Serwis sprzątający warszawa

Serwis sprzątający warszawa Serwis sprzątający Warszawa - firma Clean Pro serdecznie zaprasza do kontaktu w celu zamówienia usługi sprzątanie mieszkań, sprzątania domów, sprzątania biur i innych przestrzeni! W ofercie znaleźć można usługi takie jak: mycie okien, pranie tapicerki, mycie szafek, czyszczenie piekarnika, czyszczenie lodówki, pranie i trzepanie dywanów, odkurzanie i mycie podłóg a także inne prace mające na celu utrzymanie czystości. Serwis sprzątający warszawa CleanPro oferuje także profesjonalne sprzątanie po remontach - dzięki najlepszej jakości technikom sprzątania, detergentom, a także urządzeniom ułatwiającym wykonywanie tych prac sprzątanie przebiega sprawnie! Zajrzyj na stronę www firmy CleanPro i poznaj ofertę jaką przygotował dla Ciebie profesjonalny serwis sprzątający warszawa, województwo mazowieckie!

Szczegóły strony sprzataniewarszawa.eu:

Podlinkuj stronę sprzataniewarszawa.eu:

Serwis sprzątający warszawa

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin i tapicerek. »

  Specjalistyczne usługi czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych i samochodowych. Do pracy używamy wyłącznie dobrych jakościowo środków chemicznych, bezwzględnych w walce z brudem ale zarazem bezpiecznych dla użytkownika i domowników. Posiadamy wydajny sprzęt gwarantujący odpowiednią jakość czyszczenia i, co najważniejsze, wykwalifikowany zespół pracowników doświadczonych w walce z zabrudzeniami. Nasze doświadczenie pozwala rozpoznawać rodzaje włókien i szczegóły konstrukcyjne czyszczonych dywanów i wykładzin, dzięki czemu z całego arsenału dostępnych środków chemicznych (Tersus, Prochem, Karcher) wybierzemy najskuteczniejsze przy zachowaniu bezpieczeństwa dla włókien.Dywany odbieramy do pralni lub wykonujemy usługi w domu u Klienta. Wykładziny czyścimy w terminach dogodnych dla pracy biura, również w godzinach nocnych/wieczornych, a gwarancją szybkości wykonywanej pracy są ekstraktory z podgrzewaniem roztworu płuczącego oraz własny system wentylatorów który skutecznie przyspiesza schnięcie czyszczonych powierzchni.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Bhp i Ppoż »

  Firma SAFEGROUP zajmuje się szkoleniamy z zakresu Bhp i Ppoż dla wszystkich grup zawodowych na wszystkich stanowiskach. Naszym działaniem objęta jest północno-wschodnia część Polski.Pełnimy usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Tworzymy oraz aktualizujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego, oceny ryzyka zawodowego, prowadzimy postępowania powypadkowe. Przeprowadzamy przeglądy w zakresie BHP i PPOŻ pomieszczeń, stanowisk pracy wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych w celu likwidacji stwierdzonych braków i zagrożeń. Opracowujemy treści przepisów wewnętrznych regulujących zagadnienia warunków pracy w zakresie BHP. Sporządzamy sprawozdawczość statystyczną z zagadnień ochrony pracy oraz rocznej oceny stanu BHP. Współdziałamy w reprezentowaniu "Zleceniodawcy" przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.safegroup.dbv.pl

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • TOOLMEX TRUCK wózki widłowe warszawa »

  Firma Toolmex Truck Sp. z o.o., która od ponad dwudziestu lat zajmuje się dystrybucją oraz skupem wózków widłowych, pomaga w organizacji każdej skali przedsiębiorstwa. Nie tylko zapewniamy niezbędny w trakcie prac sprzęt (wózki widłowe wraz z całym dodatkowym osprzętem), ale także stwarzamy warunki, żeby możliwe było efektywne i bezpieczne korzystanie z niego. Dlatego też zajmujemy się kompleksowymi naprawami wszystkich części i układów, które składają się na standardowy wózek widłowy: silniki spalinowe i elektryczne, przekładnie hydrauliczne i hydrostatyczne, osie napędowe, systemy sterowania i mechanizmy podnoszenia. Wszystkie dostarczane artykuły cechuje duża wytrzymałość i solidność, dzięki czemu można ich używać w najbardziej nawet ekstremalnych warunkach. Jedynie drobiazgowa współpraca z naszymi fachowcami, którzy doradzą najbardziej odpowiedni sposób oraz nasilenie eksploatacji, pomoże na w pełni bezpieczne wykorzystywanie naszego sprzętu. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Winyle w firmie Optimal Media, zapraszamy. »

