PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET - pomoc prawna online

PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET - pomoc prawna online Portal prawny www.prawnik-online.eu to jeden z czołowych dostawców kompleksowych usług prawnych w Internecie. Portal umożliwia: skorzystanie z porad prawnych ( uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie za pośrednictwem poczty email ) zamówienie dowolnego wzoru pisma lub umowy prawnej ( wg. specyfikacji i potrzeb klienta ) Oprócz pomocy prawników na stronie znajduje się również bogata baza gotowych do ściągnięcia wzorów pism i umów z każdej dziedziny prawa, baza aktualnych aktów prawnych, eksięgarnia prawna oraz katalog prawników.

Szczegóły strony www.prawnik-online.eu:

Podlinkuj stronę www.prawnik-online.eu:

PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET - pomoc prawna online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 184

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kompleksowo »

  Kancelaria prawnicza, adwokat Kielce - Agnieszka Tyczkowska - kancelaria adwokacka Kielce i Włoszczowa, woj. świętokrzyskie.. Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa handlowego, cywilnego i karnego. Prawnik Kielce - kancelaria prawna posiada filie w miejscowości Włoszczowa. Kancelaria prawna zaprasza - adwokat Kielce, prawnik Włoszczowa. Profesjonalna pomoc prawna i obsługa prawna - prawnik, adwokat Kielce, woj. świętokrzyskie.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne, adwokat Poznań »

  Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - adwokat Poznań. Kancelaria adwokacka - fachowe porady prawne i usługi prawne, reprezentowanie klienta przed sądami. Sprawy cywilne, rozwód i separacja, prawo karne, prawo medyczne (obsługa rynku medycznego), pracy oraz prawo rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - profesjonalna kancelaria prawna w Poznaniu.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka, prawna Bydgoszcz »

  Województwo Kujawsko – Pomorskie, Bydgoszcz, adwokat Roman Wiatrowski – Kancelaria Adwokacka. Nasza dewiza to fachowość, rzetelność i solidność w powierzonych nam zadaniach. Oferta to: profesjonalna pomoc prawna w takich dziedzinach jak prawo karne, prawo cywilne (m.in. odszkodowania), prawo administracyjne. „Tani adwokat, skuteczny i dobry prawnik – o poszukiwaniu pomocy prawnej poprzez wyszukiwarki internetowe używając tych haseł poczytaj na stronie. – adw. Roman Wiatrowski”

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne, adwokat rozwody Poznań »

  Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań. Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kufieta Rafał. Kancelaria prawna i windykacyjna »

  W regionie województwa dolnośląskiego znajduje się Kancelaria Prawna Rafał Kufieta. Naszą dewizą jest rozwiązywanie kłopotów prawnych kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorców. Działalność naszej Kancelarii w obszarze obsługi przedsiębiorców mieści w szczególności bieżącą obsługę spółek, osób fizycznych prowadzących aktywność gospodarczą czy innych podmiotów ( fundacje, stowarzyszenia). Świadczymy usługi w specjalności budowlanej czy deweloperskiej jak również w ramach odzyskiwania należności i dochodzenia odszkodowań. Pełen zakres wykonywanych przez nas usług jak także dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalwaria zebrzydowska »

  Jan Karol Kuklewicz adwokat - Kancelaria Adwokacka Wadowice i okolice. Porady prawne i pomoc prawna dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i jednostek organizacyjnych. Sprawy gospodarcze, sprawy karne i sprawy cywilne, administracyjne, rodzinne - alimenty, spadki, rozwody. Kancelaria prawna Zaprasza - adwokat Wadowice, Kalwaria zebrzydowska, Zator, sucha beskidzka.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółki zoo »

  Na mojej stronie internetowej ujawniam wiedzę dotyczącą spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W sytuacji, w której dążysz aby zdobyć wiedzę w zakresie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością mój blog będzie interesującym obszarem pogłębienia wiedzy.

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sporadycznie jest przyczyną wątpliwości mających za przedmiot kwestię odpowiedzialności wspólników za zobowiązania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka z o. o. faktycznie daje możliwość uszczuplenie granic odpowiedzialności za długi tej osoby prawnej.

  Wśród węzłowych elementów konstrukcyjnych spółki zoo znajduje się problem braku odpowiedzialności wspólników spółki zoo za należności spółki z o. o.. O wskazanych w zdaniu poprzedzającym elemencie konstrukcyjnym spółki z ograniczoną odpowiedzialnością piszę w miarę możliwości na moim blogu.

  Na moim blogu natrafisz na wiele informacji dotyczących zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Na wypadek gdybyś chciał założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością jedną z pierwszych czynności jest ustalenie treści umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Na mojej stronie internetowej przedstawiam postanowienia, które powinny umieścić w tekście tekstu umowy spółki zoo. Przypominam, że rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w rejestrze przedsiębiorców KRS jest niezbędnym etapem zakładania spółki z o. o..

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT KAMIL FLATOW »

  Adwokat Kamil Flatow prowadzi swoją kancelarię prawną w Warszawie, a jej filia znajduje się w Płocku. Obsługuje osoby fizyczne oraz klientów biznesowych, a także instytucjonalnych. Obszar praktyki zaangażowanych w niej adwokatów obejmuje sprawy cywilne, karne i administracyjne. Kancelaria prowadzi postępowania przesądowe oraz sądowe w sprawach związanych z rozwodami, separacjami oraz wyznaczaniem kontaktów z dziećmi. Adwokaci przygotowują umowy deweloperskie, najmu, dotyczące stosunku pracy oraz inne. biorą udział w przesłuchaniach i reprezentują klientów przed sądami oraz organami prokuratury. By poznać pełny zakres usług kancelarii, wejdź na witrynę internetową.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Grodzisk Wielkopolski »

  Kancelaria radcy prawnego z Grodziska Wielkopolskiego świadczy szeroki wachlarz usług prawniczych. Zapewniamy naszym klientom indywidualne podejście oraz tajemnicę zawodową. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, administracyjnym, gospodarczym oraz prawie pracy. W ramach naszych usług pomoc prawną realizujemy poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie umów czy zastępstwa procesowe przed sądami. Pełna oferta usług kancelarii radcy prawnego dostępna jest dla Państwa na oficjalnej stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Nasza kancelaria mieszcząca się w Warszawie przy ul. Jurija Gagarina 30 zaprasza do współpracy wszystkich, którzy szukają rozwiązania problemów natury prawnej w następującym zakresie:prawo pracy
  prawo karne
  prawo cywilne
  prawo gospodarcze
  prawo administracyjne
  Ponadto nasza kancelaria świadczy usługi mediacyjne i pomaga przy rozwiązywaniu wszelkich sporów. Nasi adwokaci prowadzą wiele spraw dotyczących alimentów, rodzinnych i związanych z pracą. Do państwa dyspozycji jest także adwokat rodzinny.

  Data dodania: 14 09 2019 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 184