Inżynieria wody

Inżynieria wody Firma Inżynieria wody oferuje bardzo szeroki zakres urządzeń związanych z gospodarką wodno-ściekową. Wszystkie oferowane urządzenia posiadają stosowne certyfikaty jakości.

W zakresie urządzeń do uzdatniania wody oferujemy:
• zmiękczacze wody
• narurowe filtry sedymentacyjne
• odżelaziacze i odmanganiacze wody
• filtry do usuwania azotanów
• lamy UV do dezynfekcji wody
• kolumny z węglem aktywnym
• odwrócona osmoza

Szczegółowy zakres oferty związanej z uzdatnianiem wody - https://inzynieriawody.pl/montaz-filtrow-do-wody/

W zakresie urządzeń do oczyszczania ścieków oferujemy:
• przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków (w tym bezprądowe)
• zbiorniki bezodpływowe - szamba
• separatory tłuszczu
• zbiorniki na wody deszczowe
• przydomowe przepompownie ścieków

Szczegółowy zakres oferty związanej z oczyszczaniem ścieków - https://inzynieriawody.pl/montaz-oczyszczalni/

Wszystkie oferowane urządzenia pochodzą z terenów UE oraz USA – nie posiadamy urządzeń azjatyckiego pochodzenia.
Zakres oferty uwzględnia kompleksowe doradztwo, sprzedaż, montaż, jak również serwis urządzeń.
Główny teren działalności – Olsztyn i okolice (woj. warmińsko-mazurskie).

Szczegóły strony inzynieriawody.pl:

Podlinkuj stronę inzynieriawody.pl:

Inżynieria wody

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Filtr wody »

  Producenci tradycyjnych filtrów stosują w swoich produktach różne materiały filtracyjne takie jak sznurki bawełniane, ziemię okrzemkowa, piasek czy węgiel. Głównym elementem systemu odwróconej osmozy jest membrana, w której zastosowana jest półprzepuszczalna błona zatrzymująca mikroskopijne cząsteczki zanieczyszczeń rozpuszczonych w wodzie.

  Woda otrzymana w procesie RO (odwrócona osmoza) jest wyjątkowo wskazana dla dzieci, które to są szczególnie narażone na szkodliwe związki zawarte w wodzie kranowej takiej jak chlor i jego chloro pochodne. Nie tylko jest ona wskazana do przyrządzania pokarmów, ale również do kąpieli niemowląt i dzieci.

  Sklep Cristalaqua posiada szeroką ofertę urządzeń odwróconej osmozy oraz innych filtrów do wody, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Polecamy profesjonalny filtr wody z Cristalaqua.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osmoza »

  Filtracja wody jest specjalnością firmy Klarwod od 1990 roku kiedy to jako pierwsi w Polsce projektowali filtr wody dla przemysłu.

  Doświadczenie pozwala im na kompleksowe rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z zanieczyszczeniem wody. We własnym zakresie wykonują analizy dostarczonej wody, projekty stacji uzdatniania, dobierają i dostarczają wysokiej klasy filtry do wody. W ofercie posiadają również stacje RO (osmoza), odżelaziacze, filtry węglowe, zmiękczacze, odmanganiacze i inne urządzenia.

  Ścisła specjalizacja firmy Klarwod daje Klientom gwarancję, że dostarczone urządzenia i usługi są dokładnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • IGS - Instalacje gazowe »

  Warszawska firma IGS Hubert Kokoszko to atrakcyjna oferta z sektora instalacyjnego, kierowana do klientów ze Stolicy, jak również sąsiadujących z nią miejscowości. Sanitarne instalacje, jakich na terenie miasta Warszawa się podejmujemy, to znakomity przykład profesjonalizmu oraz wysokich standardów wykonawstwa. Zakres naszej działalności obejmuje projektowanie instalacji gazowych (w tym, też usługi z obszaru modernizacji instalacji już istniejących), kontrola instalacji gazowych, a także odbiory kominiarskie; kominiarz, jak również nasi inni specjaliści to doskonali fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zmiękczacz Poznań »

  Badanie jakości oraz filtracja wody dedykowanej celom użytkowym to temat dla wyspecjalizowanych firm. Wielkopolska Stacja Wody z miasta Poznań jest doskonałym przykładem tego typu biznesu; certyfikowany, specjalistyczny osprzęt (filtry wodne, zmiękczacz do wody), wiedza oraz praktyka nabyta na przestrzeni minionych lat i pełne zaangażowanie - pozwalają Wielkopolskiej Stacji Wody, proponować kontrahentom najefektywniejsze z możliwych, jak również dostępnych rozwiązań. Zaznajomienie się z naszą ofertą obejmującą uzdatnianie wody, filtry wodne, jak również zmiękczacz wody - polecamy tym, którzy gotowi są zainwestować w zdrowy, jak również ekologiczny tryb życia.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • AquaPlus – renowacja niecek wodnych »

  Zapraszamy do skorzystania z usług AquaPlus – profesjonalna modernizacja basenów. Na najwyższym poziomie oferujemy usługi z zakresu renowacja basenów, budowa basenów. Montujemy najlepszej jakości filtry basenowe. Wykonujemy uzdatnianie wody. W naszej ofercie dostępna jest również chemia basenowa. Realizujemy wszystkie zlecenia – dotyczy to każdego typu basenów i powierzchni wodnych (np. niecek). Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, zawsze staramy się spełniać Państwa oczekiwania i dostosowywać indywidualne rozwiązania. Nasz serwis to zespół profesjonalistów, posiadających doświadczenie w tej branży. Używamy nowych technologii, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług oraz najlepszy produkt na rynku. Zapewniamy atrakcyjne ceny i gwarantujemy satysfakcję z naszych usług. Po więcej informacji zapraszamy na stronę aquaplus.pl.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Simteq.pl - akcesoria do okien »

