Karuzelowe

Karuzelowe Gunnebo należy do światowej czołówki branży zabezpieczeń - kliknij w link i zobacz więcej na naszej stronie internetowej. Specjalizacja to kontrola dostępu - bramki kontroli dostępu (bramki rozsuwane, szybkie, bramki uchylne i bramki obrotowe wysokie). Oferuje też: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe oraz antyterrorystyczne.

Szczegóły strony www.bramkigunnebo.pl:

Podlinkuj stronę www.bramkigunnebo.pl:

Karuzelowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Łożyska »

  Complex SA - producent oferuje łożyska. W ofercie oprawy, tuleje łożyskowe, pasy klinowe, uszczelnienia techniczne, łożyska ślizgowe, łańcuchy napędowe, zestawy naprawcze do piast kół, zestawy samochodowe CX. Centrum Logistyczne Complex zaprasza - części maszyn, szeroka gama produktów specjalnych. Complex, producent oferuje łożyska toczne, tuleje, zestawy naprawcze. Produkcja oraz sprzedaż w atrakcyjnych cenach - łożyska toczne i tuleje łożyskowe. Na stronie oferta łożysk tocznych, tulei, zespołów łożyskowych. Dobór łożysk on-line. Specjalizacja to: łożyska toczne i łożyska CX oraz łożyska baryłkowe, walcowe, stożkowe, igiełkowe i tuleje.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apag piece gazowe »

  Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na firmę Apag świadczącą usługi już od 1989 roku z niemałym powodzeniem. Firma zlokalizowana w Poznaniu charakteryzuje się wytwórczością wyśmienitej jakości sprzętu opalanego gazem, jak również montażem elementów instalacji gazowej, na wielkim poziomie. Nasza drużyna dokłada wszelkich starań, tak aby klient korzystający z naszych usług, był w każdym calu usatysfakcjonowany. Kompetencja naszych pracowników oraz odporne towary przekładają się na następnych klientów wychodzących z naszej siedziby z uśmiechem na twarzy. Dla poznania kompletnej oferty, zachęcamy do zaznajomienia się ze witryną internetową.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja, sprzedaż tworzyw sztucznych »

  Profesjonalizm, kompetentni pracownicy, trzydziestoletnie doświadczenie, bogaty asortyment wyrobów to główne atuty Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Zofia Duława. Stworzymy dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowane wyroby, między innymi sprzęt przeciwpożarowy, produkty dedykowane dla rolnictwa (dysze do urządzeń nawadniających, obudowy zaworów ciśnieniowych, rączki oraz łożyska do transportowych wózków jedno- i 2-kołowych, elementy urządzeń nawadniających), produkty motoryzacyjne (części trójkątów ostrzegawczych, gniazda przegubów osiowych), elementy do elektronarzędzi (na przykład wentylatory, pokrywy, osłony, przesłony, dyski elastyczne, odgiętki, rękojeści, podkładki), części urządzeń mikroprocesorowych (przyciski, klapki, panele, obudowy). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZIELONKA profile aluminiowe »

  Poważane przedsiębiorstwo „P. W. Zielonka” specjalizuje się w hurtowej bądź detalicznej sprzedaży wyrobów z metali kolorowych Klientom Indywidualnym oraz Instytucjonalnym. Artykuły oferowane przez firmę zbudowane są najczęściej z aluminium lub mosiądzu, brązu oraz miedzi natomiast jednostka dostarcza dogodny transport zamówionych towarów do firm. Jednostka ma również możliwość zaopatrzenia wyrobów specjalnych według złożonej dokumentacji. Kolejny fragment działania „P. W. Zielonka” dotyczy skupu metali nieżelaznych, w dowolnej ilości. Specjalne informacje (razem z informacjami o poszczególnych metalach kolorowych) zawarte są na stronie www.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kaz Sp. z o.o. stacje odmetanowania »

  Firma KAZ Sp. w o. o. zajmuje się produkowaniem wszechstronnych rozwiązań elektrotechnicznym oraz automatycznych dla osobnych dziedzin przemysłu. Oferta przedsiębiorstwa dotyczy m. in. produkcji przełącznic światłowodowych czy też elektropneumatycznych rozdzielaczy iskrobezpiecznych bądź czujników ruchu. Zestaw firmy KAZ z Mikołowa to też artykuły firm RINGLER (małej, średniej czy dużej mocy odkurzacze przemysłowe), STRAUTMANN (jedno bądź wielokomorowe belownice do prasowania opakowań i śmieci) oraz ZAM SERWIS (przeciwwybuchowy sprzęt dla górnictwa). Zachęcamy do odwiedzenia strony www zawierającej kompletną propozycję firmy.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polwent Sp. z o.o. przewody hamulcowe »

