Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder

Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

link textAdwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

Szczegóły strony www.kancelaria-swiader.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-swiader.pl:

Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 153

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Abonament na obsługę prawną - Adwokat - Meditor kancelaria prawna Wrocław. Wykorzystanie nowoczesnych systemów komunikacji. Usługi prawne dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Dobry prawnik i adwokat Wrocław, Dolnyśląsk. Odszkodowania, zakładanie spółek i inne sprawy - prawnik, radca prawny i kancelaria prawna Wrocław. Oferujemy pełną windykację wierzytelności.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dla Klientów indywidualnych »

  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy, woj. kujawsko pomorskie, ul. Jagiellońska - Andrzej Antczak. Pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych i dla Klientów indywidualnych (Klienci Indywidualni i Podmioty Gospodarcze). Wysoka skuteczność - Wnikliwa i rzetelna analiza na najwyższym poziomie. Rzetelna pomoc dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw. Porady prawne, alimenty, prawo rodzinne, rozwód i rozwody, warunkowe zwolnienie oraz odroczenie kary. Kancelaria adwokacka w Centrum Bydgoszczy - zapraszamy na spotkanie po uprzednim umówieniu telefonicznym. Reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie pozwów, sporządzanie opinii prawnych i umów - obsługa prawna i opinie prawne. Kancelarie adwokackie Bydgoszcz - kancelaria adwokacka zaprasza - prawnik i adwokat Bydgoszcz. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, Firma Windykacyjna »

  W 2004 swoją działalność rozpoczęła firma windykacyjna Mediare. Naszą działalność można zdefiniować ogólnie jako prowadzenie procesu odzyskiwania należności, jednak proces ten składa się z wielu elementów, na które warto zwrócić uwagę. Pełen zakres usług oferowanych przez Kancelarię Windykacyjną Mediare zawiera: Windykacja należności na etapach windykacji polubownej, postępowanie sądowe które prowadzi Kancelaria Prawna, którą reprezentuje Radca Prawny z Konina, postępowanie egzekucyjne, prowadzone przez Komornika; zabezpieczenie transakcji gospodarczych; obsługę prawną; weryfikacje kontrahenta; szkolenia specjalistyczne dla firm, zakładanie i rejestrację spółek; mediacje gospodarcze, doradztwo związane z prowadzeniem firmy Dlaczego warto z nami współpracować?• nie pobieramy zaliczek i opłat wstępnych, windykację prowadzimy na terenie całej Polski. • stosujemy windykację terenową- docieramy bezpośrednio do dłużnika • bezpłatnie umieszczamy dłużnika w BIG-u• bezpłatnie umieszczamy dłużników na własnych Giełdach Wierzytelności• prowadzimy sprawę na wszystkich etapach: polubownym, sądowym i komorniczym, koszt zastępstwa procesowego (koszt prawnika) w przypadku dochodzenia przed sądem ponosi Mediare.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO Adwokat Piotr Staniec »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec prowadzi takie sprawy jak rozwody, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe oraz sprawy z prawa pracy, prawa karnego, prawa budowlanego oraz prawa administracyjnego.
  PRO REO to najwyższa staranność.
  PRO REO to zrozumienie indywidualnych potrzeb.
  PRO REO to poczucie bezpieczeństwa prawnego.
  PRO REO to profesjonalna obsługa.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani, skuteczny prawnik Warszawa »

  Adwokat Iwona Zubrzycka Zięba - kancelaria adwokacka Warszawa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i rzetelnie. Porady prawne w formie pisemnej i ustnej oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria adwokacka i prawna zaprasza - skuteczny adwokat oraz prawnik Warszawa (Tarchomin, Białołęka). Prawo cywilne, rejestracja i obsługa spółek, Windykacja należności, negocjacje, postępowanie egzekucyjne - Kancelaria prawna w Warszawie zaprasza. Przejrzyste warunki współpracy.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Prawnicy - Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Bydgoszcz, Koronowo. Porady prawne dla firm i osób prywatnych. Pisma procesowe (pisanie pism procesowych), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja należności. Oferujemy pomoc w siedzibie jak i osobiście u klienta. Kancelarie adwokackie - zapraszamy - prawnik, adwokat Bydgoszcz.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Honester Detektyw Warszawa »

  Agencja Detektywistyczna Honester - Prywatny Detektyw Warszawa. Pomoc prawna (prawnik rozwody warszawa) i detektywistyczna dla wszelkich podmiotów prawnych, przedsiębiorstwo oraz osób prywatnych. Jeśli zdradza cię żona albo mąż ma kochanka - pomożemy rozwiązać Twój problem. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, zweryfikujemy kontrahentów, wspomożemy windykację. Działamy w Warszawie, całej Polsce oraz za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych, nie zostawimy Ciebie samego z problemem.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć spółkę cywilną? »

  Spółka cywilna to najmniej skomplikowana spółka. Założenie spółki cywilnej opisują przepisy kodeksu cywilnego, podczas gdy sposób założenia spółek różnych od spółki cywilnej opisują normy prawne kodeksu spółek handlowych.

  Chcąc utworzyć spółkę cywilną wystarczające jest samo zawarcie umowy spółki cywilnej. Należy także wiedzieć o tym, że nie jest nakazany przepisami wpis tejże spółki do rejestru spółek.

  Funkcjonowanie spółki cywilnej jest tak samo jak ma to miejsce w przypadku jej rejestracji regulują normy prawne kodeksu cywilnego, a jej działanie jest wiele tańsza niż jest to w przypadku spółki z o. o. lub drugiego rodzaju spółek prawa handlowego.

  Z jakich względów spółka cywilna jest drogą prowadzenia działalności gospodarczej wartą uwzględnienia? Ponieważ jest spółką minimalizującą wydatki, a przy tym nie powodującą większych trudności w funkcjonowaniu.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań za wypadki »

  Dochodzenie roszczeń i odszkodowań, uzyskiwanie należytego zadośćuczynienia i najwyższego odszkodowania to coś, co stało się naszą specjalizacją i misją. Dlatego jeśli kiedykolwiek uległeś wypadkowi i nie otrzymałeś wtedy odszkodowania, które Ci przysługiwało skontaktuj się z nami a naprawimy ten błąd.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • prawnik Ełk »

  Kancelaria Adwokacka w Ełku zaprasza do współpracy. Oferujemy szeroki zakres usług prawnych. Zajmujemy się obszarem prawa cywilnego jak również prawa karnego. Reprezentujemy swoich klientów przed sądami powszechnymi. Naszą kancelarie adwokacką cechuje indywidualne podejście do klienta oraz fachowa wiedza.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 153