Vervo.pl – profesjonalne sprężarki powietrza

Vervo.pl – profesjonalne sprężarki powietrza Firma Vervo produkuje i sprzedaje zaawansowane technologicznie urządzenia służące wykorzystaniu powietrza w przemyśle. Wszystkie oferowane modele urządzeń wykorzystują nowoczesne, lecz sprawdzone rozwiązania, co pozwala połączyć wysoką wydajność z bezawaryjną pracą przez wiele lat. W ofercie firmy Vervo można znaleźć sprężarki powietrza o zróżnicowanej mocy i parametrach pracy. Umożliwia to znalezienie optymalnego rozwiązania, bez względu zastosowanie urządzenia. Dostępne są także osuszacze ziębnicze i absorpcyjne. Posiadają one automatyczny system sterowania pracą urządzenia, który umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości energii elektrycznej w porównaniu ze starszymi modelami.

Szczegóły strony vervo.pl:

Podlinkuj stronę vervo.pl:

Vervo.pl – profesjonalne sprężarki powietrza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STALKON Hale stalowe mazowieckie »

  Firma ZPHU STALKON z siedzibą w Legionowie wykonuje swoją działalność już od 1993 roku. W zakresie przeprowadzanych usług firma ta specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, różnorodnego typu a dodatkowo projektuje oraz montuje hale przemysłowe, produkcyjne a także handlowe. W Ofercie tej firmy mieszczą się także mniejsze konstrukcje typu drzwi stalowe do klatek schodowych, bramy magazynowe, zadaszenia, pomsty produkcyjne a także ogrodzenia i profile ogrodzeniowe wykorzystywane na posesjach firmowych a także prywatnych. Należy podkreślić, że firma ta dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym a każde powierzonej jej realizacje wykonuje z należytą starannością przy ciągłej współpracy ze zleceniodawcą. Więcej na stronie:

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Larkis Sp. z o.o. profile gumowe »

  Wysoko wyspecjalizowana jednostka LARKIS Sp. z o.o. jest szanowanym wytwórcą technicznych artykułów z silikonu i gumy i lateksu. Jednostka na bieżąco zgłębia wiedzę i w całości orientuje się w dziedzinach technologii silikonu HTV i LSR oraz pozostałych innowacyjnych artykułów elastomerowych. W ofercie firmy LARKIS znajdują się m.in. wytłaczane profile gumowe używane w budownictwie lub motoryzacji, silikony płynne bądź uszczelki i amortyzatory czy też arkusze elastyczne działające jako wykładziny amortyzujące. Więcej informacji o obrębie usług wykonywanych za pośrednictwem LARKIS osiągalnych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • HYDROBOG ANNA BOGACKA siłowniki hydrauliczne »

  W Kobylance mieści się Zakład Hydrauliki Siłowej. Zaistnieliśmy w 1999 roku. Od początku naszej aktywności realizujemy usługi w zakresie produkcji i napraw modułów hydrauliki siłowej. Zajmujemy się reperacją części i podzespołów maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych i innych. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego angażujemy jedynie doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje umiejętności i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas produktów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • IFM ELECTRONIC SP. Z O.O. as-i »

  W naszej ofercie znalazło się wiele rozwiązań, jakie z powodzeniem zdołają znaleźć zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Z tej przyczyny też proponujemy takie produkty jak czujniki do mediów płynnych i gazowych, do rozpoznawania obiektów oraz systemów diagnostycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak doradzać i pomagać w wyborze odpowiedniego dla naszych Klientów towaru. Posiadamy standardowe systemy, ale na wyjątkowe żądanie, realne jest skomponowanie sprofilowanego urządzenia. Ifm electronic sp. z o. o. to pełne przekonanie i gwarancja najwyższej jakości artykułów i usług. Zestaw głównych wiadomości o naszej aktywności i pełna oferta, zamieszczone są na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • A-Z S.C śruby śląsk »

  Hurtownia A-Z to firma, która zajmuje się sprzedażą produktów złącznych. Nasza siedziba mieści się na terenie Tych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie - wykorzystujemy je sukcesywnie w aktualnej pracy. Za cel stawiamy sobie ukontentowanie nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak: śruby, nity, kotwy oraz wiele innych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która jest do Państwa dyspozycji. W razie wątpliwości czekamy na kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa, jaki i odbiorców indywidualnych. Stałym kontrahentom gwarantujemy atrakcyjne ceny i upusty. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kaz Sp. z o.o. stacje odmetanowania »

