Agencja detektywistyczna Lublin - BDdetektyw.pl

Agencja detektywistyczna Lublin - BDdetektyw.pl Jeżeli pożądacie pomocy detektywa zachęcamy do tego, by wykorzystać nasze propozycje. Profesjonalna agencja detektywistyczna Lublin zapewni Wam kompetentną pomoc w najtrudniejszych życiowych sytuacjach. Obsługujemy różnego rodzaju zlecenia, jesteśmy w stanie prowadzić skrupulatną obserwację, monitoring GPS oraz nadzorować pomieszczenia pod kątem obecności podsłuchów. Nasi detektywi to osoby biegłe, które gwarantują profesjonalizm działań w granicach prawa oraz na podstawie udzielonej koncesji zawodowej. Nasze usługi dopełniamy zarówno dla klientów prywatnych jak i firm, które chcą doglądać swoich pracowników czy kontrahentów.

Szczegóły strony bddetektyw.pl:

Podlinkuj stronę bddetektyw.pl:

Agencja detektywistyczna Lublin - BDdetektyw.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Serwisu wirtulane-biuro.pl daje Tobie możliwość stworzenia własnego biura dla firm i instytucji. Świadczone przez nas usługi dotyczą prowadzenia i zarządzania firmą, doradztwa finansowego oraz personalnego. Nasze biura znajdują się w trzech miastach: Warszawie, Katowicach i Krakowie. Oto, co między innymi możemy państwu zaoferować: wynajęcie adresu siedziby firmy w Warszawie, skrytka pocztowa, wynajem sali na spotkania biznesowe, odbiór i przesyłanie korespondencji, odbiór i obsługa skrzynki mailowej, odbiór telefonów i faksów, fachową obsługę prawną i księgową, przechowywanie dokumentów, rejestracja podmiotów gosp. w KRS, US, ZUS, GUS, wsparcie księgowe, prawne, informatyczne, założenie rachunku firmowego.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • MRO-SYSTEM usługi porządkowe »

  Firma sprzątająca MRO-SYSTEM świadczy usługi kompleksowego utrzymania czystości i obsługi technicznej w budynkach biurowych, obiektach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej i na obszarach terenów zewnętrznych do nich przylegających (dróg, trawników, infrastruktury technicznej, itp.).Zakres działalności naszej firmy w powierzonych nam obiektach obejmuje miedzy innymi: codzienne sprzątanie i utrzymanie czystości wszelkich powierzchni; serwis dzienny powierzchni wspólnych; sprzątanie terenów zewnętrznych; zimowe utrzymanie parkingów; mycie okien; czyszczenie wykładzin dywanowych; gruntowe sprzątanie po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA KOMORNICZA JANUSZ BAŃBURA komornik »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Kępna Janusz Bańbura przyjmuje zlecenia od wierzycieli z określonego obszaru. Nasza kancelaria komornicza kieruje usługi powiązane z egzekucją oraz licytacjami ruchomości i nieruchomości: samochodów, lokali mieszkalnych itp. Ponadto zajmujemy się zleceniami związanymi ze ściąganiem długów, wydawaniem orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne itp. przeprowadzamy windykację zapłat na podstawie wniosku wierzyciela oraz tytułu wykonawczego. Zlecone nam obowiązki i zadania realizujemy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa i kodeksu etyki zawodowej. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • AWAT SPÓŁKA Z O.O. głowice panoramiczne »

  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem profesjonalnych głowic panoramicznych panosfer oraz panopod zapraszamy do zapoznania się propozycją Przedsiębiorstwa Projektowo-Wdrożeniowego AWAT z Warszawy. Polecany przez panosfer jest głowicą panoramiczną, wykorzystywaną do robienia zdjęć sferycznych i płaskich HD, natomiast panopad to głowica do reportażu przy użyciu masztu. Nasze innowacyjne produkty wyróżniają się dużą stabilnością i nadzwyczajną precyzją, pozwalają na robienie wyjątkowych zdjęć. Zapraszamy do zaznajomienia się z informacja o naszej firmie, opublikowanymi na stronie internetowej, i do nawiązywania współpracy.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • SEPARATOR SERVICE awaria kanalizacji »

