Studia dla nauczycieli

Studia dla nauczycieli Oferujemy studia podyplomowe podnoszące kwalifikacje nauczycieli, zwłaszcza w pracy z podopiecznymi cierpiącymi na spektrum autyzmu lub dotkniętymi niepełnosprawnością umysłową. Przystosowanie do wymogów pracy zawodowej oraz do zarządzania swoimi środkami finansowymi to tylko niektóre z problematyk poruszanych przez realizowane przez nas programy. Oferujemy przygotowanie do uzyskania kwalifikacji pedagoga specjalnego w zakresie pedagogiki niepełnosprawnych intelektualnie, a więc uprawnień koniecznych do realizacji programów rehabilitacyjnych ukierunkowanych na jednostki z niepełnosprawnością intelektualną.

Szczegóły strony pcud.edu.pl:

Podlinkuj stronę pcud.edu.pl:

Studia dla nauczycieli

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje franczyza »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny na każdym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych trenerów korzystających z materiałów autentycznych.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy Do Australii »

  Australia. Organizujemy wyjazdy na wizy studenckie do Australii. Darmowe doradztwo i obsluga na miejscu w Australii. Pomagamy wybrac najlepsze kursy i ubiegac sie o wizy do Australii. Kursy Angielskiego, kursy w Collegach i na Uniwersytetach. Nie ponosisz zadnych dodatkowych oplat poza oplatami za szkole, wize i ubezpieczenie. Ponad 10 lat doswiadczenia i najwieksze biuro dla Polakow w Sydney. Do tej pory pomoglismy ponad 1500 osobom z Polski. Wizy turystyczne za darmo!

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MNODN - szkolenia dla nauczycieli i pedagogów »

  MNODN prowadzi indywidualne szkolenia dla nauczycieli, studentów i rodziców. Organizujemy również szkolenia dla Rad Pedagogicznych w tym wyjazdowe szkolenia rad. Szkolenia indywidualne odbywają się w Krakowie. W naszej ofercie mamy przede wszystkim solidne warsztaty prowadzone przez praktyków i pasjonatów i taki sposób szkolenia nauczycieli uważamy po prostu za najsensowniejszy.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oficyna Wydawnicza Impuls »

  Oficyna Wydawnicza Impuls oferuje książki zarówno w formie tradycyjnej jak i nowoczesnej – ebook. W oparciu o najnowsze technologie i czytelnicze trendy publikacje wydawnictwa dostępne są niemal na wszystkich platformach dystrybucyjnych. Czytać je można na wszystkich aktualnie dostępnych czytnikach i urządzeniach wielofunkcyjnych, jak iPAD. Wydawnictwo udziela się również w serwisach społecznościowych gdzie buduje wokół siebie wierne grono czytelników.

  Książki Impulsu to przede wszystkim szeroko rozumiana pedagogika, czyli edukacja, wychowanie, szkoła i rodzina. Ta tematyka przyświeca działalności wydawnictwa od dwudziestu lat, dzięki czemu wyrobiło sobie ugruntowana pozycję instytucji popularyzującej wiedze potrzebną i wartościową. Poza rozważaniami teoretycznymi i poradnikami z głównego nurtu nauk pedagogicznych, wydawnictwo oferuje liczne publikacje z dziedzin spokrewnionych i pobocznych m.in. problematykę ludzi starszych i wykluczonych, chorych, z zaburzeniami, licznych patologii społecznych, alternatywnych terapii wychowawczych itp.

  Oficyna Wydawnicza Impuls jest częstym gościem targów, konferencji, sympozjów i spotkań tematycznych. Jest laureatem licznych nagród i wyróżnień na płaszczyźnie osiągnięć wydawniczych.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży »

  Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży to oferta kursów trenerskich dla kandydatów na stanowiska Trener Sprzedaży i Coach Sprzedaży.Zostań Trener Sprzedaży i zacznij uczyć innychCo osiągnę dzięki ukończeniu szkoły i Szkoły - Profesjonalny Trener Sprzedaży?Staniesz się profesjonalnym Trenerem i Coachem Sprzedaży!Nabywasz na wSPTS umiejętności trenera sprzedaży i coacha sprzedawcówPrzechodzisz cały kurs z nowoczesnej Sprzedaży Doradczej, oraz kurs z zakresu psychologii sprzedażyOtrzymasz narzędzia i ćwiczenia gotowe do zastosowania w swojej organizacjiPotrafisz stworzyć od podstaw autorskie programy szkoleń.Potrafisz prowadzić treningi, które mają wymiar biznesowy dla uczestników i organizacji.Umiesz prowadzić skuteczne treningi sprzedażowe.Potrafisz zapobiec i poradzić sobie w tzw. trudnych sytuacjach w pracy z grupą.Jako ewentualny manager Teamu handlowego posiadasz narzędzia do codziennej pracy nad efektami sprzedażowymi w firmie.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy AGATKA »

