Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pomocą formularza na stronie, a także osobiście w siedzibie biura Kancelarii Adwokackiej Śliwowski i Nowak w Sosnowcu. Naszą firmę tworzy dwóch młodych, ale doświadczonych prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Zajmujemy się poradami prawnymi skierowanymi do klientów indywidualnych, a także instytucjonalnych.

Szczegóły strony snkancelaria.pl:

Podlinkuj stronę snkancelaria.pl:

Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Kancelaria prawna z siedzibą w Warszawie oferuje przedsiębiorcom obsługę prawną ich działalności. Oferujemy również doraźną pomoc prawną.Specjalizujemy się w wszechstronnej obsłudze prawnej bieżącej działalności podmiotów gospodarczych,że szczególnym uwzględnieniem spraw korporacyjnych spółek prawa handlowego. Kancelaria zapewnia obsługę osób prywatnych w zakresie problemów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzimy również sprawy spadkowe i rodzinne. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz naszych Klientów w postępowaniach sądowych, przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi .Prowadzimy w imieniu naszych Klientów negocjacje i mediacje. Zapraszam do współpracy przedsiębiorców, oraz osoby nie prowadzące działalności gospodarczej. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalejta Mariusz - Adwokat Warszawa »

  Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa ma do zaoferowania pełen zestaw usług doradczych, które skierowane są do osób prywatnych, lecz także do firm. Adwokat ma duże doświadczenie z zakresu udzielania porad prawnych, jak również przeprowadza egzekucje oraz windykacje należności. Kancelaria jest przygotowana do tego, żeby obsługiwać wszelkie firmy, nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy skutecznie doradzać nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Kluczowe obszary specjalizacji naszej kancelarii, to: prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze, administracyjne i budowlane. Z zakresu prawa cywilnego pomagamy Klientom w sytuacjach, które dotyczą ochrony własności, zasiedzenia, spadków oraz odszkodowań. Przeprowadzamy również windykacje oraz postępowania egzekucyjne. Szanujemy Klientów oraz współpracujemy z nimi na każdym etapie prowadzenia spraw. Wiemy, jak ważny jest odpowiedni przepływ informacji, dlatego zawsze informujemy Klientów o przebiegu ich spraw. W pracy zawodowej bezwzględnie przestrzegamy zasad etyki, pracujemy rzetelnie i fachowo. Zawsze dbamy o to, by nasze porady prawne były udzielane na jak najwyższym poziomie i uwzględniamy uwagi Klientów. Spotkania, na których ustalamy szczegóły prowadzonych spraw odbywają się w siedzibie kancelarii lub jeśli Klient sobie tego życzy - we wskazanym przez niego miejscu.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolota działa w głównej mierze na terenie województwa podkarpackiego i świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych jak również zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Kancelaria umiejscowiona jest natomiast w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29, a jej filia w Mielcu na ul. Krótkiej 1. W zakresie zainteresowań Adwokata pozostają sprawy z zakresu:- prawa cywilnego - rozwód, separacja, alimenty, sprawy spadkowe, sprawy związane z nieruchomościami- prawa gospodarczego - kompleksowa obsługa prawna firm, windykacja należności, sprawy o zapłatę- prawa karnego - występowanie jako obrońca oskarżonego, podejrzanego, pełnomocnik pokrzywdzonego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie www.adwokatdolot.pl. Tel. 602 678 102

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat | Prawnik | Lublin - tel. 500-506-506 »

  Czy jesteś gotów, aby przyjść na spotkanie z adwokatem w Lublinie, gdzie zostaniesz otoczony profesjonalnym warsztatem i doświadczeniem setek wystąpień przed sądami i pracy z setkami osób? Prawnicy na co dzień mają do czynienia z konfliktami, a którymi przychodzą do nich klienci. Cała sztuka polega na dokładnym rozpoznaniu obszarów, w których powstaje konflikt i odpowiednim na te konflikty reagowaniu, a nawet na zapobieganiu tym konfliktom dla dobra klienta. Czy chcesz poznać rozwiązania z zakresu spraw majątkowych bądź rodzinnych w tym rozwodów, alimentów, kontaktów z dzieckiem i władzy rodzicielskiej? Być może interesują Cię kwestie spadkowe? Masz konflikt z pracodawcą? Toczy się postępowanie administracyjne? Chcesz dochodzić odszkodowania lub zadośćuczynienia? Zostałeś pokrzywdzony jako konsument? Potrzebujesz na początek porady prawnej adwokata? Chcesz się odwołać od niekorzystnej dla siebie sprawy? Masz potrzebę sporządzenia pisma procesowego? Potrzebujesz adwokata do zastępstwa przed sądem? Kancelaria adwokacka w Lublinie dostarcza dla Twej wygody szeregu rozwiązań prawnych. Tutaj jest KONTAKT do tej kancelarii w Lublinie