  POLWENT jest to Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych, jakie na rynku działa już od 24 lat. Przedsiębiorstwo wykonuje wysokiej jakości uszczelnienia techniczne, jakie używa się w pneumatyce również hydraulice siłowej. produkty POLWENT wykorzystywane są we wszystkich gałęziach przemysłu. W pełnej ofercie mieszczą produkty takie jak uszczelnienia płaskie, standardowe oraz przewody hamulcowe BrakeQuip oraz inne. Przedsiębiorstwo docenia rzetelność także profesjonalizm. Sięga po metody produkcji wspomaganej komputerowo. Pracuje na technologii Seal-Jet także SML-700. Dokładne informacje o ofercie również wyrobach przekazane są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MBO-HUTMEN druty bezołowiowe »

  Przedstawiamy Państwu firmę MBO-HUTMEN, zdecydowanego lidera na rynku krajowym, jeśli chodzi o produkcję stopów metali białych oraz produktów lutowniczych. Mamy trzy zakłady produkcyjne - w Polsce, Francji i Chinach, a także własne laboratorium naukowo-rozwojowe, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas wyrobów. Wytwarzamy m. in. spoiwa lutownicze, druty lutownicze, pasty lutownicze, topniki, a także stopy odlewnicze, stopy drukarskie, stopy do galwanizacji. Wszystkie artykuły wytwarzane są zgodnie z międzynarodowymi wzorcami i mają niezbędne atesty. Zachęcamy do składania zamówień i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sawana - opakowania tekturowe »

  Profesjonalna hurtownia opakowań papierowych oraz plastikowych to Sawana. Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku oraz nieprzerwanie prowadzi ją do dzisiaj. Polecamy opakowania do ciast, pojemniki do sosów, opakowania tekturowe oraz wiele innych produktów. Odbieramy zarówno zamówienia hurtowe, jak i detaliczne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz pomagamy mu wybrać artykuły, które spełnią wszystkie jego oczekiwania. Stale udoskonalamy i poszerzamy naszą propozycję, żeby podążać za zmieniającym się zapotrzebowaniem odbiorców. Zapewniamy przystępne ceny oraz wysoką postać oraz użyteczność każdego ze sprzedawanych przez nas opakowań. Zajmujemy się także zaopatrywaniem podmiotów gospodarczych w środki czystości i chemię gospodarczą. Dokładne wiadomości są dostępne na stronie.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vervo.pl – profesjonalne sprężarki powietrza »

  Firma Vervo produkuje i sprzedaje zaawansowane technologicznie urządzenia służące wykorzystaniu powietrza w przemyśle. Wszystkie oferowane modele urządzeń wykorzystują nowoczesne, lecz sprawdzone rozwiązania, co pozwala połączyć wysoką wydajność z bezawaryjną pracą przez wiele lat. W ofercie firmy Vervo można znaleźć sprężarki powietrza o zróżnicowanej mocy i parametrach pracy. Umożliwia to znalezienie optymalnego rozwiązania, bez względu zastosowanie urządzenia. Dostępne są także osuszacze ziębnicze i absorpcyjne. Posiadają one automatyczny system sterowania pracą urządzenia, który umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości energii elektrycznej w porównaniu ze starszymi modelami.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • WAMET zestaw mieszalników »

  W Bydgoszczy mieści się Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wamet Sp. z o. o., jakie od 1990 roku specjalizuje się w produkcji specjalistycznych maszyn oraz urządzeń dla budownictwa. Oferujemy: hydrauliczne wiertnice poziome, urządzenia do mikrotunelowania, palownice, kafary, narzędzia wiertnicze, agregaty, siłowniki hydrauliczne, wciągarki, przyczepy kablowe, specjalistyczne linie technologiczne i inne. Wykonujemy także obróbkę tokarską, frezarską, wytaczarską, walcowanie, piaskowanie, lakierowanie i inne. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 57