Ubezpieczenia inwestycyjne z Kancelarią LEX

Ubezpieczenia inwestycyjne z Kancelarią LEX Każdy klient kancelarii prawnej Invictus może liczyć na fachową pomoc w starciu z wielkimi firmami ubezpieczeniowymi, które żerują na niewiedzy swoich klientów. Pomagamy niemal w każdym przypadku odzyskać część lub nawet całą należność, która została naliczona przez ubezpieczyciela jako prowizja wynikająca z opłaty likwidacyjnej. To wraz z dołączeniem do pozwu zbiorowego mogą Państwo uzyskać właśnie u nas.

Szczegóły strony www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl:

Podlinkuj stronę www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl:

Ubezpieczenia inwestycyjne z Kancelarią LEX

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 73

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • kancelaria prawnicza Kraków »

  Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Oferujemy bogatą wiedzę prawniczą z wielu dziedzin prawa. Siłą Kancelarii jest ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w branży prawniczej obejmujące doświadczenia z obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych w ramach ich zwykłych spraw, które wymagały pomocy prawnej.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Portal prawny e-prawnik.pl świadczy usługi z zakresu wszystkich dziedzin polskiego prawa. Naszymi klientami są głównie osoby fizyczne, które poszukują pomocy związanej z prawem pracy, spadkami i dziedziczeniem, długami, rozwodami i alimentami.
  Specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotowaliśmy także specjalną ofertę - pakiety biznesowe w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
  Oprócz oferty płatnej pomocy, oferujemy także darmowe usługi dostarczane przez forum prawne zintegrowane z portalem e-prawnik.pl. Nasi specjaliści udzielają za pośrednictwem forum darmowych porad w sprawach, które nie wymagają indywidualnego podejścia i analizy dodatkowych materiałów.
  E-prawnik.pl posiada także obszerny dział z dokumentami prawnymi, który zawiera wzory umów i wniosków przydatnych zarówno w biznesie, jak i w codziennym życiu. Poza szablonami pism na stronie umieszczone zostały działy z różnymi aktami prawnymi zawierający kodeksy online, dzienniki ustaw, nowelizacje przepisów. Dostęp do tych materiałów jest całkowicie bezpłatny.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat | Prawnik | Lublin - tel. 500-506-506 »

  Czy jesteś gotów, aby przyjść na spotkanie z adwokatem w Lublinie, gdzie zostaniesz otoczony profesjonalnym warsztatem i doświadczeniem setek wystąpień przed sądami i pracy z setkami osób? Prawnicy na co dzień mają do czynienia z konfliktami, a którymi przychodzą do nich klienci. Cała sztuka polega na dokładnym rozpoznaniu obszarów, w których powstaje konflikt i odpowiednim na te konflikty reagowaniu, a nawet na zapobieganiu tym konfliktom dla dobra klienta. Czy chcesz poznać rozwiązania z zakresu spraw majątkowych bądź rodzinnych w tym rozwodów, alimentów, kontaktów z dzieckiem i władzy rodzicielskiej? Być może interesują Cię kwestie spadkowe? Masz konflikt z pracodawcą? Toczy się postępowanie administracyjne? Chcesz dochodzić odszkodowania lub zadośćuczynienia? Zostałeś pokrzywdzony jako konsument? Potrzebujesz na początek porady prawnej adwokata? Chcesz się odwołać od niekorzystnej dla siebie sprawy? Masz potrzebę sporządzenia pisma procesowego? Potrzebujesz adwokata do zastępstwa przed sądem? Kancelaria adwokacka w Lublinie dostarcza dla Twej wygody szeregu rozwiązań prawnych. Tutaj jest KONTAKT do tej kancelarii w Lublinie

