BALAS TOMASZ katowice notariusze

BALAS TOMASZ katowice notariusze Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa prowadzi swoje funkcjonowanie od 2009 roku, dzięki czemu może otoczyć opieką każdego kto potrzebuje porady lub usługi notarialnej. W ofercie przeprowadzanych czynności znajduje się: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów rozmaitego typu, pieniędzy oraz papierów wartościowych i wiele innych. Swoją aktywność prowadzi zgodnie z Prawem o Notariacie. Umożliwia dyskrecję i zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

Szczegóły strony www.notariusz-balas.pl:

Podlinkuj stronę www.notariusz-balas.pl:

BALAS TOMASZ katowice notariusze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 65

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Wrocław »

  Jeżeli potrzebujesz pomocy prawniczej najłatwiej zacząć od internetu. Kancelaria Prawna Wrocław wspomaga głównie w problemach prawnych klientów będących osobami indywidualnymi lub firmami, z okolic Wrocławia. Prowadzimy sprawy o separację, dział spadku, odszkodowania, a także udzielamy porad prawnych związanych z prawem karnym, gospodarczym, wodnym. Specjalizujemy się w usłudze o nazwie rejestracja spółki z o.o. Specjalizujemy się w usługach wyświadczanych na rzecz podmiotów gospodarczych działających w formie spółki akcyjnej lub spółki jawnej. Dużo więcej informacji o naszej specjalizacji odnajdziesz na naszej stronie w internecie - zapraszamy.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grajner Michał i Partner. notariusze katowice »

  Na obszarze Katowic świadczy usługi kancelaria notarialna Michał Grajner i Partner. Stosownie z wymogami ustawy „Prawo o notariacie", notariusz jest osobą wykonującą zawód zaufania publicznego, upoważnioną do dokonywania czynności notarialnych. Notariusz w ciągu przygotowywania dokumentów jest zobowiązany do utrzymania tajemnicy państwowej i zawodowej. Propozycja kancelarii jest skierowana do klientów indywidualnych i firm oraz instytucji. Z usług biura mogą Państwo korzystać w godzinach jej urzędowania. Na wizytę można się umówić przy użyciu wiadomości e-mail lub telefonicznie. Szczegółowe informacje zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MGR MICHAŁ WÓJTOWICZ NOTARIUSZ wójtowicz »

  Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz funkcjonuje od 2005 roku i jest kontynuacją wielopokoleniowych tradycji rodzinnych. Kancelaria sprawuje czynności notarialne dokładne z aktualnymi nakazami prawa notarialnego na terenie Rzeczpospolitej. Zarówno notariusz, jak i przeszkoleni pracownicy gabinetu zapewniają miłą oraz przede wszystkim fachową obsługę we wszelkich kwestiach notarialnych, a w szczególności z aspektu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego oraz handlowego. Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz funkcjonuje zgodnie z literą prawa, a też ma na uwadze dobro czynnościach notarialnych. Całkowity opis pracy notariusza na witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Danuta Fesz-Grubiak kancelarie notarialne wrocław »

  Sporządzanie aktów notarialnych, protestów weksli i czeków a również aktów zaświadczenia dziedziczenia to naczelne działania realizowane stosownie z bieżącym prawem (i z zachowaniem zasad etyki zawodowej) przez Kancelarię Notarialną z Wrocławia. prócz tego Notariusz zajmuje się doręczaniem przeróżnego typu oświadczeń, zapisywaniem protokołów, projektów aktów oraz dokumentów a także przyjmuje na przechowanie dokumenty i pieniądze czy też papiery wartościowe. Całkowity zakres usług dokonywanych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu oraz pełne dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej Notariusza razem ze wskazówkami dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA MGR MAGDALENA CHLANDA »

  Działająca od dwudziestu lat kancelaria notarialna kierowana przez Magdalenę Chlandę cechuje się doskonale przygotowanymi procedurami postępowania, które znacznie usprawniają i przyspieszają wszystkie podejmowane przez jej pracowników działania. Stosując doskonale funkcjonujący wzorzec unikamy jednakże działań schematycznych. Polskie prawo i obowiązujące w nim przepisy bardzo często wymagają dużej elastyczności, która powiązana jest też z indywidualnym charakterem każdej ze spraw, jakich się podejmujemy. Każdorazowo usiłujemy wniknąć w specyfikę naszych klientów i dostarczyć im najbardziej optymalnych pod względem formalnym, finansowym i czasowym rozwiązań. Tworzymy akty notarialne, odpisy, poświadczenia i projekty aktów prawnych. Wykaz wymaganych dokumentów odnaleźć można na naszej stronie internetowej. To oraz szczegółowe informacje na temat naszej propozycji znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik - kancelaria adwokacka Grudziądz »

  Chcesz założyć sprawę rozwodową, ustalić ojcostwo lub potrzebujesz wsparcia w ustaleniu spadku? Pomoże Tobie adwokat z kancelarii w Grudziądzu. Zapewni pełną opiekę podczas rozpraw. Wybierze taką drogę procesową, aby skorzystać z wszelkich możliwych środków pomocniczych do zapewnienia satysfakcji ze współpracy.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADAM GRZYBCZYK KATARZYNA JONDERKO »

  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Notarialną Adam Grzybczyk, Katarzyna Jonderko - notariusze Spółka Partnerska z Rybnika. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie Notariusz jest wyznaczony do realizowania czynności, którym strony są obowiązane bądź pragną nadać formę notarialną. Notariusz rejestruje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Notariusz za swoje czynności pobiera taksę notarialną, opłatę ustalaną rozporządzeniem ministra, która jest uzależniona od rodzaju czynności i wartości przedmiotu czynności notarialnej. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Puczyłowski S. notariusze otwock »

  Prowadzona przez nas kancelaria notarialna istnieje od 1992 roku. Siedziba notariusza znajduje się w Otwocku, ale do kooperacji zachęcamy klientów z całego kraju. Trudnimy się wykonywaniem usług notarialnych, zapewniamy pełną obsługę dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i biznesowych. W oparciu o powszechnie obowiązujące przepisy prawa, zajmujemy się wykonywaniem wszechstronnych czynności notarialnych. Sporządzamy akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, oświadczenia, umowy, a także inne dokumenty. Na życzenie klientów dokonujemy wypisów, odpisów, a również przyjmujemy na przechowanie pieniądze i papiery wartościowe. Więcej na stronie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • J. SKONECZNY, D.J. KASZYŃSKI notariusz Łódź »

  Kancelaria Notarialna J. Skoneczny i D. J. Kaszyński mieści się w Łodzi. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów i wiele innych. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ SZMAL notariusz Sosnowiec »

  W Kancelarii Notarialnej Rafała Szmala z Czeladzi wykonywane są usługi między innymi z obszaru sporządzania aktów notarialnych takich jak np. : umowy zbycia nieruchomości - sprzedaż, zamiana, umowy majątkowe małżeńskie - intercyza i umowy dotyczące spadku jak testament, dział spadku lub dziedziczenie. Przyjmowane także pieniądze, dokumenty i papiery wartościowe do zabezpieczenia. Prócz tego notariusz udziela dokładnych informacji i porad o dokonywanych czynnościach, jakie są bezpłatne. Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia sprawy i ustalenia terminu spotkania. Pozostałe informacje opublikowane są na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 65