Prawo gospodarcze kancelaria Warszawa

Prawo gospodarcze kancelaria Warszawa Proponujemy Państwu skorzystanie z usług prawniczych oferowanych przez kancelarię Polz i Polz. Zajmujemy się sprawami związanymi z różnymi obszarami prawa. Na przykład w zakresie prawa gospodarczego i handlowego zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm (w tym także spółek), a także jednostek finansowanych z budżety państwa, przygotowujemy dokumentację, umowy handlowe, prowadzimy postępowanie windykacyjne.

Szczegóły strony www.polzlaw.pl:

Podlinkuj stronę www.polzlaw.pl:

Prawo gospodarcze kancelaria Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat kościelny - Kancelaria IUSTITIA »

  Kancelaria prawa kanonicznego IUSTITIA świadczy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Założyciel Kancelarii adwokat kościelny Tomasz Świderski zdobywał doświadczenie pracując przez ponad pięć lat w Sądzie Biskupim na stanowisku notariusza sądu. Miał w ten sposób możliwość uczestniczenia w procesach kościelnych od strony sądu i uzyskał praktykę rzadko spotykaną wśród adwokatów kościelnych. Gwarantuje to profesjonale przygotowanie skargi powodowej, innych pism procesowych oraz reprezentowanie strony podczas całego procesu. Pracownicy Kancelarii, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, są gotowi dojechać do miejscowości zamieszkania klienta - między innymi Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Toruń.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-wroclaw.eu »

  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu oferuje wysokiej klasy usługi prawnicze dla podmiotów indywidualnych i instytucji. Adwokaci oferuje pomoc prawną, z zakresu udzielania opinii oraz porad prawnych, wystawiania not procesowych oraz zastępstw przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria zajmuje się postępowaniami z wielu dyscyplin prawniczych, są to: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to branża trudna, z tej przyczyny osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy, okazują duże kłopoty w zrozumieniu zapisów, paragrafów i skomplikowanych artykułów prawnych. Trudnimy się sprawami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Z tego powodu zobowiązujemy się do zastępowania naszych klientów w różnych sprawach, nawet tych najtrudniejszych. Nawiązujemy współpracę zarówno z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem lub wykroczeniem, ale też z osobami podejrzanymi o popełnienie przestępstwa, wykroczenia. Na prośbę naszych klientów bierzemy udział w pertraktacjach, mediacjach i dyskusjach w sprawach. Kancelaria adwokat-wroclaw. eu oferuje też pomoc prawną przez internet. Korzystając z usługi on-line nasi klienci dostają bezzwłoczne, kompetentne i dyskretne rozstrzygnięcie zleconego dylematu. Do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług kancelarii zapraszamy na adwokat-wroclaw. eu

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowania wrocław »

  Kancelaria adwokacko-radcowska oferuje Państwu pomoc w wszelkiego rodzaju problemach natury prawno-finasowej. Nasi specjaliści pomogą w przeprowadzeniu procesów inwestycyjnych oraz dochodzeniu roszczeń majątkowych od firm ubezpieczeniowych oraz od osób indywidualnych. Licząc się z faktem, że dochodzenie odszkodowania przez kancelaria wrocław nie jest procesem łatwym, w toku prowadzenia sprawy staramy się w miarę możliwości wyjaśnić wszystkie niuanse związane z odszkodowaniem i zadośćuczynieniem w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ponieważ proces cywilny w odróżnieniu od innych procedur, posiada swoją specyfikę, która stanowi o tym, czy roszczenie Państwa zostanie uwzględnione w całości lub w części pożądanym jest by prowadziły go osoby kompetentne o dużym doświadczeniu na tym polu. Kancelaria prowadzi również na rzecz swoich klientów windykacja wrocław. Wszystkie czynności prawne wykonywane są przez adwokat wrocław lub radcę prawnego a zakres pełnomocnictwa udzielanego przez Państwa obejmuje zarówno postępowanie sądowe jak i egzekucyjne. Możecie być zatem Państwo pewni, że sprawa w całości przeprowadzona zostanie przy minimalnym udziale z Państwa strony.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków - adwokat Eleonora Tubis »

  Adwokat Eleonora Tubis zaprasza do zapoznania się ze stroną internetową swojej kancelarii, gdzie znajdą Państwo informacje o zakresie udzielanych porad prawnych w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, gospodarczych, prawa pracy, administracyjnych, jak również spraw związanych z innymi dziedzinami prawa.

  Informacje o działalności kancelarii zamieszczone są na stronie w języku polskim, litewskim i rosyjskim, albowiem kancelaria oferuje obsługę prawną w tych właśnie językach na rzecz Klientów z Polski i krajów Europy Wschodniej.

  Uzyskanie porady prawnej jest możliwe także przez internet przy wykorzystaniu zamieszczonego w dziale "porada prawna online" formularza.

