Strony związane z hasłem 'technologie':

 • technowinka.pl »

  technowinka.pl

  Technowinka. pl Oto strona, która zaciekawi miłośników gier komputerowych oraz świata nowoczesnych gadżetów elektronicznych. Prezentujemy szereg artykułów, z których dowiesz się między innymi: jak skonfigurować komputer, aby był przystosowany do nienagannego odtwarzania gier najnowszej generacji, ja ...  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum Komputerowe IT-Elite »

  Forum Komputerowe IT-Elite

  Masz problem z komputerem? Chciałbyś go jak najszybciej rozwiązać? Forum komputerowe IT-Elite pomoże Ci w jego zlikwidowaniu. Możesz dyskutować z nami na wszelkie tematy związane z informatyką i technologiami, ale także na tysiące rożnych tematów, nie koniecznie związanych z komputerami. Panuje u na ...  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chlorek cynku oraz inne topniki »

  Chlorek cynku oraz inne topniki

  Poszukujesz najlepszych środków chemicznych mających na celu zabezpieczenie oczyszczonej powierzchni metalu przed utlenieniem.
  CHEM-PROTECT jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę przedsiębiorstw prowadzących cynkowanie ogniowe poprzez zapewnienie dostaw materiałów i surowców oraz wsparcie ...  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia w KlasterIT.pl »

  Szkolenia w KlasterIT.pl

  Strona przedstawia projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Informatyka Podkarpacka”, która zajmuje się realizacją wszelkich pomysłów, które mają na celu podnieść atrakcyjność regionu Polski Wschodniej. Dołączając do projektu zyskują Państwo możliwość znaleźć inne firmy informatyczne w Rzeszowie cz ...  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • EDUNEWS.PL - portal debaty edukacyjnej »

  EDUNEWS.PL - portal debaty edukacyjnej

  Edunews.pl to społeczność osób pragnących modernizacji edukacji w Polsce. Debata o zmieniającej się edukacji w Polsce i na świecie - codziennie nowy wpis. Portal dla edukatorów i osób uczących się, poszukujących efektywnych sposobów na naukę w szkole/uczelni, w życiu osobistym i zawodowym. Wykorzyst ...  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • geekee.pl »

  geekee.pl

  Kochamy gadżety. Nasz sklep geekee. pl, powstał z pasji i zainteresowania nowymi technologiami. Specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji tz. smart devices oraz ich akcesoriów. Wszystko zaczęło się podczas noworocznego brainstorming, w którym zastanawialiśmy się nad przyszłoroczną strategią firmy ...  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 184