  Firma Optimal Media działa na rynku od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie, poparte obsługą polskich gwiazd muzycznych jak Michał Wiśniewski, Liroy czy zespół Audiofeel. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz bardzo atrakcyjna cena. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • GALERIA HANDLOWA ELIJOT galerie handlowe krosno »

  Jeżeli poszukują Państwo w Krośnie miejsca, w jakim osiągalne jest zrealizowanie przeróżnych zakupów pod jednym dachem, wskazane jest zapoznać się z propozycją gwarantowaną poprzez Galerię Handlową ELIJOT. Nasza inwestycja jest chlubą Podkarpacia, zaś równocześnie energicznie rozwijającym się, docenianym ośrodkiem gospodarczym. Do Galerii Handlowej ELIJOT dojechać można bezproblemowo. Gwarantujemy parking oraz nadzwyczaj okazałą gamę towarów i usług. Ponadto entuzjastycznie nawiążemy kooperację z podmiotami gospodarczymi, które są zaintrygowane najmem powierzchni handlowej bądź usługowej. Cała oferta opublikowana jest na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZCO Szczecin pomoc prawna szczecin »

  Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, jakie specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych w imieniu jednostek poszkodowanych. Zajmujemy się nie tylko sprawami dotyczącymi szkód komunikacyjnych, lecz także majątkowych i własnych. Do naszych zadań należą złożone czynności służące sprawnemu dochodzeniu należności, m. in. zebranie pełnej dokumentacji, konsultacje lekarskie, zabezpieczenie dowodów, aż po windykację należności. Od Klientów korzystających z usług ZCO nie żądamy żadnej należności wstępnej, zaś honorarium pobieramy tylko, jeśli sprawa uwieńczy się wygraną. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • SAFE WORK L. WALASIŃSKI obsługa bhp łódź »

  Firmie Konsultingowej SAFE WORK mogą Państwo powierzyć pełną obsługę podmiotów gospodarczych w obrębie zagadnień BHP i ochrony środowiska czy przeciwpożarowej, a nawet kadr i płac. Podstawowym elementem naszej czynnej działalności jest całościowa organizacja oraz prowadzenie szkoleń bezpieczestwa i higieny pracy w przedsiębiorstwach. Szkolimy zarówno pracodawców oraz inne osoby dowodzące pracownikami, jak również osoby zatrudnione na stanowiskach biurowych czy robotniczych. W razie potrzeby przygotowujemy także stosowne dokumentacje. Zapraszamy do skorzystania z możliwości wartościowej współpracy z wykwalifikowaną firmą SAFE WORK oraz odwiedzenia strony www.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZEWŁOCKI I SPÓŁKA transport pianin kraków »

  Bezustannie obecną zasadą naszej firmy „Transport i Przeprowadzki Przewłocki & Spółka” jest motto „Bezpiecznie do celu i zawsze na czas! ”. Ściśle z tym stwierdzeniem zajmujemy się łączną organizacją profesjonalnego pakowania nawet najbardziej nieszablonowych czy gabarytowych towarów, zaś później ich transportu albo też całkowitej przeprowadzki - dla osób prywatnych, dla firm albo instytucji a także Klientów, którzy potrzebują internacjonalnego przewozu wraz z reprezentacją przed Urzędami Celnymi. Pozostałe informacje o szczegółach usług przewozowych przynoszonych w „Transport i Przeprowadzki Przewłocki & Spółka” opublikowano na stronie www.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • DKV-SERVICE graule »

  Jesteśmy firmą z długoletnią działalnością, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie handlu używanymi maszynami. Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze warsztatowe i dzięki temu przez cały czas zwiększamy ilość sprzedanych maszyn po kapitalnym remoncie. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych produktów oraz ich wytrzymałość. Napraw dokonujemy także w domu u klienta. Zajmujemy się maszynami wszystkich producentów. Programujemy również centra obróbcze oraz montujemy elektroniczne układy sterowania. Sprzedajemy części zamienne do maszyn oraz różne narzędzia. Gdybyś chciał skorzystać z przedstawionej wyżej oferty, po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ARS pogrzeb organizacja skierniewice »

  Posiadający swoją siedzibę w Skierniewicach zakład pogrzebowy ARS specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów. Pomagamy przy formalnościach pogrzebowych. Udzielimy szczegółowych wiadomości na temat zaświadczeń do ZUS lub USC. Przygotujemy ciało zmarłego do pochówku. Zapewniamy karawan, kwiaty, wieńce, znicze. Przyjmujemy zlecenia na wieńce oraz wiązanki pogrzebowe o różnych kształtach czy wielkości. Wiązanki wykonywane są zarówno z kwiatów naturalnych, jak i sztucznych. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie zezwala proponować wysoki standard usług. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Pełna oferta na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »