Grupa Pro Alegria - psychoterapia, szkolenia

Grupa Pro Alegria - psychoterapia, szkolenia Jesteśmy grupą praktyków z zakresu pedagogiki i psychologii, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i kompetencjami ze wszystkimi zainteresowanymi pełnieniem roli nauczyciela, wychowawcy lub psychoterapeuty. Nasze Studium Psychologiczno-Pedagogiczne, Szkoła Terapii oraz Akademia Trenerów Umiejętności Społecznych uczą praktycznej strony zawodu, a uczestnikom pozwalają przetestować się w jednej z naszych placówek. Dla najlepszych oferujemy zatrudnienie.

Szczegóły strony gpa.edu.pl:

Podlinkuj stronę gpa.edu.pl:

Grupa Pro Alegria - psychoterapia, szkolenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny googlebot 375

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyższa Szkoła Mińsk Mazowiecki, Studia Mińsk Maz »

  Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych zaprasza wszystkich chętnych do podjęcia studiów w naszej Uczelni.WSPiNS kształci na 5 kierunkach I stopnia:- Zarządzanie- Administracja- Informatyka- Gospodarka Przestrzenna- SocjologiaUczelnia prowadzi również kształcenie w zakresie studiów podyplomowych na następujących kierunkach:- Master of Business Administration- Zarządzanie Kadrami- Zarządzanie NieruchomościamiPo więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową: www.wspins.edu.pl

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje franczyza »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny na każdym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych trenerów korzystających z materiałów autentycznych.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy Do Australii »

  Australia. Organizujemy wyjazdy na wizy studenckie do Australii. Darmowe doradztwo i obsluga na miejscu w Australii. Pomagamy wybrac najlepsze kursy i ubiegac sie o wizy do Australii. Kursy Angielskiego, kursy w Collegach i na Uniwersytetach. Nie ponosisz zadnych dodatkowych oplat poza oplatami za szkole, wize i ubezpieczenie. Ponad 10 lat doswiadczenia i najwieksze biuro dla Polakow w Sydney. Do tej pory pomoglismy ponad 1500 osobom z Polski. Wizy turystyczne za darmo!

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MNODN - szkolenia dla nauczycieli i pedagogów »

  MNODN prowadzi indywidualne szkolenia dla nauczycieli, studentów i rodziców. Organizujemy również szkolenia dla Rad Pedagogicznych w tym wyjazdowe szkolenia rad. Szkolenia indywidualne odbywają się w Krakowie. W naszej ofercie mamy przede wszystkim solidne warsztaty prowadzone przez praktyków i pasjonatów i taki sposób szkolenia nauczycieli uważamy po prostu za najsensowniejszy.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oficyna Wydawnicza Impuls »

  Oficyna Wydawnicza Impuls oferuje książki zarówno w formie tradycyjnej jak i nowoczesnej – ebook. W oparciu o najnowsze technologie i czytelnicze trendy publikacje wydawnictwa dostępne są niemal na wszystkich platformach dystrybucyjnych. Czytać je można na wszystkich aktualnie dostępnych czytnikach i urządzeniach wielofunkcyjnych, jak iPAD. Wydawnictwo udziela się również w serwisach społecznościowych gdzie buduje wokół siebie wierne grono czytelników.

  Książki Impulsu to przede wszystkim szeroko rozumiana pedagogika, czyli edukacja, wychowanie, szkoła i rodzina. Ta tematyka przyświeca działalności wydawnictwa od dwudziestu lat, dzięki czemu wyrobiło sobie ugruntowana pozycję instytucji popularyzującej wiedze potrzebną i wartościową. Poza rozważaniami teoretycznymi i poradnikami z głównego nurtu nauk pedagogicznych, wydawnictwo oferuje liczne publikacje z dziedzin spokrewnionych i pobocznych m.in. problematykę ludzi starszych i wykluczonych, chorych, z zaburzeniami, licznych patologii społecznych, alternatywnych terapii wychowawczych itp.

