Ubojnia Krzan

Ubojnia Krzan Rodzinna firma Krzan istnieje na rynku od 1990 roku. Jest to profesjonalna ubojnia bydła, która spełnia wszystkie europejskie normy. Ubojnia Krzan cały czas pracuje nad udoskonalaniem swojego zakładu poprzez przebudowy, remonty i modernizacje, a wszystko to z myślą, aby spełniać najostrzejsze wymogi oraz aby zagwarantować klientom bezpieczeństwo i profesjonalne podejście w kwestii świadczonych usług. Wdrożenie Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli wsparło skup bydła i system sprzedażowy, co zoptymalizowało pracę zakładu. Ubojnia Krzan bezustannie podnosi kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu cieszy się pełnym zaufaniem klientów oraz stale kontroluje warunki sanitarne i weterynaryjne. Zainteresowani mogą skontaktować się z ubojnią pod adresem Ubojnia Krzan, Niedźwiedź 170, 34-735 Niedźwiedź, oraz pod telefonem 18 331 71 28.

Szczegóły strony www.ubojniakrzan.pl:

Podlinkuj stronę www.ubojniakrzan.pl:

Ubojnia Krzan

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • obsługa apartamentów Zakopane »

  Świadczymy kompleksową obsługę nieruchomości . Zakres naszych usług obejmuje m. in.: własna strona internetowa, marketing internetowy, zarządzanie rezerwacją obiektu, obsługą turystów, pracami porządkowymi (sprzątanie, pranie...), ochrona osób i mienia (CCTV, alarm) oraz inne czynności wg wymagań naszych kontrahentów.
  Świadczymy kompleksową obsługę apartamentów, domów, mieszkań... Pozostawiamy Państwu do wyboru jedną, lub kilka oferowanych przez nas usług.
  Bezpłatnie udzielimy pomocy / porad odnośnie dostosowania nieruchomości pod wynajem, a osobom przyjezdnym polecimy zaufane i sprawdzone firmy, sklepy...
  Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szlifowanie marmuru Warszawa »

  Sugerujemy Państwu nasze usługi w obszarze odnowy podłóg wykonanych z marmuru, trawertynu bądź onyxu.

  Jeśli korzystasz z wyszukiwarki możesz nas znaleźć wpisując hasła: pranie dywanów Wrocław lub krystalizacja marmuru.

  Firma Lakszmi działa dla Państwa od 10 lat. W tym okresie nastąpił duży postęp - z małej regionalnej działalności powstała ogólnopolska firma.

  Usługi realizujemy na obszarze całego kraju. Podstawą wyceny jest gratisowa analiza jakości kamienia. Sprawdzamy uszkodzenia wykonawcze i wynikające z powodu bieżącego korzystania marmuru.

  W pierwszej kolejności ochraniamy powierzchnie które nie będą polerowane w następnej kolejności przystępujemy do przeprowadzenia właściwej pracy. W końcowym etapie podłoga podlega krystalizacji a w następnej kolejności impregnacji.

  Do wyceny usługi żądamy następujących danych: ile lat ma posadzka, czy jest głęboko zniszczona, jaki jest jej kolor, ile metrów kwadratowych jest do odnowienia oraz miejscowość w jakim ma być zrealizowana usługa.

  Posadzka pozostaje ładnie odświeżona oraz zakonserwowana!

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ROMAN GRUSKOŚ Notariusz kraków »

  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z aktywnością Kancelarii Notarialnej prowadzonej przez Romanę Gruskoś, doświadczonego, znakomicie przygotowanego, realizującego swoje obowiązki solidnie i rzetelnie Notariusza. Prezentowana Kancelaria znajduje się w Krakowie. W ramach aktywności, nasza Kancelaria dokonuje każdych czynności, przewidzianych we właściwych ustawach. Z naszą pomocą prosto przebrniecie Państwo przez stwierdzenie nabycia spadku. Pomożemy zrozumieć różnicę pomiędzy umową o dożywocie a umową darowizny, umową sprzedaż a umową zamiany, testamentem do całości spadku a testamentem z zapisem windykacyjnym. Zapewniamy usługi rzetelne jak i zabezpieczające interesy każdych stron danej czynności. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROZAMET siatka nierdzewna »

  Przedstawiamy Państwu ofertę producenta technicznych siatek metalowych- firmy Rozamet - Producenta Siatek Tkanych Technicznych z szeroką siecią sprzedaży obejmującą całą Polskę. Siatki na potrzeby naszych Zleceniodawców produkujemy w Soli k/Biłgoraja. Nasze produkty wykonywane są z najlepszej jakości komponentów dostarczanych przez renomowanych dostawców z ogólnopolską reputacją. Staramy się, aby produkcja siatki w naszych zakładach przebiegała możliwie najszybciej oraz w sposób jak w najwyższym stopniu ekologiczny, aby chronić nasze środowisko naturalne. Dbamy jednak przede wszystkim o satysfakcję naszych Zleceniodawców - oferujemy siatki cięto- ciągnione, tkane i ślimakowe. Dzięki ogromnej różnorodności naszej oferty, każdy znajdzie siatkę odpowiadającą jego potrzebom. Po bliższe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowski Adwokat Małgorzata Tokarz »

