Praca nieruchomości - agent, pośrednik - cały kraj

Praca nieruchomości - agent, pośrednik - cały kraj Praca w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami to obecnie jedno z najlepiej płatnych zajęć dla osób poszukujących zatrudnienia z nienormowanym czasem pracy.

Firma Dom-Expert zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji - prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. Chcemy wspólnie z Tobą tworzyć dobre biuro nieruchomości.

Oferta pracy:
Oferujemy najlepsze warunki współpracy: nienormowany czas pracy, bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne, profesjonalne narzędzia pracy, intensywną reklamę i promocję ofert.

Wspomagać będzie Cię sympatyczny zespół doświadczonych pośredników, radca prawny i doradca podatkowy, dzięki czemu zawsze profesjonalnie obsłużysz swoich klientów.

Szczegóły strony dom-expert.com.pl:

Podlinkuj stronę dom-expert.com.pl:

Praca nieruchomości - agent, pośrednik - cały kraj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 197

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Au pair, opiekunka za granicą - Happy AuPair »

  Zapraszamy do udziału w wyjazdach za granicę w Międzynarodowym Programie au Pair. Dzięki tej przygodzie zwiedzisz świat oraz nauczysz się języka obcego w jego naturalnym otoczeniu. Na naszej stronie internetowej umieściliśmy szereg przydatnych informacji oraz wskazówek na temat Au Pair. Sprawdź jak wiele osób skorzystało z naszych usług.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca - Szerlok.pl Tablica.pl »

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy w Twoim Mieście? Sprawdź w Szerloku. Pomożemy ci znaleźć najlepsze oferty pracy stałej, weekendowej, za granicą lub w kraju. Bogata baza ogłoszeń aktualizowana codziennie, brak potrzeby rejestracji, oraz struktura katalogu wspomagają wyszukiwanie najlepszych ofert w twoim mieście. Najlepsze oferty pracy Radomsko i pobliskie miejscowości. Praca Częstochowa i Bełchatów. Znajdziesz z nami swoją wymarzoną pracę dla siebie lub kogoś z Twoich bliskich. Nie czekaj tylko wejdź po pracę.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Holandii »

  Praca w Holandii - przed wyjazdem warto ostudzić emocje. Choć słuszy się wiele dobrego i wiele niedobrego na temat pracy w tym kraju, warto samodzielnie przysiąść i przekalkulować potencjalne zyski i straty wynikające z pracy i życia w obcym kraju, często z dala od rodziny. Dzięki naszemu serwisowi będziesz w stanie przekalkulować ryzyko i oszacować możliwośći jakie daje ten wciąż rozwijający się rynek pracy. Polecamy także inne dynamiczne rynki zagranicą, tj. rynek niemiecki. Praca w Niemczech, zapraszamy do przeglądu wiadomości.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • BEETSMA agencja pracy »

  Jeśli poszukujesz agencji pracy, zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Beetsma. Od wielu lat należymy do czołówki firm, które wspierają Polakom odnaleźć dobrze płatną oraz bezpieczną pracę w Holandii i Polsce. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i stałymi partnerami biznesowymi, zatem współpraca z nami jest bezpieczna. Aktualnie na obszarze Polski szukamy osób do pracy w zakresie: hostessy, merchandisera, przedstawiciela handlowego, van sellera, magazyniera, osoby sprzątającej, prezentera, pracownika pomocniczego w marketach i innych. Zatrudniamy tylko solidnych specjalistów, dlatego z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Pełna propozycja Agencji Praca Częstochowa umieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla doradcy finansowego »

  Jednym z czynników, którymi powinniśmy kierować się przy wyborze firmy świadczące usługi doradcze w zakresie finansów jest przede wszystkim profesjonalizm świadczonych usług. Z tego też powodu nasz wybór nie może być czysto przypadkowy. Sprawy finansowe są delikatne, często chodzi o dorobek życia, innym razem o daleko falową inwestycję. To powoduje, że warto byłoby, abyśmy czuli, że zaufaliśmy odpowiednim osobom. Jako klienci powinniśmy odnosić wrażenie, że nasze sprawy dla naszego doradcy finansowego są najważniejszymi sprawami na świecie, jakby temat rozmów dotyczył jego osobistych pieniędzy. A nasze losy i losy naszych finansów nie są mu obojętne. W gruncie rzeczy gra pozorów jest znamienna i decydować może o wyborze tej, a nie innej formy doradczej.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo gospodarcze »

  Prawo gospodarcze w Polsce określone jest przez zasady przewodnie, które stanowią podstawę funkcjonowania gospodarki. Zasady te wynikają głównie z konstytucji, jak również z podstawowych aktów, które dotyczą prawa gospodarczego w szczególności ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Do nadrzędnych zasad prawa gospodarczego zaliczyć można m.in. zasadę ochrony własności, zasadę proporcjonalności, zasadę wolności gospodarczej, zasadę praworządności.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla Doradcy klienta »

  Doradca Klienta nie musi posiadać prawa jazdy kategorii B, inaczej sprawy wyglądają, jeśli chodzi o stanowisko Mobilnego Doradcy Klienta. On musi je mieć, a dodatkowo powinien jeszcze posiadać: wykształcenie przynajmniej średnie, przynajmniej podstawową znajomość języka angielskiego, umiejętność obsługi komputera. Mile widziane jest również przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta oraz niezwykle ważne jest przynajmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Specjalista sprzedaży »

  Wśród pojawiających się ofert pracy można zauważyć, że pracodawcom zależy na tym, aby ich przyszły pracownik odznaczał się: wykształceniem średnim (najlepiej ekonomicznym lub wyższym związanym z daną branżą), podstawową znajomością ekonomii, doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji handlowych, znajomością rynku sprzedaży i danej branży, bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (wymóg uzależniony jest przeważnie od wielkości miasta, z którego pochodzi oferta pracy).

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • awansem.pl »

  Awansem. pl to strona dla pracowników i pracodawców, z której dowiesz się wszystkiego, co związane z rynkiem pracy. Jak przygotować się dobrze do rozmowy kwalifikacyjnej i opanować stres; przygotować się na trudne pytania przyszłego szefa. Pomysły na własny biznes, a więc od czego zacząć i jakich formalności dopełnić. Ponadto znajdziesz porady jak wynegocjować podwyżkę, czy bezpłatny staż się opłaca oraz jakie cechy powinien mieć dobry szef.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Work Glob »

  Work Glob zatrudni wykwalifikowanych pracowników, specjalistów z Ukrainy, którzy mają wiedzę i umiejętności z różnych branż. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników, biorąc pod uwagę polskie przepisy prawne. Co oferujemy? Legalne zatrudnienie i pełen pakiet związany z pracą. Oznacza to, iż każdy pracownik otrzymuje regularnie wynagrodzenie, jest przeszkolony zgodnie ze swoim stanowiskiem (również BHP), a także jest ubezpieczony od wszelkiego rodzaju wypadków. Więcej informacji znajdziesz na naszej witrynie internetowej!

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 197