  Na stronie kancelarii można także zapoznać się z życiorysem adwokat Eleonory Tubis, zawierającym informacje o jej wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym, jak również prowadzonej działalności pro bono.
  W dziale "nowości i wydarzenia" mogą się Państwo zapoznać z najbardziej aktualnymi wiadomościami z działalności kancelarii, a w szczególności z informacjami o planowanych przerwach w działaniu kancelarii oraz terminach udzielania bezpłatnych porad prawnych.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • JACEK BARANOWSKI KANCELARIA WARSZAWA kancelarie »

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego. Dzięki znacznemu doświadczeniu wspartemu znajomością działania systemu prawnego, jesteśmy realistami. Dzięki temu doradzając naszym Klientom, bierzemy pod rozwagę dużo aspektów przewidywanego działania oraz ewentualnych następstw oraz zasadnicze działania korporacyjne. Reprezentujemy naszych kontrahentów na drodze sądowej, administracyjnej i w negocjacjach handlowych. Jesteśmy wielojęzyczni zatem zapraszamy do współpracy kontrahentów posługujących się językiem angielskim oraz niemieckim. Gruntowne informacje na temat działania kancelarii przystępne na stronie WWW.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zyman Izabela radca prawny rybnik »

  Potrzebujesz fachowej wskazówki prawnej w Rybniku? Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman wykonuje swoje usługi na terenie Rybnika. Zajmujemy się prawem administracyjnym- rozwiązujemy wszelkie kwestie połączone z założeniem oraz prowadzeniem aktywności gospodarczej. Prowadzimy obsługę prawną transakcji na rynku nieruchomości, a również pomoc w sprawach spadkowych. Udzielamy konsultacji wg indywidualnego planu. Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Po wstępnych konsultacjach, zapoznajemy się z materiałami, tworzymy dokumentację oraz prowadzimy sprawę. Więcej informacji o kancelarii oraz pełna oferta dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokatdoniec.pl: adwokat w Gorlicach i Jaśle »

  Zawód adwokata od bardzo dawna należał do grupy zawodów zaufania publicznego. Oznacza to m. in. konieczność nieujawniania przez adwokata informacji uzyskanych od swoich klientów.
  Do grona adwokatów należy Sebastian Doniec z Jasła, absolwent wydziału prawa i anglistyki na Uniwersytecie Rzeszowskim.
  Ten adwokat z Jasła prowadzi swoją praktykę również w Gorlicach, gdzie posiada kancelarię adwokacką przy ulicy Bieckiej 76.
  Adwokat ten świadczy pomoc prawną, polegającą na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz reprezentowaniu swoich klientów przed sądami powszechnymi i urzędami. Dotyczy to prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego. Pełny opis świadczonych usług znajduje się na firmowej stronie kancelarii. Klientami kancelarii adwokackiej są osoby prywatne, firmy i instytucje publiczne z terenu powiatu Gorlice i Jasło.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • MAREK SKUPIEŃ odszkodowania Wodzisław Śląski »

  Kancelaria Adwokacja Marek Skupień realizuje pełną obsługę prawną dla klientów indywidualnych i firm. Zajmuje się pomocą z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, prawa administracyjnego i prawa pracy. Do tego podejmuje się prowadzenia spraw z prawa gospodarczego oraz handlowego. Siedziba kancelarii mieści się w Wodzisławiu Śląskim. Doradza podmiotom prywatnym, przygotowuje opinie prawne, pisma procesowe, pozwy oraz projekty umów. Bierze udział w negocjacjach oraz udziela porad prawnych w formie konsultacji. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Kancelarii.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Każda sprawa karna wymaga indywidualnego podejścia. Nasza kancelaria adwokacka (Warszawa) oferuje swoim klientom najwyższą jakość usług. Pracownicy z Kancelarii JST specjalizują się w prawie karnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Porady prawne (Warszawa) świadczone są przez naszą kancelarię po dokładnym zapoznaniu się z sytuacją klienta. Następnie analizowane są wszystkie dostępne rozwiązania, które pomogą w rozwiązaniu sprawy. Jeżeli w Twoim życiu dojdzie do sytuacji takich jak rozwód, Warszawa okazuje się najlepszym miejscem, gdzie można znaleźć profesjonalnych prawników. Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie rodzinnym, reprezentuje swoich klientów w sprawach takich jak: separacja, rozwody, unieważnienie małżeństwa, podział majątku, alimenty, uregulowanie kontaktów rodziców z dziećmi, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, zaprzeczenie lub ustalenie ojcostwa, adopcja dziecka, umowy majątkowe. Ponadto specjalizujemy się w prawie karnym, gdzie nasz klient występuje w charakterze oskarżonego lub pokrzywdzonego. Doradzamy i opracowujemy strategię prowadzonej sprawy i bierzemy udział podczas postępowania przygotowawczego, przed sądem, apelacyjnego, kasacyjnego, wykonawczego. Prawo pracy również należy do obszarów naszej działalności. Kiedy potrzeby jest prawnik – ZUS odmawia nam należnych świadczeń, bądź nasze stanowisko pracy jest zagrożone, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Data dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa- sprawy karne »

  Adwokat Agnieszka Prętczyńska prowadzi indywidualną praktykę adwokacką, udzielając pomocy prawnej w sprawach karnych, zarówno jako obrońca jak i oskarżyciel posiłkowy.

  Więcej informacji o adwokat Agnieszce Prętczyńskiej na stronie:
  www.kancelaria-adwokata.pl/kancelaria/omnie

  Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka zapewnia wysokiej jakości pomoc prawną w sprawach karnych, w szczególności specjalizując się w postępowaniach karnych o oszustwo, wypadek komunikacyjny, posiadanie i handel narkotykami, udział w grupie przestępczej, znęcanie się, rozbój, porwanie, groźby karalne czy włamanie. Nadto, adwokat Agnieszka Prętczyńska posiada bogate doświadczenie w sprawach o warunkowe zwolnienie oraz przerwę w karze pozbawienia wolności.

  Więcej informacji o usługach adwokata w sprawach z zakresu prawa karnego:
  www.kancelaria-adwokata.pl/uslugi1/prawokarne

  Kancelaria adwokacka adwokat Agnieszki Prętczyńskiej ma swoją siedzibę przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy oraz Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie.

  Ceny usług adwokata ustalane są indywidualnie.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 9