Stare fotografie i pocztówki polskich miast

Stare fotografie i pocztówki polskich miast Interesujesz się historią polskich miast? Poszukujesz serwisu internetowego, w którym będziesz mógł przeglądając mnóstwo starych zdjęć i pocztówek przenieść się w czasie? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, chcemy polecić Ci portal stare-fotografie.com która jest właśnie takim miejscem. Wśród naszych zbiorów fotograficznych mamy mnóstwo starych fotografii oraz pocztówek większości polskich miast. W miarę upływu czasu będziemy nasze zbiory powiększać o kolejne miasta. Obecnie nasze zbiory liczą kilka tysięcy różnego rodzaju pocztówek i fotografii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą olbrzymią kolekcją.

Szczegóły strony stare-fotografie.com:

Podlinkuj stronę stare-fotografie.com:

Stare fotografie i pocztówki polskich miast

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 224 Odwiedziny googlebot 102

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stosunki międzynarodowe »

  Portal ten pomoże każdemu studentowi stosunków międzynarodowych, który szuka pomocy naukowych. Niemało miejsca poświęcono też takim dziedzinom, jak historia, filozofia czy ekonomia, tak więc także inni studenci kierunków humanistycznych i społecznych znajdą tu coś, co może się przydać. Oprócz kilkuset artykułów naukowych można tu znaleźć obszerny, szczegółowo opracowany i co jakiś czas aktualizowany wykaz państw, gdzie można znaleźć informacje na temat symboli narodowych (flaga, godło, hymn) oraz inne podstawowe dane.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symulatory nauki jazdy »

  Strona dla każdego kursanta i dla każdej szkoły jazdy. Tylko u nas rzetelne informacje odnośnie symulatorów nauki jazdy. Egzamin na prawo jazdy to trudne wyzwanie, aby zdać łatwiej się przygotować na symulatorze do nauki jazdy. Szkoły jazdy w Bydgoszczy, Warszawie, Tarnowie i innych miastach oferują taki symulatory. Sprawdź nasze artykuły o symulatorach!

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Umysłu - rozwój wczesnoszkolny »

  Wesoła Tabi - dzieło twórców Akademii Umysłu Junior od dzisiaj podpowiada jak wychować zdolne dziecko. Ćwiczenia zawarte w tej nowej grze nie tylko podnoszą zdolności intelektualne maluchów w wieku 6- 9 lat i rozwój wczesnoszkolny, ale także dbają o ich kondycję fizyczną. Zdolne dziecko to nie tylko to, które bez mrugnięcia okiem rozwiązuje równania z niewiadomymi. Zdolne dziecko wykonuje w towarzystwie rysunkowego ludzika proste ćwiczenia gimnastyczne.

  Powtarza się, że oczy są zwierciadłem duszy. Przez oczy zaglądamy do wnętrza człowieka. Jest tam też inteligencja, która przejawia się w dowcipie czy trafnych ripostach. Inteligencja rozwinięta z Akademią Umysłu i jej ćwiczeniami to coś dla każdego.

  Dzieciństwo to ciągły rozwój we wszelakich sferach życia i działania. Inteligencja dzieci jest poddawana ciągłym próbom, które prowadzą do jej rozwoju. Ciągłe wystawienie na odkrywanie nowych zjawisk, mierzenie się z nowymi wyzwaniami niesie potrzebę silnego wsparcia, aby inteligencja dzieci rozwijała się jak najlepiej. Inteligencja dzieci jest furtką do przyszłości. Jak z niej właściwie skorzystać? Jak rozwinąć inteligencję dziecka? Rozwój intelektualny dziecka można pobudzić specjalnymi zestawami ćwiczeń, jakie zawiera Akademia Umysłu Junior. Z Akademią Umysłu inteligencja dzieci jest pod dobrą opieką.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Poziomkowa - Przedszkole w Kamionce »

  Szukasz bezpiecznego przedszkola dla Twojego dziecka ? Chcesz by rozwijało się zgodnie ze swoimi indywidualnymi predyspozycjami ? Akademia Poziomkowa to miejsce stworzone dla wszystkich dzieci. Poziomkowa Akademia posiada wysoki standard wyposażenia, odpowiednią kadrę pedagogiczną, a także mnóstwo zajęć dodatkowych - rytmika, angielski, warsztaty kucharskie. W naszym przedszkolu każde dziecko traktowane jest indywidualnie, a wszystkie z jego talentów rozwijane zgodnie z zaleceniami. Zapraszamy do przedszkola Poziomkowa Akademia.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - od podstaw do matury »