  Simteq. pl - jest nowym kanałem dystrybucji firmy VBH Polska, eksperta w dziedzinie okuć do okien i drzwi, lidera na rynku polskim nieprzerwanie od 1992 roku.
  Widząc rosnące zainteresowanie rynku dostępnością oferowanego przez nas asortymentu, postanowiliśmy otworzyć nowy kanał dystrybucji - sprzedaż internetową.
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nasza szeroka oferta sprawia, że na pewno znajdziesz asortyment odpowiedni dla siebie. Kupując u nas otrzymujesz fachową poradę i zostajesz obsłużony z najwyższym profesjonalizmem.
  Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  Nasze hasło ‘Wszystko do okien i drzwi" zobowiązuje, systematycznie będziemy udostępniać nowy asortyment w sklepie simteq. pl, żeby zrealizować każde Twoje zamówienie.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • zmiekczacze.com »

  Wiele osób preferuje twardą wodę, gdyż zawiera ona związki niezbędne dla ludzkiego organizmu, które są dobrze wchłaniane. Niestety twarda woda ma również negatywne działanie. Zawarte w twardej wodzie związki magnezu oraz wapnia mają wpływ na wysuszanie skóry. Twarda woda może być także przyczyną kamicy nerkowej, a to jest niebezpieczne schorzenie. Nie tylko nasze zdrowie może cierpieć z powodu nadmiernego występowania wapnia oraz magnezu w wodzie.

  Domowy sprzęt AGD (czajniki, pralki, zmywarki) także niekorzystnie reagują na wysoką twardość wody. Na ich grzałkach osadza się kamień kotłowy skracający ich żywotność i powodujący wzrost kosztów eksploatacji. Dobrym rozwiązaniem są różnorodne filtry zmiękczające wodę. Najkorzystniejsze jest rozwiązanie kompleksowe, czyli montujemy centralny zmiękczacz wody.

  Na łamach naszego serwisu pod adresem http://www.zmiekczacze.com/kompaktowe/denver-plus-30/ zamieściliśmy szczegółową specyfikację zmiękczacza wody Denver Plus 30, zaś na stronie http://www.zmiekczacze.com/kompaktowe/watermark-30/ zawarta została specyfikacja zmiękczacza wody WaterMark 30.

  Sprawdź też mapę twardości wody w Polsce na stronie http://www.zmiekczacze.com/twarda-woda/.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Natur Pool - stawy kąpielowe, baseny, oczka wodne »

  Natur Pool to firma zajmująca się projektem oraz budową takich obiektów jak: stawy kąpielowe, baseny, oczka wodne.
  Dodatkowo:
  * zgrzewanie folii PVC
  * wulkanizacja EPDM
  * instalacje hydrauliczne i filtracyjne
  * modernizacje starych systemów filtracyjnych w stawach kąpielowych i basenach
  * kaskady, strumienie, oświetlenie wodne, fontanny

  Gwarancja wysokiej jakości usług oraz szczelności hydroizolacji.

  Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody »

  Filtry-do-wody. pro to specjalistyczne źródło wiadomości odnoszących się do filtracji wody. Większość ludzi często nawet nie zdaje sobie sprawy, jakie zagrożenia mogą czyhać w w wodzie, z której korzystamy. O ile woda wodociągowa może wymagać poprawy jej smaku, zapachu oraz barwy, o tyle woda ze studni może być bogata w mangan, żelazo, azotany, a nawet bakterie. Sposobem na takie zanieczyszczenia jest odpowiednio dopasowana poprawa jakości wody. O sposobach dowiesz się więcej na naszej stronie. Jeśli masz zamiar dobrać urządzenie filtracyjne do swoich standardów nie ma problemu – skontaktuj się z nami za pomocą formularza zamieszczonego na stronie.

  Data dodania: 02 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz odpadów po remoncie »

  Nie zastanawiaj się nad tym, jak zutylizować niepotrzebne odpady budowlane względnie gdzie je wywieźć, niech wywóz gruzu Gdańsk zaoferuje ci firma Po-remoncie. pl która specjalizuje się w realizacji takich właśnie zadań.
  Nasze usługi wywozu odpadów w kontenerach oferujemy w kilkudziesięciu różnych miejscowościach poza Warszawą. Ich listę można sprawdzić tutaj. Można powiedzieć więcej, to nie tylko kompleksowe ale wręcz odpowiednie rozwiązanie, pozwalające nam na skorzystanie z usług kogoś, kto posiada w tym aspekcie wszystkie niezbędne predyspozycje i kompetencję.
  Kontenery na śmieci w Nowych Dworze Mazowieckim w atrakcyjnych cenach sa u nas na porządku dziennym. Oznacza to mianowicie tyle, iż nie musimy się o nic martwić, gdyż wspomniana firma zajmie się realizacją zadania którym będzie załadunek, transport oraz co za tym idzie także utylizacja wszystkich śmieci i odpadów budowlanych. Jedną z miejscowości najdalej oddalonych od Warszawy w, której oferujemy wywóz gruzu w kontenerach Mińsk Mazowiecki.

  Data dodania: 06 10 2019 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 21