Ubojnia Krzan

Ubojnia Krzan Rodzinna firma Krzan istnieje na rynku od 1990 roku. Jest to profesjonalna ubojnia bydła, która spełnia wszystkie europejskie normy. Ubojnia Krzan cały czas pracuje nad udoskonalaniem swojego zakładu poprzez przebudowy, remonty i modernizacje, a wszystko to z myślą, aby spełniać najostrzejsze wymogi oraz aby zagwarantować klientom bezpieczeństwo i profesjonalne podejście w kwestii świadczonych usług. Wdrożenie Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli wsparło skup bydła i system sprzedażowy, co zoptymalizowało pracę zakładu. Ubojnia Krzan bezustannie podnosi kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu cieszy się pełnym zaufaniem klientów oraz stale kontroluje warunki sanitarne i weterynaryjne. Zainteresowani mogą skontaktować się z ubojnią pod adresem Ubojnia Krzan, Niedźwiedź 170, 34-735 Niedźwiedź, oraz pod telefonem 18 331 71 28.

Szczegóły strony www.ubojniakrzan.pl:

Podlinkuj stronę www.ubojniakrzan.pl:

Ubojnia Krzan

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Matrymonialne-Godiva »

  Szukacie Panstwo partnera zyciowego z zagranicy lub kraju, biuro matrymonialne Godiva oferuje oferty mezczyzn i kobiet szukajacych partnera lub partnerki.
  Jestesmy jednym z liczacych sie biur matrymonialnych w Niemczech, posiadamy wiele ofert.Kobiety korzystaja z uslug gratis.Jesli znajdziecie na naszej stronie odpowiedniego partnery, a on bedzie zainteresowany panstwa profilem,my postaramy sie by osoba ta przyjechala di Polski,do Czestochowy lub miejsca Twojego zamieszkania, jesli oczywiscie wyzazisz zgode.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • P.W. OSKAR Lębork Skup złomu stalowego »

  Przedsiębiorstwo wielobranżowe OSKAR działa na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się skupem i kompleskowym przerobem złomu stalowego oraz metali kolorowych na terenie Pomorza a zwłaszcza w miastach Lębork, Wejherowo, Słuspk, Łeba i Reda.Gwarantujemy wysoki poziom usług. Zapewniamy odbiór towaru własnym specjalistycznym transportem. Oferujemy atrakcyjne ceny zakupu oraz szybką płatność.Oferujemykonkurencyjne cenyodbiór złomu stalowegoodbiór złomu żeliwnegoodbiór metali kolorowychszeroki asortyment skupuskup puszek aluminiowychsprzedaż złomu użytkowego

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »  Elektryk Warszawa , Usługi Elektryczne Warszawa, Instalacje elektryczne Warszawa, Awarie Elektryczne, Instalacje telewizyjne , instalacje teletechniczne , instalacje przemysłowe, Pomiary elektryczne , projekty elektryczne ; Warszawa Ursus, Warszawa Włochy, Warszawa Bemowo, Warszawa Wola, Warszawa Żoliborz , Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów, Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Wilanów , Warszawa Praga, Warszawa Ursynów, Pruszków, Piastów,Piaseczno

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport ciężarowy z Wrocławia »

  Jeśli szukasz partnera który, bezpieczne dowiezie twój towar w w dowolne miejsce, zweryfikuj stronę http://fracht.pl.

  Stawiamy na jakość - działamy w oparciu o najwyższe kanony i przez cały czas usprawniamy jakość obsługi firmowych kontrahentów. Dla nas jakość jest związana głównie z terminowością, skutecznością, profesjonalizmem. Możemy korzystać z najnowocześniejszego stworzonego tylko dla logistyki modelu informatycznego, który pozwala nam panować nad każdym procesem w firmie.

  Pracujemy w kliku sektorach transportu: planowanie tras przewozu, ubezpieczenia cargo, transport ponadgabarytowy, usługi celne, magazynowanie, konfekcjonowanie, opakowywanie i przepakowywanie.

  Aby każdy towar był bezpieczny powinno się spełnić wiele kryteriów, m.in: skrupulatne zaplanowanie trasy tranzytu, swoistość towaru, właściwe przygotowana obsługa. Nasza oferta to na przykład transport ponadgabarytowy takich ładunków jak: konstrukcje stalowe, przęsła mostowe, części wiatraków, turbiny Zapewniamy: obsługę magazynową na lotniskach: Warszawa, Wrocław, ubezpieczenie ładunku w czasie transportu, monitoring przesyłek na każdym etapie dostawy, to nie wszystkie usługi lotniczego transportu firmy Fracht, by zdobyć więcej wiadomości wejdź na stronę http://www.fracht.pl.

