Kursy zawodowe w Gliwicach odbędziesz w Siódemka.

Kursy zawodowe w Gliwicach odbędziesz w Siódemka. Wiedza to najlepsza inwestycja. Pieniędzy - chciałoby się dodać, jeśli jest się osobą, która obowiązkową edukację ma już za sobą. Na szczęście, wybierając naukę w jednej ze szkół Centrum Edukacji Siódemka, zainwestujesz tylko czas, bo nasze szkoły są całkowicie bezpłatne! Już dziś zapoznaj się z proponowanymi przez nas kierunkami i wybierz opcję rekrutacji przez internet. Zapraszamy serdecznie.

Szczegóły strony szkolasiodemka.pl:

Podlinkuj stronę szkolasiodemka.pl:

Kursy zawodowe w Gliwicach odbędziesz w Siódemka.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży »

  Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży to oferta kursów trenerskich dla kandydatów na stanowiska Trener Sprzedaży i Coach Sprzedaży.Zostań Trener Sprzedaży i zacznij uczyć innychCo osiągnę dzięki ukończeniu szkoły i Szkoły - Profesjonalny Trener Sprzedaży?Staniesz się profesjonalnym Trenerem i Coachem Sprzedaży!Nabywasz na wSPTS umiejętności trenera sprzedaży i coacha sprzedawcówPrzechodzisz cały kurs z nowoczesnej Sprzedaży Doradczej, oraz kurs z zakresu psychologii sprzedażyOtrzymasz narzędzia i ćwiczenia gotowe do zastosowania w swojej organizacjiPotrafisz stworzyć od podstaw autorskie programy szkoleń.Potrafisz prowadzić treningi, które mają wymiar biznesowy dla uczestników i organizacji.Umiesz prowadzić skuteczne treningi sprzedażowe.Potrafisz zapobiec i poradzić sobie w tzw. trudnych sytuacjach w pracy z grupą.Jako ewentualny manager Teamu handlowego posiadasz narzędzia do codziennej pracy nad efektami sprzedażowymi w firmie.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa w Radzyminie »

  Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis w Łąkach k/Radzymina to nowoczesna placówka w której dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat nauki, a szkoła zostanie ulubionym miejscem spędzania czasu. Praxis ma być odpowiedzią na potrzeby nas jako rodziców, dla których ważne są warunki, w jakich dziecko poznaje świat, oraz sposób i forma zdobywania wiedzy, ale przede wszystkim spójny system wychowawczy, w którym nauczyciele i rodzice nastawieni są w swoich wszelkich działaniach na wspieranie niezależnego myślenia, odwagi oraz twórczej aktywności dzieci.Nowoczesne klasopracownie, specjalne przystosowane dla wciąż rosnących dzieci meble, odpowiednie wyposażenie audiowizualne i techniczne, ogrodzony teren, certyfikowane zabawki i pomoce dydaktyczne dają możliwość komfortowej i bezpiecznej nauki. Otoczenie, w którym dziecko spędza większość dnia wywiera ogromny wpływ na jego rozwój, decyduje o postrzeganiu przez niego świata, kształtuje poczucie estetyki, dlatego też, wszystkie pomieszczenia szkolne zostały zaaranżowane w sposób przyjazny dla młodego człowieka.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdańskie Szkoły Medyczne »

  Planujesz rozpocząć karierę w zawodzie związanym z medycyną? Nie masz jednak pomysłu gdzie mógłbyś zdobyć potrzebne wykształcenie? Gdańskie Szkoły Medyczne „Oświata – Lingwista” to właśnie miejsce dla Ciebie. Posiadamy bogatą ofertę kierunków: higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, ratownik medyczny, technik farmaceutyczny, terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna. U nas znajdziesz zawsze ceny na każdą kieszeń. Niektóre kierunki całkowicie za darmo. Zapraszamy do zapisywania się na wybrany kierunek!

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademickie Liceum Ogólnok. "Lingwista" »

  W Akademickim Liceum Ogólnokształcącym „Lingwista” wszystkie klasy realizują rozszerzony program nauczania języka angielskiego (5 godz. tygodniowo z podziałem na grupy zaawansowania na różnych poziomach w zależnosci od wcześniejszych umiejętności uczniów: Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, FCE, Advanced).Możliwość wyboru nauki w klasie dwujęzycznej, politechnicznej czy też proakademickiej. Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Warszawa »

  Lektorzy szkoły języków obcych "Alex" wykładają języki: niemiecki, francuski, a dodatkowo angielski dla dzieci. Warszawa jest siedzibą szkoły, natomiast szkoła oferuje kursy dla klientów z całej Polski. W trosce o wysoką jakość własnych usług rekrutuje najlepszych nauczycieli, posiadających także uprawnienia pedagogiczne aby nauczać dzieci. Szkoła prowadzi zajęcia zarówno w swojej siedzibie, jak i u słuchacza. Alex to bardzo rzetelna i solidna szkoła języków obcych. Warszawa to miasto, w którym jest duża liczba takich placówek, jednak to Alex cieszy się wzrastającym zaufaniem klientów.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART warsztaty wizażu podkarpackie »

