Firma Geodezyjna "Geoinvest"

Firma Geodezyjna "Geoinvest" Firma GEOinvest świadczy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie powiatu myślenickiego i okolic. Działa na rynku od wielu lat, realizując zlecenia zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm budowlanych czy projektowych. Jako zespół doświadczonych i wykwalifikowanych geodetów starannie i terminowo wykonuje nawet skomplikowane projekty w zakresie geodezji. Dysponuje nowoczesnym sprzętem pomiarowym. Oferuje kompleksową obsługę geodezyjną każdej inwestycji. Opracowuje dokumenty do celów prawnych i związanych z odbiorem nieruchomości. W ramach inwentaryzacji geodezyjnej w Myślenicach przygotowuje dokumentację dotyczącą usytuowania obiektów. GEOinvest wykonuje mapy geodezyjne pod różnego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewnia fachową obsługę w zakresie podziałów nieruchomości, rozgraniczenia terenów i wznowienia znaków graficznych. Zajmuje się pomiarami powykonawczymi budynków, działek i innych obiektów, niezbędnymi do ich odbioru i nie tylko. Profesjonalne usługi geodezyjne w Myślenicach, GEOinvest zaprasza do współpracy.

Firma Geodezyjna "Geoinvest"
Anieli Salawy 93,
32-447 Siepraw
woj. małopolskie
Tel: 603 743 591

Szczegóły strony www.geoinvest24.pl:

Podlinkuj stronę www.geoinvest24.pl:

Firma Geodezyjna "Geoinvest"

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odwierty pod budowę Łódź. »

  Geologię oraz usługi geologiczne poleca firma Kruszland.

  Istotą firmy są poszukiwania kruszywa naturalnego pod budowę żwirowni, ale firma prowadzi również inne prace geologiczne w tym odwierty geologiczne, pomiary geotechniczne oraz uzupełnianie map geologicznych. Firma wykonuje odwierty geologiczne pod budowę oraz pod fermy wiatrowe.

  Wysokowydajne wiertło doskonale sprawdza się w trudnym i skalistym terenie, gdzie przeprowadzenie badania gruntów musi być przeprowadzone z niezwykłą starannością. Mobilne wiertło może przeprowadzić odwierty w dowolnym terenie nawet o dużym nachyleniu.

  Geolog firmowy uzupełnia mapy geologiczne oraz dokonuje wstępnych odwiedzin badanych gruntów. Na podstawie próbnych odwiertów jest w stanie stwierdzić czy na danym terenie znajdują się złoża kruszywa naturalnego. Firma pomaga uzupełniać dokumentacje geologiczne i prowadzić sprawy związane z uzyskaniem pozwolenia na odwierty.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • M-GEO usługi geodezyjne »

  Szukasz doświadczonej firmy do kompleksowej obsługi geodezyjno kartograficznej? Pragniesz, aby przyszłość Twojej inwestycji była w dobrych rękach? Skorzystaj z bogatej oferty przygotowanej przez firmę M-GEO prowadzącej działalność w zakresie projektowania, architektury, urbanizacji oraz budownictwa. Świadczymy kompleksowy zakres usług geodezyjno-kartograficznych począwszy od wstępnego projektu, opracowania dokumentacji, organizacji całego procesu inwestycyjnego do końcowego odbioru. Dzięki stałej współpracy z doświadczonymi fachowcami oraz wykorzystaniu nowoczesnych, w pełni funkcjonalnych urządzeń mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości prac w atrakcyjnej cenie. Priorytetem jest satysfakcja każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego też przygotowana przez nas oferta obejmuje najbardziej zawiłe prace projektowe i inwestycje. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz firmy znajdziesz na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geotest kotwy gruntowe »

  Jeśli do realizacji swojej inwestycji potrzebujecie Państwo doświadczonego, profesjonalnego wykonawcy to współpraca z Zakładem Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest z Tychów, będzie najlepszym wyborem. Dzięki współpracy z największymi firmami z branży górniczej, energetycznej czy spożywczej zyskaliśmy opinię specjalisty i profesjonalisty w sferze badań i prac geologicznych oraz wodnych. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi, poczynając od sporządzenia dokumentacji a kończąc na profesjonalnym wykonaniu najtrudniejszych projektów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GEOMAP Geodezja wrocław »

  Geomap. Usługi geodezyjne i kartograficzne. Bezdzietny J., inż. oferuje rzetelne i profesjonalne usługi geodezyjne, a również kartograficzne skierowane do jednostek prywatnych, a i przedsiębiorstw budowlanych, które wykonują projekty budowlane i projektowe. Nasza jednostka zaistniała w 2001 roku i od tego czasu zdobyliśmy duże praktyki przy setkach sfinalizowanych prac i projektów geodezyjnych i kartograficznych. Posiadamy wyspecjalizowanych pracowników, którzy w połączeniu z nowoczesnym rynsztunkiem pomiarowym są w stanie zrealizować prace błyskawicznie i efektywnie, wskutek czemu mamy niskie ceny. Zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną WWW.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geo-Laf Michalkiewicz geodezyjne mapy gdańsk »

