Dietl - Fizjoterapia

Dietl - Fizjoterapia Dla uczniów kończących szkoły średnie szukających nowych wyzwań, chcących zacząć ciekawe studia Kraków prezentuje propozycję Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla. Niepubliczna szkoła wyższa oferuje niezwykle interesujące kierunki, dające poszukiwane na rynku pracy zawody. W propozycji są studia dietetyka, czy studia kosmetologia. Na studentów czekają także takie kierunki, jak: socjologia, pedagogika, praca socjalna, dziennikarstwo, edukacja techniczno informatyczna oraz turystyka i rekreacja. Zgodnie z uprawnieniami szkoły wyższej pierwszego stopnia, jej absolwenci uzyskują dyplomy ukończenia studiów zawodowych oraz tytuły licencjata. Bardzo modne w nauczaniu stały się dwa nowe kierunki: turystyka i fizjoterapia.

Szczegóły strony www.dietl.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.dietl.edu.pl:

Dietl - Fizjoterapia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 83

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły Policealne Wrocław »

  Marzysz o zawodzie ekonomisty ? Na ulepszanie wiedzy nigdy nie jest za późno. Zajrzyj na forum oraz poznaj zdanie forumowiczów. Nie wiesz jaką szkołę wybrać ? Jaka jest najlepsza we Wrocławiu ? Zajrzyj na nasze forum i poznaj doświadczenia forumowiczów. Marzysz o pracy w znanej Wrocławskiej firmie jako kosmetyczka. Dużą popularnością wśród kierunków szkół policealnych cieszą się wizaż jak też torystyka. Zajęcia dydaktyczne w szkole Szkoła Wizażu i Makijażu

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży »

  Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży to oferta kursów trenerskich dla kandydatów na stanowiska Trener Sprzedaży i Coach Sprzedaży.Zostań Trener Sprzedaży i zacznij uczyć innychCo osiągnę dzięki ukończeniu szkoły i Szkoły - Profesjonalny Trener Sprzedaży?Staniesz się profesjonalnym Trenerem i Coachem Sprzedaży!Nabywasz na wSPTS umiejętności trenera sprzedaży i coacha sprzedawcówPrzechodzisz cały kurs z nowoczesnej Sprzedaży Doradczej, oraz kurs z zakresu psychologii sprzedażyOtrzymasz narzędzia i ćwiczenia gotowe do zastosowania w swojej organizacjiPotrafisz stworzyć od podstaw autorskie programy szkoleń.Potrafisz prowadzić treningi, które mają wymiar biznesowy dla uczestników i organizacji.Umiesz prowadzić skuteczne treningi sprzedażowe.Potrafisz zapobiec i poradzić sobie w tzw. trudnych sytuacjach w pracy z grupą.Jako ewentualny manager Teamu handlowego posiadasz narzędzia do codziennej pracy nad efektami sprzedażowymi w firmie.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa w Radzyminie »

  Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis w Łąkach k/Radzymina to nowoczesna placówka w której dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat nauki, a szkoła zostanie ulubionym miejscem spędzania czasu. Praxis ma być odpowiedzią na potrzeby nas jako rodziców, dla których ważne są warunki, w jakich dziecko poznaje świat, oraz sposób i forma zdobywania wiedzy, ale przede wszystkim spójny system wychowawczy, w którym nauczyciele i rodzice nastawieni są w swoich wszelkich działaniach na wspieranie niezależnego myślenia, odwagi oraz twórczej aktywności dzieci.Nowoczesne klasopracownie, specjalne przystosowane dla wciąż rosnących dzieci meble, odpowiednie wyposażenie audiowizualne i techniczne, ogrodzony teren, certyfikowane zabawki i pomoce dydaktyczne dają możliwość komfortowej i bezpiecznej nauki. Otoczenie, w którym dziecko spędza większość dnia wywiera ogromny wpływ na jego rozwój, decyduje o postrzeganiu przez niego świata, kształtuje poczucie estetyki, dlatego też, wszystkie pomieszczenia szkolne zostały zaaranżowane w sposób przyjazny dla młodego człowieka.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademickie Liceum Ogólnok. "Lingwista" »

  W Akademickim Liceum Ogólnokształcącym „Lingwista” wszystkie klasy realizują rozszerzony program nauczania języka angielskiego (5 godz. tygodniowo z podziałem na grupy zaawansowania na różnych poziomach w zależnosci od wcześniejszych umiejętności uczniów: Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, FCE, Advanced).Możliwość wyboru nauki w klasie dwujęzycznej, politechnicznej czy też proakademickiej. Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum »

  Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie funkcjonuje wedle Systemu Indywidualnego Nauczania Symultanicznego, zainspirowanego podstawowymi założeniami wykształcenia skautowo-harcerskiego. System ten sprytnie łączący socjalną działalność młodego człowieka w grupie rówieśniczej z jego indywidualnym trudem samowychowawczym i samokształceniowym. Dzięki temu pozwalamy naszym uczniom rozwijać własne pasje oraz zdolności. Stawiamy na innowacyjne metody nauczania, jakie umożliwiają w zrozumiały sposób przyswoić znaczącą porcję materiału naukowego. Zapewniamy wysoką jakość kształcenia. Więcej wiadomości na witrynie WWW.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART warsztaty wizażu podkarpackie »

  Szkoła Wizażu Maquillage Art jest jedną z wiodących uczelni o profilu wizażu na terenie Rzeszowa. Wymogiem przyjęcia do szkoły jest złożenie odbitki świadectwa ukończenia szkoły średniej i poświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do sprawowania zawodu oraz sfinansowanie jednokrotnego bezzwrotnego wpisowego. W naszej szkole nie prowadzimy sprawdzianów wstępnych, a zatem obowiązuje kolejność zgłoszeń. Naszym uczniom zapewniamy materiały dydaktyczne w formie papierowej i multimedialnej, a także specjalnie zaprojektowane materiały dydaktyczne. Nasi słuchacze biorą udział w praktykach oraz wykonują makijaże na klientkach indywidualnych. Więcej na WWW.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • FRANSPOL AGNIESZKA NIECHCIAŁ tłumacz »

  FRANSPOL jest Centrum Języków Obcych sprzymierzonym z biurem tłumaczeń. Firma ma w swej ofercie wybór kursów lingwistycznych - podstawowe 5 języków i kurs języka obcego w biznesie dla firm, kursy dla jednostek wyjeżdżających na stałe za granicę, maturalne lub kursy przygotowujące do międzynarodowych sprawdzianów a także podmiotowe zajęcia z kursantami. Niskie opłaty oraz fascynujące metody szkolenia promują firmę. FRANSPOL jednoczy i doświadczonych tłumaczy i tłumaczy przysięgłych, którzy starannie oraz na czas przeprowadzają przekłady na i z wielu języków obcych. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej Centrum Językowego.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje i kursy w Łodzi | Edun Łódź »

  Oferujemy korepetycje i kursy w Łodzi. Przygotowujemy do testu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, ale także do amerykańskiej matury SAT oraz TSA i BMAT (wymagane na studia brytyjskie). W swojej ofercie posiadamy korepetycje z najpopularniejszych przedmiotów jak fizyka, chemia, biologia czy język angielski. Dodatkowo proponujemy wakacyjne kursy językowe oraz półkolonie. Pierwsza lekcja gratis, zatem możecie nas przetestować bez żadnego ryzyka! Zapraszamy!

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, kursy, szkolenia »

  Studium Kształcenia Kadr to placówka oświatowa funkcjonująca na rynku dydaktycznym od ponad dwudziestu lat. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, nowoczesne, klimatyzowane sale zajęciowe oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny to tylko niektóre elementy wpływające na korzystne przyswajanie wiedzy przez naszych słuchaczy.
  Obecnie SKK, prowadzi zajęcia w większości polskich miast, takich jak: Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Poznań, Warszawa, Płock, Radom, Gdańsk i wiele innych.
  W swojej ofercie, Szkoła posiada ponad 40 kierunków dostosowanych do Państwa potrzeb.
  • Szkoły policealne (1-roczne oraz 2-letnie)
  • Kursy zawodowe
  • Kursy specjalistyczne (HDS, operator żurawi)
  • Licea oraz technika dla dorosłych
  • Studia podyplomowe
  • Szkolenia dla nauczycieli
  Naszym priorytetem jest edukowanie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób dorosłych, ułatwienie samokształcenia i podnoszenie wiedzy oraz samodzielności, kreatywności a także rozwój osobowości poprzez uzdolnienia i zainteresowania. Z usług SKK korzystają także urzędy oraz renomowane firmy, w celu podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników.
  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • gra na bębnach »

  Szkoła nauki gry na bębnach KLICK&DRUM to miejsce idealne dla wszystkich miłośników rytmu - dorosłych i dzieci. Oferujemy warsztaty bębniarskie na różnych stopniach zaawansowania oraz oprawę muzyczną imprez. Działamy również jako profesjonalny zespół bębniarzy. Organizujemy także intensywne warsztaty bębniarskie wyjazdowe. Powiększ nasze Drum Circle już dziś!

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 83