Han-But Halbiniak - halbiniak.pl

Han-But Halbiniak - halbiniak.pl Firma brukarska Han-Bud Halbiniak oferuje usługi brukarskie oraz sprzedaż kostki brukowej na obszarze Częstochowa, Radomsko i Kłomnice oraz okoliczne miejscowości.
Układaniem kostki brukowej zajmujemy się od 30 lat. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w układaniu kostki brukowej, pozyskaliśmy grono zadowolonych klientów oraz dobrą renomę dla naszej firmy. Naszą kostkę brukową zobaczycie w wielu miejscach Częstochowy i Radomska.
Równolegle z usługami brukarskimi prowadzimy usługi budowlane. Remonty mieszkań i budynków oraz stawianie budynków to też zamówicie w firmie Halbiniak. Najczęściej zamawiane usługi remontowe to układanie płytek na ścianach i posadzkach oraz montaż płyt karton gips.
Kliencie, którzy planują rozbiórki lub wyburzenia zawsze znajdą nas jako sumiennych wykonawców zleceń.
Dla osób wykonujących samodzielnie prace budowlane otworzyliśmy wypożyczalnię sprzętu budowlanego, która podobnie jak inne usługi firmy Halbiniak jest dedykowana dla mieszkańców Częstochowy, Radomska i Kłomnic.
W naszej wypożyczalni oferujemy zawsze sprawny i niezawodny sprzęt i maszyny budowlane.
Do wypożyczenia oferujemy:
- koparka
- minikoparka
- koparko-ładowarka
- zagęszczarki
- młoty wyburzeniowe
- elektronarzędzia
- piły
- szlifierki
- wywrotka
- samochody dostawcze i ciężarowe
Terminy i inne szczegóły wypożyczenia szybko ustalamy telefonicznie.
Więcej informacji na halbiniak.pl

Szczegóły strony halbiniak.pl:

Podlinkuj stronę halbiniak.pl:

Han-But Halbiniak - halbiniak.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Blaty i parapety granitowe Poznań »

  Oferujemy blato oraz parapety granitowe w najniższych cenach. Główny teren działania to Poznań. Ponadto wyroby z marmuru, onyxu oraz gotowe elementy kamienne. Granit i marmur wprowadzają do Twojego domu piękno, elegancję i trwałość użytkowania przez pokolenia. Kamienie te były już wykorzystywane do budowy królestw od czasów Egipcjan. Są niezwykle dostojne, eleganckie i trwałe, stanowią funkcjonalne wykorzystanie w Twojej kuchni i łazience .Z pomocą naszej wykwalifikowanej kadry produkcyjnej oraz kompetentnej, doświadczonej ekipy montażowej możemy wnieść piękno i użyteczność naturalnego kamienia do Twojego domu, tak abyś sam mógł doświadczyć jego nieocenionych zalet.Wykonanie pięknych i ekskluzywnych produktów zgodnie z wymiarami i potrzebami Klienta, po niewysokich cenach jest naszą podstawową zasadą. Nasz produkt końcowy jest wynikiem połączenia starożytnego rzemiosła, naturalnych materiałów z najwyższą, precyzyjną jakością wykonania, ma on zapewnić Państwu komfort oraz osobistą satysfakcję z poczynionej inwestycji.W myśl starej i jakże mocno już przereklamowanej zasady – Klient nasz Pan. Zapraszamy do odwiedzin salonu, korzystania z naszej strony internetowej, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rothlehner - podnośniki i podesty ruchome »

  Nasza firma zajmuje się przede wszystkim sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wszelkiego rodzaju podnośników koszowych i zwyżek. Działamy na polskim rynku od wielu lat i mamy już ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Gwarantujemy iż sprzęt który dostarczamy jak i usługi które wykonujemy są najwyższej jakości. W naszej ofercie można znaleźć niemal każdy typ podnośnika: Montowane na samochodach i przyczepach podnośniki koszowe, samobieżne teleskopowe i przegubowe podesty ruchome, zwyżki nożycowe i masztowe, wysięgniki robocze specjalistyczne i gąsienicowe, ładowarki teleskopowe. Zapewniamy także części zamienne do wszystkich podnośników i zwyżek. Jeżeli interesuje się podest ruchomy, podnośnik koszowy lub zwyżka - skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę skrojoną idealnie dla ciebie lub twojej firmy!

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Styropian cena »

  Chcesz porównać ceny styropianów różnych producentów? Dzięki naszej stronie możesz zrobić dużo więcej. Oprócz integracji oferty krajowych fabryk prowadzimy także sprzedaż detaliczną na atrakcyjnych warunkach. Szukasz styropianu lub innego materiału do wykonania termoizolacji? Skorzystaj z naszego serwisu.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ramirent S.A. wynajem podnośników olsztyn »

  Firma Ramirent zaprasza Państwa do wynajmowania wysokiej jakości sprzętu budowlanego. Dokładamy wszelkich starań, żeby zagwarantować swoim klientom jak najwyższy standard obsługi oraz rozległy wybór asortymentu, wśród którego znajdą Państwo między innymi kontenery, podnośniki, rusztowania oraz podesty budowlane. Podczas pracy kierujemy się bieżącymi przepisami i jasnymi zasadami, takimi jak zaangażowanie, otwartość, nastawienie na postęp. Proponujemy też fachowy przewóz, serwis i wprawne doradztwo. Wszystkich zaciekawionych szczegółowymi informacjami zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZOKALSKI HENRYK naprawa żurawi zduńska wola »

