PC PLUS ANDRZEJ HILCZER monitoring wizyjny kraków

PC PLUS ANDRZEJ HILCZER monitoring wizyjny kraków Firma PC Plus wszystkim swoim klientom oferuje kompleksowe, profesjonalne usługi w zakresie opieki informatycznej. Swoja działalność rozpoczęła w 1995 roku przez te wszystkie lata zyskała wiele pozytywnych referencji, a także rozległe grono zadowolonych z oferowanych usług klientów. Należy również do programu Rzetelna Firma, który zrzesza firmy udostępniające wszelkich informacji na temat swojej działalności, co w niewątpliwy sposób świadczy o jej solidności. Specjalizacją firmy są usługi typu pogotowie antywirusowe, informatyczne i komputerowe. Oferta firmy skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, ale także do klientów indywidualnych. Więcej informacji na stronie:

Szczegóły strony pcplus.krakow.pl:

Podlinkuj stronę pcplus.krakow.pl:

PC PLUS ANDRZEJ HILCZER monitoring wizyjny kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • R.E.J. Buisness group »

  R.E.J. - Business Group składa się z wielu wyspecjalizowanych oddziałów (R.E.J. Consulting, R.E.J. International Cooperation, R.E.J. IT, R.E.J. Law, R.E.J. Agriculture, R.E.J. Construction), Dzięki specjalizacji możemy zaoferować szeroki zakres usług. Kompleksowa obsługa podmiotów od ich rejestracji, obsługi IT (Serwis komputerowy, oraz zakup i modernizacja sprzętu) poprzez obsługę prawną-procesową (udzielanie porad prawnych, pisanie pism procesowych, reprezentacja w sądzie), zajmuje się rejestracją znaków towarowych, załatwianiem wszelkich zezwoleń i pozwoleń, oraz wszelkich formalności urzędowych. Bardzo dużą częścią naszych usług, jest windykacja należności.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  Lubelska agencja interaktywna Laboratorium Internetowe Sp. z o.o. zaprasza do korzystania ze swoich usług. Na życzenie tworzymy aplikacje internetowe, sklepy internetowe, systemy wspierające zarządzanie, wszelkiego rodzaju oprogramowanie. Dodatkowo oferujemy wieloaspektową obsługę powdrożeniową, w tym między innymi optymalizację, szkolenia, rozbudowę wykonanego projektu. Robimy również poprawki błędów i modyfikacje w istniejących już projektach, dokańczamy portale po innych firmach informatycznych. Możliwa dłuższa współpraca. Ofertę kierujemy do klientów z kraju i z zagranicy.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malix - opieka informatyczna, sklepy www »

  Firma Malix zajmuje się szeroko pojętą informatyką dla firm. Administracja sieci oraz serwerów Windows oraz Linux, konfiguracja stacji roboczych Windows, Linix, Mac OSX. Tworzymy i wdrażamy sklepy internetowe oraz strony www. Szkolimy pracowników firm z obsługi komputerów oraz tworzymy aplikacje bazodanowe

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Poznań i Swarzędz »

  oferujemy usługi związaną z naprawą komputerów świadczymy usługi fachowo i profesjonalnie. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Oferujemy usługi informatyczne na najwyższym poziomie. W wypadku awarii reagujemy natychmiast. Nasz serwis komputerowy charakteryzuje się szybkim terminem naprawy powierzonego nam sprzętu i rzetelnością. Pogotowie komputerowe i serwis komputerowy działa już na rynku od kilku lat. jesteśmy zawsze o każdej porze dla Państwa dyspozycji.-diagnozowaniu usterek sprzętowych-czyszczenie sprzętu komputerowego w środku-instalacja w laptopach/netbookach/notebookach dysków twardych HDD, dvd, pamięci RAM, procesorów -rozdzielanie Internetu na kilka komputerów w małej sieci -usuwanie wirusów instalowanie oprogramowania -Serwis komputerowy Poznań i Swarzędz, naprawa komputerów konfiguracja routerów, instalacja części, zmiana podzespołów, konserwacja komputerówsprzętu czyszczenie sprzętu komputerowego w środku-instalacja urządzeń peryferyjnych jak drukarka, skaner, kino domowe, zestawy głośnikowe itd.-instalacja w laptopach/netbookach/notebookach dysków twardych HDD, dvd, pamięci RAM, procesorówserwis komputerowy w kwestii oprogramowanie:-instalacja systemu operacyjnego Windows, Linux,-kopiowanie danych, zabezpieczanie odzyskiwane-formatowanie partycjonowanie-nadawanie formatu plików np. FAT, FAT32, NTFS itd. Aby -instalacja Internetu np. Neostrada, Netia, sieci kablowe

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Partner24 - usługi informatyczne w zakresie obsługi informatycznej firm i instytucji. Jest twórcą oprogramowania do zarządzania produkcją, projektami i zasobami, wizualizacji danych, rejestracji i autoryzacji połączeń internetowych. Firma zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań związanych z automatyką przemysłową i systemami sterowania.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe, Strony WWW, Outsourcing IT »

  Jako firma Power-Service świadczymy usługi IT. Oferujemy pogotowie informatyczne, które działa 7 dni w tygodniu oraz outsourcing informatyczny na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy duży wachlarz działania. Wykonujemy pojedyncze usługi takie jak instalacja sytemu operacyjnego, naprawa komputera, serwera bądź urządzenia sieciowego, usuwanie wirusów, projektowanie i wdrażanie sieci informatycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stałą obsługę informatyczną dopasowaną według Państwa potrzeb. Na zlecenie wykonujemy także, strony www, sklepy www, portale www, aplikacje www oraz wizytówki www. To wszystko i niskich cenach. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ASDER Profesjonalne Usługi Informatyczne dla firm »

  ASDER - Profesjonalne Usługi Informatyczne dla Firm z Bydgoszcz i okolic. Twój Informatyk i Partner, na którym możesz polegać.

  Dzięki współpracy z Nami mogą Państwo liczyć na następujące korzyści:

  Stabilność – sprzedajemy markowe produkty DELL i HP, posiadające 3 letnią gwarancję producenta z serwisem na miejscu u klienta już następnego dnia roboczego ( w przypadku umów – także tego samego dnia ).

  Pewność – dzięki diagnostyce, automatycznemu monitoringowi urządzeń i sprawnemu serwisowi, dokładamy starań by Państwa praca została zawsze wykonana na czas.

  Dokumentacja – stworzenie przejrzystej i kompletnej dokumentacji wszystkich urządzeń i programów oraz łatwy dostęp przez Internet w panelu klienta.

  Ograniczenie ryzyka przestojów w pracy i utraty danych - dzięki najnowszej technologii wirtualizacji możliwe jest odtworzenie całego centralnego komputera i kluczowych danych na innym urządzeniu w ciągu 1-2 dni roboczych.

  Szybki czas reakcji – już od 1 do 2 godzin od zgłoszenia Informatyk podejmie niezbędne działania do rozwiązania najpilniejszych problemów.

  Dostępność – w ramach umów 24 godziny na dobę przez cały rok.

  Naszym klientom zapewniamy komfort i bezpieczeństwo korzystania z infrastruktury informatycznej, tak by mogli w pełni skupić się na swojej działalności.
  ASDER to Twój Informatyk z Bydgoszczy.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • BUSINESS-NET W.ŻÓŁTOWSKI I WSPÓLNICY S.J. »

  Firmę Business-NET tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów ERP/CRM, które w ogromnym stopniu usprawniają pracę przedsiębiorstwa. Z systemów ERP z powodzeniem wydajniej może działać każde, niezależnieod wielkości i branży. Słyniemy z indywidualnych rozwiązań dla firm, ekspresowego implementowania systemów oraz kompleksowej opieki powdrożeniowej. Gwarantujemy konkurencyjne stawki oraz najważniejszej jakości oprogramowania producentów tj. Comarch, Sage, czy Uni Factor S. A. Rozwiązania te doskonale sprawdzają się w np. obsłudze księgowości finansowej, sprawozdaniach finansowych czy rozliczeniach gotówkowych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZAMAT - obsługa informatyczna firm »

  Sprawność działania firm zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest sprawny system teleinformatyczny. Sprawność rozumiana jako konwergencja systemów i urządzeń teleinformatycznych użytkowanych w przedsiębiorstwie. Inteligentna firma – to efekt docelowy poprawnego prowadzenia polityki IT. Firma ZAMAT powstałą z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi informatyczne przedsiębiorcom oraz instytucją chcącym zbliżyć się do powyższego modelu. Oferujemy usługi polegające na zarządzaniu systemami teleinformatycznymi składającymi się z komputerów, urządzeń peryferyjnych, sprzętu sieciowego oraz serwerów. Dążymy do uniformizacji technologii używanych w firmie, tak aby zapewnić jak najwyższy współczynnik kompatybilności. Nasi specjaliści działają na różnych platformach serwerowych przy różnych systemach operacyjnych. Zarządzamy najbardziej zaawansowanymi konfiguracjami sprzętów sieciowych czołowych marek na rynku. Dopełnieniem całości jest tworzone przez nas „pod wymiar” oprogramowanie typu WEB, które implikuje funkcjonalności pomniejszych produktów. Tworzymy zarówno systemy CRM, ERP, CMS jak i mniejsze aplikacje modularne – takie jak chociażby strony internetowe. Projektowane programy posiadają unikalny design i intuicyjny interfejs oraz spełniają nowoczesne standardy konsorcjum W3C. Pomagamy przejść na nowy etap informatyki - www.zamat.pl

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • ManageIT usługi programistyczne »

  Strona internetowa firmy świadczącej usługi programistyczne, doświadczonej w wytwarzaniu oprogramowania dedykowanego oraz implementacji aplikacji na zamówienie. Liczne udane wdrożenia dotyczące aplikacji dedykowanych, sklepów internetowych, stron www oraz witryn www świadczą o doświadczeniu zespołu ManageIT. Zakres świadczonych usług dotyczy również outsourcingu programistów oraz pozycjonowania stron www co w parze z implementacją programów na zamówienie stawia zespół ManageIT na silnej pozycji rynkowej

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 84