Przemysł Podkategoria: Przemysł

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Posadzka żywiczna »

  Posadzka żywiczna

  Żywice epoksydowe to idealne rozwiązanie dla posadzek w pomieszczeniach użytkowych; wytrzymałe i odporne na chemię charakteryzują się niebywale estetycznym wyglądem. Te cechy, jakiś czas po przemyśle, docenili w końcu projektanci wnętrz mieszkalnych. Zauważyli oni, że epoksydowa farba do posadzek do ...  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobretapety.pl »

  Dobretapety.pl

  Dobretapety. pl to nowy sklep internetowy z tapetami ściennymi. Czym się wyróżnia na tle innych sklepów z tapetami dekoracyjnymi? Przyciąga klientów dużymi, wyraźnymi zdjęciami. Grafiki świetnie oddają rzeczywisty wygląd tapet, dzięki czemu klienci mogą dokonać precyzyjnego wyboru. Co oferuje nasz s ...  Data dodania: 06 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gruzbob Warszawa »

  Gruzbob Warszawa

  Szukasz firmy, która oferuje wywóz gruzu Warszawa a tym samym zagwarantuje nam jednocześnie użyczenie kontenera, jaki wykorzystamy na odpady budowlane? Firma GruzBob jest do naszej dyspozycji, mało tego jest w stanie nie tylko zaoferować nam kompleksowe wsparcie, ale jednocześnie sprawić, iż wywóz g ...  Data dodania: 06 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz odpadów po remoncie »

  Wywóz odpadów po remoncie

  Nie zastanawiaj się nad tym, jak zutylizować niepotrzebne odpady budowlane względnie gdzie je wywieźć, niech wywóz gruzu Gdańsk zaoferuje ci firma Po-remoncie. pl która specjalizuje się w realizacji takich właśnie zadań.
  Nasze usługi wywozu odpadów w kontenerach oferujemy w kilkudziesięciu róż ...  Data dodania: 06 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Minigruz - małe kontenery na gruz »

  Minigruz - małe kontenery na gruz

  Oczywiste jest iż żadna firma czy ktokolwiek z nas, nie musi zastanawiać się co zrobić ze śmieciami, odpadami budowlanymi lub najzwyczajniej w świecie samym gruzem. Minigruz to opcja jaką należy rozpatrzyć w tego typu sytuacji, oraz skorzystać z usług jaką jest zwłaszcza wywóz gruzu Warszawa. Posiad ...  Data dodania: 10 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • RYDLEWSKA SERVICE ANNA RYDLEWSKA »

  RYDLEWSKA SERVICE ANNA RYDLEWSKA

  Ekspertem w domenie dostarczania nowych maszyn hafciarskich wysokiej jakości jest w Polsce powszechnie znana firma RYDLEWSKA SERVICE. Za sprawą naszych rozmaicie doświadczonych zawodowców uzyskają Państwo całościowe doradztwo pomagające w wyborze sprzętu stosownego w indywidualnym wypadku. W razie p ...  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMERC »

  KOMERC

  KOMERC jest jedną z największych firm na rynku polskim zajmującą się elementami przenoszenia napędu. Dzięki 20-to letniemu doświadczeniu oferujemy Państwu wyroby o wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów i produkowane wg najlepszych technologii: * Łańcuchy* Koła * Pasy napędowe* Taśmy mo ...  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.

