hydroenergy.pro

hydroenergy.pro Od kilkunastu lat coraz większym zainteresowaniem cieszy się hydroenergetyka, ponieważ jest to jedna z najważniejszych metod pozyskiwania energii odnawialnej. Wokół nas w miejscach do tego odpowiednich tzn, z wystarczającym spadkiem wód rzeki powstaje coraz więcej Małych Elektrowni Wodnych gdzie siła wody z zastosowaniem turbin wodnych jest wykorzystana do pozyskania energii.
W związku z tym coraz większym zainteresowaniem cieszą się firmy dostarczające specjalistycznej aparatury do Hydro elektrowni.
Jedną z większych firm tego typu w Polsce jest Hydro Energy s. c z Jeleniej Góry.
Hydroenergy zajmuje się projektowaniem i konstrukcją turbin wodnych dla potrzeb MEW w Polsce i zagranicą. Turbiny Kaplana, turbiny Peltona, Turbiny Francisa i system zarządzania pracą turbin wodnych z poziomu smartfona to najważniejsze projekty i produkty wychodzące z Hydro Energy s. c
Jeśli jesteś zainteresowany energią odnawialną to zapraszamy do kontaktu z inżynierami z Hydro Energy i zapraszamy na hydroenergy. pro

Szczegóły strony hydroenergy.pro:

Podlinkuj stronę hydroenergy.pro:

hydroenergy.pro

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 67

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wózki widłowe »

  Lemarpol - wózki widłowe, sztaplarki. Profesjonalne wózki widłowe Komatsu i Toyota używane oraz nowe. Szeroka oferta na wózki widłowe spalinowe, wózki elektryczne, wózki paletowe oraz magazynowe. Oferujemy Państwu na korzystnych warunkach dostawę, serwis wózków widłowych, odbiór UDT, gwarancję na wózki od 12 do 60 miesiecy. Serdecznie zapraszamy po wózki widłowe.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty sterowane »

  Przewierty sterowane, to jedna spośród usług budowlanych jakie wykonujemy. Za pośrednictwem tej technologii możemy szybciej jak również mniej inwazyjnie kłaść rury czy instalacje (kable) pod drogami, rzekami lub torami kolejowymi. Stosując taką metodę nie musimy przerywać ruchu drogowego bowiem wykonujemy przecisk pod przeszkodą nie powodując utrudnień jak w przypadku wykopów naziemnych. Nasza firma wykonuje przewierty na terenie całej Polski. Gdy zależy Ci na czasie i dodatkowo jakości usług tozapraszamy do odwiedzenia naszej witryny oraz skontaktowania się z nami. Zachęcamy dozapoznania się ze szczegółową ofertą na www.elsystem.pl.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • System pojemników podziemnych »

  Hydromechanika - hydraulika siłowa. Urządzenia do wyposażenie warsztatów i magazynów. Firma oferuje: pompy i siłowniki hydrauliczne, rampy przeładunkowe, podnośniki nożycowe, dźwigniki, wózki paleciaki, podesty, platformy hydrauliczne, windy samochodowe i windy towarowe, wózki paletowe. Sprzedaż i serwis urządzeń - Wyposażenie warsztatu, system pojemników podziemnych i ekologiczne podziemne pojemniki na odpady, dodatkowe wyposażenie wózka widłowego i zestawy transportowe, rolki transportowe, żurawie Obrotowe. Oprzyrządowanie - magazynowe, Konserwacje i Rejestracja w UDT. Wanny wyłapujące, stojaki do beczek, suwnice bramowe, pojemniki na butle gazowe, kontenery, wywrotki, koleby i kosze o oprzyrządowanie wózka widłowego. Promocje na stronie.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • AL-KO KOBER SP. Z O. O. wertykulatory »

  Szukasz godnej zaufania firmy trudniącej się produkcją i dystrybucją zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego, jak również podzespołów do przyczep samochodowych? Nie musisz szukać dalej. Firma AL-KO Kober, działająca na polskim rynku od osiemnastu, natomiast na rynku międzynarodowym już od osiemdziesięciu lat, jest jedną z wiodących firm w tej właśnie branży. Możemy Ci zaoferować niezwykle rozbudowany asortyment artykułów, wszystkie oczywiście najwyższej jakości, nowoczesne, bezpieczne oraz wydajne, czego dowodem są przyznane nam certyfikaty, na przykład Wielkopolska Jakość, jak również udzielana przez nas trzyletnia gwarancja. Aby nasze produkty najpełniej odpowiadały potrzebom naszych odbiorców, przykładamy także dużą wagę do ciekawego designu, intuicyjnej obsługi i świetnej ergonomii. Kompletna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Scanwir - doradztwo techniczne »

