Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

 • Usługi pielegnacji tapicerki meblowej,dywanów »

  Usługi pielegnacji tapicerki meblowej,dywanów

  Używamy sprzętu Karcher renomowanej na Europejskim rynku do prania i czyszczenia kanap, narożników, materacy, sof, foteli, krzeseł, zabawek pluszowych, dywanów wykładzin. Używamy środków piorących likwidujące alergeny i bakterie. Miły zapach tapicerki. Atest PZH. Tapicerka meblowa, dywany lub wykład ...  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gratojad Kraków »

  Gratojad Kraków

  Pozbądź się gruzu i innych odpadów pobudowlanych, co za tym idzie dowiedz się jak wywóz śmieci z wyniesieniem i załadunkiem Kraków wykonuje firma Gratojad, jaka zagwarantuje nam kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Dlaczego zachęca się do skorzystania z usług firmy Gratojad? Bowiem w gruncie rzeczy ...  Data dodania: 24 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kontenerowy wywóz gruzu w Warszawie »

  Kontenerowy wywóz gruzu w Warszawie

  Jeżeli potrzebny ci potrzebny ci ktoś, kto zaoferuje ci profesjonalne i kompleksowe wsparcie jeżeli chodzi o taką usługę jak wywóz gruzu Warszawa to firma Kontenery-wywoz jest do twojej dyspozycji. Warto sprawdzić naszą ofertę na kontenery. Oczywiście to co ją wyróżnia, to przede wszystkim fakt dośw ...  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gratoman Bydgoszcz »

  Gratoman Bydgoszcz

  Zawsze nasza firma Gratoman dba o to, aby dane miejsce lub wnętrze zostało posprzątane ze znajdujących się tam wszędzie śmieci względnie innych odpadów budowlanych. Nasza flagową i najczęściej zamawianą usługą jest wywóz mebli w Bydgoszczy. Pewnie dlatego że cała pracę wykonujemy razem z załadunkiem ...  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Meblojad.pl »

  Meblojad.pl

  Często przy zakupie nowych mebli, nie wiemy co zrobić ze starymi a tym bardziej jak je znieść na dół z adekwatnego piętra naszego mieszkania, wtedy warto skorzystać z usług firmy MebloJad. Oczywiście to ciekawa opcja jeżeli chodzi o sam wywóz mebli Warszawa razem z wyniesieniem i załadunkiem, nie ma ...  Data dodania: 25 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gruzout.pl »

  Gruzout.pl

  Firma Gruzout na przestrzeni swojej dotychczasowej działalności, niejednokrotnie miała okazję udowodniła, iż wywóz gruzu Warszawa to coś na czym się nie tylko zna, lecz posiada pewne predyspozycje i doświadczenie by podjąć się takiego zadania. Nasza oferta jest bardzo szeroka, bo obsługujemy bardzo ...  Data dodania: 25 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gruzmax.pl »

  Gruzmax.pl

  Niech odbiorem odpadów budowlanych zajmie się odpowiednia firma, jaką jest GruzMax a więc marka która wywóz gruzu Warszawa oraz wiele podobnych usług realizuje na lokalnym rynku od wielu lat. Oczywiście dla niej wywóz gruzu Warszawa to nic trudnego, a nawet wręcz coś prostego w czym nijako się specj ...  Data dodania: 30 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kosze drewniane i trwałe z surowca DM System. »

  Kosze drewniane i trwałe z surowca DM System.

  Meble ogrodowe z drewna są zawsze w modzie, ale dla wielu osób ich konserwacja jest zbyt uciążliwa, dlatego doskonałą alternatywą będzie drewno polimerowe. Wykonane jest ono z trwałych materiałów, które w odróżnieniu od drewna nie wymagają żadnej sezonowej konserwacji. Nie wchłaniają wilgoci, dlateg ...  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Producent taśm klejących pp, pcv MAX Tape COM PL »

  Producent taśm klejących pp, pcv MAX Tape COM PL

  MAX TAPE COM PL produkcja, hurt i dystrybucja specjalistycznych taśm jedno i dwustronnie klejących o wysokiej jakości.