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ rozwody rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka absorbuje się całościową obsługą prawną osób fizycznych a także przedsiębiorstw i członków zarządu w obszarze prawa handlowego. Przewodzimy sprawy karne z aspektu zakładania, przekształcania i likwidacji spółek cywilnych, spółek komandytowych a także z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasi prawnicy przygotowują i zaświadczają wewnętrzne akty i dokumenty handlowe spółek. Należą do nich wszystkie regulaminy, statuty, uchwały i umowy handlowe. Prowadzimy także sprawy dotyczące odpowiedzialności cywilnej i karnej członków zarządów i sprawy z obszaru prawa upadłościowego oraz naprawczego. Więcej na witrynie kancelarii.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT KAMIL FLATOW »

  Adwokat Kamil Flatow prowadzi swoją kancelarię prawną w Warszawie, a jej filia znajduje się w Płocku. Obsługuje osoby fizyczne oraz klientów biznesowych, a także instytucjonalnych. Obszar praktyki zaangażowanych w niej adwokatów obejmuje sprawy cywilne, karne i administracyjne. Kancelaria prowadzi postępowania przesądowe oraz sądowe w sprawach związanych z rozwodami, separacjami oraz wyznaczaniem kontaktów z dziećmi. Adwokaci przygotowują umowy deweloperskie, najmu, dotyczące stosunku pracy oraz inne. biorą udział w przesłuchaniach i reprezentują klientów przed sądami oraz organami prokuratury. By poznać pełny zakres usług kancelarii, wejdź na witrynę internetową.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Link do strony »

  Dobry adwokat Marcin i Józef Kuczyński - kancelaria adwokacka Warszawa, mazowieckie. W ofercie obsługa prawna firm, porady prawne i doradztwo prawne na wysokim poziomie - windykacja, rozwód, odszkodowania, prawo karne, spadki i alimenty. Kancelaria adwokacka zaprasza do kontaktu - adwokat i prawnik Warszawa i okolice.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • prawnik Ełk »

  Kancelaria Adwokacka w Ełku zaprasza do współpracy. Oferujemy szeroki zakres usług prawnych. Zajmujemy się obszarem prawa cywilnego jak również prawa karnego. Reprezentujemy swoich klientów przed sądami powszechnymi. Naszą kancelarie adwokacką cechuje indywidualne podejście do klienta oraz fachowa wiedza.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI »

  Od 1993 roku funkcjonuje we Wrocławiu Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski. Na bazie właściwych rozporządzeń i ustaw notariusz zajmuje się sporządzaniem projektów weksli i czeków, aktami poświadczenia dziedziczenia i doręczaniem oznajmień różnego rodzaju. Na prośbę klienta przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i inne dokumenty. Notariusz zajmuje się dopełnianiem czynności, którym strony chcą bądź muszą nadać formę prawną. Sporządzany jest wtedy stosowny dokument urzędowy. Może to być projekt aktu lub oświadczenia, umowa o rozdzielności majątkowej w małżeństwie, akt notarialny i inne. Dowiedz się więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego KORNAT »

  Kancelaria prawna Kornat zajmuje się prawem kanonicznym, czyli rozwiązywaniem spraw związanych z nieważnością małżeństwa. Często jest to pojęcie mylone przez ludzi i nazywane zastępczo jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Jest to jednak błąd. Zatem kancelaria Kornat zajmuje się właśnie sprawami tego typu, mając w nich wieloletnie już doświadczenie.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradcza Bugajski i Partnerzy »

  Naszą misją jest wyznaczanie standardów niesienia pomocy wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Właśnie dlatego czujemy się odpowiedzialni, aby rozwiązywać najtrudniejsze zadania, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewniamy praktyczne doradztwo prawne oraz pożyteczne rozwiązania dla prowadzonej przez Klientów działalności.

  Kancelaria świadczy usługi z zakresu:
  Prawo cywilne
  Prawo karne
  Windykacja należności
  Odszkodowania
  Wywiad gospodarczy
  Detektywistyka
  Bezpieczeństwo biznesu
  Nieruchomości

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 73