Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder

Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

link textAdwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

Szczegóły strony www.kancelaria-swiader.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-swiader.pl:

Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 155

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  KANCELARIA24.co jest serwisem oferującym kompleksowe doradztwo prawne, obsługę prawną firm, porady prawne online, które są skierowane do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Sporządza wszelkie pisma procesowe, pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski, tworzy i opiniuje umowy, wydaje opinie prawne. Serwis KANCELARIA24.co - porady prawne przez internet – świadczy usługi za konkurencyjną cenę oraz gwarantuje darmową siedmiodniową opiekę prawną w zakresie danej sprawy. Serwis szybko, szczegółowo i skutecznie odpowiada na postawiony problem prawny nawet w ciągu jednego dnia. Serwis wydaje opinie i porady prawne w sposób jasny i przystępny bez skomplikowanych pojęć prawnych. KANCELARIA24 ma swoją siedzibę w Rzeszowie i zaprasza również wszystkich klientów do osobistego kontaktu.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne, adwokat Poznań »

  Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - adwokat Poznań. Kancelaria adwokacka - fachowe porady prawne i usługi prawne, reprezentowanie klienta przed sądami. Sprawy cywilne, rozwód i separacja, prawo karne, prawo medyczne (obsługa rynku medycznego), pracy oraz prawo rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - profesjonalna kancelaria prawna w Poznaniu.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Portal prawny e-prawnik.pl świadczy usługi z zakresu wszystkich dziedzin polskiego prawa. Naszymi klientami są głównie osoby fizyczne, które poszukują pomocy związanej z prawem pracy, spadkami i dziedziczeniem, długami, rozwodami i alimentami.
  Specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotowaliśmy także specjalną ofertę - pakiety biznesowe w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
  Oprócz oferty płatnej pomocy, oferujemy także darmowe usługi dostarczane przez forum prawne zintegrowane z portalem e-prawnik.pl. Nasi specjaliści udzielają za pośrednictwem forum darmowych porad w sprawach, które nie wymagają indywidualnego podejścia i analizy dodatkowych materiałów.
  E-prawnik.pl posiada także obszerny dział z dokumentami prawnymi, który zawiera wzory umów i wniosków przydatnych zarówno w biznesie, jak i w codziennym życiu. Poza szablonami pism na stronie umieszczone zostały działy z różnymi aktami prawnymi zawierający kodeksy online, dzienniki ustaw, nowelizacje przepisów. Dostęp do tych materiałów jest całkowicie bezpłatny.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA ŁUKASZ CHWIAŁKOWSKI »

  W województwie kujawsko-pomorskim znajduje się Kancelaria Notarialna z biurem notarialnym. W ramach przeprowadzanych przez nas usług absorbujemy się tworzeniem aktów notarialnych czy też aktów poświadczenia dziedziczenia. Wszystkie czynności notarialne wykonywane przez notariusza odbywają się w Kancelarii, lub gdy przemawiają za tym specyficzne, uzasadnione okoliczności czy wymaga tego charakter danej czynności poza jej siedzibą. Klienci przy użyciu Biura mogą także przechowywać pieniądze czy różnego typu papiery wartościowe. Dane kontaktowe firmy i pełen zakres usług zawiera się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Honester Detektyw Warszawa »

  Agencja Detektywistyczna Honester - Prywatny Detektyw Warszawa. Pomoc prawna (prawnik rozwody warszawa) i detektywistyczna dla wszelkich podmiotów prawnych, przedsiębiorstwo oraz osób prywatnych. Jeśli zdradza cię żona albo mąż ma kochanka - pomożemy rozwiązać Twój problem. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, zweryfikujemy kontrahentów, wspomożemy windykację. Działamy w Warszawie, całej Polsce oraz za granicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych, nie zostawimy Ciebie samego z problemem.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zasiedzenie w dobrej wierze »

  Zasiedzenie to jedna z możliwości uzyskania prawa własności. Czy jest coś co musisz zapamiętać z działki uzyskania prawa własności tą metodą? Zwłaszcza to, że zasiedzenie może dać efekt w postaci uzyskania prawa własności rzeczy ruchomych a dodatkowo nieruchomości.