  Krakowski adwokat Małgorzata Tokarz świadczy całościową i biegłą obsługę klientów korporacyjnych i klientów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie podparte znakomitym przygotowaniem rzeczowym umożliwia wsparcie klienta na każdym etapie postępowania plus na zupełną koncentrację na zleconych zadaniach. Kancelaria adwokacka podejmuje się casusów tj. rozwody Kraków, sprawy cywilne; sporządzanie rozlicznego gatunku umów i opinii, zastępstwo procesowe, czy porady prawne.
  Reprezentacja przed Sądami wszelkich instancji, oraz innymi organami administracji publicznej. Możliwość trwałej obsługi prawnej jak również pełnomocnictw w sprawach indywidualnych. Zapewniamy naszym Klientom dyskrecję jak również elastyczność w zakresie czasu świadczonych usług.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cyklinowanie podłóg – poleca Nowaks Poznań »

  Firma Nowaks – najlepsza oferta dla Poznania i okolic! Skorzystaj już dziś z profesjonalnego szlifowania oraz cyklinowania, a także montażu i układania – parkietów, paneli i również desek! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Nowaks – dowiedz się więcej odwiedzając stronę internetową.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • OLSZTYŃSKIE CENTRUM TACHOGRAFÓW SC. OLSZTYN »

  Posiadająca swoja siedzibę w Olsztynie firma OCT specjalizuje się w czarterowaniu jachtu Hornet 29. Jesteśmy firmą rodzinną i satysfakcja każdego klienta jest dla nas najważniejsze. Nasz jacht posiada: lodówkę, zbiornik wody pitnej, ogrzewanie, prysznic, stolik kokpitowy, poczwórne rolki zwrotne, stopery, ster strumieniowy, WC, instalację wody zabutowanej, ładowarkę do akumulatorów, w strefie rufowej dwie koje dwuosobowe zamykane. Zapewniamy terminową adaptację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółowych wiadomości.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Kielce »

  SuperSpecjalista to firma zaprzątająca się kompleksową opieką nad zachowaniem czystości w kancelariach, hotelach, czy również po zrealizowanych robotach budowlanych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce funkcjonujemy na terenie całego kraju, mamy fachowy oraz zgrany zespół, który obsługuje profesjonalny sprzęt. Najważniejsze jest dla nas dobro klientów, dlatego oferujemy niesłychanie elastyczny czas pracy dostosowując się do klienta. Pracujemy dla wielu popularnych firm, o czym wolno się przekonać wchodząc na naszej witrynie w zakładkę referencje. Ciepło zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne PiT Detektywi »

  Wybór biura detektywistycznego, które spełni nasze wymagania i pomoże w szybkim rozwiązaniu problemu osobistego czy związanego z prowadzoną działalnością, może nie być łatwy. W trudnej sytuacji warto zaufać detektywom z doświadczeniem, którzy posiadają także stosowną licencją, która stanowi gwarancję niezbędnych umiejętności i wiedzy.
  Agencja detektywistyczna PiT Detektywi to pewność dyskrecji i sprawnego działania, a posiadane kwalifikacje zapewnią wysoką jakość świadczonych usług.
  Oferowane usługi detektywistyczne to m. in. wywiad gospodarczy, badania na ojcostwo, poszukiwanie osób ukrywających się lub zaginionych, windykacja należności i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu z detektywem w Poznaniu.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin Łódź »

  Aby wywabić plamy z dywanów, aby nadać owym dywanom nowy, dawny blask, potrzeba jest użycia określonych środków, aczkolwiek na pewno potrzebna jest w tym miejscu określona wiedza, dzięki której dany dywan będzie wyczyszczony, ale nie będzie jednocześnie zniszczony. Taka wiedza bez wątpienia jest w posiadaniu pracowników łódzkiej firmy sprzątającej Damart. Mówimy z jednej strony o firmie sprzątającej, aczkolwiek z drugiej strony należy także wskazać na to, że pracownicy owej firmy zajmują się także praniem dywanów. Dodajmy, że mówimy w tym miejscu o jak najbardziej skutecznym praniu dywanów. Pełne zadowolenie klienta i jednocześnie też dbałość o środowisko są w tym miejscu elementami, które przeważają.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 7