Strony związane z hasłem 'umowy':

 • Wszystko o najmie prywatnym. »

  Wszystko o najmie prywatnym.

  Czym się kierować wynajmując mieszkanie? Jak rozliczać najem prywatny? Czy wymagana jest kasa fiskalna? Czym się różni ulepszenie od remontu i jakie są tego konsekwencje podatkowe? Kiedy najem objęty jest podatkiem VAT? Czym się różni najem okazjonalny od zwykłego? Odpowiedzi na wszystkie te pytania ...  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Wzory dokumentów

  Serwis prawny e-prawnik.pl udostępnia na swojej stronie bogatą bazę dokumentów prawnych, które przydadzą się zarówno w pracy jak i w życiu codziennym. Wśród nich znajdziesz wzory umów, druki i formularze urzędowe, wnioski i pozwy sądowe, wzory pism potrzebnych w miejscu pracy. Każdy dokument jest zg ...  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET - pomoc prawna online »

  PORADY PRAWNE PRZEZ INTERNET - pomoc prawna online

  Portal prawny www.prawnik-online.eu to jeden z czołowych dostawców kompleksowych usług prawnych w Internecie. Portal umożliwia: skorzystanie z porad prawnych ( uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie za pośrednictwem poczty email ) zamówienie dowolnego wzoru pisma lub umowy prawnej ( wg. specyfikacji ...  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA S.C. notariusz kraków »

  KANCELARIA NOTARIALNA S.C. notariusz kraków

  Kancelaria Notarialna Jankiewicz & Tylek z siedzibą w Krakowie od lat oferuje usługi notarialne nie tylko dla petentów z Małopolski czy okolic, ale także całej Polski. Nasi notariusze dokonują czynności notarialnych w oparciu o Prawo o notariacie z zachowaniem reguł kodeksu etycznego. Kancelaria ...  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw. Renata Szymla »

  Kancelaria Adwokacka adw. Renata Szymla

  Oferta mojej Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych - osób fizycznych, jak i do podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą a także spółek.

  Formy pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię obejmują zar ...  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny netsprint 59 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 147