FizjoPaluch - fizjoterapia Gliwice

FizjoPaluch - fizjoterapia Gliwice Gabinet FizjoPaluch - nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice świadczy usługi z zakresu fizjoterapii, masażu, rehabilitacji. Pracujemy z pacjentami bólowymi, z osobami przed operacją, z pacjentami pooperacyjnymi. Nasze metody, które wykorzystujemy w pracy to terapia manualna, pinopresura, masaż tkanek głębokich, elementy osteopatii. Cały czas się rozwijamy uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, co podnosi cały czas jakość naszego gabinetu. Jeżeli szukasz najlepszego fizjoterapeuty w Gliwicach to zapraszam www.FizjoPaluch.pl

Szczegóły strony www.fizjopaluch.pl:

Podlinkuj stronę www.fizjopaluch.pl:

FizjoPaluch - fizjoterapia Gliwice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 212

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Escape, Masaż w firmie we Wrocławiu »

  Firma ESCAPE z Wrocławia proponuje masaże w firmach, na konferencjach, szkoleniach, zjazdach czy na spotkaniach biznesowych... Firma ESCAPE on-site jest częścią ESCAPE group. Powstała jako wyraz zapotrzebowania na profilaktykę chorób zawodowych, wynikających z siedzącego trybu pracy i stresu.

  Więcej informacji : http://www.escapeonsite.pl lub info@escapeonsite.pl

  Escape - Masaż w firmie, na konferencjach, zjazdach, szkoleniach,... - Wrocław i nie tylko

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia »

  Internetowy serwis fizjoterapeutyczny. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. Spis fizjoterapeutów oraz gabinety fizjoterapeutyczne. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje potrzebne do wykonania zabiegu, informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele innych. Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie związanym z "rehabilitacją medyczną". Przez fizjoterapię rozumie się zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawisko reaktywności organizmu na bodźce. Specjalistami z zakresu stosowania fizjoterapii są fizjoterapeuci. Rozróżnia się następujące działy fizjoterapii: balneoterapię, klimatoterapię, hydroterapię, kinezyterapię, terapię manualną, masaż leczniczy, ergoterapię, fizykoterapię. Celem fizjoterapii jest zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, usuwanie różnych dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej. Historia fizjoterapii. Już Konfucjusz (VI / V w. p.n.e.) w swym systemie filozoficznym zwrócił uwagę na związek między odpowiednim ułożeniem ciała a uzyskiwanymi efektami profilaktycznymi i leczniczymi. Także starohinduska joga widziała w ćwiczeniach gimnastycznych i oddechowych środek do osiągnięcia równowagi psychofizycznej i lepszej wydolności organizmu. W Europie jako pierwszy, grecki lekarz Hipokrates (V/IV w. p.n.e.) zalecał gimnastykę obok codziennej higieny i prawidłowej diety. Zapraszamy również na forum fizjoterapeutyczne

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • INSTYTUT MCKENZIEGO leczenie kręgosłupa poznań »

  Instytut Mckenziego w Polsce zaprasza osoby cierpiące z powodu bólu kręgosłupa, stawów oraz kości do poznania metody leczniczej, a także specjalnie przystosowanej profilaktyki przeciwdziałającej tego typu niedogodnościom. W Instytucie leczymy opracowaną w latach pięćdziesiątych metodą Mckenziego. Specjaliści pracujący w Instytucie Mckenziego pomagają osobom cierpiącym na bóle pleców oraz stawów, a właściwe metody lecznicze wspomagają uśmierzyć ból, a nawet zupełnie zlikwidować dokuczliwość. Innowacyjne metody terapeutów z Instytutu Mckenziego ulżyły już tysiącom osób. Jeżeli zatem cierpisz na dolegliwości powiązane z bólem pleców, odwiedź naszą witrynę i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Misiarz - zakład sprzętu rehabilitacyjnego »

  Istniejemy na rynku od 1987 roku, a naszą specjalizacją jest produkcja sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci A w tym: rower rehabilitacyjny, rower trójkołowy rehabilitacyjny itp. Nasze produkty zostały zaprojektowane przy współpracy lekarzy, rehabilitantów oraz rodziców niepełnosprawnych dzieci, bo to właśnie one są dla nas najważniejsze.

