Serwis stacji paliw

Serwis stacji paliw Bakara to profesjonalna firma z wieloletnim stażem specjalizująca się w budową i serwisem stacji gazu, zalegalizowaniem instalacji stacji LPG, wykonuje PRZEMYSŁOWE INSTALACJE GAZOWE oraz zajmuje się instalacjami gazowymi dedykowanymi dla przemysłu.
Wśród usług znajdujących się w ofercie firmy znajduje się fachowa usługa legalizacji wodomierzy; czyszczenie i REWIZJE ZBIORNIKÓW LPG, próby ciśnieniowe i próby hydrauliczne zbiorników na gaz.
Firma Bakara LPG specjalizuje się także projektami na wielką skalę, jak np. budowa instalacji przemysłowych czy montaż stacji LPG. W ofercie Bakara LPG znajdują się również rozszerzone usługi serwisowe, świadczone przez doświadczonych fachowców, jak np. : naprawy gazu przemysłowego, urządzeń do przechowywania i dystrybucji gazu czy, czy też wymiana wadliwej armatury zbiornikowej, które wykonywane są w firmie Bakara na stanowisku kontrolnym z udziałem inspektora UDT. Firma Bakara zajmuje pozycję jednego z liderów w branży instalacji gazowej, który dzięki świadczeniu specjalistycznych usług najwyższej jakości nieprzerwanie zdobywa następnych usatysfakcjonowanych usługobiorców.

Szczegóły strony www.lpg.bakaraserwis.pl:

Podlinkuj stronę www.lpg.bakaraserwis.pl:

Serwis stacji paliw

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 118

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KOŁTON piece co »

  Wysoce zautomatyzowane i wygodnie sterowane skuteczne kotły centralnego ogrzewania posiada w swojej bogatej ofercie doświadczone przedsiębiorstwo KOŁTON. Przedsiębiorstwo zajmuje się aktywnym sporządzaniem wielce efektywnych i wygodnych w użytkowaniu kotłów na paliwa stałe. Kotły posiadają rozlicznego rodzaju ruszty, jedną albo więcej komór z systemem górnego czy też dolno-górnego spalania a ponadto dostosowane są do spalania paliw stałych (węgla kamiennego oraz miału węglowego czy też drewna) a nawet biomasy, to znaczy brykietu oraz trocin czy odpadów drewnianych. Całkowita propozycja asortymentu znajduje się na stronie internetowej przedsiębiorstwa KOŁTON.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karuzelowe »

  Gunnebo należy do światowej czołówki branży zabezpieczeń - kliknij w link i zobacz więcej na naszej stronie internetowej. Specjalizacja to kontrola dostępu - bramki kontroli dostępu (bramki rozsuwane, szybkie, bramki uchylne i bramki obrotowe wysokie). Oferuje też: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe oraz antyterrorystyczne.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • HILL OB Gdynia maszyny szwalnicze »

  Zlokalizowana w Gdyni jednostka Hillob to wyłączny w Polsce importer towarów koreańskiej firmy Culex, koncentrującej się na produkcji narzędzi do cięcia tkanin, pasków i gumek. Tak czy owak, naszą specjalnością jest import maszyn szwalniczych, a także reperacja gwarancyjna lub pogwarancyjna używanych do szycia wyposażeń. O powodzeniu naszej firmy przesądza profesjonalne podejście pracowników, jak również konkurencyjne ceny. Wykonujemy zlecenia w ekspresowym tempie, wskutek tego tak wielkie grono usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • WITZENMANN POLSKA SP. Z O.O. »

  WITZENMANN Polska Sp. z o. o. jest członkiem międzynarodowej Grupy Witzenmann, znanej na całym świecie z kompetentnej produkcji rozwiązań dla wielorakich gałęzi przemysłu. Nasi wysoko przygotowani specjaliści nie tylko opracowują narzędzia i maszyny dla światowego, firmowego warsztatu macierzystego, ale również kierują osobistą produkcję. Nieraz korzystamy z nowych, niemniej jednak sprawdzonych patentów, z powodu czego możemy w każdym przypadku oferować Państwu towary wysokiej jakości, ekonomiczne w korzystaniu oraz pewne. Realizujemy także konserwację czy też wielorakiego rodzaju renowacje i inne usługi serwisowe. Strona www firmy WITZENMANN zawiera dogłębne informacje.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • NYCZ INTERTRADE SP. Z O.O. KRAKÓW wkręty »