  Co musi zdarzyć się żeby było dopuszczalne nabycie prawa własności poprzez zasiedzenie? O tym decydują przesłanki dojścia do skutku prawa zasiedzenia. Stanowią je: posiadanie samoistne, upływ okresu zasiedzenia, dodatkowo dla rzeczy ruchomych dodatkowo dobrej wiary posiadacza. Jak interpretować wskazane powyżej warunki dojścia do skutku prawa zasiedzenia piszę na mym blogu prawniczym.

  Na pisanym przeze mnie blogu o prawie zasiedzenia przedstawiam oprócz tego o tym które rzeczy mogą być przedmiotem zasiedzenia. W przypadku rzeczy ruchomych sytuacja jest dużo mniej skomplikowana. Co do zasady zasiedziane mogą zostać wszystkie rzeczy ruchome, chyba że wyłączony jest obrót prawny odpowiednimi rzeczami. W przypadku nieruchomości kwestia ta jest znacznie bardziej skomplikowana. Oczywistym jest dopuszczalność zasiedzenia prawa własności nieruchomości. Należy pamiętać, że zasiedzenie użytkowania wieczystego nie jest akceptowane przez prawo w każdym przypadku. Traktuję o tym elemencie szerzej na pisanym przeze mnie blogu o prawie zasiedzenia.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w odszkodowaniach, kancelaria odszkodowania »

  Chcesz uzyskać odszkodowanie i poszukujesz kancelarii, która zrobi to skutecznie, szybko i z najwyższą dbałością o Twoje interesy?

  Wybierz Duże Odszkodowania!

  Nasza kancelaria prowadzi sprawy o odszkodowania na terenie całego kraju od wielu lat. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie spraw o odszkodowania należne z tytułu:
  -odszkodowanie z oc
  -odszkodowania ac
  -odszkodowanie medyczne
  -odszkodowanie za wypadek przy pracy
  -odszkodowanie za znęcanie
  -odszkodowanie za pożar domu lub mieszkania
  -odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
  -odszkodowania majątkowe- szkody na mieniu
  -odszkodowania z oc rolników za wypadki w gospodarstwach rolnych

  Oferta Dużych Odszkodowań na stronie:
  duzeodszkodowania. com/oferta

  Porady prawne udzielane są przez zespół wykwalifikowanych prawników. Dbamy by w naszej kancelarii wszyscy pracownicy prezentowali najwyższy poziom obsługi prawnej.

  Współpracujemy z uznanymi kancelariami adwokackimi. Nasi Adwokaci to pełnomocnicy wykształceni i wyspecjalizowani w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli i innych zobowiązanych.

  O naszej kancelarii odszkodowawczej:
  duzeodszkodowania. com/o-nas

  Kancelaria Dużych Odszkodowań doradza w sprawach pozyskania odszkodowań. Udzielamy porad prawnych oraz prowadzimy sprawy o odszkodowania przed sądami wszystkich instancji.

  Kontakt:
  duzeodszkodowania. com/kontakt

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gdańsk Buczkowski »

  Kancelaria prawna Igora Buczkowskiego to kompleksowe usługi prawne dzięki którym poradzisz sobie z każdym problemem sądowym. Jeżeli szukasz kogoś kto będzie reprezentował Ciebie przed obliczem sądu lub po prostu chcesz skorzystać z szybkiej porady prawnej to odwiedź specjalistę Igora Buczkowskiego już dzisiaj. Zapraszamy serdecznie wszystkich z trójmiasta

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kinga Uryga - prawo rodzinne, pracy »

  Adwokat Kinga Uryga – Kraków. Specjalizacja adwokacka – prawo cywilne, prawo rodzinne – rozwód, prawo spadkowe i prawo gospodarcze. Doradztwo i prowadzenie spraw sądowych w zakresie stosunków pomiędzy rodzicami a dziećmi. doradztwo i reprezentowanie stron w postępowaniach administracyjnych i sądowo – administracyjnych

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Adwokat Zgierz »

  Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m. in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m. in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.adwokat-sekpiotr.pl

  Data dodania: 20 10 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 155