MEDI LUX CLINIC Anna Kacalak-Rzepka

MEDI LUX CLINIC Anna Kacalak-Rzepka Gabinety Lekarskie MediLuxClinic mieszczące się w Szczecinie, wykonują usługi lekarskie z zakresu ginekologii, położnictwa oraz dermatologii. W placówce zatrudnieni są lekarze specjaliści, którzy wykonują między innymi punktowe testy skórne, szczepienia przeciw HPV, badania cytologiczne, prenatalne, alergologiczne, wirusologiczne czy molekularne, a także prowadzą ciążę i leczą niepłodność. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku, a zapisy na wizyty umawiane są drogą telefoniczną. Dodatkowe wiadomości i dane kontaktowe znajdują się na witrynie internetowej.

Szczegóły strony www.mediluxclinic.pl:

Podlinkuj stronę www.mediluxclinic.pl:

MEDI LUX CLINIC Anna Kacalak-Rzepka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Specjalistyczne gabinety lekarskie dla kobiet »

  Sofimed Sp. z o.o. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie dla Kobiet goszczą pacjentki w dni powszednie w godzinach rannych i popołudniowych. W Gabinecie Sofimed, wszelkie zaabiegi, badania a także wizyty a także porady odbywają się prywatnie. Wizyty prywatne w naszym gabinecie odznaczają się kategorycznie krótszym terminem oczekiwania, a zatem można zapisać się na niektóre wizyty realnie z dnia na dzień. W Gabinecie Sofimed gwarantujemy wysokiej klasy fachowców z rozmaitych dziedzin medycyny. W ramach wizyty realne są rady u takich specjalistów jak Ginekolog, Chirurg, Onkolog i innych. Więcej wiadomości przedstawiamy na witrynie WWW gabinetu.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Med Med. Poradnia specjalistyczna »

  W województwie łódzkim świadczy usługi Przychodnia SNZOZ MED MED. Specjalizujemy się w leczeniu oraz diagnostyce chorób układu oddechowego (m.in. astma, POCHP, nowotwory płuc). Zapoczątkowaliśmy swoją aktywność w 2000 roku. Pomagamy naszym Pacjentom zdiagnozować przewlekłą niewydolność oddechową oraz leczyć ją w warunkach domowych. Ponadto na bazie zawartej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczymy darmowe porady. Współdziałamy z ośrodkami radiodiagnostycznymi i oddziałami szpitalnymi. Z przychodnią możliwy jest kontakt drogą telefoniczną albo mailową. Szczegółowe informacje na temat przychodni znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ziołolecznictwo w Paramed zwalczające nałogi. »

  Medycyna wschodu zna skuteczne metody walki z chorobami i schorzeniami fizycznymi i psychicznymi, radzi sobie z uzależnieniami i problemami natury estetycznej i duchowej, dzięki czemu w sposób nieinwazyjny oczyszcza duszę i ciało. Aby się o tym przekonać przyjdź do placówki Paramed w Warszawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dopler, Usg serca, Szczecin »

  Przychodnia Pramed Szczecin udostępnia pakiet świadczeń medycznych dla osób posiadających polisy zdrowotne w towarzystwach ubezpieczeniowych. Listę ubezpieczycieli można znaleźć na stronie internetowej pramed. pl. Pramed - przychodnia medyczna w Szczecinie to kompleksowa usługa medyczna, dostęp do najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Przychodnia stale poszerza swój zakres usług. Placówka działa od 2010 roku zapewniając mieszkańcom Szczecina i najbliższych okolic komfortowe warunki leczenia.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL SERVICE urolog szczecin »

  Głównym celem funkcjonowania Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Terapeutycznej Carpe Diem jest niesienie fachowej pomocy osobom zmagającym się z problemami natury psychologicznej. W naszym zespole znajdują się specjaliści w rozpoznawaniu i przezwyciężaniu problemów wieku dziecięcego i młodzieńczego, a propozycja skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i szkół lub przedszkoli. Zajmujemy się m. in. diagnozą oraz terapią specyficznych problemów uczenia się, takich jak dyskalkulia i dysleksja, pomagamy również osobom dotkniętym zaburzeniami odżywiania, nieśmiałością i ADHD. Szczegółowe wiadomości na temat zakresu działań terapeutycznych odnajdziecie Państwo na stronie www.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Babińska-Schmidt Ewa ginekolog Łódź »

