Strony związane z hasłem 'Deratyzacja':

 • Dezynsekcja Mińsk Mazowiecki »

  Dezynsekcja Mińsk Mazowiecki

  Firma, której dotyczy ten wpis zajmuje się likwidowaniem insektów, które niechciane zamieszkują nasze mieszkania czy domy. Oferujemy zabiegi, które są dyskretne. Gwarantujemy, iż dezynsekcja odbędzie się przy zastosowaniu preparatów, które są dopuszczone do stosowania na terenie całej unii europejsk ...  Data dodania: 06 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • INSEKTPOL DERATYZACJA DEZYNFEKCJA DEZYNSEKCJA »

  INSEKTPOL DERATYZACJA DEZYNFEKCJA DEZYNSEKCJA

  Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo. Firma INSEKTPOL to zespół profesjonalistów w branży, który cechuje nie tylko szeroka wiedza z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, ale też wysoka kultura osobista.Ofe ...  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep DDD dezynsekcja, deratyzacja i dezynfekcja »

  Sklep DDD dezynsekcja, deratyzacja i dezynfekcja

  Rozbudowana oferta z zakresu DDD. Oferowane są środki owadobójcze i gryzoniobójcze oraz sprzęt i akcesoria do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
  Wspomagamy naszych Klientów w działaniach i ich codziennej pracy w ramach Programów Zwalczania Szkodników prowadzonych zgodnie z GMP w ramach HAC ...  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DDD Perfekt Legionowo-dezynsekcja Warszawa »

  DDD Perfekt Legionowo-dezynsekcja Warszawa

  DDD Perfekt to działająca od 2005 roku firma świadcząca usługi z zakresu dezynsekcji i deratyzacji.
  Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (DobrejPraktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym system ...  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Wrocław »

  Remonty Wrocław

  Firma budowlana Ryszmar zajmuje się renowacją budynków, elewacji i konserwacją zabytków oraz remontami i wykończeniami mieszkań i klatek schodowych. Oferta firmy obejmuje również malowanie, piaskowanie, kładzenie gładzi gipsowych (regipsy)i tynków dekoracyjnych firmy Oikos. Ryszmar świadczy także us ...  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • sprzątanie biur Kraków »

  sprzątanie biur Kraków

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biur. Usługa sprzątania biur wykonywana jest przez naszych doświadczonych pracowników. Sprzątanie biur Kraków to usługa dla tych wszystkich którzy cenią sobie czystość i porządek. Używane przez nas środki czystości nie przeszkadzają w pracy. Zaufaj ...  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marlonddd.pl »

  Marlonddd.pl

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy szeroki zakres usług związanych z dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. Posiadamy zespół bardzo doświadczonych pracowników, co pozwala nam świadczyć usługi w sposób szybki oraz profesjonalny. Zapewniamy usługi dla firm, które możemy realizować w sposób re ...  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • AMLUX sprzątanie biura warszawa »

  AMLUX sprzątanie biura warszawa

  Przedsiębiorstwo AMLUX Sp. z o. o. to uznana na rynku firma sprzątająca, jaka świadczy całkowite usługi na terenie całej Polski. Obsługujemy licznych poważnych klientów, srzątając między innymi Polski Komitet Olimpijski, Warsaw Financial Center, Marynarska Business Park, Centrum Handlowe Galeria Mok ...  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Clean i Glanz - Firma sprzątająca »

  Clean i Glanz - Firma sprzątająca

  Zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi na naszej stronie internetowej, która zawiera informacje na temat działalności firmy Clean i Glanz, zajmującej się w głównej mierze sprzątaniem w Krakowie. Oprócz tego nasza firma świadczy również takie usługi jak odśnieżanie i ochrona budynków prze ...  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 98