkty dla dzieci oraz społeczności. Pokato ma także coś do zaoferowania dla poszukujących zatrudnienia. Wszystkie ogłoszenia są przyjmowane bezpłatnie. Wykorzystanie wyszukiwarki pomaga zawęzić poszukiwania do właściwej miejscowości, kategorii i zakresu cenowego. Komunikacja z innymi użytkownikami jest wygodna, bezpieczna i nie wymaga udostępniania danych osobowych.

Szczegóły strony pokato.pl:

Podlinkuj stronę pokato.pl:

Pokato.pl – tysiące ogłoszeń bezpłatnie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 65

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent eleganckich sukienek na każdą okazję »

  Vera Fashion – producent odzieży damskiej, adresowanej do kobiet ceniących elegancję i swobodę.
  Moda damska to nasza pasja, której oddajemy się z pełnym zaangażowaniem od ponad 15 lat. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć doskonałe wyczucie rynku, nie pozbawiając świeżości spojrzenia - nasze kolekcje nieustannie wpisują się w najnowsze trendy mody.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi PL, UE, Nieruchomości - bizzone.pl »

  Oddajemy do Państwa dyspozycji serwis www.bizzone.pl. Już od 1997 roku zespół monitoruje dziesiątki tysięcy źródeł informacji z całej Europy w poszukiwaniu atrakcyjnych szans biznesowych. Dzięki wysoko wykwalifikowanej załodze, zapewnia dostęp do szerokiej, codziennie aktualizowanej, bazy szans biznesowych. W tysiącach źródeł wyszukujemy nowe informacje, wśród nich znajdą Państwo przetargi krajowe, przetargi unijne, nieruchomości, zapytania ofertowe, rynek finansowy – To wszystko znajdziesz w Bizzone.pl

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • przetargi.info - zamówienia publiczne na maila »

  Portal przetargi.info zajmuje się dostarczaniem wybranych zamówień publicznych do klienta. Działamy we wszystkich branżach. Posiadamy siedziby w 16 krajach UE. Naszym celem jest zadowolenia klienta z otrzymywanych przetargów, dlatego indywidualnie dostosowujemy branże do potrzeb naszych użytkowników. Przygotuj się na zdobywanie nowych i wartościowych zamówień publicznych właśnie z firmą przetargi.info.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • BiznesOferty.pl - nawiąże współpracę »

  Serwis biznesowy dla małych i dużych firm. Głównym trzonem tego serwisu jest część ogłoszeniowa. Po zarejestrowaniu zarówno firmy jako i osoby prywatne mogą zamieszczać ogłoszenia w kilku kategoriach tematycznych, między innymi są tu takie działy jak: Współpraca, Nadwyżki czy Inwestycje. Posiadając konto w serwisie możemy kontaktować się za pomocą wewnętrznego systemu z innymi użytkownikami. Dla wymagających użytkowników BiznesOferty.pl posiada płatne pakiety dzięki którym firmy mogą docierać do szerszego grona odbiorców.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla doradcy finansowego »

  Jednym z czynników, którymi powinniśmy kierować się przy wyborze firmy świadczące usługi doradcze w zakresie finansów jest przede wszystkim profesjonalizm świadczonych usług. Z tego też powodu nasz wybór nie może być czysto przypadkowy. Sprawy finansowe są delikatne, często chodzi o dorobek życia, innym razem o daleko falową inwestycję. To powoduje, że warto byłoby, abyśmy czuli, że zaufaliśmy odpowiednim osobom. Jako klienci powinniśmy odnosić wrażenie, że nasze sprawy dla naszego doradcy finansowego są najważniejszymi sprawami na świecie, jakby temat rozmów dotyczył jego osobistych pieniędzy. A nasze losy i losy naszych finansów nie są mu obojętne. W gruncie rzeczy gra pozorów jest znamienna i decydować może o wyborze tej, a nie innej formy doradczej.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca - oferty i ogłoszenia »

  Stanowisko „Pracownika biurowego” można zazwyczaj spotkać w ofertach pracy, które związane są w pracą w np. w biurach/działach obsługi klienta, biurach sprzedaży, działach handlowych, działach marketingowych, biurach projektowych, działach administracyjno-biurowych, biurach księgowych, dział personalny, sekretariatach dużych firm itp. Jak widzimy stanowisko to spotykane jest w wielu branżach, co oznacza, że związana jest też z innego rodzaju zadaniami w pracy.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Specjalista sprzedaży »

  Wśród pojawiających się ofert pracy można zauważyć, że pracodawcom zależy na tym, aby ich przyszły pracownik odznaczał się: wykształceniem średnim (najlepiej ekonomicznym lub wyższym związanym z daną branżą), podstawową znajomością ekonomii, doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji handlowych, znajomością rynku sprzedaży i danej branży, bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (wymóg uzależniony jest przeważnie od wielkości miasta, z którego pochodzi oferta pracy).

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRACUSIE.PL »

  Pracusie to serwis w którym znajdziesz aktualne ogłoszenia o pracę. Pracodawcy umieszczają swoje zlecenie w kategoriach tematycznych, dając możliwość szybkiego i łatwego znalezienia zlecenia. Wykonawcy mogą zgłaszać swoje oferty cenowe. Serwis jest intuicyjny i przyjazny. Zawiera bardzo dużą bazę aktualnych ofert pracy oraz pracodawców i wykonawców. Już dziś zarejestruj się i znajdź zlecenie dla siebie.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Radom »

  Kantor Radom tworzy zbiór kantorów internetowych, dzięki którym klienci mogą mniej wydawać na prowizje przy wymianie walut. Korzyści odnoszą zarówno spłacający kredyty zaciągnięte w walutach jak i inwestorzy walutowi. Mamy dość wysokich opłat w bankach, dlatego wychodzimy z inicjatywą informowania o tańszych alternatywach.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • FallWork – rekrutacje pracowników sezonowych »

  FallWork Sp. z o. o. to agencja doradztwa personalnego, świadcząca usługi zarówno dla firm pozyskujących nowych pracowników, jak i dla wszystkich poszukujących pracy. Wśród obszernej bazy ogłoszeń jest wiele ofert tymczasowego zatrudnienia dla studentów (także z wynagrodzeniem wypłacanym tygodniowo), lecz poszukiwani są także specjaliści i operatorzy maszyn. Obecnie FallWork ma trzy oddziały: w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, lecz jego zakres działania nie ogranicza się do tych miast.

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 65