Geodeta Lublin, Łęczna, Uścimów

Geodeta Lublin, Łęczna, Uścimów Nasz zespół to doświadczona dynamicznie działająca grupka ludzi oferująca usługi w obszarze szeroko pojętej geodezji i kartografii. Działamy przede wszystkim na obszarze miast: Lublin, Łęczna, Lubartów, Parczew a także Radzyń Podlaski
Swoją usługę kierujemy głównie do osób prywatnych pragnących skrzystać z naszych usług do których należą;
- mapy do celów projektowych,
- podział nieruchomości,
- mapy z inwentaryzacaji powykonawczych,
- wytyczenie budynków lub przyłączy.
W celu zapoznania się lepiej z naszą ofertą zapraszamy na http://bniug.pl/uslugi-geodezyjne
BNIUG jest również otwarty na kooperację z:architektami, elektrykami, gazownikami, hydraulikami, budowlańcami, murarzami, urbanistami
Zapraszamy również apństwa do odzwiedzenia prowadzonych przez nas blogów tematycznych na:
http://geodezjalublin. wordpress. com/
oraz
http://www.tumblr.com/blog/geodezja-lublin

Szczegóły strony www.bniug.pl:

Podlinkuj stronę www.bniug.pl:

Geodeta Lublin, Łęczna, Uścimów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 131

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odwierty pod budowę Łódź. »

  Geologię oraz usługi geologiczne poleca firma Kruszland.

  Istotą firmy są poszukiwania kruszywa naturalnego pod budowę żwirowni, ale firma prowadzi również inne prace geologiczne w tym odwierty geologiczne, pomiary geotechniczne oraz uzupełnianie map geologicznych. Firma wykonuje odwierty geologiczne pod budowę oraz pod fermy wiatrowe.

  Wysokowydajne wiertło doskonale sprawdza się w trudnym i skalistym terenie, gdzie przeprowadzenie badania gruntów musi być przeprowadzone z niezwykłą starannością. Mobilne wiertło może przeprowadzić odwierty w dowolnym terenie nawet o dużym nachyleniu.

  Geolog firmowy uzupełnia mapy geologiczne oraz dokonuje wstępnych odwiedzin badanych gruntów. Na podstawie próbnych odwiertów jest w stanie stwierdzić czy na danym terenie znajdują się złoża kruszywa naturalnego. Firma pomaga uzupełniać dokumentacje geologiczne i prowadzić sprawy związane z uzyskaniem pozwolenia na odwierty.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geotest kotwy gruntowe »

  Jeśli do realizacji swojej inwestycji potrzebujecie Państwo doświadczonego, profesjonalnego wykonawcy to współpraca z Zakładem Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest z Tychów, będzie najlepszym wyborem. Dzięki współpracy z największymi firmami z branży górniczej, energetycznej czy spożywczej zyskaliśmy opinię specjalisty i profesjonalisty w sferze badań i prac geologicznych oraz wodnych. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi, poczynając od sporządzenia dokumentacji a kończąc na profesjonalnym wykonaniu najtrudniejszych projektów. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GEOMAP Geodezja wrocław »

  Geomap. Usługi geodezyjne i kartograficzne. Bezdzietny J., inż. oferuje rzetelne i profesjonalne usługi geodezyjne, a również kartograficzne skierowane do jednostek prywatnych, a i przedsiębiorstw budowlanych, które wykonują projekty budowlane i projektowe. Nasza jednostka zaistniała w 2001 roku i od tego czasu zdobyliśmy duże praktyki przy setkach sfinalizowanych prac i projektów geodezyjnych i kartograficznych. Posiadamy wyspecjalizowanych pracowników, którzy w połączeniu z nowoczesnym rynsztunkiem pomiarowym są w stanie zrealizować prace błyskawicznie i efektywnie, wskutek czemu mamy niskie ceny. Zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną WWW.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zawiślak Wojciech płyta vss »

  W ofercie przedsiębiorstwa "Usługi Geologiczno - Projektowe i Ochrony Środowiska Wojciech Zawiślak" znajdą Państwo bogaty zakres usług. Firma między innymi sporządza opracowania oraz tworzy dokumentację tyczącą się projektów prac geologicznych, wykonuje także specyfikacje geologiczno - inżynierskie z elementami hydrogeologii oraz ekspertyzy i opinie geotechniczne dla obiektów typu: obiekty przemysłowe, budynki biurowe oraz usługowe, domy i osiedla, stacje benzynowe, place, parkingi oraz drogi, linie energetyczne, ciepłownicze, kanalizacyjne i szereg innych. Firma dysponuje wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz nowoczesnym zapleczem technicznym, przez co jest w stanie podjąć się wszelkiego zlecenia. Wszystkie prace wykonuje na wysokim poziomie, sumiennie i we właściwym czasie. Pełna propozycja dostępna jest na naszej stronie.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • GEOBEST Spółka z o.o. »

  Geobest jest firmą geodezyjną, funkcjonującą już od z okładem dwudziestu lat. W ciągu tego czasu zdobyliśmy wielkie doświadczenie i możemy pochwalić się realizacją dużych i poważnych inwestycji, w tym projektu i realizacji współczesnych osiedli mieszkaniowych, centrów kupieckich, obiektów muzealnych a także stu pięćdziesięcioma kilometrami ciągów wodno-kanalizacyjnych. Na dzień dzisiejszy nasza firma zatrudnia czterech wyśmienicie wykwalifikowanych projektantów wodno-kanalizacyjnych i dziesięciu doświadczonych geodetów. Przeprowadzamy prace geodezyjne na terenie Warszawy i całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geo-Laf Michalkiewicz geodezyjne mapy gdańsk »