  Nasz sprzęt charakteryzuje się nie tylko wysokimi walorami estetycznymi, ale także funkcjonalnością i pożądanymi walorami zdrowotnymi aby sprostały wymaganiom dzieci i rodziców.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • LEK. MED. RAFAŁ WIĘCEK KRAKÓW masaż leczniczy »

  Prywatna Praktyka Lekarska lek. Med. Rafał Więcek specjalista ortopeda przystępuje do każdego pacjenta indywidualnie i ze szczególną uwagą, tak by zagwarantować komfort w niejednokrotnie stresujących momentach związanych z leczeniem uciążliwych dolegliwości. Nadzwyczajne zalety to konkurencyjne ceny, zawsze adekwatne do realizowanych usług i majętności portfela pacjenta. Od wielu lat sprawnie istnieje na rynku medycznym w tym okresie mógł zdobyć duże grono pacjentów, którzy obdarzyli go pełnym powierzeniem i zlecili mu tak istotną misję, jaką jest doprowadzenie do pełnego zdrowia i biegłości ruchowej. Inwitujemy do zaznajomienia się z pełną ofertą na stronie internetowej:

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Wrocław »

  Masaż pełni niepoślednią rolę w kompleksowym procesie odzyskiwania zdrowia. Masaż jest często podstawowym sposobem leczenia wielu schorzeń związanych ze zmianami przeciążeniowymi kręgosłupa i stawów obwodowych. Prawidłowe rozpoznanie schorzenia oraz skutecznie przeprowadzona rehabilitacja pozwala pacjentowi na pełny i szybki powrót do całkowitej sprawności. Zapraszamy do skorzystania z usług przychodni rehabilitacyjnej w centrum Wrocławia. Gwarantujemy najwyższą jakość i wysoki poziom prowadzonej terapii – oferujemy pełen zakres usług z zakresu fizjoterapii - masaż, terapia manualna, fizykoterapia, kinezyterapia czyli leczenie ruchem. W trakcie terapii można też skorzystać z wiedzy i doświadczenia różnych specjalistów: ortopeda
  neurolog
  chirurg
  logopeda

  Data dodania: 20 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja w Białej Podlaskiej »

  Zapraszam na zabiegi szeroko pojętej terapii manualnej tkanek miękkich w tym masażu wszystkich tych którzy odczuwają wszelkiego rodzaju bóle kręgosłupa, mięśni, stawów, kończyn lub głowy. Jeżeli dotychczasowe leczenie farmakologiczne nie przyniosło efektów zadzwoń i umów się na wizytę. W ofercie również masaże relaksacyjne oraz sportowe.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji Warszawa. »

  Nowoczesna Rehabilitacja
  Oferujemy wysoki poziom terapii schorzeń układu ruchu oparty na kompleksowej analizie i staraniom dotarcia do przyczyny problemu.
  Dzięki stałej współpracy zespołu lekarzy specjalistów ortopedii i traumatologii, neurochirurgii oraz fizjoterapeutów wypracowaliśmy skuteczny model postępowania w większości schorzeń aparatu ruchu. W terapii stawiamy na: Dokładną analizę problemu
  Kompleksowy system terapii
  Nowoczesne metody rehabilitacji
  Edukację zdrowotną
  Zajmujemy się terapią:
  Schorzeń kręgosłupa
  Zespołów bólowych
  Deficytów ruchomości
  Dysfunkcji na tle urazowym, przeciążeniowym i zwyrodnieniowym
  Neuralgii
  Zwyrodnień
  I wielu innych schorzeń aparatu ruchu i sytemu nerwowego o czym przeczytasz poniżej:
  http://fizjoporadnia.pl/rehabilitacja/ Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc z wypracowanym modelem rehabilitacji osób po przeszczepieniu narządów jamy brzusznej i dializowanych.
  http://fizjoporadnia.pl/dla-dializowanych-i-po-przeszczepie/
  Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z dużym dorobkiem zawodowym i akademickim.
  Cechą naszych terapeutów zarówno fizjoterapeutów jak i lekarzy jest troska o stały rozwój zawodowy.
  Skorzystaj z formularza e-rejestracji dostępnego na naszej stronie i na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej dowiedz się o sposobach leczenia Twojego problemu.
  http://fizjoporadnia.pl/dla-pacjentow/e-rejestracja/
  Zespół Fizjoporadnii

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizykoterapia w praktyce »

  Fizykoterapia jest prężnie rozwijającą się dziedziną fizjoterapii. Co roku na rynku pojawiają się coraz nowsze wersje urządzeń. Niektóre z nich umożliwiają zastosowanie kilkukrotnie wyższych dawek, niż uznawane za pożądane i bezpieczne jeszcze kilka lat temu. Doświadczony rehabilitant zdaje sobie sprawę, że nie można stosować ich u wszystkich pacjentów. Szczególnie uważać należy w cięższych przypadkach i znacznym stopniu uszkodzenia tkanek. Fizjoterapeuta Beata Drozdek jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą rehabilitantki na stronie internetowej Jej gabinetu.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • lokiectenisisty.pl - leczenie łokcia tenisisty »

  Klinika FMC Centrum Medyczne od czternastu lat przeprowadza leczenie łokcia tenisisty. Nasi kompetentni fizjoterapeuci wykonują szeroką gamę zabiegów likwidujących przyczyny oraz dolegliwości stawu łokciowego. W naszej ofercie znajdują się zabiegi wykorzystujące prądy zmienne, fale akustyczne, pole magnetyczne, niskie temperatury i laser.

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny googlebot 212