  Oficyna Wydawnicza Impuls jest częstym gościem targów, konferencji, sympozjów i spotkań tematycznych. Jest laureatem licznych nagród i wyróżnień na płaszczyźnie osiągnięć wydawniczych.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży »

  Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży to oferta kursów trenerskich dla kandydatów na stanowiska Trener Sprzedaży i Coach Sprzedaży.Zostań Trener Sprzedaży i zacznij uczyć innychCo osiągnę dzięki ukończeniu szkoły i Szkoły - Profesjonalny Trener Sprzedaży?Staniesz się profesjonalnym Trenerem i Coachem Sprzedaży!Nabywasz na wSPTS umiejętności trenera sprzedaży i coacha sprzedawcówPrzechodzisz cały kurs z nowoczesnej Sprzedaży Doradczej, oraz kurs z zakresu psychologii sprzedażyOtrzymasz narzędzia i ćwiczenia gotowe do zastosowania w swojej organizacjiPotrafisz stworzyć od podstaw autorskie programy szkoleń.Potrafisz prowadzić treningi, które mają wymiar biznesowy dla uczestników i organizacji.Umiesz prowadzić skuteczne treningi sprzedażowe.Potrafisz zapobiec i poradzić sobie w tzw. trudnych sytuacjach w pracy z grupą.Jako ewentualny manager Teamu handlowego posiadasz narzędzia do codziennej pracy nad efektami sprzedażowymi w firmie.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audioroom - Wydawnictwo - Języki Obce - Audiobooki »

  Jesteśmy nową na rynku polskim firmą wydawniczą oraz dystrybutorem plików elektronicznych.Oferujemy audiobooki, e-booki, audiokursy, e-kursy do nauki jezyków obcych.Wszelkie pliki pobierzesz bezpośrednio na swój komputer.Jeśli chcesz posłuchać ciekawych nagrań, a przy tym uczyć się, skorzystaj z naszych audiobooków.Szczególnie polecamy Serię Audio Short Stories. Kierujemy ją do osób, uczących się angielskiegoi wszystkich tych, którzy po prostu chcą posłuchać dobrego angielskiego audiobooka.Intrygujące historie, ciekawe głosy lektorów, muzyka i liczne efekty dźwiękowe pozwolą rozwinąć wyobraźnię,umilą podróż, porządki, wolny czas... Audio Short Stories to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim przyjemność słuchania! Dążymy do rozwoju naszego serwisu i mamy nadzieję, że wkrótce nasza oferta znacznie się poszerzy.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • DIAGONAL CEZARY ŚWIĄTKOWSKI tablice białe »

  TablicaSzkolna. pl - sklep internetowy zaprasza. To sklep, jakiego właścicielem jest firma DIAGONAL meble szkolne z siedzibą w Gdyni, funkcjonująca od 1990 roku, współpracująca w sposób ciągły z jednostkami oświatowymi, gwarantująca profesjonale meble jak i pomoce dydaktyczne dla szkół i przedszkoli. TablicaSzkolna. pl to serwis stworzony z myślą o miejscu, w jakim szybko i sprawnie można dokonać zakupów dydaktycznych pomocy przeznaczonych do jednostek oświatowych. Dystrybucja przez internet to zakupy bez wychodzenia z pomieszczenia. Tablica. pl zapewnia najlepszą jakość zapewnianych towarów, szeroki ich wybór a także dogodne warunki płatności i terminowe dostawy. Prezentowany sklep znajdziecie na stronie:

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla nauczycieli »

  Oferujemy studia podyplomowe podnoszące kwalifikacje nauczycieli, zwłaszcza w pracy z podopiecznymi cierpiącymi na spektrum autyzmu lub dotkniętymi niepełnosprawnością umysłową. Przystosowanie do wymogów pracy zawodowej oraz do zarządzania swoimi środkami finansowymi to tylko niektóre z problematyk poruszanych przez realizowane przez nas programy. Oferujemy przygotowanie do uzyskania kwalifikacji pedagoga specjalnego w zakresie pedagogiki niepełnosprawnych intelektualnie, a więc uprawnień koniecznych do realizacji programów rehabilitacyjnych ukierunkowanych na jednostki z niepełnosprawnością intelektualną.

  Data dodania: 12 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w College »

  Zapraszamy Cię na kursy językowe z native speakerami! W naszej szkole możesz uczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Wszystkie zajęcia odbywają się w podobny sposób, przede wszystkim rozmawiamy. Jest to inny sposób niż tradycyjne metody nauczania, polega na ciągłej konwersacji pomiędzy lektorem a uczniami. Wszystko jest jednak bardzo uporządkowane i systematyczne, sposób powtarzania materiału jest przemyślany w taki sposób, aby uczeń nie miał potrzeby powtarzania materiału w domu. Musisz przekonać się sam o skuteczności naszej metody, zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci.

  Data dodania: 17 09 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny googlebot 375