  Przedsiębiorstwo El12 z główną siedzibą w Opolu zaprasza do rozpoczęcia współpracy. Oferujemy Państwu kupno sprzętu i akcesoriów elektronicznych, w tym osprzętu instalacyjnego oraz opraw oświetleniowych. Realizujemy także zamówienia dotyczące montażu szaf rozdzielczych i sterowniczych. Nasza firma p ...  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • PAKOBUD Łodż - skrzynie drewniane »

  PAKOBUD Łodż - skrzynie drewniane

  Fundamentalny profil aktywności firmy PAKO-BUD z Konstantynowa Łódzkiego to wytwórczość przeróżengo typu opakowań. Podstawowym surowcem wykorzystywanym w porcesie wytwórczym jest drewno z którego powstają palety dwu i cztero wjazdowe, skrzynie na ramiakach drewnianych z poszyciem z płyty, skrzynie d ...  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ITR Elektroenergetyka »

  ITR Elektroenergetyka

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z działalnością Instytutu Tele- i Radiotechnicznego posiadającego swoją siedzibę w Warszawie. Nasz Instytut opracował i wdrożył w rozdzielnicach energetycznych SN uniwersalne urządzenie do zabezpieczania średnich napięć o nazwie MUPASZ, za które uzyskał patent ...  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fasady aluminiowe »

  Fasady aluminiowe

  Drzwi przeciwpożarowe - Alumil Toruń - Architektoniczne Systemy Aluminiowe. Nowa rekomendacje techniczna M6 Solar Standard. Profile aluminiowe, świetliki, żaluzje, panele elewacyjne, ściany osłonowe, elewacje i fasady aluminiowe. Też ścianki działowe, dachy, okna aluminiowe i aluminiowe drzwi przeci ...  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sawimbis - wózki widłowe Kraków »

  Sawimbis - wózki widłowe Kraków

  Na terenie całej Polski od paru lat powstają bardzo liczne magazyny. Sprawna ich obsługa możliwa jest jedynie dzięki specjalnie przygotowanym maszynom, które są w stanie zapewnić załadunek dużej ilości materiałów nie musząc angażować ludzkich mięśni. Takim sprzętem zajmuje się na przykład firma Sawi ...  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • SIWL WRZEŚNIA kształtki techniczne września »

  SIWL WRZEŚNIA kształtki techniczne września

  Zapraszamy do poznania działalności firmy SIWL z Wrześni, która od 1953 roku zajmuje się dostarczaniem elementów do branży motoryzacyjnej, maszynowej, w tym do maszyn górniczych, budownictwa a także dla branży elektrotechnicznej i spożywczej. Czym zatem trudni się SIWL? Otóż jest to producent kształ ...  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • AWACO Sp. z o.o. modernizacja kina »

  AWACO Sp. z o.o. modernizacja kina

  Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się zaopatrywaniem obiektów użyteczności publicznej w niezbędne akcesoria potrzebne do ich właściwego działania. Ofertę swą kierujemy do teatrów, kin, hal widowiskowych i sportowych. Ekwipujemy je w wygodne fotele i aparaturę kinotechniczną. Są to urządzenia do ...  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZIELONY KĄT B.PYRA meble na zamówienie józefów »

  ZIELONY KĄT B.PYRA meble na zamówienie józefów

  Producent wyrobów z drewna „Zielny Kąt” z Józefowa świadczy usługi związane z zarysem, wykonawstwem i instalacją sprzętów, wyrobów bambusowych i drewnianych opakowań do optymalnego przechowywania m. in. wina. Firma potrafi wydajnie wyeksploatować urok i możności materiału, którym jest drewno. Wykonu ...  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • BOB-uslugi.pl »

  BOB-uslugi.pl

  Cięcie metali, spawanie, formowanie czy wiele innych prac z zakresu obróbki metali, w tym także stali – o tym wszystkim wolno poczytać na stronie. Jest to prezentacja możliwości firmy B. O. B, zajmującej się właśnie dokonaniem tego rodzaju zleceń. Poza informacjami dotyczącymi przedsiębiorstwa, możl ...  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • MINERAL POLSKA mineral polska »

  MINERAL POLSKA mineral polska

  MINERAL to marka należąca do potężnego koncernu STRAGBAG SE. Uruchomiła ona 170 filii w całej Europie. W Polsce jej kopalnie mieszczą się w Strzelinie, Grzędach, Górze Kamienistej, Siedlimowicach a także Szczytnikach Małych. W zakładach tych, ma miejsce wydobywanie takiego kruszcu jak: bazalt, melaf ...  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pom-Sztum Sp. z o.o. toczenie cnc »

