PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET - pomoc prawna online

PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET - pomoc prawna online Portal prawny www.prawnik-online.eu to jeden z czołowych dostawców kompleksowych usług prawnych w Internecie. Portal umożliwia: skorzystanie z porad prawnych ( uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie za pośrednictwem poczty email ) zamówienie dowolnego wzoru pisma lub umowy prawnej ( wg. specyfikacji i potrzeb klienta ) Oprócz pomocy prawników na stronie znajduje się również bogata baza gotowych do ściągnięcia wzorów pism i umów z każdej dziedziny prawa, baza aktualnych aktów prawnych, eksięgarnia prawna oraz katalog prawników.

Szczegóły strony www.prawnik-online.eu:

Podlinkuj stronę www.prawnik-online.eu:

PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET - pomoc prawna online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 184

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia biznesowe »

  Organizacja konsultingowa. Organizujemy szkolenia miękkie dla firm. Spośród mnogości rodzajów szkoleń specjalizujemy się w warsztatach biznesowych oraz handlowych.
  Podnoszą one kompetencje osobiste. W naszych warsztatach zwracamy szczególną uwagę na fakt aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w pracy zawodowej z nowych zdolności, dlatego też blisko osiemdziesiąt % każdego treningu to warsztat składający się z ćwiczeń. Odbiorcami naszych treningów są przede wszystkim pracownicy struktur sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami sprzedażowymi jak i na produkcji).
  przykładowe tematy: szkolenia dla handlowców: negocjacje handlowe, merchandising, budowa skutecznych relacji.
  tematyka: szkolenia dla kierowników: zarządzanie zespołem, zarządzanie przz cele MBO, motywowanie pozafinansowe..

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dla Klientów indywidualnych »

  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy, woj. kujawsko pomorskie, ul. Jagiellońska - Andrzej Antczak. Pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych i dla Klientów indywidualnych (Klienci Indywidualni i Podmioty Gospodarcze). Wysoka skuteczność - Wnikliwa i rzetelna analiza na najwyższym poziomie. Rzetelna pomoc dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw. Porady prawne, alimenty, prawo rodzinne, rozwód i rozwody, warunkowe zwolnienie oraz odroczenie kary. Kancelaria adwokacka w Centrum Bydgoszczy - zapraszamy na spotkanie po uprzednim umówieniu telefonicznym. Reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie pozwów, sporządzanie opinii prawnych i umów - obsługa prawna i opinie prawne. Kancelarie adwokackie Bydgoszcz - kancelaria adwokacka zaprasza - prawnik i adwokat Bydgoszcz. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolota działa w głównej mierze na terenie województwa podkarpackiego i świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych jak również zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Kancelaria umiejscowiona jest natomiast w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29, a jej filia w Mielcu na ul. Krótkiej 1. W zakresie zainteresowań Adwokata pozostają sprawy z zakresu:- prawa cywilnego - rozwód, separacja, alimenty, sprawy spadkowe, sprawy związane z nieruchomościami- prawa gospodarczego - kompleksowa obsługa prawna firm, windykacja należności, sprawy o zapłatę- prawa karnego - występowanie jako obrońca oskarżonego, podejrzanego, pełnomocnik pokrzywdzonego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie www.adwokatdolot.pl. Tel. 602 678 102

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Serwis prawny e-prawnik.pl udostępnia na swojej stronie bogatą bazę dokumentów prawnych, które przydadzą się zarówno w pracy jak i w życiu codziennym. Wśród nich znajdziesz wzory umów, druki i formularze urzędowe, wnioski i pozwy sądowe, wzory pism potrzebnych w miejscu pracy. Każdy dokument jest zgodny z wymogami prawnymi, posiada komentarz dotyczący jego konstrukcji i zawartości, przygotowany jest do wydruku. Ponadto portal daje swoim czytelnikom zupełnie darmowy dostęp do aktualnych aktów prawnych. Projekty i dzienniki ustaw, wszelkie kodeksy oraz dzienniki urzędowe UE znajdują się w zakładce "Dokumenty".