  Geo-Laf to żywiołowo funkcjonujące biuro geodezji oraz kartografii. Długoletnie doświadczenie poparte jest rozległą wiedzą naszych pracowników. Zatrudniamy geodetów, którzy są ekspertami i świetnie znają się na swojej pracy. W codziennej pracy stawiamy na kompetentną obsługę klienta, elastyczność oferty oraz drobiazgowość podczas świadczenia prac geodezyjnych. Dbamy o detale i rzetelną realizację powierzonych zleceń. Podejmujemy się całościowej obsługi geodezyjnej oraz kartograficznej inwestycji. Wykonujemy mapy do celów projektowych w 2 oraz 3D, dostarczamy dokumentację na potrzeby rozpraw prawniczych. Szczegółowe informacje mieszczą sie na stronie.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • GEOXX OLSZTYN geologia inżynierska olsztyn »

  Miło nam ukazać pracownię geologiczną Geoxx, która działa na rynku od 2010 roku. Pracuje dla klientów indywidualnych, developerów, firm, biur projektowych oraz przedsiębiorstw budowlanych. Przeprowadza prace z zakresu geologii-inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii złożonej. Przygotowuje dokumentacje hydrogeologiczne, badania zanieczyszczeń gruntu i wody. Sprawdza zagęszczenia gruntu także oblicza stateczność skarpy. Prowadzi konsultacje geotechniczne i geologiczno-inżynierskie. Geoxx przeprowadza prace od projektu, aż po realizację również eksploatację inwestycji. Dba o profesjonalizm również terminowość. Zaprasza klientów na witrynę internetową.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Tuchów pow. Tarnów : geodezja-kataster.pl »

  Geodezja zawsze była nauką bardzo uzależnioną od postępu technologicznego. W obecnych czasach geodezja jeszcze bardziej wykorzystuje nowe technologie i to widać m. in. poprzez wykorzystanie systemu GPS do pomiarów geodezyjnych. Widać to także w coraz nowszym sprzęcie posiadanym przez geodetów.
  Geodeta Marcin Drobot, właściciel firmy geodezyjnej Kataster, mającej swoją siedzibę na terenie gminy Tuchów, jest przykładem geodety idącego z duchem czasu. Posiada on nowoczesny sprzęt pomiarowy co ułatwia i przyspiesza pracę. Poza tym pomiary są dokładniejsze i obarczone mniejszymi błędami. Jako geodeta świadczy usługi geodezyjne w zakresie: pomiarów sytuacyjnych,
  pomiarów wysokościowych,
  podziałów i rozgraniczeń nieruchomości,
  obsługi geodezyjnej inwestycji budowlanych,
  sporządzania map geodezyjnych,
  kameralnych opracowań geodezyjnych.
  Szczegółowa charakterystyka poszczególnych usług znajduje się na firmowej stronie internetowej.
  Powyższe usługi geodezyjne są skierowane do mieszkańców i firm z terenu powiatu Tarnów i spoza niego. Marci Drobot to nie jest jedyny geodeta w Tarnowie i w powiecie tarnowskim który świadczy usługi geodezyjne ale usługi w jego wykonaniu wyróżniają się rzetelnością i terminowością.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geoembud Marek Janoszka »

  Potrzebujesz firmy, która stworzy dla Ciebie mapę do celów projektowych, przeprowadzi powykonawcze pomiary budynków albo dokona rozgraniczenia? Firma geodezyjna, do której należy poniższy serwis internetowy, z pewnością Cię zainteresuje. Działa na rynku od wielu lat, ma bogate doświadczenie i może się pochwalić licznym gronem zadowolonych Klientów, co potwierdzają otrzymane referencje. Nie zastanawiaj się więc dłużej i nie wyszukuj innego podmiotu, jedynie już dzisiaj się skontaktuj i umów na spotkanie.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Lublin »

  Potrzebujesz zmierzyć powierzchnię użytkową domu, który zamierzasz sprzedać? Poszukujesz firmy, która podzieli i rozgraniczy Twoją nieruchomość? A na dodatek mieszkasz w Lublinie lub okolicach? W takim razie zapraszamy na stronę internetową firmy geodezyjnej Resado. Firma świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na terenie województwa lubelskiego. Resado to nowoczesność, profesjonalizm i terminowość. Zachęcamy od obejrzenia galerii zdjęć z wykonanych prac oraz zapoznania się ze szczegółami oferty. Firma Resado chętnie przyjmuje zlecenia jako podwykonawca w większych zleceniach, a także zlecenia od indywidualnych inwestorów.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Geodezyjne - Geogrunt »

  Geogrunt jest firmą geodezyjną istniejącą od 1995 r. Przez ten czas zdobywała doświadczenie współpracując z firmami budowlanymi, architektami, deweloperami oraz osobami indywidualnymi. Oferta firmy jest bardzo szeroka, zawiera takie usługi jak mapy do celów projektowych i powykonawczych, podziały i scalenia, okazania granic, wytyczenia, pomiary specjalne, badanie pionowości budynków i budowli, zakładanie osnów geodezyjnych, pomiary pomieszczeń oraz wiele innych. Firma Geogrunt stale dba o rozwój firmy i o swoich Klientów.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 2