  Naprawa Dźwigów - Henryk Szokalski istnieje już ponad 35 lat i zaświadcza zaawansowane usługi serwisowe poświęcane pojazdom dźwigowym. Realizujemy naprawy i przeglądy gwarancyjne: żurawi przenośnych, platform załadowczych oraz kontenerowców. Zatrudniamy najważniejszych zawodowców w specjalizacji, dzięki czemu zapewniamy niesłychanie wysoki poziom usług. Współcześnie mamy praktycznie wszystkie uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego dla urządzeń przewozu bliskiego, co powoduje, że jesteśmy w stanie dokonać niesłychanie obszerny wachlarz usług dla naszych klientów. Gwarantujemy doświadczone stanowisko do interesanta oraz fachowe doradztwo. Więcej pod adresem www.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • TROJAN SP. Z O.O. mieszkania mikołów »

  Najlepszym przejawem jakości usług oraz wiarygodności

  przedsiębiorstwa budowlanego „TROJAN” Sp. z o. o. z Katowic są mnogie referencje wystawione za pośrednictwem usatysfakcjonowanych Klientów a i Certyfikaty Wiarygodności

  Finansowej. Do tej pory jednostka zbudowała liczne wolnostojące obiekty (w tym domy jednorodzinne i inne obiekty

  użyteczności), budowle mieszkaniowe w zabudowie szeregowej zaś przede wszystkim obszerne osiedla domów wielorodzinnych na terenie Gliwic i Zabrza

  lub Katowic. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „TROJAN” Sp. z o. o. podejmuje się budowy na terenie

  Polski. Dodatkowe informacje zawarto na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • HYDROTECHNIKA SP. Z O.O. GDAŃSK cianki szczelne »

  Firma Hydrotechnika to doświadczone i kompetentne przedsiębiorstwo specjalizujące się projektowaniu i realizowaniu drenażu budynków. Zakład ma siedzibę w Gdańsku ale swoje usługi wykonuje na obszarze całego kraju. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zaangażowanych przez Hydrotechnikę terminowo i rzetelnie przeprowadza między innymi remonty nabrzeży portowych, zabezpieczanie skarp i nasypów, budowę sieci kanalizacyjnych i wodociągowych oraz inne zamówienia. Każdy kontrahent tej firmy może liczyć na miłą i kompetentną obsługę oraz przystępne ceny. Dokładne dane o ofercie dostępne są na stronie

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szambo plastikowe Tworzywo-Eko. »

  Przedsiębiorstwo Tworzywo-Eko to czołowy producent szamb na rynku polskim. Firma cieszy się kolosalnym uznaniem dzięki dużej jakości swoich produktów. Szambo to bezodpływowy zbiornik na ścieki to idealne rozwiązanie w miejscach nieobjętych siecią kanalizacyjną. Firma Tworzywo-Eko przedkłada szamba ekologiczne o różnej pojemności - od 2 do 30 tyś. litrów. Utworzone są z laminatu poliestrowo-szklanego falistego i mają zastosowania w domkach jednorodzinnych, letniskowych, mogą też dopełniać funkcje zbiorników na ścieki rolnicze, na wodę i środki spożywcze oraz na wodę ppoż. Szambo plastikowe posiada wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, odróżnia się lekką i szczelną konstrukcją, jest również łatwe w montażu.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysowanie »

  Firma nadzory-piotrowski oferuje swoim Klientom wysoce specjalistyczne usługi kosztorysowe gwarantujące prawidłowe prowadzenie wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych. Swoim działaniem obejmuje teren województwa wielkopolskiego i miasta Poznań. Kierownik budowy Poznań i inspektor nadzoru Poznań to usługi, do których dochodzi najczęściej na tym terenie. Kosztorysy inwestorskie, kosztorysy budowlane jak też kosztorysy ofertowe wykonuje firma zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów. Kosztorysowanie stanowi jedną z podstawowych usług świadczonych przez firmę. Świadczy usługi doradcze na wstępnym etapie projektowania inwestycji. Przy większych realizacjach ofertą obejmuje teren całego kraju. Jednym z podstawowych filarów działalności firmy nadzory-piotrowski jest generalne wykonawstwo. Dla pozyskania kredytów w banku usługa kosztorysy-piotrowski obejmuje wykonanie kosztorysów budowlanych, a dla przedsiębiorstw uczestniczących w postępowaniu przetargowym na zamówienia publiczne wykonanie kosztorysów ofertowych na podstawie przedmiarów z SIWZ. Dbając o dobro Klienta i realizowanej inwestycji, do każdej przystępuje profesjonalnie i w sposób indywidualny zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami. Firma przywiązuje dużą wagę do realizacji usług w jak najkrótszym terminie.

  Data dodania: 25 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • przegląd budynków - MPEXPERTBUD »

  MPEXPERTBUD Eksperyzy budowlane od wielu lat działają w branży budowlanej - zajmują się przede wszystkim wystawianiem ekspertyz budowlanych, dokonywaniem oceny stanu technicznego budynków i przeglądów budynków. W ofercie firmy można także także znaleźć wszelkie badania specjalistyczne, takie jak chociażby badania laboratoryjne materiałów budowlanych, ocenę stanu sprawności wentylacji czy ocenę termowizyjną budynku. Ponadto firma cechuje się wykorzystaniem w swojej pracy nowoczesnych metod oraz urządzeń, co zwiększa efektywność prac.

  Data dodania: 12 10 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 29