Adwokat

Adwokat Pełna obsługa prawna świadczona przez doświadczonego adwokata także we współpracy z radcą prawną. Kancelaria obejmująca szeroki wachlarz usług i świadcząca je przede wszystkim na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) oraz okolicznych miejscowości. Istnieje jednakże również możliwość kontaktu za pomocą środków pozwalających na porozumiewanie się na odległość, np. za pośrednictwem poczty elektronicznej. Obecnie wykorzystując Internet można uzyskać także porady prawne bez wychodzenia z domu.

Szczegóły strony www.kancelaria-mm.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-mm.pl:

Adwokat

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 325

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Kancelaria prawna z siedzibą w Warszawie oferuje przedsiębiorcom obsługę prawną ich działalności. Oferujemy również doraźną pomoc prawną.Specjalizujemy się w wszechstronnej obsłudze prawnej bieżącej działalności podmiotów gospodarczych,że szczególnym uwzględnieniem spraw korporacyjnych spółek prawa handlowego. Kancelaria zapewnia obsługę osób prywatnych w zakresie problemów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzimy również sprawy spadkowe i rodzinne. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz naszych Klientów w postępowaniach sądowych, przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi .Prowadzimy w imieniu naszych Klientów negocjacje i mediacje. Zapraszam do współpracy przedsiębiorców, oraz osoby nie prowadzące działalności gospodarczej. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków - adwokat Eleonora Tubis »

  Adwokat Eleonora Tubis zaprasza do zapoznania się ze stroną internetową swojej kancelarii, gdzie znajdą Państwo informacje o zakresie udzielanych porad prawnych w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, gospodarczych, prawa pracy, administracyjnych, jak również spraw związanych z innymi dziedzinami prawa.

  Informacje o działalności kancelarii zamieszczone są na stronie w języku polskim, litewskim i rosyjskim, albowiem kancelaria oferuje obsługę prawną w tych właśnie językach na rzecz Klientów z Polski i krajów Europy Wschodniej.

  Uzyskanie porady prawnej jest możliwe także przez internet przy wykorzystaniu zamieszczonego w dziale "porada prawna online" formularza.

  Na stronie kancelarii można także zapoznać się z życiorysem adwokat Eleonory Tubis, zawierającym informacje o jej wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym, jak również prowadzonej działalności pro bono.
  W dziale "nowości i wydarzenia" mogą się Państwo zapoznać z najbardziej aktualnymi wiadomościami z działalności kancelarii, a w szczególności z informacjami o planowanych przerwach w działaniu kancelarii oraz terminach udzielania bezpłatnych porad prawnych.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Krzysztof Suter »

  Krzysztof Suter // Kancelaria Radcy Prawnego
  Tychy / Mikołów / Pszczyna / Katowice

  Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Sutera oferuje doraźną i stałą obsługę prawną przedsiębiorstw, spółek, firm rodzinnych oraz osób wykonujących indywidualną działalność gospodarczą.
  Udzielamy silnego, fachowego wsparcia we wszelkich projektach biznesowych.
  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę przy tworzeniu, rejestracji i obsłudze prawnej fundacji, stowarzyszeń i spółek.
  Opracujemy umowę, stworzymy regulamin.
  Pomożemy w dochodzeniu należności: za faktury niezapłacone przez niesolidnych kontahentów i nieuiszczone rachunki klientów.
  Reprezentujemy Klienta przed sądem: oferujemy zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych i administracyjnych.
  http://www.radca.tychy.pl/oferta.html

  Dla klientów indywidualnych Kancelaria oferuje pomoc w zwykłych, codziennych sprawach oraz w trudnych życiowych sytuacjach : odszkodowaniach, najmie, własności, ubezpieczeniach, sprawach pracowniczych
  http://www.radca.tychy.pl/klienci.html

  Kontakt http://www.radca.tychy.pl/kontakt.html

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO Adwokat Piotr Staniec »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec prowadzi takie sprawy jak rozwody, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe oraz sprawy z prawa pracy, prawa karnego, prawa budowlanego oraz prawa administracyjnego.
  PRO REO to najwyższa staranność.
  PRO REO to zrozumienie indywidualnych potrzeb.
  PRO REO to poczucie bezpieczeństwa prawnego.
  PRO REO to profesjonalna obsługa.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • JACEK BARANOWSKI KANCELARIA WARSZAWA kancelarie »

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego. Dzięki znacznemu doświadczeniu wspartemu znajomością działania systemu prawnego, jesteśmy realistami. Dzięki temu doradzając naszym Klientom, bierzemy pod rozwagę dużo aspektów przewidywanego działania oraz ewentualnych następstw oraz zasadnicze działania korporacyjne. Reprezentujemy naszych kontrahentów na drodze sądowej, administracyjnej i w negocjacjach handlowych. Jesteśmy wielojęzyczni zatem zapraszamy do współpracy kontrahentów posługujących się językiem angielskim oraz niemieckim. Gruntowne informacje na temat działania kancelarii przystępne na stronie WWW.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka im.Adwokata R.Ofiara »

  Warszawa oferuje klientom szeroki wybór usług prawnych różnych prawników, radców oraz adwokatów. Nie rzadko wybór właściwego pełnomocnika to jedna z najważniejszych kwestii dla przebiegu całego postępowania.

