Dietl - Fizjoterapia

Dietl - Fizjoterapia Dla uczniów kończących szkoły średnie szukających nowych wyzwań, chcących zacząć ciekawe studia Kraków prezentuje propozycję Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla. Niepubliczna szkoła wyższa oferuje niezwykle interesujące kierunki, dające poszukiwane na rynku pracy zawody. W propozycji są studia dietetyka, czy studia kosmetologia. Na studentów czekają także takie kierunki, jak: socjologia, pedagogika, praca socjalna, dziennikarstwo, edukacja techniczno informatyczna oraz turystyka i rekreacja. Zgodnie z uprawnieniami szkoły wyższej pierwszego stopnia, jej absolwenci uzyskują dyplomy ukończenia studiów zawodowych oraz tytuły licencjata. Bardzo modne w nauczaniu stały się dwa nowe kierunki: turystyka i fizjoterapia.

Szczegóły strony www.dietl.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.dietl.edu.pl:

Dietl - Fizjoterapia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły Policealne Wrocław »

  Marzysz o zawodzie ekonomisty ? Na ulepszanie wiedzy nigdy nie jest za późno. Zajrzyj na forum oraz poznaj zdanie forumowiczów. Nie wiesz jaką szkołę wybrać ? Jaka jest najlepsza we Wrocławiu ? Zajrzyj na nasze forum i poznaj doświadczenia forumowiczów. Marzysz o pracy w znanej Wrocławskiej firmie jako kosmetyczka. Dużą popularnością wśród kierunków szkół policealnych cieszą się wizaż jak też torystyka. Zajęcia dydaktyczne w szkole Szkoła Wizażu i Makijażu

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach »

  Strona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach. Na stronie znajdziecie informacje o placówce, aktualności, zabawy i imprezy organizowane w szkole i w mieście. Obchody 200-lecia urodzin Fryderyka Chopina. Wiadomości o pracy szkoły, szkolne pasje, czyli to co dzieje się poza tokiem zajęć i po lekcjach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa w Radzyminie »

  Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis w Łąkach k/Radzymina to nowoczesna placówka w której dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat nauki, a szkoła zostanie ulubionym miejscem spędzania czasu. Praxis ma być odpowiedzią na potrzeby nas jako rodziców, dla których ważne są warunki, w jakich dziecko poznaje świat, oraz sposób i forma zdobywania wiedzy, ale przede wszystkim spójny system wychowawczy, w którym nauczyciele i rodzice nastawieni są w swoich wszelkich działaniach na wspieranie niezależnego myślenia, odwagi oraz twórczej aktywności dzieci.Nowoczesne klasopracownie, specjalne przystosowane dla wciąż rosnących dzieci meble, odpowiednie wyposażenie audiowizualne i techniczne, ogrodzony teren, certyfikowane zabawki i pomoce dydaktyczne dają możliwość komfortowej i bezpiecznej nauki. Otoczenie, w którym dziecko spędza większość dnia wywiera ogromny wpływ na jego rozwój, decyduje o postrzeganiu przez niego świata, kształtuje poczucie estetyki, dlatego też, wszystkie pomieszczenia szkolne zostały zaaranżowane w sposób przyjazny dla młodego człowieka.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Warszawa »

  Lektorzy szkoły języków obcych "Alex" wykładają języki: niemiecki, francuski, a dodatkowo angielski dla dzieci. Warszawa jest siedzibą szkoły, natomiast szkoła oferuje kursy dla klientów z całej Polski. W trosce o wysoką jakość własnych usług rekrutuje najlepszych nauczycieli, posiadających także uprawnienia pedagogiczne aby nauczać dzieci. Szkoła prowadzi zajęcia zarówno w swojej siedzibie, jak i u słuchacza. Alex to bardzo rzetelna i solidna szkoła języków obcych. Warszawa to miasto, w którym jest duża liczba takich placówek, jednak to Alex cieszy się wzrastającym zaufaniem klientów.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Wiedzy i Zabawy w Obornikach »

  Akademia Wiedzy i Zabawy - prywatne przedszkole w Obornikach koło Poznania to wspaniały wybór dla rodzica z Wielkopolski, który chce dbać o kompleksowy rozwój swojego dziecka - kształcenie od najmłodszych lat i celebrację dzieciństwa poprzez zabawę. Jesteśmy niepublicznym anglojęzycznym przedszkolem z doskonale wykwalifikowaną kadrą. Proponujemy dzieciom, oprócz nauki angielskiego metodą Domana, przygotowanie do czytania i pisania, zajęcia sportowe, a także kulinarne. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz trzy posiłki dziennie.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole »


