Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder

Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

link textAdwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

Szczegóły strony www.kancelaria-swiader.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-swiader.pl:

Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 155

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grajner Michał i Partner. notariusze katowice »

  Na obszarze Katowic świadczy usługi kancelaria notarialna Michał Grajner i Partner. Stosownie z wymogami ustawy „Prawo o notariacie", notariusz jest osobą wykonującą zawód zaufania publicznego, upoważnioną do dokonywania czynności notarialnych. Notariusz w ciągu przygotowywania dokumentów jest zobowiązany do utrzymania tajemnicy państwowej i zawodowej. Propozycja kancelarii jest skierowana do klientów indywidualnych i firm oraz instytucji. Z usług biura mogą Państwo korzystać w godzinach jej urzędowania. Na wizytę można się umówić przy użyciu wiadomości e-mail lub telefonicznie. Szczegółowe informacje zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Rybnik »

  Wiele firm w Rybniku nie realizuje terminowo swoich należności. Takie zatory finansowe mogą powodować duże straty dla Państwa firmy. Spółka Expertus z Katowic specjalizuje się w skutecznej windykacji prowadzonej na terenie Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Żor i Jastrzębia Zdroju. Zakończyliśmy sukcesem wiele spraw prowadzonych w tym rejonie, co mogą potwierdzić liczne referencje i opinie zadowolonych klientów.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć spółkę cywilną? »

  Spółka cywilna to najmniej skomplikowana spółka. Założenie spółki cywilnej opisują przepisy kodeksu cywilnego, podczas gdy sposób założenia spółek różnych od spółki cywilnej opisują normy prawne kodeksu spółek handlowych.

  Chcąc utworzyć spółkę cywilną wystarczające jest samo zawarcie umowy spółki cywilnej. Należy także wiedzieć o tym, że nie jest nakazany przepisami wpis tejże spółki do rejestru spółek.

  Funkcjonowanie spółki cywilnej jest tak samo jak ma to miejsce w przypadku jej rejestracji regulują normy prawne kodeksu cywilnego, a jej działanie jest wiele tańsza niż jest to w przypadku spółki z o. o. lub drugiego rodzaju spółek prawa handlowego.

  Z jakich względów spółka cywilna jest drogą prowadzenia działalności gospodarczej wartą uwzględnienia? Ponieważ jest spółką minimalizującą wydatki, a przy tym nie powodującą większych trudności w funkcjonowaniu.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Pełna obsługa prawna świadczona przez doświadczonego adwokata także we współpracy z radcą prawną. Kancelaria obejmująca szeroki wachlarz usług i świadcząca je przede wszystkim na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) oraz okolicznych miejscowości. Istnieje jednakże również możliwość kontaktu za pomocą środków pozwalających na porozumiewanie się na odległość, np. za pośrednictwem poczty elektronicznej. Obecnie wykorzystując Internet można uzyskać także porady prawne bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stłuczka w UK – Co robić po wypadku? »

  Miałeś stłuczkę w UK? Jak najszybciej zadzwoń do Polskiego Centrum Odszkodowań, a pokierujemy Cię, co powinieneś zrobić i jak prawidłowo musisz się zachować. Pomożemy zaholować samochód, podstawimy samochód zastępczy. Na miejsce wzywamy również inżyniera. Zadzwoń już dziś i nas poinformuj.
  Polskie Centrum Odszkodowań

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.patentbiuro.pl »

  W ofercie Biura Usług Patentowych można liczyć na zgłaszanie patentów do Urzędu Patentowego RP. Tylko w ofercie biura można liczyć na szybkie i profesjonalne działanie. Biuro działa od roku 1992 i na swoim koncie ma już ponad 500 zgłoszeń do Urzędu Patentowego RP. Tylko 4 z tych zgłoszeń otrzymały ocenę negatywną. Biuro doradza w kwestiach ochrony własności przemysłowej i zwalczania nieuczciwej konkurencji. Poza tym zajmuje się badaniem czystości patentowej, jeśli chodzi o wynalazki, znaki towarowe i inne.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania z AIF Wrocław »

  Wypadek, problem z odszkodowaniem lub uważasz, że jest ono za małe? Koniecznie skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się dla Ciebie całą sprawą. Działamy już 14 lat na rynku, także posiadamy ogromne doświadczenie w tego typu sprawach. Zapraszamy do nas AIF Kancelaria Prawna ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: https://www. aif. com. pl/ tel: 71 3490919 e-mail: info@aif.com. p Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kinga Uryga - prawo rodzinne, pracy »

  Adwokat Kinga Uryga – Kraków. Specjalizacja adwokacka – prawo cywilne, prawo rodzinne – rozwód, prawo spadkowe i prawo gospodarcze. Doradztwo i prowadzenie spraw sądowych w zakresie stosunków pomiędzy rodzicami a dziećmi. doradztwo i reprezentowanie stron w postępowaniach administracyjnych i sądowo – administracyjnych

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Zamość Michał Wierzchowski »

  Radca prawny może stać się niezwykle przydatny przy różnych sprawach, które są związane z kwestiami prawnymi. Dlatego też to właśnie z myślą o tym, aby każdy miał dostęp do profesjonalnej porady prawnej została założona kancelaria prawna Michała Wierzchowskiego. Jest to zamojski radca prawny, który pomimo że skończył swoją edukację stosunkowo niedawno, już może pochwalić się cennym doświadczeniem. Doświadczenie to było zdobywane przez wiele lat i w wielu instytucjach prawnych, co zapewnia, że radca prawny Michał Wierzchowski może zapewnić swoim klientom wsparcie prawne w wielu różnych dziedzinach prawa. Wszystkie sprawy, których podejmuje się ta kancelaria prawna, są rozwiązywane jak najszybciej to możliwe, z zapewnieniem, że klient może liczyć na usługi prawne na najwyższym poziomie. Szczególną uwagę zwraca się także na dotrzymywanie norm etycznych, co jest niewątpliwie dużą zaletą tej kancelarii. Zatem każdej osobie, której potrzebny może być prawnik w Zamościu, warto polecić kancelarię prawną prowadzoną przez Michała Wierzchowskiego. Jest to miejsce, w którym każdy może uzyskać poradę prawną od prawdziwego profesjonalisty, który zawsze dba o interesy swoich klientów.

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wierzchowski
  ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
  22-400 Zamość
  Tel: +48 601 509 750
  https://www. prawnik-zamosc. pl

  Data dodania: 04 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat kościelny, rozwód kościelny Warszawa »

  Kancelaria prawa kanonicznego Kanonista - to tam pracuje adwokat kościelny, rozwód kościelny Warszawa, woj. mazowieckie. Kancelaria prawna Kanonista prowadzi sprawy o unieważnienie małżeństwa od wielu lat. Adwokat kościelny, rozwód kościelny Warszawa z powodzeniem przeprowadza rozwody kościelne i unieważnienia małżeństwa - zajrzyj na stronę internetową kancelarii Kanonista i poznaj ofertę pomocy dla osób chcących uzyskać rozwód kościelny.

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 155