  Nasza firma Separator Service zajmuje się wytwarzaniem oraz montażem separatorów oraz utylizacją odpadów różnego rodzaju. Serwisujemy zgodnie z wymogami producentów oddzielacze benzyn, tłuszczu i oczyszczalnie wód zaolejonych. Zatrudniamy doświadczone ekipy serwisowe, jakie mają specjalistyczne agregaty wysokociśnieniowe i wciągarki. Dzięki temu są w stanie oczyścić i naprawić urządzenia wszelkich typów oraz wielkości oferowanych na polskim rynku. Dbamy nie tylko o staranne wykonywanie naszych prac, ale także o ich bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Więcej informacji na temat usług przedsiębiorstwa odnajdziesz na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI notariusz »

  Kancelaria Notarialna Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski znajduje się we Wrocławiu. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: tworzy akty notarialne, przygotowuje akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów oraz wiele innych. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • GALWAX JAN SOŁTYSIŃSKI Złocenie »

  Przedsiębiorstwo Galwax działa w Nadarzynie. Oferta naszego przedsiębiorstwa skierowana jest do osób prywatnych, firm i instytucji z całego województwa. Na rynku istniejemy stale od 1982 roku. Nasza wiedza oraz długoletnie doświadczenie pozwalają nam sprostać narastającym wymaganiom rynku i spełnić oczekiwania kontrahentów. Głównym kierunkiem aktywności przedsiębiorstwa jest świadczenie usług galwanotechnicznych. Wykonujemy takie prace, jak: złocenie i niklowanie (w tym chemiczne), srebrzenie, cynowanie i cynkowanie. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne oraz wsparcie na każdym etapie wykonania usługi. Szczegóły na witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE rozliczenie pit szczecin »

  W Szczecinie znajdą Państwo Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego, które oferuje kompleksowe usługi księgowe dla małych firm. Profesjonalnie zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, rejestrów VAT. Księgowy przygotuje również wymagane deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe oraz statystyczne oraz dostarcza je do odpowiednich urzędów. Zajmuje się także rozliczeniami podatkowym, a również sporządza wnioski o zwrot podatku VAT. Ponadto oferuje współpracę w ramach obsługi kadr i płac. Współpraca z biurem jest gwarancją bezpiecznych i solidnych usług, w pełni dostosowanych do specyfiki obsługiwanej firmy. Więcej szczegółowych informacji zostało opublikowane na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • NORBERT MACHNIK organizacja pochówku Opole »

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu Zakład pogrzebowy Norbert Machnik, który znajduje się w Schodni Nowej. W sposób kompleksowy zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowej. W ciągu całej doby mamy możliwość transportowania ciał zmarłych z mieszkań, szpitali i innych miejsc. Organizujemy też transport obsługi i uczestników pogrzebu, sporządzamy nekrologi. W naszym zakładzie Mamy ponadto szeroki wybór trumien, urn, akcesoriów pogrzebowych, wiązanek i wieńców oraz odzieży. Wykonujemy także kremacje. Pomagamy załatwić wszelkie formalności z ZUS. Więcej szczegółów o ofercie na stronie.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Każda sprawa karna wymaga indywidualnego podejścia. Nasza kancelaria adwokacka (Warszawa) oferuje swoim klientom najwyższą jakość usług. Pracownicy z Kancelarii JST specjalizują się w prawie karnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Porady prawne (Warszawa) świadczone są przez naszą kancelarię po dokładnym zapoznaniu się z sytuacją klienta. Następnie analizowane są wszystkie dostępne rozwiązania, które pomogą w rozwiązaniu sprawy. Jeżeli w Twoim życiu dojdzie do sytuacji takich jak rozwód, Warszawa okazuje się najlepszym miejscem, gdzie można znaleźć profesjonalnych prawników. Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie rodzinnym, reprezentuje swoich klientów w sprawach takich jak: separacja, rozwody, unieważnienie małżeństwa, podział majątku, alimenty, uregulowanie kontaktów rodziców z dziećmi, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, zaprzeczenie lub ustalenie ojcostwa, adopcja dziecka, umowy majątkowe. Ponadto specjalizujemy się w prawie karnym, gdzie nasz klient występuje w charakterze oskarżonego lub pokrzywdzonego. Doradzamy i opracowujemy strategię prowadzonej sprawy i bierzemy udział podczas postępowania przygotowawczego, przed sądem, apelacyjnego, kasacyjnego, wykonawczego. Prawo pracy również należy do obszarów naszej działalności. Kiedy potrzeby jest prawnik – ZUS odmawia nam należnych świadczeń, bądź nasze stanowisko pracy jest zagrożone, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Data dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 20