Usługi Hydrauliczne Białystok - Kalhyd.pl

Usługi Hydrauliczne Białystok - Kalhyd.pl Przedsiębiorstwo Kalhyd to firma, która świadczy usługi hydrauliczne w obrębie całego województwa podlaskiego. Hydraulik działający na zlecenie Kalhyd ma za zadanie rozwiązanie problemów z zakresu zaopatrzenia klienta w wodę, czyli usługi z zakresy hydroforni, a także instalacji wodno kanalizacyjnych, montażu kotłowni i wentylacji oraz ich naprawy, wszystkiego co związane jest z centralnym ogrzewaniem, energią odnawialną, a także z robotami ziemnymi. Kalhyd to naprawdę profesjonalni fachowcy, dla których nie ma problemów, których nie da się rozwiązać.  

Szczegóły strony kalhyd.pl:

Podlinkuj stronę kalhyd.pl:

Usługi Hydrauliczne Białystok - Kalhyd.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SONITUM IA - akustyka wnętrz »

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie akustyki wnętrz, na terenie całej Polski.Dzięki posiadanej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość, w dziedzinach takich, jak:- akustyka wnętrz- pomiary akustyczne- akustyka i wyposażenie studiów nagraniowych- ochrona przed hałasem- akustyka biur, sklepów i lokali gastronomicznych- projekty akustyki i nagłośnienia kościołów.Na wszystkie, świadczone przez nas usługi dajemy 5 lat gwarancji.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo warszawa »

  Firma AIR INVEST specjalizuje się w szeroko pojętych tematykach jak klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Doskonała znajomość produktów rynku chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji czyni naszą firmę godną zaufania. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oferujemy usługi na wysokim poziomie. Oferujemy sprawdzone i najwyższej jakości urządzenia wraz z dostawą i montażem. Zapewniamy w naszej pracy rzetelność i terminowość realizacji podjętych projektów. Oferujemy rozwiązania z zakresu instalacji wody lodowej, instalacji freonowych jak i wentylacji. Specjalizujemy się w montażach i serwisie systemów dvm, vrv i vrf. Proponujemy urządzenia klimatyzacyjne sprawdzonych i renomowanych producentów gwarantujące niezawodność i jakoś pracy. Świadczymy usługi montażu i serwisu. Główny region naszych działań to: klimatyzacja Warszawa. Zapraszamy

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Bydgoszcz »

  McA Elektra to młoda, prężnie rozwijająca się firma. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych i pomiarów elektrycznych. Działamy na terenie Bydgoszczy i w obrębie 50 kilometrów od Bydgoszczy. Mając na uwadze ten fakt, zadbaliśmy o to, aby nasi pracownicy byli specjalistami w swoim fachu, posiadali niezbędne wykształcenie teoretyczne oraz praktyczne umiejętności poparte uzyskanymi świadectwami uprawniającymi do wykonywania instalacji elektrycznych.
  Dbamy o to, aby wykonane przez nas instalacje były zgodne z wszelkimi przepisami i normami regulowanymi przez prawo polskie i Unii Europejskiej. Priorytetem McA elektra jest tworzenie instalacji nowoczesnych, bezpiecznych i bezawaryjnych. Misją naszej firmy jest obustronna satysfakcja i zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy tak pewni jakości naszych usług, że dajemy na nie 2 letnią gwarancję!!!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje hydrauliczne i elektryczne »

  Firma powstała na solidnych fundamentach dużego doświadczenia, wielu szkoleniach i zamiłowania do wykonywanej pracy. Główna działalność firmy związana jest z instalacjami centralnego ogrzewania, instalacjami wodnymi i kanalizacyjnymi oraz instalacjami elektrycznymi. Zajmuję się montażem nowych instalacji, przeróbkami i naprawami jak również serwisem i przeglądem kotłów. Główne atuty wyróżniające firmę z pośród setki innych to solidność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Posiadane kwalifikacje i doświadczenie oraz wysoki poziom świadczonych usług, zapewniają Państwu terminową realizację inwestycji.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddziaływania na środowisko, Ecoclima »

