Praca nieruchomości - agent, pośrednik - cały kraj

Praca nieruchomości - agent, pośrednik - cały kraj Praca w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami to obecnie jedno z najlepiej płatnych zajęć dla osób poszukujących zatrudnienia z nienormowanym czasem pracy.

Firma Dom-Expert zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji - prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. Chcemy wspólnie z Tobą tworzyć dobre biuro nieruchomości.

Oferta pracy:
Oferujemy najlepsze warunki współpracy: nienormowany czas pracy, bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne, profesjonalne narzędzia pracy, intensywną reklamę i promocję ofert.

Wspomagać będzie Cię sympatyczny zespół doświadczonych pośredników, radca prawny i doradca podatkowy, dzięki czemu zawsze profesjonalnie obsłużysz swoich klientów.

Szczegóły strony dom-expert.com.pl:

Podlinkuj stronę dom-expert.com.pl:

Praca nieruchomości - agent, pośrednik - cały kraj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 197

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Au pair, opiekunka za granicą - Happy AuPair »

  Zapraszamy do udziału w wyjazdach za granicę w Międzynarodowym Programie au Pair. Dzięki tej przygodzie zwiedzisz świat oraz nauczysz się języka obcego w jego naturalnym otoczeniu. Na naszej stronie internetowej umieściliśmy szereg przydatnych informacji oraz wskazówek na temat Au Pair. Sprawdź jak wiele osób skorzystało z naszych usług.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dam prace »

  Szukasz kolejnego pracownika? Nie chcesz tracić czasu i pieniędzy? Skorzystaj z ogłoszeń dla pracodawców na Pracuj.pl i zostaw ogłoszenie typu dam pracę. To najlepsze rozwiązanie. Pracuj.pl jest bardzo znanym polskim portalem z ogłoszeniami o pracy skierowanym do profesjonalistów i menedżerów. Każdego dnia zostaje na nim umieszczone kilka tysięcy ofert, które przegląda 2,5 miliona ludzi z całej Polski. Ogłoszenia dla pracodawców na Pracuj.pl to pewne rozwiązanie. Skorzystało z niego 17 tysięcy firm. Sieć portali pracuj.pl nadzoruje wirtualne projekty pozyskiwania pracowników: eRecruiter i MrTed TalentLink. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów technicznych, oba projekty pozwalają na opłacalną cenowo i czasowo rekrutację i selekcję pracowników do pracy. Oferty na Pracuj.Pl są wykupywane zarówno przez duże międzynarodowe korporacje, jak i małe, miejscowe firmy. 75% naszych klientów zadeklarowało, że ogłoszenia dla pracodawców na Pracuj.pl przyczyniły się do wyszukania przez nich pracownika, a 98% poleciłoby pozostałym firmom oferty dla pracodawców na Pracuj.pl.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Holandii »

  Praca w Holandii - przed wyjazdem warto ostudzić emocje. Choć słuszy się wiele dobrego i wiele niedobrego na temat pracy w tym kraju, warto samodzielnie przysiąść i przekalkulować potencjalne zyski i straty wynikające z pracy i życia w obcym kraju, często z dala od rodziny. Dzięki naszemu serwisowi będziesz w stanie przekalkulować ryzyko i oszacować możliwośći jakie daje ten wciąż rozwijający się rynek pracy. Polecamy także inne dynamiczne rynki zagranicą, tj. rynek niemiecki. Praca w Niemczech, zapraszamy do przeglądu wiadomości.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anglia praca »

  Praca w Londynie dla każdego. Jak wyjechać, jak znaleźć polskie sklepy. Bogaty poradnik dotyczący poszukiwań pracy w Anglii. Zanim wyjedziesz, zapoznaj się z naszymi poradami, uważaj na niebezpieczeństwa i możliwości jakie stawia przed Tobą UK. Praca stała i wakacyjna dla kierowców autobusów, lekarzy, ekip remontowych i innych zawodów. Wiemy, że znajdziesz ofertę, która będzie sprostać Twoim marzeniom. U nas w dosłownie kilka minut dodasz ofertę pracy, którą zobaczy tysiące potencjalnych pracowników. W naszym portalu czeka na Ciebie mnóstwo, interesujących ofert pracy.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca - oferty i ogłoszenia »

  Stanowisko „Pracownika biurowego” można zazwyczaj spotkać w ofertach pracy, które związane są w pracą w np. w biurach/działach obsługi klienta, biurach sprzedaży, działach handlowych, działach marketingowych, biurach projektowych, działach administracyjno-biurowych, biurach księgowych, dział personalny, sekretariatach dużych firm itp. Jak widzimy stanowisko to spotykane jest w wielu branżach, co oznacza, że związana jest też z innego rodzaju zadaniami w pracy.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Specjalista ds. Sprzedaży »

  Według pojawiających się na rynku ofert pracy Specjalista ds. Sprzedaży powinien mieć oprócz niezwykle podstawowych umiejętności twardych (takich jak: wykształcenie minimum średnie ekonomiczne bądź wyższe związane z branżą, dobra znajomość języka angielskiego, czynne prawo jazdy kategorii B) również miękkie. Do umiejętności miękkich zaliczyć można: samodzielność, odporność na stresowe sytuacje, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, kreatywność, umiejętność skutecznego przekonywania.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla Doradcy klienta »

  Doradca Klienta nie musi posiadać prawa jazdy kategorii B, inaczej sprawy wyglądają, jeśli chodzi o stanowisko Mobilnego Doradcy Klienta. On musi je mieć, a dodatkowo powinien jeszcze posiadać: wykształcenie przynajmniej średnie, przynajmniej podstawową znajomość języka angielskiego, umiejętność obsługi komputera. Mile widziane jest również przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta oraz niezwykle ważne jest przynajmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjał opinie »

  Portal specjal-pracadlaniepelnosprawnych. pl został stworzony po to, aby pomóc osobom niepełnosprawnym znaleźć pracę. Grupa Kapitałowa Specjał już od wielu lat daje osobom niepełnosprawnym szansę na rozpoczęcie pracy. Na stronie można znaleźć jednak nie tylko oferty pracy dla osób niepełnosprawnych w Specjał, ale także akty prawne dotyczące zatrudniania osób niepełnosprawnych. Na podstronie opinie niepełnosprawnych pracowników Specjał można natomiast zaznajomić się ze zdaniem osób tam zatrudnionych na temat warunków pracy dla osób niepełnosprawnych w Specjał. Specjal-pracadlaniepelnosprawnych. pl jest zatem stroną dla osób niepełnosprawnych, które pragną pracować w Specjał.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Work Express »

  Poszukujesz pracy i nie możesz wypatrzyć czegoś interesującego? Biuro pracy Work Express to zawsze bieżące oferty zatrudnienia dla studentów, osób fizycznych, a także kadry zarządzającej. Dzięki nam każdego dnia ktoś znajduje pracę. Nasi pracownicy pomogą każdej osobie poszukującej pracy odszukać ofertę adekwatnie dobraną do umiejętności, doświadczenia i wymagań kandydata. Oferujemy oferty zatrudnienia w Polsce, a także propozycje zatrudnienia zagranicą takie jak praca w Niemczech, praca we Francji, Holandii, Austrii, Norwegii, Wielkiej Brytanii i innych popularnych krajach.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BestCV.eu - jak stworzyć idealne cv? »

  Z BestCV. eu stworzysz wyjątkowe cv w kilku prostych krokach. Wykorzystaj szablony cv stworzone przy udziale fachowców z branży HR. Już nie musisz kłamać, aby Twój życiorys wydawał się bardziej atrakcyjny. Możesz wybrać z wielu wzorów cv: jednostronne, dwustronne, ze zdjęciem, bez zdjęcia, cv z fotokodem, kolorowe, nowoczesne, klasyczne, proste i inne. Wszystkie do wypełnienie w Wordzie. Dodatkowo otrzymasz również szablon listu motywacyjnego i referencji.

  Jeśli masz problem z treścią i nie wiesz jak sformułować cv, tu również BestCV. eu służy pomocą. Polecamy artykuły dotyczące pisania cv, jak napisać cv, co zaakcentować a co pominąć, jakich błędów unikać i wiele innych.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 197