  Oferujemy taśmy na nośniku PP, PCV, piankowym lub PET oraz aluminiowe. Zapraszamy do współpracy.

  Poniżej grupy taśm, jakie możemy zaproponować:
  taśma do ...  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat energetyczny Wrocław »

  Certyfikat energetyczny Wrocław

  Biuro Inżynierskie B2 to firma stworzona na potrzeby wszystkich przygotowujących się do rozpoczęcia inwestycji budowlanej bądź kupna budynku. W swojej ofercie mamy szeroką gamę usług, jakie pomogą Ci bez problemu przejść przez wszystkie etapy budowy, bezpiecznie oraz pewnie. Oferujemy przygotowanie ...  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • ALMA chwytaki wciągnikowe »

  ALMA chwytaki wciągnikowe

  Mamy dużą przyjemność zaprezentować Państwu firmę handlowo-produkcyjną Alma, która mieści się w Skwierzynie na obszarze województwa lubuskiego. Nasze 15 letnie doświadczenie w tej dziedzinie, grono doświadczonych pracowników oraz uznanie na rynku pozwala nam realizować dla Państwa prace na najwyższy ...  Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Daszki szklane w ofercie firmy Proglas »

  Daszki szklane w ofercie firmy Proglas

  Proglas Konstrukcje Szklane to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży realizacji szklanych. W swojej bogatej ofercie posiada m. in. systemy zadaszeń całoszklanych wykonanych z materiałów najwyższej jakości o wysokiej trwałości oraz estetycznym wyglądzie. Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz ...  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty sterowane »

  Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane, to jedna spośród usług budowlanych jakie wykonujemy. Za pośrednictwem tej technologii możemy szybciej jak również mniej inwazyjnie kłaść rury czy instalacje (kable) pod drogami, rzekami lub torami kolejowymi. Stosując taką metodę nie musimy przerywać ruchu drogowego bowiem wyko ...  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na gnojowicę »

  Zbiorniki na gnojowicę

  Zapraszamy do współpracy z PPHU RAD-BUD. Firma oferuje wytrzymałe zbiorniki żelbetonowe. Realizuje zamówienia z całego kraju, zapewniając specjalistyczny transport, którego koszty są niskie dzięki transportowi łączonemu. Zapewniamy również montaż zbiorników w dole. Zapraszamy do składania zapytań of ...  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne izolacje przeciwwilgociowe »

  Profesjonalne izolacje przeciwwilgociowe

  Oferujemy Państwu profesjonalne izolacje przeciwwilgociowe w bardzo przystępnej cenie. Nasze izolacje przeciwwilgociowe to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą zabezpieczyć się przed wilgocią, wodą i wyziębieniem. Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie izolacje przeciwwilgociow ...  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Kontenery

  Witryna firmy Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie przedsiębiorstwa są m.in. kontenery budowlane, sanitarne, mieszkalne, mor ...  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekopan.pl - producent oczyszczalni »

  Ekopan.pl - producent oczyszczalni

  W trosce o nasze wspólne środowisko oraz o Państwa oszczędności, proponujemy Państwo przydomowe oczyszczalnie ścieków, dzięki którym będziecie w stanie zaoszczędzić na poborze wody z wodociągów. Firma Ekopan zatrudnia sztab wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy zaprojektują i zrealizują dla ...  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Barierki wygrodzeniowe »

  Barierki wygrodzeniowe

  Bariery drogowe U-12b to jeden z rodzajów barier ochronnych i wygrodzeniowych produkowanych przez firmę Remtor. Stosowane są wzdłuż dróg o dużym natężeniu pieszych, np. w obrębie skrzyżowań, kierując pieszych na bezpieczne przejścia. Barierki U12-b składają się ze słupków połączonych łańcuchami malo ...  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eurokinderland - sale zabaw, place zabaw, armatki »

