Strony związane z hasłem 'recykling':

 • POLSKA GRUPA RECYKLINGU PROEKO SP. Z O.O. »

  POLSKA GRUPA RECYKLINGU PROEKO SP. Z O.O.

  Polska Grupa Recyklingu Proeko, zaistniała z myślą o wzrastającym zapotrzebowaniu na fachowe firmy, które świadczą zaawansowane usługi recyklingowe z aspektu utylizacji odrzutów chemicznych i przemysłowych odpadów niebezpiecznych. W takim razie, aby zadowolić potrzeby rynku, zbudowaliśmy jednostkę, ...  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów kosmetycznych »

  Utylizacja odpadów kosmetycznych

  Zajmujemy się utylizacją odpadów gastronomicznych, kategorii 3, kosmetycznych, medycznych, a także utylizacja oleju to tylko część naszych usług. Zajmujemy się profesjonalnie utylizacją wszelkich szkodliwych dla środowiska naturalnego substancji. W oferte naszych usług wchodzi również recykling sprz ...  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mamauto sp.j. »

  Mamauto sp.j.

  Specjalizujemy się głównie branży motoryzacyjnej naszą działalnością jest demontaż każdego rodzaju pojazdów. Wystawiamy zaświadczenie, które będziesz potrzebował do wyrejestrowania swojego pojazdu. Sprzedajemy również części samochodowe tylko i wyłącznie oryginalne. Posiadamy części do wszystkich mo ...  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Recykling i odbiór odpadów »

  Recykling i odbiór odpadów

  Firma Jantar zajmuje się zbiórką, odbiorem, odzyskiem, utylizacją i recyklingiem odpadów takich jak: pralki, lodówki, komputery, telewizory, plastiki, szkło, folia, drewno, butelki PET. Prowadzimy demontaż samochodów. Skupujemy złom i makulaturę.
  Niszczymy formalnie dokumenty dla firm oraz urzę ...  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tsunami - Doroadztwo środ. utylizacja odpadów »

  Tsunami - Doroadztwo środ. utylizacja odpadów

  Specjalizujemy się w doradztwie środowiskowym dla gmin i przedsiębiorstw. W obszarze gospodarki odpadami odbieramy i utylizujemy wszelkie odpady powstające w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej: karton, makulaturę, folie i wszelkie tworzywa sztuczne, złom, oleje, akumulatory, gaśnice oraz ...  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Wima sprzedaż tworzyw sztucznych podlaskie »

  Eko-Wima sprzedaż tworzyw sztucznych podlaskie

  Firma Eko-Wima od wielu lat specjalizuje się w skupie oraz sprzedaży materiałów nadających się do powtórnego przetworzenia. W związku z tym jeżeli posiadają Państwo niepotrzebne kartony oraz zalegające odpady z tworzyw sztucznych, prosimy o kontakt z naszą firmą w Szczepankowie. Zapewniamy Państwu s ...  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • P.W. OSKAR Lębork Skup złomu stalowego »

  P.W. OSKAR Lębork Skup złomu stalowego

  Przedsiębiorstwo wielobranżowe OSKAR działa na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się skupem i kompleskowym przerobem złomu stalowego oraz metali kolorowych na terenie Pomorza a zwłaszcza w miastach Lębork, Wejherowo, Słuspk, Łeba i Reda.Gwarantujemy wysoki poziom usług. Zapewniamy odbiór towaru własnym ...  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy styl życia »

  Zdrowy styl życia

  WWW.BIOCITY.PL to najpopularniejszy i najbardziej poczytny serwis o szeroko pojętej ekologii w Polsce. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów o tematyce takiej jak ekologia, zdrowy styl życia, dom energooszczędny i ekologiczny. Udostępniamy również kontrowersyjne wypowiedzi polityków, a także meryt ...  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny netsprint 44 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 74