Public relations Podkategoria: Public relations

 • Agencja PR »

  Agencja PR

  Jeśli spytano by nas, co agencja PR potrafi zrobić dla jakiejś firmy, musielibyśmy odpowiadać godzinami. ARH Partners od wielu lat obsługuje klientów z sektora B2B i nie wystąpiła sytuacja, w której przedmiot naszych działań był identyczny dla 2 klientów. Warto jednak przedstawić kilka podstawowych ...  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontent »

  Kontent

  Swoją propozycję firma Pably kieruje do adresatów indywidualnych, firm i instytucji. Zespół ją tworzący dysponuje wieloletnim doświadczeniem zdobytym w czasie pracy w mediach. Pably radzi zainteresowanym pozyskiwaniem i realizacją projektów unijnych, w tym medialnych i edukacyjnych. Organizuje warsz ...  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Public Relations - Pracownia Kresek »

  Public Relations - Pracownia Kresek

  PRACOWNIA KRESEK powstała z potrzeby przyjaciół prowadzących własne firmy, szukających sposobów na ich rozwój i zamiłowania do prostych niskobudżetowych rozwiązań w zakresie marketingu, public relations i reklamy. Z potrzeby ciągłego rozwoju osobistego i kompetencji menadżerskich. Z pasji do psychol ...  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • NLP »

  NLP

  Prywatna strona eksperta ds. public relations Dariusza Tworzydło. Na stronie znajdują się podstawowe informacje dotyczące branży PR, galeria zdjęć, informacje o autorze strony i wiele więcej. Pan Dariusz oprócz tego, że jest prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations to jeszcze dziel ...  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z branży PR »

  Wiadomości z branży PR

  By dostarczyć informacji związanych z tematyką Public Relations powstał portal Newsline.pl. Stanowi kompleksową bazę danych, dostarczająca zarówno informacje, porady ekspertów, działających w branży PR, jak i dane na temat sprawdzonych agencji PR. Dzięki witrynie można na bieżąco śledzić zmiany, tre ...  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paulina Szymczak PR i Social Media Marketing »

  Paulina Szymczak PR i Social Media Marketing

  Paulina Szymczak - PR i Media Relations. Moja praca jest moją pasją. Budując wizerunek firmy korzystam z możliwości jakie dają mi PR i Marketing społecznościowy. Wszyscy wiedzą jak ważną sprawą w dzisiejszych czasach jest istnienie w œsieci, w największym stopniu branding w mediach społecznościowych ...  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Public relations

Public relations - nowa strona:

Adres:
Odwiedziny yahoo 102 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 269