Wita LuxSTAR - profesjonalne usługi sprzątania

Wita LuxSTAR - profesjonalne usługi sprzątania Oto sprzątanie. LuxSTAR to profesjonalne i kontraktowe sprzątanie galerii handlowych, sprzątanie centrów handlowych, sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych, sprzątanie zakładów produkcyjnych, sprzątanie hal i magazynów, sprzątanie hoteli. Działamy tylko w oparciu o procedury i standardy BHP oraz 5S. Naszą mocną stroną jest kompleksowe oraz całkowite sprzątanie dużych obiektów handlowych i przemysłowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę operacyjną i zarządzającą. Działamy na terenie całej Polski. Nasze hasło to: Czystość leży w naszej naturze. A czy w Państwa Firmie jest już Lux....? Sprzątanie i utrzymanie czystości Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Poznań, Łódź, śląskie, mazowieckie, pomorskie, łódzkie i inne.
www.luxstaroferta.pl

Szczegóły strony www.luxstaroferta.pl:

Podlinkuj stronę www.luxstaroferta.pl:

Wita LuxSTAR - profesjonalne usługi sprzątania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 342

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System Archiwizacja dokumentów »

  Zajmujemy się archiwizacją dokumentów od 1 września 1999 roku.

  Ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dokumentami oraz współpraca z Archiwami Państwowymi, różnorodnymi podmiotami gospodarczymi oraz administracją państwową i samorządową pozwala nam na zaproponowanie każdemu podmiotowi gospodarczemu, jednostce organizacyjnej administracji państwowej oraz innym jednostkom optymalnego i efektywnego systemu archiwizacji dokumentów, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, możliwości, oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce.

  Tworzymy od podstaw oraz porządkujemy dokumentację w wielu Archiwach Zakładowych i Składnicach Akt. Za każdym razem podstawowym celem naszych działań jest poprawa funkcjonowania archiwum, właściwe zabezpieczenie dokumentów oraz szybki i wygodny do nich dostęp.

  W tym czasie dopracowaliśmy również system doboru właściwych, sprawdzonych partnerów w biznesie, na których opieramy naszą działalność.


  Posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą na bieżąco uzupełniamy i wykorzystujemy wraz z powstawaniem nowych regulacji prawnych oraz procesów biznesowych w postępowaniu z dokumentacją.


  Proponowane i wdrożone przez nas systemy archiwizacji - układu i ewidencjonowania dokumentów funkcjonują do dzisiaj i są docenione przez naszych klientów.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentacji »

  Nasze przedsiębiorstwo głównie zajmuje się usługą profesjonalnej archiwizacji dokumentacji, posiadając przeszło dwudziesto letnie doświadczenie w tego rodzaju usługach. Świadczymy kompleksowe usługi wytwarzając worki bankowe, pudła archiwalne tudzież regały archiwalne, poza tym oferta nasza obejmuje składowanie dokumentacji, niszczenie dokumentów a także archiwizację akt.
  Poprzez doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata w archiwizowaniu akt doskonale pojmujemy to, jaki jest wykaz wymagań klientów w tym zakresie.
  Dzięki tym działaniom właśnie, przechowywanie dokumentów przebiega w naszej firmie niesłychanie szybko, bez większych problemów oraz w sposób na tyle efektywny oraz wydajny, ażeby znacząco pomniejszyć koszty przedsiębiorstw, którym prezentujemy nasze usługi.
  W zakresie prezentowanych przez naszą firmę usług, znajdziecie także kompleksowe rozwiązania w zakresie składowania, utylizacji oraz archiwizowania danych oraz niszczenia różnego rodzaju niebezpiecznych odpadów, takich jak na przykład sprzęt elektroniczny czy też biurowy.
  W niszczeniu i archiwizacji dokumentacji wielki napór kładziemy na to by powierzane nam dane były bezpieczne, a wszelakie działania dokonujemy tak sprawnie aby oszczędzać pieniądze, a także czas naszych drogich klientów, zarazem dbając w sposób maksymalny o ekologię.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hanna Chamier-Gliszczyńska - komornik »

  Witamy uprzejmie na stronie Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym, mieszczącą się w Bydgoszczy. Funkcję komornika sadowego pełni Hanna Chamier-Gliszczyńska. Kancelaria dostępna jest dla interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-15:30 i we wtorek w godzinach: 08:00-16:00. Wnioski egzekucyjne odbieramy od klientów indywidualnych oraz firm. Podejmujemy się przyrządzenia orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne. Chronimy spadek i spisujemy inwentarz po spadkodawcy. Wykonujemy nadzór nad aukcjami komorniczymi. Przygotowujemy protokoły stanu faktycznego oraz doręczamy zawiadomienia za ich potwierdzeniem odbioru. Więcej o zadaniach oraz aktualnych aukcjach znajduje się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROL-AGROS SOBISIAK DARIUSZ »