  Decydując się na wybór określonej kancelarii, danego adwokata, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim czy to co do nas mówi jest dla nas zrozumiałe, logiczne i wzbudza nasze zaufanie.

  Warto poradzić się znajomych, zobaczyć opinie o kancelarii adwokackiej w sieci.

  Kancelaria założona przez Adwokata Roberta Ofiara dba o dobrą renomę na rynku usług prawnych. Staramy się należycie wypełniać zobowiązania względem klientów, troszczymy się o ich interes prawny. Działamy w sposób odważny i honorowy.

  Informacje o Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka:
  obronca.com.pl/o-kancelarii-adwokat-warszawa-robert-ofiara-kancelaria-adwokacka

  Kancelaria prowadzi sprawy cywilne o odszkodowania oraz rodzinne (rozwód, podział majątku), a także sprawy karne związane z odszkodowaniami. Przykładowo prowadzimy sprawy jako oskarżyciele posiłkowi o śmierć w wypadku w komunikacji czy na skutek błędu lekarskiego.

  Więcej informacji o odszkodowaniach za błędy lekarskie:
  obronca.com.pl/specjalizacje/odszkodowania

  Zapraszamy do współpracy!
  Adwokat Robert Ofiara i zespół prawników kancelarii Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

  Kontakt z kancelarią:
  obronca.com.pl/kontakt

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokatdoniec.pl: adwokat w Gorlicach i Jaśle »

  Zawód adwokata od bardzo dawna należał do grupy zawodów zaufania publicznego. Oznacza to m. in. konieczność nieujawniania przez adwokata informacji uzyskanych od swoich klientów.
  Do grona adwokatów należy Sebastian Doniec z Jasła, absolwent wydziału prawa i anglistyki na Uniwersytecie Rzeszowskim.
  Ten adwokat z Jasła prowadzi swoją praktykę również w Gorlicach, gdzie posiada kancelarię adwokacką przy ulicy Bieckiej 76.
  Adwokat ten świadczy pomoc prawną, polegającą na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz reprezentowaniu swoich klientów przed sądami powszechnymi i urzędami. Dotyczy to prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego. Pełny opis świadczonych usług znajduje się na firmowej stronie kancelarii. Klientami kancelarii adwokackiej są osoby prywatne, firmy i instytucje publiczne z terenu powiatu Gorlice i Jasło.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Błach »

  Prowadzona przez nas kancelaria prawna zapewnia kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym oraz obsługę prawną dla firm. Obszarem działania naszej kancelarii jest cała Polska, mamy również doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi. Nasi adwokaci i radcy prawni mają bogate doświadczenia w prowadzeniu spraw z zakresu różnych dziedzin prawa. Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Błach świadczy szeroki zakres usług związanych z pomocą prawną, w tym m. in. udzielamy porad i konsultacji prawnych, weryfikujemy zapisy umów, opracowujemy pisma i regulaminy, a także reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych oraz w sprawach przed urzędami administracji publicznej. Szczegółowe informacje na temat naszej pełnej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.kroladwokat.pl »

  W zakresie prawa karnego oferujemy obronę we wszelkich rodzajach spraw karnych, obronę w zakresie prawa karnego gospodarczego, reprezentację stron w postępowaniach dotyczących odpowiedzialności za błąd w sztuce lekarskiej. W zakresie prawa rodzinnego prowadzimy sprawy rozwodowe, pomagamy prawnie w zakresie separacji, zajmujemy się roszczeniami o alimenty i pokrewnymi usługami prawnymi. Nasza kancelaria znajduje się w Łodzi. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o ofercie Kancelarii.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • MARIUSZ WYSOCKI kancelaria dwokacka Wrocław »

  Kancelaria adwokacka Mariusz Wysocki znajdująca się we Wrocławiu realizuje sprawy z zakresu prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, spadkowego i cywilnego. Obsługuje, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Firmy reprezentuje przed sądami i instytucjami. Przygotowuje dokumenty, niezbędne przy prowadzeniu ewidencji i rejestrów. Pomaga i doradza prawnie także klientom indywidualnym. Przygotowuje dla nich pisma procesowe, opinie i wzory umów. Przeprowadza konsultacje i udziela porad prawnych. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Ważne informacje o naszej Kancelarii Adwokackiej na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 325