CENTRUM REGENERACJI

CENTRUM REGENERACJI CENTRUM REGENERACJI jest jedyną firmą w Polsce, zajmującą się przeprowadzaniem czynności związanych z działaniem urządzeń przemysłowych. Usługi jakie świadczy to serwis elektroniki, naprawy silników, filtracja oleju, regeneracja wrzecion i łożysk, które przeprowadzane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, z zastosowaniem najwyższej jakości części i narzędzi oraz nowoczesnych i skutecznych rozwiązań. Wszystko to prowadzi do zredukowania kosztów związanych z utrzymaniem urządzeń.

Szczegóły strony centrumregeneracji.com:

Podlinkuj stronę centrumregeneracji.com:

CENTRUM REGENERACJI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Plandeki, namioty, taśma keder - KAMPA »

  Początki naszej działalności sięgają 1999 roku. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją plandek o zastosowaniu m. in. w transporcie i budownictwie. Produkujemy plandeki ciężarowe, plandeki namiotowe, banery reklamowe a także taśmę namiotową typu keder. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz materiałach od najlepszy europejskich producentów gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • STALKON Hale stalowe mazowieckie »

  Firma ZPHU STALKON z siedzibą w Legionowie wykonuje swoją działalność już od 1993 roku. W zakresie przeprowadzanych usług firma ta specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, różnorodnego typu a dodatkowo projektuje oraz montuje hale przemysłowe, produkcyjne a także handlowe. W Ofercie tej firmy mieszczą się także mniejsze konstrukcje typu drzwi stalowe do klatek schodowych, bramy magazynowe, zadaszenia, pomsty produkcyjne a także ogrodzenia i profile ogrodzeniowe wykorzystywane na posesjach firmowych a także prywatnych. Należy podkreślić, że firma ta dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym a każde powierzonej jej realizacje wykonuje z należytą starannością przy ciągłej współpracy ze zleceniodawcą. Więcej na stronie:

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • EMPAS MARCIN TRELA Pasywacja metali »

  EMPAS do aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo w województwie mazowieckim. Produkujemy oraz sprzedajemy najwyższej klasy preparaty do chemicznej obróbki metali dla przemysłu metalowegow szczególności motoryzacyjnego i wojskowego. Działamy dla Państwa od 1994 roku. W trakcie naszej wieloletniej działalności udało nam się pozyskać zaufanie dużego grona klientów, którzy respektują sobie naszą niezawodność, uczciwość oraz zaangażowanie. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów i przystępne ceny dla każdego kontrahenta. Więcej informacji na temat naszej aktywności zawiera się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • AWACO Sp. z o.o. modernizacja kina »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się zaopatrywaniem obiektów użyteczności publicznej w niezbędne akcesoria potrzebne do ich właściwego działania. Ofertę swą kierujemy do teatrów, kin, hal widowiskowych i sportowych. Ekwipujemy je w wygodne fotele i aparaturę kinotechniczną. Są to urządzenia do projekcji cyfrowych Digital Cinema, urządzenia do projekcji filmowych a także aparatura nagłośnieniowa Dolby. Projektujemy i wykonujemy wszelkie instalacje mieszczące w tych obiektach: wentylacje, klimatyzacje, elektryczne i sanitarne. Zapewniamy właściwą akustykę i nagłośnienie. Montujemy kurtyny i ekrany filmowe. Oprócz tego wykonujemy wszelkie roboty ogólnobudowlane przy stawianiu nowych i modernizacji istniejących już obiektów. Daliśmy się poznać jako firma rzetelna, znana z fachowości i dotrzymująca terminów. Gdybyś chciał skorzystać z usług AWACO PROJEKT, odwiedź jej stronę internetową.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAREK KANIEWSKI wodomierze koncentryczne »

  Kompleksowe usługo wodno-kanalizacyjne to sfera działalności przetestowanej firmy SEWACO LIMITED. Zarządzamy bogatym doświadczeniem i prywatnym, pierwszorzędnie wyekwipowanym parkiem maszynowym, obsługiwanym za sprawą doskonale przygotowanych techników. Mogą nam Państwo zlecić nie tylko opracowanie należytych rozwiązań, lecz też całe wytworzenie towarów oraz budowę sprawnej oczyszczalni. Nasze strategie sprawdzają się zarówno w przypadku działań na ściekach komunalnych, jak i przemysłowych. Proponujemy sprawdzone, bezpieczne metody. Detaliczne informacje zamieszczono na stronie www renomowanej firmy SEWACO LIMITED.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje odpylające z firmą KUMA. »

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu szeroki wybór węży elastycznych z poliuretanów. Posiadamy własną produkcję i sprawdzone technologie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferujemy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Pełną ofertę węży znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje centralnego odkurzania »

  Zainwestowanie w odkurzacze centralne to coraz bardziej modna opcja na terenie naszego państwa. Tego rodzaju instalacje mają w sobie wiele zalet, ponieważ instalacje atex należą do jednych z najlepszych w Polsce. Dzięki nim nie będziemy musieli martwić się o żadne zanieczyszczenia, czy także pyły, bo nie będą już one dla nas groźne. Odpylanie w przemyśle to bardzo ważna kwestia, dlatego też należy się przyłożyć do tego, ażeby na terenie naszej spółki wszystko w tym zakresie doskonale działało, co jest ważne.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe Wroclaw »

  Firma Metal Spectrum to wysokiej jakości usługi metalowe. Firma oferuje m. in. konstrukcje, obróbkę metalu, produkcję, regenerację i remonty kapitalne maszyn i urządzeń, a także handel częściami zamiennymi do maszyn i urządzeń przemysłowych oraz artykułami takimi jak: zawiesia, napędy, łożyska, elementy łączeniowe, oleje przemysłowe, spawalnictwo, narzędzia warsztatowe, bhp. Wysoko wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem mogą zagwarantować najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • EURO-EKO SERWIS SP. Z O.O. odbiór oleju »

  Euro Eko Polska Invest Group to firma zajmująca się przetwarzaniem odpadów tłuszczowych odbieranych od klientów. W tym celu długookresowo współpracujemy z wieloma przetwórcami żywności i zakładami gastronomicznymi. Otrzymujemy do nich zużyty olej gastronomiczny, w tym olej podsmażalniczy w celu jego dalszego przetworzenia. Wszystkie nasze działania prowadzone są z uwzględnieniem troski o ochronę środowiska. Ponownie przetworzony olej roślinny znajduje wiele zastosowań, może być zużytkowany m. in. do produkcji ekologicznych paliw. Szczegółowe wiadomości dotyczące naszej działalności znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble warsztatowe - Rotax »

  Wózki warsztatowe będą idealną receptą na brak porządku w naszym warsztacie. Do nich będziemy chować nasze narzędzia oraz inne drobiazgi. Wózki narzędziowe od dawna cieszą się sporą popularnością, podobnie jak regały metalowe. Regały metalowe producent musi zadbać przede wszystkim o to, by oferować produkt konkurencyjny, ponieważ obecnie rywalizacja w tej branży jest dość duża. Dzięki temu możemy mieć pewność, że otrzymamy regały, które będą spełniać wszystkie nasze wymagania jeśli chodzi o cenę i jakość wykończenia. Warto z nich skorzystać.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 2