  Twoja szkoła jazdy nauczyła cię doskonale, jak skutecznie oblać egzamin na prawo jazdy? Masz za sobą ciężkie godziny spędzone w zatęchłej sali wykładowej? Odnosisz wrażenie, że jeździsz lepiej od swojego instruktora nauki jazdy? Boisz się, czy szkoleniowy samochód nie rozpadnie się na następnym zakręcie? Nie masz pojęcia, czy kiedykolwiek zostaniesz w końcu kierowcą? To znak, że wybór szkoły nauki jazdy nie był tak do końca przemyślany.Nie marnuj czasu i pieniędzy, dając się zwodzić amatorom – wybierz profesjonalny kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia AGATKA.Ośrodek Szkolenia „Agatka”ul. Kalwaryjska 4130-504 KrakówTel. kom: 501 132 076kontakt@agatka-krakow.pl gg: 37144436biuro OSK czynne: pn.-pt 10.00-18.00 sob. 9.00-13.00

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dzisiejsza edukacja wczesnoszkolna dzieci »

  Dzisiejsza edukacja wczesnoszkolna dzieci jest ogromnie istotna.
  W bardzo wczesnych latach życia naszego dziecka rozwija się jego osobowość. Edukacja wczesnoszkolna wspiera w odpowiednim rozwoju dziecka. Najnowocześniejsze metody pozwalają zestawiać naukę z grą, która dostarcza dużo uśmiechu. Nauczyciele i wychowawcy przedszkolni korzystają w swojej stałej działalności z najnowszych rozwiązań. Kolorowe gry edukacyjne pobudzają w naszych dzieciach ciekawość, dostarczają im niezbędną i ogromnie ważną wiedzę oraz uczą dobrych zachowań międzyludzkich. Rzetelnie zaaranżowane lekcje szkolne sprawiają, że maluch jest bardzo zaabsorbowane każdym kolejnym tematem, z przyjemnością oraz pasją działa i przychodzi drugiego dnia do szkoły. Maluch przebywa w szkole bardzo dużo godzin.
  Ogromnie ważne jest, aby czuło się ono w niej bezpiecznie. Robione są nowoczesne zestawy takie jak : Akademia Umysłu, które pomagają owocniej pracować opiekunom z najmłodszymi. Każda część pakietu jest dobrze przemyślana i dostosowana do potrzeb dziecka, jego konkretnych możliwości i do realiów teraźniejszej edukacji. Zespół rzetelnych specjalistów pracujących nad tym pakietem przemyślał każdy, nawet mały szczegół. Dziedzina związana z edukacją wczesnoszkolną cały czas się rozwija. Przez to też czas spędzony na zajęciach nie jest już dla naszych maluchów przykrym obowiązkiem.

  Zobacz też: Edukacja wczesnoszkolna w Polsce

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Pro Alegria - psychoterapia, szkolenia »

  Jesteśmy grupą praktyków z zakresu pedagogiki i psychologii, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i kompetencjami ze wszystkimi zainteresowanymi pełnieniem roli nauczyciela, wychowawcy lub psychoterapeuty. Nasze Studium Psychologiczno-Pedagogiczne, Szkoła Terapii oraz Akademia Trenerów Umiejętności Społecznych uczą praktycznej strony zawodu, a uczestnikom pozwalają przetestować się w jednej z naszych placówek. Dla najlepszych oferujemy zatrudnienie.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w College »

  Zapraszamy Cię na kursy językowe z native speakerami! W naszej szkole możesz uczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Wszystkie zajęcia odbywają się w podobny sposób, przede wszystkim rozmawiamy. Jest to inny sposób niż tradycyjne metody nauczania, polega na ciągłej konwersacji pomiędzy lektorem a uczniami. Wszystko jest jednak bardzo uporządkowane i systematyczne, sposób powtarzania materiału jest przemyślany w taki sposób, aby uczeń nie miał potrzeby powtarzania materiału w domu. Musisz przekonać się sam o skuteczności naszej metody, zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci.

  Data dodania: 17 09 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 81