  Szkoła Wizażu Maquillage Art jest jedną z wiodących uczelni o profilu wizażu na terenie Rzeszowa. Wymogiem przyjęcia do szkoły jest złożenie odbitki świadectwa ukończenia szkoły średniej i poświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do sprawowania zawodu oraz sfinansowanie jednokrotnego bezzwrotnego wpisowego. W naszej szkole nie prowadzimy sprawdzianów wstępnych, a zatem obowiązuje kolejność zgłoszeń. Naszym uczniom zapewniamy materiały dydaktyczne w formie papierowej i multimedialnej, a także specjalnie zaprojektowane materiały dydaktyczne. Nasi słuchacze biorą udział w praktykach oraz wykonują makijaże na klientkach indywidualnych. Więcej na WWW.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dzisiejsza edukacja wczesnoszkolna dzieci »

  Dzisiejsza edukacja wczesnoszkolna dzieci jest ogromnie istotna.
  W bardzo wczesnych latach życia naszego dziecka rozwija się jego osobowość. Edukacja wczesnoszkolna wspiera w odpowiednim rozwoju dziecka. Najnowocześniejsze metody pozwalają zestawiać naukę z grą, która dostarcza dużo uśmiechu. Nauczyciele i wychowawcy przedszkolni korzystają w swojej stałej działalności z najnowszych rozwiązań. Kolorowe gry edukacyjne pobudzają w naszych dzieciach ciekawość, dostarczają im niezbędną i ogromnie ważną wiedzę oraz uczą dobrych zachowań międzyludzkich. Rzetelnie zaaranżowane lekcje szkolne sprawiają, że maluch jest bardzo zaabsorbowane każdym kolejnym tematem, z przyjemnością oraz pasją działa i przychodzi drugiego dnia do szkoły. Maluch przebywa w szkole bardzo dużo godzin.
  Ogromnie ważne jest, aby czuło się ono w niej bezpiecznie. Robione są nowoczesne zestawy takie jak : Akademia Umysłu, które pomagają owocniej pracować opiekunom z najmłodszymi. Każda część pakietu jest dobrze przemyślana i dostosowana do potrzeb dziecka, jego konkretnych możliwości i do realiów teraźniejszej edukacji. Zespół rzetelnych specjalistów pracujących nad tym pakietem przemyślał każdy, nawet mały szczegół. Dziedzina związana z edukacją wczesnoszkolną cały czas się rozwija. Przez to też czas spędzony na zajęciach nie jest już dla naszych maluchów przykrym obowiązkiem.

  Zobacz też: Edukacja wczesnoszkolna w Polsce

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, kursy, szkolenia »

  Studium Kształcenia Kadr to placówka oświatowa funkcjonująca na rynku dydaktycznym od ponad dwudziestu lat. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, nowoczesne, klimatyzowane sale zajęciowe oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny to tylko niektóre elementy wpływające na korzystne przyswajanie wiedzy przez naszych słuchaczy.
  Obecnie SKK, prowadzi zajęcia w większości polskich miast, takich jak: Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Poznań, Warszawa, Płock, Radom, Gdańsk i wiele innych.
  W swojej ofercie, Szkoła posiada ponad 40 kierunków dostosowanych do Państwa potrzeb.
  • Szkoły policealne (1-roczne oraz 2-letnie)
  • Kursy zawodowe
  • Kursy specjalistyczne (HDS, operator żurawi)
  • Licea oraz technika dla dorosłych
  • Studia podyplomowe
  • Szkolenia dla nauczycieli
  Naszym priorytetem jest edukowanie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób dorosłych, ułatwienie samokształcenia i podnoszenie wiedzy oraz samodzielności, kreatywności a także rozwój osobowości poprzez uzdolnienia i zainteresowania. Z usług SKK korzystają także urzędy oraz renomowane firmy, w celu podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników.
  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy makijażu Trójmiasto »

  Kursy Makijażu w Trójmieście adresowane do osób o różnym stopniu zaawansowania. W ofercie różne typy kursów, podstawowy ABC makijażu, warsztaty doskonalące dla osób bardziej zaawansowanych, proponujemy też obszerny kurs kreowania wizerunku. Proponujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy i szczegółowego przejrzenia oferty. Zachęcamy do zapisów, nabór na rok 2017 trwa!

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w College »

  Zapraszamy Cię na kursy językowe z native speakerami! W naszej szkole możesz uczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Wszystkie zajęcia odbywają się w podobny sposób, przede wszystkim rozmawiamy. Jest to inny sposób niż tradycyjne metody nauczania, polega na ciągłej konwersacji pomiędzy lektorem a uczniami. Wszystko jest jednak bardzo uporządkowane i systematyczne, sposób powtarzania materiału jest przemyślany w taki sposób, aby uczeń nie miał potrzeby powtarzania materiału w domu. Musisz przekonać się sam o skuteczności naszej metody, zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci.

  Data dodania: 17 09 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 10