dostawcy gazu - LPG DIRECT

dostawcy gazu - LPG DIRECT Marka LPG Direct zajmuje się świadczeniem usług z zakresu jakim jest dystrybucja gazu grzewczego. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, które zostały uprzednio dobrze przeszkolone z zakresu tego w jaki sposób należy obchodzić się z propan butan. Posiadamy pozytywną opinię naszych wcześniejszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom osób, które decydują się na skorzystanie z usług naszej firmy. Dystrybucja gazu grzewczego stanowi główny element naszej działalności. Jesteśmy profesjonalistami.  

Szczegóły strony lpgdirect.pl:

Podlinkuj stronę lpgdirect.pl:

dostawcy gazu - LPG DIRECT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MRO-SYSTEM usługi porządkowe »

  Firma sprzątająca MRO-SYSTEM świadczy usługi kompleksowego utrzymania czystości i obsługi technicznej w budynkach biurowych, obiektach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej i na obszarach terenów zewnętrznych do nich przylegających (dróg, trawników, infrastruktury technicznej, itp.).Zakres działalności naszej firmy w powierzonych nam obiektach obejmuje miedzy innymi: codzienne sprzątanie i utrzymanie czystości wszelkich powierzchni; serwis dzienny powierzchni wspólnych; sprzątanie terenów zewnętrznych; zimowe utrzymanie parkingów; mycie okien; czyszczenie wykładzin dywanowych; gruntowe sprzątanie po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja - Bud-Went »

  Bud-Went zajmuje się sprzedażą, doradztwem i montażem systemów wentylacyjnych, klimatyzacji oraz wszelkiego rodzaju wentylatorów na terenie Polski produktów niezbędnych do wykonania instalacji wentylacyjnej od wkręta po urządzenia. Firma Bud-Went to poznańska firma działająca w branży wentylacyjnej. Jej specjalizacja to wentylatory i wentylacja a dodatkowo świadczy usługi wdrażania systemów klimatyzacji i całościowych systemów wentylacyjnych.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • INSEKTPOL DERATYZACJA DEZYNFEKCJA DEZYNSEKCJA »

  Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo. Firma INSEKTPOL to zespół profesjonalistów w branży, który cechuje nie tylko szeroka wiedza z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, ale też wysoka kultura osobista.Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją z terenu województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko- pomorskiego, pomorskiego i w przypadkach uzasadnionych z obszaru całej Polski, a w szczególności do zarządzających zakładami produkującymi żywność, przetwórniami, hotelami, właścicieli małych sklepów i dużych hipermarketów, administratorów, zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządców obiektów biurowych, lokali gastronomicznych, obiektów produkcji rolnej, przetwórstw rolno-spożywczych oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia na porcelanie i fotografie nagrobkowe »

  elipsa-porcelana.waw.pl

  Wytwarzamy wysokiej jakości zdjęcia na porcelanie, spełniające wymagania stawiane przez naszych zleceniodawców.
  Różnorodność form fotoceramiki pozwala zaproponować niepowtarzalne fotografie nagrobkowe. Współpracujemy w wieloma pracowniami kamieniarskimi w całej Polsce.
  Zapraszamy do składania zamówień na fotoporcelany również klientów indywidualnych. Zamówienie jest realizowane w ciągu kilku dni. Mamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, szeroki wybór kształtów i formatów. Wszystkie nasze fotoceramiki mają wieloletnią gwarancję trwałości obrazu i koloru w każdych warunkach atmosferycznych.
  Bezpieczna wysyłka w dowolne miejsce.
  Zamów zdjęcie na porcelanie online!!!
  elipsa-porcelana.waw.pl

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Wrocław »

  Oferta prezentowana przez firmę Gerdex wyróżnia się przede wszystkim ceną oraz jakością użytych materiałów. Montaż drzwi przeprowadzany jest przez wyszkoloną ekipę monterów, natomiast doradztwo oraz pomiar dokonywany jest przez autoryzowanych konsultantów firmy Gerdex. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu drzwi we Wrocławiu gdzie można zobaczyć i zapoznać się z funkcjonalnością drzwi zamontowanych właśnie przez naszą firmę. Polecamy drzwi antywłamaniowe, drewniane oraz wewnętrzne jak i drzwi zewnętrzne.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Salony optyczne Pan Hilary dobre okulary łódź »

  Sieć salonów optycznych z Łodzi PAN HILARY prowadzi swoją aktywność od 1971 roku. Poziom proponowanych produktów i usług, jak też personel to główne cechy firmy. Salon proponuje badania wzroku, dobór oprawek i montaż soczewek w wyposażonym gabinecie okulistycznym. Bogata propozycja salonu PAN HILARY obejmuje: markowe okulary np. Chanel, Ray Ban, Dior, Armani, Miu Miu i wiele innych, soczewki okularowe różnego typu np. mineralne, organiczne, fotochromowe, czy progresywne oraz soczewki kontaktowe i akcesoria. Dodatkowo każdy pacjent może zasięgnąć porady lekarza okulisty. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna kancelaria notarialna »

  Joanna Warzecha i Justyna Drewko od wielu lat prowadzą w Gliwicach kancelarię notarialną. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstwa albo instytucje. Kancelaria zajmuje się tworzeniem protestów weksli oraz czeków, szkicami aktów, oświadczeń i innych dokumentów na żądanie stron. Doręcza też oświadczenia, rejestruje protokoły oraz sporządza testamenty. Wszelkie prowadzone przez notariusza czynności są wykonywane zgodnie z obowiązującym w kraju prawem. Ceny poszczególnych z nich zostają wyznaczone w porozumieniu z klientem. Jednak nie mogą być wyższe niż jest to wskazane w przepisach prawnych. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Automaty wrzutowe i serwis - E-Service Central »

  Serdecznie zapraszamy do naszego profesjonalnego serwisu E-Service Central. Udzielamy fachowej pomocy w naprawie i serwisowaniu różnego rodzaju części. Nasza firma daje gwarancje poserwisowe, dzięki czemu mogą Państwo używać swojego sprzętu, bez obaw. Gwarantujemy pełne zadowolenie zarówno z usług jak i ceny.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • QURIERS TOMASZ GAĆ Usługi kurierskie łódź »

  Quriers jest firmą, która w terminie dostarcza przesyłki do klientów w Polsce i Europie. Firma istnieje od 1998 roku. Pracuje przez 24 h na dobę, 365 dni w roku, tak by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zajmuje się nie tylko ekspresowym, lecz też bezpiecznym przekazaniem powierzonych przesyłek. Firma składa się z Quriers Przesyłek oraz Quriers Cargo. W zakresie oferty Quriers Przesyłki znajduje się przekazanie paczki przez kurierów rowerowych również regionalny transport samochodowy. Quriers Cargo przyjmuje zlecenia na dostarczanie ładunków 1-24 ton w kraju również poza jego granicami. Więcej na stronie.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pielęgniarskie i lekarskie - Medami »

  Medami to nowoczesna placówka medyczna z kilkunastoletnim doświadczeniem z zakresu usług pielęgniarskich, lekarskich oraz leczenia ran przewlekłych. Nasi specjaliści z dziedziny chorób wewnętrznych, kardiologii, chirurgii podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie, dzięki czemu nasza poradnia specjalistyczna jest na najwyższym poziomie. Nasze usługi opieki medycznej są profesjonalne i kompleksowe, o czym świadczą pozytywne opinie naszych pacjentów. Gabinety znajdują się w centrum Gdyni, lecz dojeżdżamy również do domu pacjenta.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 24