  Pom-Sztum Sp. z o.o. toczenie cnc

  Wszelakiego typu metalowe elementy i konstrukcje stalowe osiągalne są przy użyciu pierwszorzędnego Przedsiębiorstwa Wielobranżowego POM Sztum. Jednostka współdziała zwarcie zarówno z odbiorcami lokalnymi, jak również Klientami z poszczególnych krajów Unii Europejskiej. Zawodowe oraz przykładne konst ...  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kominkowe, wentylacyjne »

  Kominkowe, wentylacyjne

  Sklep online Zieliński Warszawa - sprzedaż w Warszawie jak i przez internet. U nas zawsze atrakcyjne ceny, sprawdź co - polecamy Państwu kuchnie kaflowe, odlewy żeliwne, drzwiczki do pieca chlebowego, akcesoria i drzwiczki kominkowe, kratki wentylacyjne oraz kratki kominkowe ozdobne oraz okrągłe na ...  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.P.U.H. FLOMAR 2 S.C. cięcie laserowe »

  P.P.U.H. FLOMAR 2 S.C. cięcie laserowe

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnie przygotowanych skrytek do przechowywania bagażu czy też skrytek do nart, inspirujemy do zapoznania się ze specjalizacją przedsiębiorstwa FLOMAR. Znakomicie urządzony park maszynowy asystuje nam w wydajnej obróbce metali, a także malowaniu ich metodą proszkową lu ...  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż zamków »

  Montaż zamków

  Pogotowie zamkowe Warszawa - główna specjalizacja to awaryjne otwieranie zamków. W ofercie firmy usługi ślusarskie takie jak: otwieranie samochodu, otwieranie drzwi w mieszkaniu, spawanie, naprawa, wymiana zamków aut i montaż zamków Gerda, Dierre, La porta. Ślusarz zaprasza - otwieranie sejfów awary ...  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drogi transportowe w magazynie - Vector. »

  Drogi transportowe w magazynie - Vector.

  Certyfikat "Rzetelna Firma" i zadowolenie naszych klientów dowodzą, że jeśli chodzi o malowanie garaży i oznaczeń poziomych w dużych magazynach i parkingach podziemnych, nie mamy sobie równych. oferujemy najlepsze ceny, fachowe doradztwo i pracę najwyższej jakości wykonaną terminowo. Zapra ...  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kompresory śrubowe - Almig »

  Kompresory śrubowe - Almig

  Firma obsługująca szeroki wachlarz gałęzi przemysłu. Obejmuje asortymentem m. in. produkcję osuszaczy absorpcyjnych, osuszaczy ziębniczych, zbiorników ciśnieniowych, separatorów cyklonowych i olejów, filtrów, sprężarki powietrza (śrubowych, tłokowych, wysokociśnieniowych, turbosprężarek), układy uzd ...  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • System jednego klucza »

  System jednego klucza

  Komputerowe dorabianie kluczy w Warszawie - klucze mieszkaniowe, klucze samochodowe i klucze do sejfów. W ofercie także dorabianie kluczy zastrzeżonych, dorabianie kluczy z kodu oraz naprawa zamków samochodowych. System jednego klucza, dorabianie kluczy zastrzeżonych Gerda. Wybierz nasze usługi - zo ...  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZIELONKA profile aluminiowe »

  ZIELONKA profile aluminiowe

  Poważane przedsiębiorstwo „P. W. Zielonka” specjalizuje się w hurtowej bądź detalicznej sprzedaży wyrobów z metali kolorowych Klientom Indywidualnym oraz Instytucjonalnym. Artykuły oferowane przez firmę zbudowane są najczęściej z aluminium lub mosiądzu, brązu oraz miedzi natomiast jednostka dostarcz ...  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

Przemysł - nowa strona:

Adres:
Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 164