  Fracht to odrębne podejście do każdego Klienta, łatwość dostosowywania się i skuteczność więcej znajdziesz na fracht.pl - poznaj nas z najlepszej strony.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL SERVICE SP. Z O.O. SZCZECIN »

  Ośrodek Kształcenia Dental Service kształci techników medycznych już od prawie 20 lat. Jesteśmy Pierwszym Niepublicznym Studium Medycznym w Szczecinie i możemy pochwalić się całą rzeszą przyzwoicie wykształconych i zadowolonych ze swojej wiedzy wychowanków. W murach naszej placówki istnieje możliwość zdobycia tytułu technika farmaceuty lub technika stomatologicznego. Uczymy też asystentów i higienistów stomatologicznych. Dzięki dobrze rozbudowanej bazie szkoleniowej i dostępowi do 6 nowoczesnych unitów, gwarantujemy uczniom zdobywanie wiedzy i pierwszorzędne przygotowanie praktyczne. Wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • BALAS TOMASZ katowice notariusze »

  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa prowadzi swoje funkcjonowanie od 2009 roku, dzięki czemu może otoczyć opieką każdego kto potrzebuje porady lub usługi notarialnej. W ofercie przeprowadzanych czynności znajduje się: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów rozmaitego typu, pieniędzy oraz papierów wartościowych i wiele innych. Swoją aktywność prowadzi zgodnie z Prawem o Notariacie. Umożliwia dyskrecję i zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • WRO-SYSTEM »

  Sieci kablowe, instalacje siłowe, systemy alarmowe, systemy CCTV, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, sieci komputerowe, czy urządzenia oświetleniowe LED - to tylko niektóre instalacje elektryczne, których projektowaniem, montażem, rozruchem i eksploatacją zajmuje się firma WRO-SYSTEM z siedzibą w Kolbudach koło Gdańska. Swoim klientom WRO-SYSTEM gwarantuje również fachowe wsparcie doradcze. Ponadto pomorska firma trudni się również wynajmem sprzętu budowlanego, podnośników, samochodów, przyczep oraz elektronarzędzi. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy też osobistego. Więcej wiadomości na stronie.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokat szczecin »

  Zamartwiasz się pozwem z Sądu? Nie powinieneś dłużej czekać tylko skontaktuj się z kancelarią adwokacką Marioli Świderskiej osobiście, jak również drogą elektroniczną. Kancelaria udziela pomocy prawnej w każdej sprawie, w 24 godziny wysyła e-mail zwrotny z odpowiedzią na zadane pytanie. Na stronie www. mariolaswiderska. pl uzyskasz poradę prawną, opinię prawną, wzór pisma procesowego czy umowy np. najmu.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hol-Man »

  Niesienie pomocy drogowej, to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Firma Hol-Man działa na rynku już od 1990 roku. Mamy za sobą wiele zleceń. Wszystkim naszym klientom oferujemy dogodne warunki. Wiemy jak stresujące i obciążające mogą być awarie samochodów oraz wypadki. U nas wystarczy jeden telefon. O nic nie musisz się martwić. Podajesz nam swoją lokalizację, a my wysyłamy do Ciebie pracowników z autolawetą. Są oni doświadczeni i dobrze znają się na wykonywanej pracy. Jeśli chcesz nas bliżej poznać, to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • WNUK DAWID egzekucje komornicze Śląsk »

  Komornik Sądowy Dawid Wnuk pomaga między innymi w odzyskaniu długów. Na prośbę wierzyciela z którejkolwiek części kraju prowadzi poszukiwania majątku dłużnika. Umożliwia mu to odpowiednia ustawa. Zajmuje się także sporządzaniem orzeczeń sądowych w sprawach wymagających zabezpieczenia roszczeń jeszcze zanim ruszy postępowanie. Na stronie naszej Kancelarii znajdą Państwo informacje o aktualnych licytacjach komorniczych nieruchomości przeprowadzanych na terenie Bytomia. Współpracujemy z Klientami z przeróżnych branż, zajmując się windykacją należności. Kancelaria Dawid Wnuk funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu oraz jest otwarta od poniedziałku do piątku. Strona internetowa dostarczy bardziej szczegółowych wiadomości.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 5