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • KRAWCZAK ZBIGNIEW KANCELARIA NOTARIALNA WARSZAWA »

  W Warszawie mieści się siedziba Kancelarii Notarialnej Zbigniew Krawczak. Kierujący nią Notariusz i inni pracownicy posiadają upełnomocnienia do realizowania konkretnych działań, jakim trzeba nadać formę legalną. W Kancelarii Notarialnej można za darmo otrzymać informacje na temat tego, jakie dokumenty należy przygotować w danym przypadku oraz w jaki sposób zachodzi czynność notarialna. Z usług Notariusza korzystają Państwo m. in. do wykonania aktu notarialnego sprzedaży lub darowizny działki albo w trakcie sporządzania testamentu, w sytuacji przygotowywania małżeńskiej umowy majątkowej, czyli intercyzy. Detaliczne informacje umieszczono na stronie www.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Rybnik »

  Wiele firm w Rybniku nie realizuje terminowo swoich należności. Takie zatory finansowe mogą powodować duże straty dla Państwa firmy. Spółka Expertus z Katowic specjalizuje się w skutecznej windykacji prowadzonej na terenie Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Żor i Jastrzębia Zdroju. Zakończyliśmy sukcesem wiele spraw prowadzonych w tym rejonie, co mogą potwierdzić liczne referencje i opinie zadowolonych klientów.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Honester Detektyw Warszawa »

  Agencja Detektywistyczna Honester - Prywatny Detektyw Warszawa. Pomoc prawna (prawnik rozwody warszawa) i detektywistyczna dla wszelkich podmiotów prawnych, przedsiębiorstwo oraz osób prywatnych. Jeśli zdradza cię żona albo mąż ma kochanka - pomożemy rozwiązać Twój problem. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, zweryfikujemy kontrahentów, wspomożemy windykację. Działamy w Warszawie, całej Polsce oraz za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych, nie zostawimy Ciebie samego z problemem.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć spółkę cywilną? »

  Spółka cywilna to najmniej skomplikowana spółka. Założenie spółki cywilnej opisują przepisy kodeksu cywilnego, podczas gdy sposób założenia spółek różnych od spółki cywilnej opisują normy prawne kodeksu spółek handlowych.

  Chcąc utworzyć spółkę cywilną wystarczające jest samo zawarcie umowy spółki cywilnej. Należy także wiedzieć o tym, że nie jest nakazany przepisami wpis tejże spółki do rejestru spółek.

  Funkcjonowanie spółki cywilnej jest tak samo jak ma to miejsce w przypadku jej rejestracji regulują normy prawne kodeksu cywilnego, a jej działanie jest wiele tańsza niż jest to w przypadku spółki z o. o. lub drugiego rodzaju spółek prawa handlowego.

  Z jakich względów spółka cywilna jest drogą prowadzenia działalności gospodarczej wartą uwzględnienia? Ponieważ jest spółką minimalizującą wydatki, a przy tym nie powodującą większych trudności w funkcjonowaniu.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stłuczka w UK – Co robić po wypadku? »

  Miałeś stłuczkę w UK? Jak najszybciej zadzwoń do Polskiego Centrum Odszkodowań, a pokierujemy Cię, co powinieneś zrobić i jak prawidłowo musisz się zachować. Pomożemy zaholować samochód, podstawimy samochód zastępczy. Na miejsce wzywamy również inżyniera. Zadzwoń już dziś i nas poinformuj.
  Polskie Centrum Odszkodowań

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania z AIF Wrocław »

  Wypadek, problem z odszkodowaniem lub uważasz, że jest ono za małe? Koniecznie skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się dla Ciebie całą sprawą. Działamy już 14 lat na rynku, także posiadamy ogromne doświadczenie w tego typu sprawach. Zapraszamy do nas AIF Kancelaria Prawna ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: https://www. aif. com. pl/ tel: 71 3490919 e-mail: info@aif.com. p Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 184