  Firma KAZ Sp. w o. o. zajmuje się produkowaniem wszechstronnych rozwiązań elektrotechnicznym oraz automatycznych dla osobnych dziedzin przemysłu. Oferta przedsiębiorstwa dotyczy m. in. produkcji przełącznic światłowodowych czy też elektropneumatycznych rozdzielaczy iskrobezpiecznych bądź czujników ruchu. Zestaw firmy KAZ z Mikołowa to też artykuły firm RINGLER (małej, średniej czy dużej mocy odkurzacze przemysłowe), STRAUTMANN (jedno bądź wielokomorowe belownice do prasowania opakowań i śmieci) oraz ZAM SERWIS (przeciwwybuchowy sprzęt dla górnictwa). Zachęcamy do odwiedzenia strony www zawierającej kompletną propozycję firmy.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Majot producent blistrów »

  serdecznie zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy Majot z Konstancin Jeziorny. Działamy na rynku od wielu lat, swoim Konsumentom najwyższej jakości opakowania rodzaju blister. Ponadto specjalizujemy się także w wszechstronnej usłudze pakowania: od pomysłu, przez produkcję, aż po proces pakowania. Nasi pracownicy mają głowę pełną pomysłów, dzięki czemu zapewniamy Państwu zapakowania, które mają na celu podwyższenie atrakcyjności Państwa artykułu, a tym samym zwiększenie jego dystrybucji. Nasze zapakowania są przy tym wygodne w użyciu. zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Italtecnica - najlepsze komory śrutownicze »

  ITALTECNICA to znany i ceniony producent wyposażenia lakierni. Specjalizuje się w wytwarzaniu komór śrutowniczych najwyższej jakości, ale Zajmuje się produkowaniem i montażem kabin lakierniczych oraz sprzętu niezbędnego do funkcjonowania lakierni. Lata doświadczenia w branży oraz produkty wyłącznie najwyższej jakości, to czynniki, które wyróżniają firmę na polskim rynku oraz powodują, że Italtecnica z roku na rok zdobywa coraz więcej klientów.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stal duplex i super duplex VIRGAMET »

  Pośród szeregu gatunków stali nierdzewnych i stali kwasoodpornych istnieje wiele podziałów.
  Jednymi z niewielu specjalistycznych i dedykowanych materiałów są kwasoodporne dwufazowe stale duplex.

  Dzięki strukturze ferrytyczno-austenitycznej dane materiały wykazują odpowiednio wysokie własności mechaniczne, które idą w parze z odpornością na korozję.

  Stale duplex w swoim składzie chemicznym posiadają dodatek Molibdenu - Mo, oraz dodatek Azotu - N.

  Ich zastosowanie ukierunkowane jest m. in. w przemysł stoczniowy, petrochemiczny i naftowy. Doskonale radzą sobie z środowiskiem morskim.

  Podstawowe stale duplex i super duplex:

  - 1. 4462, X2CrNiMoN22-5-3, S31803
  - 1.4460, X3CrNiMoN27-5-2, AISI 329
  - 1.4410, X2CrNiMoN25-7-4, S32750, 1.4501, X2CrNiMoCuWN25-7-4, S32760
  - 1. 4655, X2CrNiCuN23-4
  - 1. 4362, X2CrNiN23-4, S32304

  W powyższych gatunkach dostarczamy blachy zimnowalcowane i gorącowalcowane, pręty łuszczone, odkuwki i pręty kute, Rury gorącowacowalcowane i zimnociągnione, oraz druty.

  Data dodania: 17 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gruzbob Warszawa »

  Szukasz firmy, która oferuje wywóz gruzu Warszawa a tym samym zagwarantuje nam jednocześnie użyczenie kontenera, jaki wykorzystamy na odpady budowlane? Firma GruzBob jest do naszej dyspozycji, mało tego jest w stanie nie tylko zaoferować nam kompleksowe wsparcie, ale jednocześnie sprawić, iż wywóz gruzu Warszawa będzie czymś co już nigdy nie stanie się problemem.
  Posiadając bazę blisko centrum miasta - poza samym miastem obsługujemy również okoliczne miejscowości. Oferujemy kontenery na gruz w Pruszkowie, gdzie do standardowych cen doliczamy 50 zł za dojazd. Z dalszych lokalizacji oferujemy wywóz gruzu w Mińsku Mazowieckim, ale tutaj ze względu na odległość doliczamy 100 zł za dojazd.

  Korzystne i atrakcyjne warunki współpracy oraz co najważniejsze rzeczywiście wywiezienie samego gruzu zgodnie z konkretnym założeniem, to nie jedyne walory i argumenty przemawiające za tym by skorzystać z firmy GruzBob, z jakiej ofertą warto się zapoznać.

  Posiadamy różne rozmiary kontenerów na odpady od 2 do 15 metrów sześciennych. Jedne nadają się na odpady zmieszane inne są tylko odpowiednie do wywozu śmieci bez gruzu.
  Nasze kontenery dostarczamy nawet do Nowego Dworu Mazowieckiego.

  Data dodania: 06 10 2019 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 13