Regulamin:

Dadając stronę do naszego katalogu akceptujesz niniejszy regulamin.

www.katalogstronseo.info zwany dalej katalogiem  zawiera zbior stron zgłoszonych przez użytkowników. Katalog jest moderowany na bieżąco, więc informację o akceptacji lub odrzuceniu wpisu otrzymasz w przeciągu 24 godzin.  

Wszelkie dane podawane w trakcie rejestracji użytkownika oraz podawane w trakcie wpisywania strony nie będa wykorzystane w sposób niezgodny z ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Administracja zastrzega sobie prawo do wysyłania zwiadomień nie cześciej niż 1 raz na kwartał.

Strona nie zostanie zatwierdzona do publikacji jeśli nie będzie zgodna z regulaminem katalogu, niezgodna z polskim prawem, nie zawierająca żadnych treści. O fakcie zatwierdzenia lub odrzucenia zgłoszenia dodający zostanie poinformowany email-em wysłanym na adres podany w zgłoszeniu. Wskazane jest aby adres email był podany prawidłowy - jest on niezbędny do późniejszej modyfikacji wpisu.   

Zgłaszane do katalogu strony powinny spełniać następujące kryteria:

Zawartość strony nie może być sprzeczna z polskim prawem.

Nie może zawierać treści faszystowskich, rasistowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym lub wyznaniowym, a także stron propagujących inne treści uznane powszechnie za naganne moralnie.

Strona nie może reklamować czy tez zachęcać do zakupu produktów typu środki odurzające, narkotyki (oraz półprodukty do ich wytwarzania), dopalacze i inne uznane za nielegalne na terenie RP

Strony erotyczne, anglojęzyczne, warezy, downloady, rapidshare, torrenty i inne p2p są odrzucane.

Strona nie może reklamować hazardu i tematyki szeroko pojętej z hazardem, nie będą przyjmowane strony związane z zakładami bukmacherskimi

Zgłaszana strona musi zawierać treść w języku polskim.

Zgłaszana strona nie może być kopią innej strony, składać się wyłącznie z reklam lub samych odnośników (tzw. farmy linków).

Zgłaszana strona powinna być przyporządkowana do właściwej kategorii - złe dopasowanie powoduje usunięcie strony.

Zgłaszana strona powinna być prawidłowo opisana zgodnie z sugestiami zawartymi w formularzu. Tytuł i opis muszą być sformułowane w sposób logiczny i poprawny językowo (stylistycznie i ortograficznie) - może to być jedno lub dwu - wyrazowy anchor. Nie mogą być zbitkiem słów kluczowych ani zawierać: adresów URL, adresów e-mail, numerów telefonów, adresów zamieszkania i siedzib firm, znaków specjalnych i symboli.

Tytuł powinien składać się z od 5 do 50 znaków, natomiast opis od 300 do 2000 znaków.

Wielkie litery mogą być używane tylko w sposób zgodny z zasadami polskiej pisowni.

Akceptujemy tylko DOMENY i subDOMENY. Podstrony zgłaszane w formularzu w pozycji URL będa odrzucane.

Linki w opisie strony mogą prowadzić tylko do strony głównej i podstron zgłaszanej strony. Linki w opisie NIE MOGĄ prowadzić do innych domen, ani do subdomen.

Akceptujemy tylko wartościowe strony. Serwisy w budowie, niedostępne w momencie sprawdzania przez administratora, zawierające bardzo ubogą, powieloną lub specjalnie wygenerowaną dla wyszukiwarek treść oraz przekierowujące do innych serwisów nie będa akceptowane.

Nie akceptujemy stron będących kopią orginalnego programu partnerskiego (np kredytów) - strona taka musi być unikalna pod względem treści, nie może składać się z samych ofert powielanych na innych stronach.

Dodając wpis wyróżniony (link zwrotny) musisz umieścić link do naszego katalogu na swojej stronie. Link musi być umieszcony na stronie głównej lub podstronie do której może dotrzeć robot wyszukiwarki.

Administrator katalogu nie ponosi odpowiedzialności za materiały zgłaszane przez jego użytkowników.

Za ewentualne naruszenie praw autorskich przez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie osoba, która je zgłosiła do publikacji. Nie usuwamy wpisów na żądania konkurencji (a takie się zdarzają).

Administrator zastrzega sobie możliwośc braku informacji zwrotnej o fakcie odrzucenia strony.

Redaktorzy katalogu zastrzegają sobie prawo do zmiany treści (tytułów, opisów, słów kluczowych) zgłoszonych wpisów w zakresie wymagającym niezbędnych poprawek.

Zgłoszenie strony do katalogu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Redakcja katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.


Odwiedziny yahoo 1690 Odwiedziny netsprint 62 Odwiedziny msnbot 545 Odwiedziny googlebot 4739