  OCHRONA ŚRODOWISKA. Niejeden polski przedsiębiorca kiedy zbliża się termin złożenia sprawozdania za korzystania ze środowiska, albo przekazania zbiorczych danych o wytworzonych odpadach złości się i denerwuje. Przepisy dotyczące ochrony środowiska zmieniają się bardzo szybko, ciężko za nimi nadążyć, a kontrole inspektorów WIOŚ zdarzają się coraz częściej. Kiedy trzeba uzyskać zgłoszenie instalacji? Albo co to jest program gospodarki odpadami? Dużo pytań, mało odpowiedzi. Ale proszę się nie przejmować. Po to jest nasza firma żeby pomóc. Jak będzie trzeba to uzyskamy nawet pozwolenie zintegrowane.  INSTALACJE SANITARNE. W zakresie instalacji sanitarnych proponujemy: wykonanie projektu, montaż, serwis, regulacje, pomiary instalacji wentylacji, klimatyzacji i wody lodowej.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sunvoltenergy »

  Sunvoltenergy Polska zajmuje się obsługą i realizacją projektów elektrowni fotowoltaicznych na dachach budynków. Firma dostarcza nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne, przetwarzające energię słoneczną na energię elektryczną. Zastosowanie paneli pozwala nie tylko obniżyć koszty pozyskiwania prądu, ale również zarabiać na odsprzedaży nadwyżek energii elektrycznej.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRIM SP. Z O.O. instalacje gazowe mazowieckie »

  W Mińsku Mazowieckim znajduje się firma Print Sp. z o.o. zajmująca się instalacją elektryczną i sanitarną. Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach, biurach, lokalach handlowych oraz usługowych, w związku z tym naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Usługi instalacyjne świadczymy od 1993 r. Realizujemy wiele zamówień z Mińska Mazowieckiego i Warszawy, a w przypadku większych zleceń usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Ze swojej strony zapewniamy punktualną realizację każdego zamówienia, przyjemną i doświadczoną obsługę, kompetentne doradztwo, a też konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLIMA-VENTA SP.J. wentylacja wrocław »

  KLIMA-VENTA z Wrocławia to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie montażu różnego typu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych, a także sanitarnych oraz technologicznych. Nasza wszechstronna oferta obejmuje doradztwo techniczne, nadzór projektowy, przygotowanie dokumentacji wykonawczej, usługi montażowe, testy parametrów pracy instalacji oraz jej serwis. Swoje usługi świadczymy dla różnego typu obiektów - począwszy od lokali gastronomicznych oraz handlowych, poprzez obiekty użyteczności publicznej, a skończywszy na wielkopowierzchniowych halach oraz magazynach. Dokładne informacje o wszystkich oferowanych przez nas usługach opublikowane są na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • EKO Galicja »

  Jak ważne jest poprawne wykonanie instalacji w budowlance to każdy kto miał styczność z tematem wie to. Poprawne funkcjonowanie wszystkich instalacji to podstawa zdrowego funkcjonowania. Najlepiej jest wybrać firmę, która świadczy kompleksowe usługi i wykona dla nas wszystkie instalacje, wtedy będziemy mieli pewność, że będą one współgrać. Jedną z takich profesjonalnych firm instalatorskich jest EKO Galicja. W swojej ofercie posiada: instalacje sanitarne Kraków, instalacje pomp ciepła, instalacje fotowoltaiczne - panele fotowoltaiczne, klimatyzację oraz wentylacja Kraków jest siedzibą firmy i zapraszamy do odwiedzenia Nas i współpracy.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy kominowe Komeno »

  Małopolska firma Komeno wykonuje zaawansowane usługi kominiarskie. Do usług firmy można zaliczyć montaż systemów kominowych oraz systemów wentylacji, frezowanie kominów metodą diamentową oraz rozwiercanie kominów. Firma działa od roku 2014. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności na polskim rynku firma wykonała ponad 50 zleceń. Systemy kominowe instalowane przez Komeno pochodzą od niemieckiego producenta części, co zapewnia długą trwałość całego systemu, odporność do 600 stopni oraz oszczędność powierzchni zewnętrznej.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 23