  Eurokinderland - sale zabaw, place zabaw, armatki

  www.Eurokinderland.pl - Firma Eurokinderland posiada bardzo duże doświadczenie. Wybudowaliśmy bardzo wiele placów zabaw na terenie Niemiec. Doświadczenie nabyte w trakcie budowy każdego placu zabaw przenieśliśmy na rynek Polski, kierując się bezpieczeństwem i radością dzieci. Dzięki temu nasze place ...  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Euro Rusztowania sp. z o.o. rusztowania wrocław »

  Euro Rusztowania sp. z o.o. rusztowania wrocław

  Wrocławska wypożyczalnia rusztowań EURO-RUSZTOWANIA podejmuje się dzierżawy wszelkiego rodzaju rusztowań (budowlanych, elewacyjnych, kominowych, jezdnych bądź aluminiowych) a także realizuje zręczny ich przewóz we określone miejsce nie tylko w okolicy Wrocławia, montuje lub rozbiera konstrukcję a na ...  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalizacja zbiorników paliw »

  Legalizacja zbiorników paliw

  Zakład usług specjalistycznych Piotr Bartkowiak specjalizuje się w budowie stacji paliw płynnych i LPG, wykonuje naprawy zbiorników i dystrybutorów oraz legalizację zbiorników i dystrybutorów, ponadto oferuje utylizację odpadów ropopochodnych, montaż ochrony katodowej, hermetyczne odpompowanie gazu, ...  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie stajni i akcesoria z Remtor. »

  Wyposażenie stajni i akcesoria z Remtor.

  Jeśli posiadają Państwo hodowlę koni i pragną zapewnić swoim pupilom bezpieczeństwo i jak najlepsze warunki to zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Remtor. Szeroki wybór wysokiej jakości stajni, okien, drzwi, ścian działowych oraz fasad znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy ...  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wkręty samowiercące - OLAF »

  Wkręty samowiercące - OLAF

  Budowa to nie tylko pustaki, piasek, cement czy też pręty metalowe. Na budowie potrzeba wiele mocowań, o których się jakby zapomina. O tym, że połączenia są również zależne od jakości śrub, wkrętów i innych mocowań wiadomo od niepamiętnych czasów. Warto więc kupować od najlepszych, a do takich można ...  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport HDS Wrocław Transportujemy HDS Dzwigi »

  Transport HDS Wrocław Transportujemy HDS Dzwigi

  Zajmujemy się przewożeniem wszystkich rodzai towarów, wypożyczaniem dźwigów samochodowych z hds.
  Firma została założona w roku 1992. Działa na obszarze całego kraju.
  Świadczone przez nas usługi są wykonywane szybko, tanio i profesjonalnie.
  Wykonujemy również nietypowe zlecenia związan ...  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Działki oferowane przez Inland, Miedwie »

  Działki oferowane przez Inland, Miedwie

  INLAND jest spółką posiadającą w sprzedaży 127 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Mają Państwo do dyspozycji działki o powierzchni od 1000 do 1600 m2 posiadające uzbrojenie. Skontaktuj się z naszą firmą i już dziś umów się na spotkanie by móc odwiedzić działki zlokalizowane niedaleko ...  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skydas – Przeglądy Budowlane »

  Skydas – Przeglądy Budowlane

  Od paru lat robimy w Warszawie, a także w województwie Mazowieckim kontrole okresowe budynków. W chwili obecnej chcemy zaoferować współpracę inwestorom, właścicielom lokali mieszkalnych lub przemysłowych, biurom, zajmującym się nieruchomością, developerom. Naszym głównym atutem jest bogate doświadcz ...  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alumil »

  Alumil

  Drzwi przeciwpożarowe - producent Alumil Polska. Aluminiowa stolarka przeciwpożarowa w klasie odporności ogniowej EI30 do EI60. Ścianki, fasady aluminiowe, okna, drzwi przeciwpożarowe oraz przeciwogniowe. Wysokiej jakości drzwi przeciwpożarowe prosto od producenta. Alumil Polska - producent oferuje ...  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres:
Odwiedziny yahoo 101 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 337