  Geo-Laf to żywiołowo funkcjonujące biuro geodezji oraz kartografii. Długoletnie doświadczenie poparte jest rozległą wiedzą naszych pracowników. Zatrudniamy geodetów, którzy są ekspertami i świetnie znają się na swojej pracy. W codziennej pracy stawiamy na kompetentną obsługę klienta, elastyczność oferty oraz drobiazgowość podczas świadczenia prac geodezyjnych. Dbamy o detale i rzetelną realizację powierzonych zleceń. Podejmujemy się całościowej obsługi geodezyjnej oraz kartograficznej inwestycji. Wykonujemy mapy do celów projektowych w 2 oraz 3D, dostarczamy dokumentację na potrzeby rozpraw prawniczych. Szczegółowe informacje mieszczą sie na stronie.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. Siemaszkiewicz - geodeta Wodzisław Śląski »

  Geodeta jest obecnie niezbędny przy wielu zarówno dużych jak i małych inwestycjach budowlanych. Obecność geodety jest również konieczna przy różnych czynnościach projektowych, prawniczych lub administracyjnych.
  Michał Siemaszkiewicz jest geodetą z uprawnieniami geodezyjnymi i posiadający firmę Usługową Geodezyjno-Kartograficzną z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim. Firma wykonuje rozgraniczania i podziały gruntów oraz sporządza dokumentacje do celów projektowych i prawnych. Dzięki zatrudnionym geodetom o wieloletnim doświadczeniu i posiadanym nowoczesnym sprzętem w ofercie firmy jest również obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych zarówno na terenie powiatu Wodzisław Śląski jak i na całym Śląsku. Opis pełnej oferty znajduje się na firmowej stronie internetowej.
  Michał Siemaszkiewicz nie jest jedynym geodetą w Wodzisławiu Śląskim posiadającym uprawnienia geodezyjne ale to co cechuje usługi świadczone przez jego firmę to rzetelność i terminowość oraz dobre opinie zadowolonych klientów.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Tuchów pow. Tarnów : geodezja-kataster.pl »

  Geodezja zawsze była nauką bardzo uzależnioną od postępu technologicznego. W obecnych czasach geodezja jeszcze bardziej wykorzystuje nowe technologie i to widać m. in. poprzez wykorzystanie systemu GPS do pomiarów geodezyjnych. Widać to także w coraz nowszym sprzęcie posiadanym przez geodetów.
  Geodeta Marcin Drobot, właściciel firmy geodezyjnej Kataster, mającej swoją siedzibę na terenie gminy Tuchów, jest przykładem geodety idącego z duchem czasu. Posiada on nowoczesny sprzęt pomiarowy co ułatwia i przyspiesza pracę. Poza tym pomiary są dokładniejsze i obarczone mniejszymi błędami. Jako geodeta świadczy usługi geodezyjne w zakresie: pomiarów sytuacyjnych,
  pomiarów wysokościowych,
  podziałów i rozgraniczeń nieruchomości,
  obsługi geodezyjnej inwestycji budowlanych,
  sporządzania map geodezyjnych,
  kameralnych opracowań geodezyjnych.
  Szczegółowa charakterystyka poszczególnych usług znajduje się na firmowej stronie internetowej.
  Powyższe usługi geodezyjne są skierowane do mieszkańców i firm z terenu powiatu Tarnów i spoza niego. Marci Drobot to nie jest jedyny geodeta w Tarnowie i w powiecie tarnowskim który świadczy usługi geodezyjne ale usługi w jego wykonaniu wyróżniają się rzetelnością i terminowością.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geoembud Marek Janoszka »

  Potrzebujesz firmy, która stworzy dla Ciebie mapę do celów projektowych, przeprowadzi powykonawcze pomiary budynków albo dokona rozgraniczenia? Firma geodezyjna, do której należy poniższy serwis internetowy, z pewnością Cię zainteresuje. Działa na rynku od wielu lat, ma bogate doświadczenie i może się pochwalić licznym gronem zadowolonych Klientów, co potwierdzają otrzymane referencje. Nie zastanawiaj się więc dłużej i nie wyszukuj innego podmiotu, jedynie już dzisiaj się skontaktuj i umów na spotkanie.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Lublin »

  Potrzebujesz zmierzyć powierzchnię użytkową domu, który zamierzasz sprzedać? Poszukujesz firmy, która podzieli i rozgraniczy Twoją nieruchomość? A na dodatek mieszkasz w Lublinie lub okolicach? W takim razie zapraszamy na stronę internetową firmy geodezyjnej Resado. Firma świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na terenie województwa lubelskiego. Resado to nowoczesność, profesjonalizm i terminowość. Zachęcamy od obejrzenia galerii zdjęć z wykonanych prac oraz zapoznania się ze szczegółami oferty. Firma Resado chętnie przyjmuje zlecenia jako podwykonawca w większych zleceniach, a także zlecenia od indywidualnych inwestorów.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 131