  Prężnie funkcjonująca na polskim rynku firma NYCZ INTERTRADE zajmuje się równocześnie sprawną dystrybucją śrub i różnorodnego typu narzędzi, a dodatkowo skuteczną utylizacją odpadów czy galwanizacją. Rozporządzamy własnymi, perfekcyjnie zaopatrzonymi hurtowniami, w jakich odkryją Państwo wszelakie interesujące ich artykuły w bardzo sprzyjających cenach. Nasi usatysfakcjonowani Klienci współpracują z nami od 1990 roku, a w tym czasie zdobywamy coraz to lepszą reputację i uznanie wśród wielkiego grona Kontrahentów. Jako bezpośredni importer towarów złącznych wysokiej jakości zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą. Więcej informacji zawiera strona internetowa.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pol-Service wytłaczarki dwuślimakowe »

  Wielce wyspecjalizowane maszyny i całkowite linie technologiczne a także poszczególne elementy służące przetwórstwu tworzyw sztucznych znajdują się w niebywale ciekawej ofercie zapewnianej przez rzeszowskie przedsiębiorstwo POL-SERVICE. Przedsiębiorstwo dostarcza Klientom Indywidualnym czy większym jednostkom m. in. mieszalniki bądź młyny do tworzyw sztucznych, cylindry do tworzyw i linie technologiczne do wytwarzania rur czy profili oraz extrudery. Pełna propozycja produktów i usług wraz z przykładowymi elementami czy całymi liniami technologicznymi dostępne są na stronie internetowej podkarpackiego przedsiębiorstwa POL-SERVICE.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • WAMET zestaw mieszalników »

  W Bydgoszczy mieści się Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wamet Sp. z o. o., jakie od 1990 roku specjalizuje się w produkcji specjalistycznych maszyn oraz urządzeń dla budownictwa. Oferujemy: hydrauliczne wiertnice poziome, urządzenia do mikrotunelowania, palownice, kafary, narzędzia wiertnicze, agregaty, siłowniki hydrauliczne, wciągarki, przyczepy kablowe, specjalistyczne linie technologiczne i inne. Wykonujemy także obróbkę tokarską, frezarską, wytaczarską, walcowanie, piaskowanie, lakierowanie i inne. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • BIPROMASZ osprzęty wiertnicze »

  W Bydgoszczy znajduje się Biuro Projektowo - Handlowe Bipromasz, które od 2000 roku oferuje usługi z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki. Prowadzimy: sprzedaż elementów hydrauliki siłowej, projektowanie maszyn i urządzeń, produkcję oraz serwis maszyn. Zakupią u nas Państwo: rozdzielacze, pompy tłoczkowe, filtry, silniki hydrauliczne, chłodnice oleju, uszczelnienia, szybkozłącza, agregaty hydrauliczne, cewki sprzęgła, zawory, łożyska i inne. Nasza kadra pracownicza posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje do przeprowadzania wyżej wymienionych usług w należyty sposób. Na naszej stronie znajduje się więcej wiadomości.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Master Market S.C. »

  Wybierasz się na międzynarodowe targi i pragniesz jak najlepiej zaprezentować swoją ofertę? Zgłoś się do naszej firmy i kup lub wynajmij pawilon handlowy. W ofercie mamy pełen wachlarz artykułów. Dobieraj rozmiar i kolor namiotu. Na specjalnie zamówienie możemy także wykonać nadruk na pawilonie handlowym. Podaj nam nazwę swojej firmy, logo lub dowolne hasło reklamowe. Tak przygotowany pawilon z łatwością rozstawisz i będziesz wywierał pozytywne wrażenie na swoich klientach. Już dziś przejrzyj naszą ofertę i zamawiaj namioty dla swojej firmy.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • HYDRO-TOR filtry hydrauliczne »

  W Toruniu mieści się Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro - Tor Sp. z o. o., jaki posiada oddział w Gdyni. Zajmujemy się usługami z branży hydrauliki siłowej. Zakupią u nas Państwo: agregaty hydrauliczne spalinowe i elektryczne, mieszalniki, pompy iniekcyjne, siłowniki hydrauliczne, cylindry, zawory, elementy złączne, przewody i inne. Zapewniamy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Pełna propozycja znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 118