  Nazywam się Ewa Babińska-Schmidt oraz Gorąco witam Państwa na mojej stronie internetowej. Jestem doktorem nauk medycznych w obszarze położnictwa i ginekologii. Od kilku lat posiadam swój prywatny gabinet, w jakim oferuję diagnozowanie oraz leczenie schorzeń kobiecych. mam sprzęt, który pozawala na przeprowadzenie cytologii, mammografii, elektroregulacji nadżerek, łyżeczkowania i przeprowadzenie innych zabiegów ginekologicznych. W moim gabinecie istnieje też ewentualność wykonania znaczących szczepień, m. in. przeciwko nowotworowi szyjki macicy. Mój gabinet czynny jest w poniedziałki i w czwartki. Jednak w celu określenia szczegółów i daty wizyty proszę o kontakt. Dokładne dane adresowe i kontaktowe znajdują się na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alergiczne.info - test na alergie »

  Witryna www. alergiczne. info została utworzona przez firmę Euroimmun Polska. Jest dedykowana dla wszystkich osób zmagających się z kłopotami z alergią. Naszym celem jest pomoc w szybkim i pozbawionym skutków ubocznych określeniu, jakie alergeny wywołują Twoje dolegliwości. Korzystanie z naszej witryny rozpoczynasz od wybrania profilu testów, jaki chcesz wykonać. Powinieneś zdecydować się na taki, jaki najmocniej wiąże się z Twoimi problemami. Następnie wyszukujesz laboratorium w swojej okolicy, w którym zostanie pobrana krew do badania. Ta metoda jest zdecydowanie mniej inwazyjna od testów skórnych, dlatego że nie wymaga kontaktu z alergenem.

  Data dodania: 05 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Wołomin »

  Centrum Stomatologiczne Demed - Wołomin to najwyższy standard stomatologii. Przychodnia oferuje takie usługi jak wybielanie zębów, mostki, korony, implanty zębowe, leczenie kanałowe czy profilaktyka jamy ustnej.

  Osoby które są objęte ubezpieczeniem zdrowotnym mogą liczyć na wykonanie zabiegu czy leczenia bezpłatnie. Nasi lekarze to specjaliści z konkretnej dziedziny co świadczy o większej skuteczności i efektywności przebiegu leczenia.

  Miła atmosfera i przyjazny personel to również cechy, które nas wyróżniają.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ J. BOCHIŃSKA STOMATOLOGIA ortodonta szczecin »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia działa w branży stomatologicznej od 1992 roku, dzięki czemu pracownicy zakładu posiadają wieloletnią praktykę z obszaru stomatologicznego i ortodontycznego leczenia ubytków zębów. Dentyści zatrudnieni w gabinecie J. Bochińska to specjaliści, jacy poza pracą w gabinecie uczestniczą w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz kursach poświęconych stomatologii. Imponujące osiągnięcia kliniczne i naukowe wskazują na duże zaangażowanie w pracę i wiedzę na temat aktualnych chorób zębów oraz dziąseł oraz nowoczesnych metod leczenia. Więcej informacji na witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • DAMIAN KNAPP stomatologia estetyczna warszawa »

  W Warszawie mieści się Gabinet stomatologiczny Dental Knap. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, protetyki i implantologii. Wykonujemy także zabiegi estetyczne takie jak np. : wybielenie zębów, korygowanie kształtu oraz uzupełnienie ubytków zębowych. Oprócz tego leczymy wady zgryzu dzięki zastosowaniu aparatów ortodontycznych. Przyjmujemy zarówno dzieci jak i dorosłych. Więcej szczegółowych danych na temat działalności naszego gabinetu odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 36