  Alis jako niepubliczny zespół edukacyjny już od roku 1999 dba o prawidłowy rozwój waszych dzieci. Prowadzimy nabory zarówno do grup przedszkolnych jak i szkoły podstawowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale dobranej kadrze pedagogów możemy zagwarantować wam wszystko co najlepsze. Zachęcamy zatem na stawianie na współpracę z najlepszymi, zapisujcie własne dzieci właśnie do naszej placówki na nadchodzący rok szkolny

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, kursy, szkolenia »

  Studium Kształcenia Kadr to placówka oświatowa funkcjonująca na rynku dydaktycznym od ponad dwudziestu lat. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, nowoczesne, klimatyzowane sale zajęciowe oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny to tylko niektóre elementy wpływające na korzystne przyswajanie wiedzy przez naszych słuchaczy.
  Obecnie SKK, prowadzi zajęcia w większości polskich miast, takich jak: Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Poznań, Warszawa, Płock, Radom, Gdańsk i wiele innych.
  W swojej ofercie, Szkoła posiada ponad 40 kierunków dostosowanych do Państwa potrzeb.
  • Szkoły policealne (1-roczne oraz 2-letnie)
  • Kursy zawodowe
  • Kursy specjalistyczne (HDS, operator żurawi)
  • Licea oraz technika dla dorosłych
  • Studia podyplomowe
  • Szkolenia dla nauczycieli
  Naszym priorytetem jest edukowanie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób dorosłych, ułatwienie samokształcenia i podnoszenie wiedzy oraz samodzielności, kreatywności a także rozwój osobowości poprzez uzdolnienia i zainteresowania. Z usług SKK korzystają także urzędy oraz renomowane firmy, w celu podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników.
  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medicum COLLEGIUM MEDICUM analityka medyczna »

  Ciekawą propozycję edukacyjną przygotowała szkoła medyczna Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, która od 2004 roku prowadzi studia I, II i III stopnia na piętnastu kierunkach prowadzonych na wydziałach: Lekarskim, Farmaceutycznym i Nauk o Zdrowiu. Propozycja dla przyszłych studentów jest elastyczna, dzięki czemu tok nauczania mogą dostosować indywidualnie do swoich potrzeb. Do współpracy zapraszani są też studenci zza granicy, to właśnie dla nich wprowadzono program nauczania w języku angielskim oraz uczestnictwo w międzynarodowych programach naukowych jak np. : Erasmus i CarePrise. Szczegółowe wiadomości znajdują się na witrynie internetowej szkoły.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • gra na bębnach »

  Szkoła nauki gry na bębnach KLICK&DRUM to miejsce idealne dla wszystkich miłośników rytmu - dorosłych i dzieci. Oferujemy warsztaty bębniarskie na różnych stopniach zaawansowania oraz oprawę muzyczną imprez. Działamy również jako profesjonalny zespół bębniarzy. Organizujemy także intensywne warsztaty bębniarskie wyjazdowe. Powiększ nasze Drum Circle już dziś!

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole i Żłobek Słoneczny Sad »

  Przedszkole Słoneczny Sad znajduje się 5 km od Szczecina w pobliżu osiedla Gumieńce - to tylko 15 minut jazdy samochodem od centrum tego osiedla. To prywatne przedszkole daje Ci gwarancję doskonałych warunków i profesjonalnej opieki dla Twoich dzieci. Przedszkole jest czynne od godz. 7 - 17. W tym czasie dzieci mają zapewnione 4 smaczne posiłki. Menu jest urozmaicone a nawet można wybrać dania obiadowe wegetariańskie. Profesjonalna kadra nauczycielska prowadzi z dziećmi zajęcia wspierające ich wszechstronny rozwój. Program pracy wychowawczej oparty jest na nowoczesnych metodach pedagogiki przedszkolnej. Zasadą pracy dydaktycznej z dziećmi przedszkolnymi jest nauka przez zabawę. Dzieci zdobywają podstawowe wiadomości o świecie i podstawy edukacyjne jako przygotowanie do szkoły. Także rozwijają swoją sprawność fizyczną w trakcie atrakcyjnych zabaw ruchowych. Są też częste spacery i wycieczki.

  Żłobek w pobliżu zachodniego Sczecina, działający łącznie z przedszkolem, zajmie się opieką nad najmłodszymi. Znakomite warunki i wysoko wykwalifikowane grono wychowawców gwarantują, że maluchy będą pod na prawdę doskonałą opieką. Przy sprzyjającej pogodzie dzieci przebywają na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie.

  W żłobku i przedszkolu są jeszcze wolne miejsca, cały czas trwa nabór.
  Kontakt: Przedszkole i Żłobek Słoneczny Sad
  Słoneczny Sad 49
  72-002 Dołuje
  tel: 535 200 23
  WWW: https://sloneczny-sad.pl/

  Data dodania: 07 02 2019 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 84