DENTAL-SERVICE protetyka na implantach

DENTAL-SERVICE protetyka na implantach Klinika stomatologiczna Dental Service prowadzi swoją działalność od kilkunastu lat. Siedziba naszego gabinetu mieści się w Warszawie. Wykonujemy usługi z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego i periodontologii. Angażujemy chirurgów szczękowych, którzy wszczepiają implanty, aby uzupełnić brak pojedynczych zębów lub osadzić na nich protezy. Nasi ortodonci zajmują się leczeniem wad zgryzu oraz prostowaniem zębów za pomocą aparatów stałych albo ruchomych. Dodatkowo usuwamy kamień nazębny oraz osad, a również wybielamy zęby. Więcej informacji o naszej działalności jest dostępne na stronie.

Szczegóły strony www.dentalservice.pl:

Podlinkuj stronę www.dentalservice.pl:

DENTAL-SERVICE protetyka na implantach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Złota Jesień dom starców warszawa »

  W Domu Opieki „Złota Jesień” nienagannie orientujemy się, jakim sposobem zapewnić wygodne okoliczności bytowe osobom starszym, chorym bądź niepełnosprawnym. Nasza siedziba mieści się w Jabłonnie pod Warszawą, w połowie drogi między Łomiankami a Legionowem, co pozwala na częste wizyty u swoich krewnych. Naszym mieszkańcom gwarantujemy wszechstronną kuratelę: wygodne okoliczności mieszkaniowe, dwudziestoczterogodzinną opiekę lekarską a także rząd terapii zajęciowych prowadzonych za pomocą uznanych pedagogów. Oferujemy również zajęcia ruchowe i zachęcamy do spacerów w zadbanym ogrodzie. Całkowita propozycja Domu Opieki „Złota Jesień” mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELIZJUM S. PIOTROWSKA zakład pogrzebowy warszawa »

  Wysoce biegły Zakład Usług Pogrzebowych „Elizjum” z Warszawy podejmuje się kompleksowo realizowania formalności związanych z pochówkiem zmarłych i całkowitej organizacji pogrzebów. Całodobowo dostępny jest transport ciała do chłodni, przedsiębiorstwo oferuje obszerny asortyment urn oraz trumien oraz zapewnia nawet kremację ciała. W Zakładzie „Elizjum” realizowane jest zarówno ubieranie, jak również całościowa kosmetyka zmarłych. W propozycji zawierają się też wieńce i stroiki na trumnę czy wybór metalowych tabliczek. Odróżniającą jednostkę opcją jest doskonała oprawa muzyczna ceremonii. Strona internetowa mieści wszelkie wnikliwe informacje.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DOMENA MGR BOŻENA MATUSZEWSKA »

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Domena z Gliwic. Naszą branżą jest zarządzanie nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych i prywatnych właścicieli. Nadzorowanie opieramy na zasadach partnerskich z posiadaczami posiadłości i to oni ostatecznie decydują o wszelkich działaniach związanych z ich własnością. Na bieżąco omawiamy wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem nieruchomości z zarządami wspólnot. Firma nasza jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością w obszarze zarządzania nieruchomościami. Więcej wiadomości o firmie odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje światłem - imprezyy.com »

  Imprezyy. com to profesjonalna firma, złożona z grupy zgranych osób, która dzięki własnemu doświadczeniu jest w stanie zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy, konferencje i wyjazdy na najwyższym poziomie. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ISO 22000 »

  INGE to profesjonalna firma, powstała w 2005 roku. Specjalizujemy się w konsultingu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferując takie usługi jak: systemy zarządzania, doradztwo marketingowe, prawne oraz IT, a także różnorodne audyty. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania usług. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • NOW-PO kasacja pojazdów wielkopolskie »

  Now - Pol s. c. z Bierzglinka, to przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku już od 2001 roku. Specjalizujemy się w kasacji pojazdów, złomowaniu, skupie oraz sprzedaży złomu, demontażu i utylizacji eternitu oraz odbieraniu zużytych opon. Podjęliśmy współpracę z wieloma zakładami utylizacyjnymi oraz spalarniami odpadów. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i kompetentny przewóz. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, zatem zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • prezentacje multimedialne »


  Odsyłamy na tę stronę internetową przede wszystkim takie osoby, które z różnych przyczyn potrzebują na szybko jakiejś prezentacji. Wszystkie nasze prezentacje, chociaż równie dobrze filmiki bądź sprawozdania, są w taki sposób przygotowywane, aby wszyscy odbiorcy byli pod wielkim wrażeniem. Tzn. z jednej strony są one bardzo dobre pod względem formy, czyli porażają swoim wykonaniem, z drugiej zaś, nigdy nie można o tym zapomnieć, są one po prostu fenomenalne jeżeli chodzi o treść. Współpracujemy ze skutecznymi copywriterami, a więc takimi ludźmi, którzy doskonale władają polszczyzną, wiedzą co zrobić, aby prezentacja nie tylko wyglądała bardzo dobrze, ale również niosła za sobą jakąś treść. PREZENTIKA jest naprawdę dobrym wyborem.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • AMIPOL kontenery morskie »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo Amipol. Nasza główna branża to sprzedaż oraz wynajem kontenerów. biuro naszej firmy mieści się w miejscowości Łysiec na Śląsku. Oferujemy kontenery biurowe, sanitarne, socjalne i morskie. Wszystkie kontenery spełniają normy dla budynków użyteczności publicznej, są ekonomiczne, a ich budowa jest błyskawiczna. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale też zapewnia elastyczność oraz otwarcie na nowe pomysły. Przy wynajmie kontenerów najemca odbiera oraz dostarcza pomieszczenia na własny koszt. W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której opublikowaliśmy więcej danych oraz galerię zdjęć.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • K. WILGOCKI protesty weksli szczecin »

  Prezentujemy Kancelarię Notarialną Kamil Wilgocki z siedzibą w Szczecinie. Nasza Kancelaria dokonuje następujących czynności: przygotowuje akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, przygotowuje poświadczenia, doręcza oświadczenia, notuje protokoły, przygotowuje protesty weksli i czeków, odbiera na depozyt dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, przygotowuje wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i realizuje inne czynności prawne, wynikające z osobnych przepisów. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może zajść także w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • adwokatusa.wixsite.com/adwokatusa »

  Wszystkich, posiadających problem prawny zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką. Wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość nawiązania współpracy z najlepszymi polskimi adwokatami w USA. Swoje oddziały posiadamy w Polsce i USA, dzięki czemu możemy pomóc znacznie szerszemu gronu klientów.

  W Stanach Zjednoczonych nasi amerykański adwokaci aktywnie uczestniczą w życiu Polonii rozwiązując wszystkie pojawiające się problemy. Indywidualne podejście sprawia, że każdy prowadzona przez adwokatów rozprawa kończy się z pozytywnym dla klientów skutkiem. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu spadku z USA, to nasz adwokat czeka na Ciebie. Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz odpowiednią dla siebie formę kontaktu.

  Dodatkowe atuty:

  * kompleksowa pomoc prawna
  * wieloletnie doświadczenie
  * najlepsi specjaliści

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 12