Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pomocą formularza na stronie, a także osobiście w siedzibie biura Kancelarii Adwokackiej Śliwowski i Nowak w Sosnowcu. Naszą firmę tworzy dwóch młodych, ale doświadczonych prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Zajmujemy się poradami prawnymi skierowanymi do klientów indywidualnych, a także instytucjonalnych.

Szczegóły strony snkancelaria.pl:

Podlinkuj stronę snkancelaria.pl:

Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kalejta Mariusz - Adwokat Warszawa »

  Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa ma do zaoferowania pełen zestaw usług doradczych, które skierowane są do osób prywatnych, lecz także do firm. Adwokat ma duże doświadczenie z zakresu udzielania porad prawnych, jak również przeprowadza egzekucje oraz windykacje należności. Kancelaria jest przygotowana do tego, żeby obsługiwać wszelkie firmy, nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy skutecznie doradzać nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Kluczowe obszary specjalizacji naszej kancelarii, to: prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze, administracyjne i budowlane. Z zakresu prawa cywilnego pomagamy Klientom w sytuacjach, które dotyczą ochrony własności, zasiedzenia, spadków oraz odszkodowań. Przeprowadzamy również windykacje oraz postępowania egzekucyjne. Szanujemy Klientów oraz współpracujemy z nimi na każdym etapie prowadzenia spraw. Wiemy, jak ważny jest odpowiedni przepływ informacji, dlatego zawsze informujemy Klientów o przebiegu ich spraw. W pracy zawodowej bezwzględnie przestrzegamy zasad etyki, pracujemy rzetelnie i fachowo. Zawsze dbamy o to, by nasze porady prawne były udzielane na jak najwyższym poziomie i uwzględniamy uwagi Klientów. Spotkania, na których ustalamy szczegóły prowadzonych spraw odbywają się w siedzibie kancelarii lub jeśli Klient sobie tego życzy - we wskazanym przez niego miejscu.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat kościelny - Kancelaria IUSTITIA »

  Kancelaria prawa kanonicznego IUSTITIA świadczy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Założyciel Kancelarii adwokat kościelny Tomasz Świderski zdobywał doświadczenie pracując przez ponad pięć lat w Sądzie Biskupim na stanowisku notariusza sądu. Miał w ten sposób możliwość uczestniczenia w procesach kościelnych od strony sądu i uzyskał praktykę rzadko spotykaną wśród adwokatów kościelnych. Gwarantuje to profesjonale przygotowanie skargi powodowej, innych pism procesowych oraz reprezentowanie strony podczas całego procesu. Pracownicy Kancelarii, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, są gotowi dojechać do miejscowości zamieszkania klienta - między innymi Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Toruń.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat | Prawnik | Lublin - tel. 500-506-506 »

  Czy jesteś gotów, aby przyjść na spotkanie z adwokatem w Lublinie, gdzie zostaniesz otoczony profesjonalnym warsztatem i doświadczeniem setek wystąpień przed sądami i pracy z setkami osób? Prawnicy na co dzień mają do czynienia z konfliktami, a którymi przychodzą do nich klienci. Cała sztuka polega na dokładnym rozpoznaniu obszarów, w których powstaje konflikt i odpowiednim na te konflikty reagowaniu, a nawet na zapobieganiu tym konfliktom dla dobra klienta. Czy chcesz poznać rozwiązania z zakresu spraw majątkowych bądź rodzinnych w tym rozwodów, alimentów, kontaktów z dzieckiem i władzy rodzicielskiej? Być może interesują Cię kwestie spadkowe? Masz konflikt z pracodawcą? Toczy się postępowanie administracyjne? Chcesz dochodzić odszkodowania lub zadośćuczynienia? Zostałeś pokrzywdzony jako konsument? Potrzebujesz na początek porady prawnej adwokata? Chcesz się odwołać od niekorzystnej dla siebie sprawy? Masz potrzebę sporządzenia pisma procesowego? Potrzebujesz adwokata do zastępstwa przed sądem? Kancelaria adwokacka w Lublinie dostarcza dla Twej wygody szeregu rozwiązań prawnych. Tutaj jest KONTAKT do tej kancelarii w Lublinie

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Danuta Fesz-Grubiak kancelarie notarialne wrocław »

  Sporządzanie aktów notarialnych, protestów weksli i czeków a również aktów zaświadczenia dziedziczenia to naczelne działania realizowane stosownie z bieżącym prawem (i z zachowaniem zasad etyki zawodowej) przez Kancelarię Notarialną z Wrocławia. prócz tego Notariusz zajmuje się doręczaniem przeróżnego typu oświadczeń, zapisywaniem protokołów, projektów aktów oraz dokumentów a także przyjmuje na przechowanie dokumenty i pieniądze czy też papiery wartościowe. Całkowity zakres usług dokonywanych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu oraz pełne dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej Notariusza razem ze wskazówkami dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zyman Izabela radca prawny rybnik »