  TwojaReklama24, to firma reklamowa z wieloletnim doświadczeniem, jaka specjalizuje się w wyrabianiu i sprzedaży wysokiej jakości towarów reklamowych. Dziś jednostka posiada obszerną gamę produktów i usług reklamowych takich jak, Banery, Wydruki wielkoformatowe, Gadżety reklamowe, Upominki z drewna, Szyldy, Kasetony, Wyroby z Plexi, Ulotki, Wizytówki i wiele innych. Przygotowujemy artykuły według rzeczowego zamówienia naszych kontrahentów. Tworzymy artykuły z najwyższej jakości artykułów, wskutek czemu nasi klienci mogą być spokojni o ich odporność. Posiadamy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Inwitujemy na stronę WWW.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w bytomiu »

  Przedstawiamy Państwu Biuro Rachunkowe Finmar. Nasza siedziba znajduje się w Bytomie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się prowadzeniem pełnej rachunkowości i rachunkowości zarówno osób indywidualnych jak również. W biurze można także skorzystać z obsługi doradcy podatkowego. W zakresie naszych usług umożliwiamy dojazd do klienta i odbiór dokumentów. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów. Na wizytę w Biurze można się umówić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Pełen zakres realizowanych usług w biurze oraz dane kontaktowe naszej firmy mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kraków »

  Kancelaria Ciborowski zajmuje się m. in. sporządzaniem pism procesowych, prowadzeniem sporów sądowych przed sądami pracy, przygotowaniem opinii prawnych, przygotowywaniem regulaminów pracy, windykacją należności w postępowaniach sądowych, opiniowaniem umów handlowych, prowadzeniem sporów z organami podatkowymi, prowadzeniem negocjacji z anglojęzycznymi klientami.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • IMPORT EXPORT HANDEL HURTOWY KRZYSZTOF PIECZARA »

  Zapoznaj się z rozległą propozycją przedsiębiorstwa “Szwagry. eu” z Bydgoszczy. Firma istnieje od lat dziewięćdziesiąty oraz od początku aktywności zajmowaliśmy się importem, eksportem oraz sprzedażą hurtową owoców oraz warzyw. Warto zaznaczyć, iż współdziałamy jedynie ze sprawdzonymi oraz zaufanymi dostawcami, skutkiem tego gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. Nasza oferta kierowana jest do odbiorców hurtowych, sieci handlowych, dyskontów, restauracji i hoteli. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone zaplecze techniczne, dysponujemy 2500 m2 powierzchni chłodzonej, co zapewnia świeżość i trwałość naszych artykułów. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy do kooperacji. Odwiedź naszą stronę internetową:

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENESI odbiór złomu Świerczewo »

  zachęcamy do skorzystania z oferty skupu złomu, jaki prowadzony jest w Luboniu przez przedsiębiorstwo PUH CENESI. Już od przeszło 20 lat cieszymy się zaufaniem interesantów - zarówno indywidualnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Zapewniamy atrakcyjne i zawsze aktualne ceny skupu, a także kompleksową i fachową obsługę. Na miejscu dysponujemy wagą najazdową do 15 ton, a także w wyposażaniu posiadamy samochód z pomocą którego, możemy odebrać złom ze wskazanej przez Państwa lokalizacji. Skupujemy metale kolorowe, złom stalowy oraz gruby. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dokładne wiadomości na witrynie internetowej.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • radca prawny Rzeszów »

  Potrzebujesz pomocy i fachowego doradztwa w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych szkody, która powstała na tobie bądź bliskiej Ci osobie? Może działasz w branży, która związana jest z handlem i chcesz, aby twoja działalność z punktu widzenia prawa handlowego była prowadzona w sposób właściwy? Skorzystaj z usług specjalistów, z pomocy prawnej radców prawnych z Kancelarii Grębowski. To wykwalifikowany zespół prawników, radców prawnych, adwokatów oraz doradców podatkowych, który łączy w sobie solidność oraz wiedzę doświadczonych prawników z zaangażowaniem i ambicją młodych pracowników kancelarii. Uzyskasz pomoc z zakresu szeroko rozumianego prawa handlowego, przy sądowym dochodzeniu roszczeń czy kompleksowej obsługi prawnej z zakresu działalności gospodarczej. Ponadto rzeszowska kancelarii oferuje pomoc z zakresu prawa sportowego, budowlanego, lotniczego oraz podatkowego. Pełną ofertę usługową znajdziesz na dedykowanej stronie WWW. Skontaktuj się już dziś!

  Data dodania: 31 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ceny transferowe | Dokumentacja podatkowa »

  Jeżeli czeka Cię kontrola cen transferowych albo potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji podatkowej skorzystaj z usług doświadczonych księgowych z biura rachunkowego Tax Partners. Skontaktuj się, a uzyskasz pomoc, dzięki komplekosowym usługom z zakresu cen transferowych. Nie czekaj i już dziś skorzystaj z pomocy specjalistów, zleć wykonanie: porozumienia cenowego,
  polityki cen transferowych,
  sporządzenia dokumentacji cen transferowych,
  analizy porównawczej,
  Sprawdź usługi, a dzięki pomocy doradców Tax Partners unikniesz kar i sankcji nakładanych ze strony organów podatkowych. Sporządzenie prawidłowej dokumentacji cen transferowych to zadanie wymagające sporego doświadczenia i wiedzy, a wykonanie najlepiej powierzyć fachowcom w tym zakresie. Więcej szczegółowych i bardzo przydatnych informacji na temat cen transferowych znajdziesz na dedykowanej stronie, a także potrzebne dane kontaktowe.

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 342