  Diagnostyka maszyn przemysłowych, remonty bieżące i całościowe, unowocześnienie maszyn przemysłowych, montaż linii produkcyjnych, a także laserowe testy prostoliniowości oraz wyważanie i osiowanie to tylko niektóre usługi z zakresu automatyki przemysłowej oferowane przez firmę Scanwir z siedzibą w Szczecinie. Scanwir posiada drużynę wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników, którym można powierzyć każdy problem. Firma prowadzi działalność na terenie całego kraju i może się pochwalić dużym gronem stałych kontrahentów. Wszystkich zainteresowanych poznaniem dokładniejszych informacji na temat przedstawianej propozycji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby z tworzyw »

  Zobacz na stronie jaka jest nasza oferta. Produkcja z tworzyw sztucznych - Polimtec narzędziownia - firma oferuje konsulting technologiczny oraz zaawansowane, duże formy wtryskowe i wyroby z tworzywa sztucznego. Także konsulting technologiczny przy wdrażaniu produkcji z tworzyw sztucznych. Narzędziownia Polimtec zaprasza po wyroby z tworzyw i formy wtryskowe. Zapraszamy - wtrysk, projektowanie form wtryskowych. Gwarantujemy Państwu w pełni profesjonalną obsługę - wyroby wtryskowe o najwyższej jakości, produkcja wyrobów z tworzyw - Serwis oraz dostosowywanie

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • HILL OB Gdynia maszyny szwalnicze »

  Zlokalizowana w Gdyni jednostka Hillob to wyłączny w Polsce importer towarów koreańskiej firmy Culex, koncentrującej się na produkcji narzędzi do cięcia tkanin, pasków i gumek. Tak czy owak, naszą specjalnością jest import maszyn szwalniczych, a także reperacja gwarancyjna lub pogwarancyjna używanych do szycia wyposażeń. O powodzeniu naszej firmy przesądza profesjonalne podejście pracowników, jak również konkurencyjne ceny. Wykonujemy zlecenia w ekspresowym tempie, wskutek tego tak wielkie grono usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny Baader »

  Firma PH IMEX oferuje maszyny do przetwórstwa rybnego takie jak: fileciarka, odgławiarka, odościarka, odskórzarka, patroszarka (patroszenie ryb) i separatory do ryb. Profesjonalne maszyny do ryb w tym maszyny do filetowania ryb i usuwania ości. Zapraszamy - przetwórstwo rybne miękkie separowanie. Maszyny do usuwania ości - maszyny Baader, maszyny do patroszenia ryb, odzyskiwanie mięsa z ryby. Obróbka ryby - trymowanie ryb, filetowanie łososia.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do druku etykiet - MaszynyDrukarskie.eu »

  Maszyny drukarskie do produkcji etykiet to sporych rozmiarów maszyny przemysłowe, dzięki którym mogą Państwo wyprodukować najwyższej jakości etykiety. Maszyny poligraficzne stanowiące ofertę firmy HKM pozwalają na zadruk etykiet foliowych oraz kartonowych (również opakowań) w technice druku cyfrowej, flexo (http://maszynydrukarskie. eu/group/flexo) lub hybrydowej. Inną kategorię stanowią drukarki przemysłowe (http://maszynydrukarskie. eu/group/przemyslowe), który umożliwia drukowanie bezpośrednio na przedmiocie bez etykiety. Obok maszyn drukujących, HKM posiada także urządzenia do finishingu (http://maszynydrukarskie. eu/group/finishing), które wykonają bogate zdobienie etykiet wraz ze złoceniami i tłoczeniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą fetą na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem maszyn budowlanych Wrocław »

  Nasza firma prowadzi kompleksowy wynajem maszyn budowlanych potrzebny na każdej budowie. Klient nie musi już chadzać na kompromisy. Jednym tygodniu wynajmuje koparkę, a w kolejnym podnośnik nożycowy czy koszowy. Wtedy, kiedy potrzebuje, na tyle, za ile potrzebuje i na dogodnych warunkach, bo wynajem sprzętu budowlanego jest znacznie tańszy niż koszt jego kupna. Powodem są spore koszty obsługi sprzętu, utrzymania wykwalifikowanej załogi itp. W Europie Zachodniej zdecydowana większość firm już dawno temu zrezygnowała z utrzymywania własnych parków maszyn budowlanych. Z usług wypożyczalni mogą korzystać wszyscy – zarówno firmy jak i osoby prywatne. Mamy w naszej ofercie wynajmu maszyn budowlanych dostępny specjalistyczny sprzęt taki jak: dźwigi, koparki, podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe, wózki widłowe oraz podnośniki. Zapraszamy do współpracy. Dla naszych stałych klientów mamy rabaty.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 67