  Potrzebujesz fachowej wskazówki prawnej w Rybniku? Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman wykonuje swoje usługi na terenie Rybnika. Zajmujemy się prawem administracyjnym- rozwiązujemy wszelkie kwestie połączone z założeniem oraz prowadzeniem aktywności gospodarczej. Prowadzimy obsługę prawną transakcji na rynku nieruchomości, a również pomoc w sprawach spadkowych. Udzielamy konsultacji wg indywidualnego planu. Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Po wstępnych konsultacjach, zapoznajemy się z materiałami, tworzymy dokumentację oraz prowadzimy sprawę. Więcej informacji o kancelarii oraz pełna oferta dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokatdoniec.pl: adwokat w Gorlicach i Jaśle »

  Zawód adwokata od bardzo dawna należał do grupy zawodów zaufania publicznego. Oznacza to m. in. konieczność nieujawniania przez adwokata informacji uzyskanych od swoich klientów.
  Do grona adwokatów należy Sebastian Doniec z Jasła, absolwent wydziału prawa i anglistyki na Uniwersytecie Rzeszowskim.
  Ten adwokat z Jasła prowadzi swoją praktykę również w Gorlicach, gdzie posiada kancelarię adwokacką przy ulicy Bieckiej 76.
  Adwokat ten świadczy pomoc prawną, polegającą na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz reprezentowaniu swoich klientów przed sądami powszechnymi i urzędami. Dotyczy to prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego. Pełny opis świadczonych usług znajduje się na firmowej stronie kancelarii. Klientami kancelarii adwokackiej są osoby prywatne, firmy i instytucje publiczne z terenu powiatu Gorlice i Jasło.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.kroladwokat.pl »

  W zakresie prawa karnego oferujemy obronę we wszelkich rodzajach spraw karnych, obronę w zakresie prawa karnego gospodarczego, reprezentację stron w postępowaniach dotyczących odpowiedzialności za błąd w sztuce lekarskiej. W zakresie prawa rodzinnego prowadzimy sprawy rozwodowe, pomagamy prawnie w zakresie separacji, zajmujemy się roszczeniami o alimenty i pokrewnymi usługami prawnymi. Nasza kancelaria znajduje się w Łodzi. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o ofercie Kancelarii.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo gospodarcze kancelaria Warszawa »

  Proponujemy Państwu skorzystanie z usług prawniczych oferowanych przez kancelarię Polz i Polz. Zajmujemy się sprawami związanymi z różnymi obszarami prawa. Na przykład w zakresie prawa gospodarczego i handlowego zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm (w tym także spółek), a także jednostek finansowanych z budżety państwa, przygotowujemy dokumentację, umowy handlowe, prowadzimy postępowanie windykacyjne.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Magdaleny Grzybowskiej »

  Kancelaria prawna Magdaleny Grzybowskiej z siedzibą w Warszawie świadczy usługi prawne w Polsce oraz zagranicą. Specjalizuje się w dziedzinie prawa handlowego, zwłaszcza zamówień publicznych. Obsługuje firmy oraz klientów prywatnych. W ofercie także porady prawne (również przez Internet) oraz doradztwo w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktowych (FIDIC). Celem kancelarii jest optymalne dostosowanie rozwiązań prawnych do oczekiwań Klienta.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód adwokat Warszawa »

  Adwokat Robert Ofiara od 2008 roku zajmuje się sprawami o rozwód oraz kontakty z dzieckiem. Przeprowadził kilkaset postępowań rozwodowych, na terenie całego kraju.
  W sprawach o rozwód (także rozwód z orzeczeniem o winie) kancelaria adwokacka oferuje: przygotowanie pozwu rozwodowego lub odpowiedzi na pozew o rozwód, porady prawne dotyczące rozwodu, kompleksowe prowadzenie sprawy rozwodowej czy też reprezentacje na rozprawach rozwodowych. Adwokat Robert Ofiara współpracuje z Komitetem Ochrony Praw Dziecka w Warszawie. Od lat prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego: ustalenie kontaktów z dzieckiem, zmiana kontaktów z dzieckiem, ograniczenie władzy rodzicielskiej, pozbawienie władzy rodzicielskiej. Sprawy rodzinne - porady prawne. Adwokat Robert Ofiara posiada również doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu konwencji haskiej oraz wykorzystywania seksualnego nieletnich. Osoby, które zastanawiają się nad złożeniem pozwu o rozwód z orzeczeniem o winie, mogą zapoznać się z eksperckim artykułem znajdującym się na stronie internetowej kancelarii adwokackiej Rozwód z winą czy bez? Zgłaszanie spraw rodzinnych, umawianie się na poradę prawną w sprawie o rozwód odbywa się za pośrednictwem sekretariatu kancelarii. Porady prawne rozwód - kontakt.
  Rozwód adwokat Robert Ofiara - Kancelaria Adwokacka, Al. Jerozolimskie 47 lok. 2, Warszawa centrum

  Data dodania: 28 06 2018 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 53