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • JACEK BARANOWSKI KANCELARIA WARSZAWA kancelarie »

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego. Dzięki znacznemu doświadczeniu wspartemu znajomością działania systemu prawnego, jesteśmy realistami. Dzięki temu doradzając naszym Klientom, bierzemy pod rozwagę dużo aspektów przewidywanego działania oraz ewentualnych następstw oraz zasadnicze działania korporacyjne. Reprezentujemy naszych kontrahentów na drodze sądowej, administracyjnej i w negocjacjach handlowych. Jesteśmy wielojęzyczni zatem zapraszamy do współpracy kontrahentów posługujących się językiem angielskim oraz niemieckim. Gruntowne informacje na temat działania kancelarii przystępne na stronie WWW.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lubińska Justyna prawnik płock »

  Płock to siedziba Kancelarii Radcy Prawnego Justyna Lubińska. Radca prawny prowadzi praktykę w zakresie prawa gospodarczego, spraw administracyjnych oraz prowadzenia sporów sądowych. Zajmuje się opiniowaniem i przygotowywaniem pism procesowych, projektów dokumentów prawnych takich jak umowy czy kodeksy spółek. Obsługuje klientów prywatnych i firmy o różnej skali aktywności oraz wielkości. Dla klientów biznesowych dostępna jest nie wyłącznie obsługa doraźna, lecz również ciągła kooperacja w indywidualnie ustalonym zakresie. Może to być obsługa klienta jako pracodawcy, doradztwo w ramach obecnej działalności oraz inne. Dowiedz się więcej na witrynie.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Pełna obsługa prawna świadczona przez doświadczonego adwokata także we współpracy z radcą prawną. Kancelaria obejmująca szeroki wachlarz usług i świadcząca je przede wszystkim na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) oraz okolicznych miejscowości. Istnieje jednakże również możliwość kontaktu za pomocą środków pozwalających na porozumiewanie się na odległość, np. za pośrednictwem poczty elektronicznej. Obecnie wykorzystując Internet można uzyskać także porady prawne bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokat szczecin »

  Zamartwiasz się pozwem z Sądu? Nie powinieneś dłużej czekać tylko skontaktuj się z kancelarią adwokacką Marioli Świderskiej osobiście, jak również drogą elektroniczną. Kancelaria udziela pomocy prawnej w każdej sprawie, w 24 godziny wysyła e-mail zwrotny z odpowiedzią na zadane pytanie. Na stronie www. mariolaswiderska. pl uzyskasz poradę prawną, opinię prawną, wzór pisma procesowego czy umowy np. najmu.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Grochola »

  Michał Grochola to wasz prawnik jeżeli potrzebujecie doświadczonego prawnika, jeżeli szukacie najlepszych rozwiązań w dziedzinie różnych przepisów prawa. Pomoc w zakresie obrony prawnej, przygotowanie dokumentacji sądowej, przygotowanie wzorów umów, aktów prawnych i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, zachęcamy do sprawdzenia gdańskiego adwokata Michała Grocholi

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • MAREK SKUPIEŃ odszkodowania Wodzisław Śląski »

  Kancelaria Adwokacja Marek Skupień realizuje pełną obsługę prawną dla klientów indywidualnych i firm. Zajmuje się pomocą z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, prawa administracyjnego i prawa pracy. Do tego podejmuje się prowadzenia spraw z prawa gospodarczego oraz handlowego. Siedziba kancelarii mieści się w Wodzisławiu Śląskim. Doradza podmiotom prywatnym, przygotowuje opinie prawne, pisma procesowe, pozwy oraz projekty umów. Bierze udział w negocjacjach oraz udziela porad prawnych w formie konsultacji. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Kancelarii.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 53