  Kompletne, darmowe przygotowanie do matury, dostosowane do bardziej i mniej uzdolnionych, a nawet dla tych, których wiedza w tej dziedzinie jest praktycznie żadna. Materiał jest zawarty w dwóch obszarach: „podstawy” oraz „materiał maturalny”. Każdy może więc zacząć od opanowywania podstawowych zagadnień takich jak pierwiastki. Znajdziesz tu wzory, omówione szeroko typy zadań z każdego działu matematycznego, metody ich rozwiązywania, oraz sprawdzisz swoją wiedzę rozwiązując przygotowane dla Ciebie zadania, do których dołączyliśmy opracowane przez nas rozwiązania ze szczegółowymi objaśnieniami.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademickie Liceum Ogólnok. "Lingwista" »

  W Akademickim Liceum Ogólnokształcącym „Lingwista” wszystkie klasy realizują rozszerzony program nauczania języka angielskiego (5 godz. tygodniowo z podziałem na grupy zaawansowania na różnych poziomach w zależnosci od wcześniejszych umiejętności uczniów: Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, FCE, Advanced).Możliwość wyboru nauki w klasie dwujęzycznej, politechnicznej czy też proakademickiej. Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSTERREICH INSTITUT nauka niemieckiego warszawa »

  W Warszawie mieści się szkoła języków obcych Osterreich Institut. Kierujemy kursy języka niemieckiego w miłej atmosferze. Wielkości grup przystosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewniamy test końcowy lub certyfikat OSD. Egzaminy OSD odbywają się cztery razy w roku. W celu zdania takiego testu należy w odpowiednim czasie zgłosić się do biura, wypełnić blankiet i dokonać przelewem opłaty egzaminacyjnej. Szerszych wiadomości udzielimy telefonicznie, mailowo albo osobiście w siedzibie jednostki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej opublikowaliśmy pełną propozycję.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zbrodniarki obozowe 2 wojny światowej »

  Blog przedstawiający postać zbrodniarki wojennej, będącej strażniczką obozów koncentracyjnych w Ravensbruck, Auschwitz i

  Bergen-Belsen nazywanej piękną bestią Irmy Grese. Na blogu znajdziesz informacje o świecie w jakim dorastała i jak to

  wpłynęło na kształtującą się osobowość tej niespełna 18 letniej dziewczyny która została zapamiętana przez świat jako jedna

  z najokrutniejszych i najbardziej znienawidzonych zbrodniarek hitlerowskiego reżimu.

  Artykuły:
  Piękna czy Bestia?
  Młodzież spod znaku swastyki
  Życie Irmy Grese się kończy

  Blog ma na celu ukazanie jak system totalitarny którym był nazizm może tragicznie wpłynąć na młode osoby robiąc z nich maszyny do zabijania.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • gra na bębnach »

  Szkoła nauki gry na bębnach KLICK&DRUM to miejsce idealne dla wszystkich miłośników rytmu - dorosłych i dzieci. Oferujemy warsztaty bębniarskie na różnych stopniach zaawansowania oraz oprawę muzyczną imprez. Działamy również jako profesjonalny zespół bębniarzy. Organizujemy także intensywne warsztaty bębniarskie wyjazdowe. Powiększ nasze Drum Circle już dziś!

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą - Langart.net »

  Prezentacja renomowanych szkół językowych za granicą, z których mogą skorzystać osoby poszukujące informacji o tej formie nauki języka. Szeroka oferta szkoleń językowych, w tym kursy języka ogólnego i specjalistyczne, dla przedstawicieli różnych zawodów, dla osób na dowolnym poziomie zaawansowania językowego. Nauka języka w grupach jak i w formie lekcji indywidualnych.. Kursy wakacyjne oraz kursy prowadzone w ciągu całego roku, intensywne oraz standardowe. Kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, takich jak: CAE, CPE, FCE, GDS, KDS, SD1, SD2, ZDfB, ZMP, ZOP, DALF, DELF, DILF, TCF oraz innych. Wiele atrakcyjnych lokalizacji, np. angielski w Honolulu, niemiecki w Norymberdze, francuski w Rouen, hiszpański w Barcelonie, włoski w Rzymie. Urozmaicony program pozalekcyjny. Zapisy online, po cenach oficjalnych szkół i bez dodatkowych opłat za pośrednictwo, z dodatkowym rabatem za dokonanie zapisu na naszej platformie.

  Data dodania: 13 08 2020 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 224 Odwiedziny googlebot 102